• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
Ten produkt nie jest obecnie dostępny.

CorelDRAW Technical Suite 2020 | Windows

4 889,71 zt * 5 394,41 zt * (9,36% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 3 razy
  • BS-10666
  • DE | EN | FR
  • 1 Urządzenie
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "CorelDRAW Technical Suite 2020 | Windows"

Korzystaj z CorelDRAW Technical Suite 2020 w codziennym życiu i kupuj licencję taniej

Dla ilustracji technicznych i efektywnego tworzenia rysunków oprogramowanie tego znanego producenta jest popularnym rozwiązaniem CorelDRAW Technical Suite 2020 znanego producenta jest popularnym rozwiązaniem. Program w wersji 2020 przekonuje podstawowymi narzędziami, optymalnymi możliwościami efektywnego wykorzystania różnych zasobów i oczywiście jest zorientowany na najnowocześniejsze standardy w zakresie wsparcia. Dla profesjonalnych użytkowników bardzo dobrym wyborem jest więc popularny program CorelDRAW Technical Suite 2020. Weź go w swoje ręce już teraz i kup tanią licencję na stałą aktywację i używanie programu u nas, chętnie ci w tym pomożemy.

Twórz wysokiej klasy ilustracje techniczne za pomocą pakietu CorelDRAW Technical Suite 2020

Oprogramowanie CorelDRAW Technical Suite 2020 z łatwością spełnia wysokie wymagania i umożliwia tworzenie ilustracji i rysunków technicznych na bardzo wysokim poziomie. Dzieje się tak głównie dzięki narzędziom opracowanym specjalnie dla tego obszaru, które stanowią integralną część programu. Zostały one zaprojektowane tak, by umożliwić osiągnięcie bardzo wysokiego poziomu precyzji z łatwością i dlatego mogą zaspokoić potrzeby segmentu profesjonalnego. Liczne narzędzia pakietu CorelDRAW Technical Suite 2020 są natychmiast zauważalne podczas tworzenia rysunków aksonometrycznych, ale precyzja narzędzi i możliwości jest również wyraźnie widoczna podczas szczegółowego etykietowania i zaawansowanego wymiarowania. Jednocześnie funkcje programu zostały zaprojektowane tak, by były nie tylko bardzo dokładne, ale i absolutnie skuteczne. Dzięki dobrze przemyślanej konstrukcji oszczędzasz cenny czas i z łatwością dotrzymujesz terminów w segmentach zawodowych. Liczne pomoce dla projektowanych kształtów z pewnością bardzo się do tego przyczyniają. Używaj narzędzi na przykład do gwintów, pryzmatów, otworów lub cylindrów. Możesz je wstawić w zaledwie kilku krokach, oszczędzając mnóstwo czasu i nadal korzystając z bardzo wysokiego poziomu szczegółowości swoich ilustracji technicznych. Innowacyjne i nowe narzędzia do skutecznej komunikacji wizualnej są więc swobodnie dostępne w pakiecie CorelDRAW Technical Suite 2020 i znacznie ułatwiają codzienną pracę.

Jeśli możliwości pakietu CorelDRAW Technical Suite 2020 nie są wystarczające dla twoich prac, możesz skorzystać z opcjonalnych rozszerzeń. Ułatwiają one ponowne wykorzystanie ważnych zasobów. Możesz między innymi użyć zintegrowanego modułu dodatkowego XVL Studio Corel Edition, jeśli chcesz w łatwy sposób ponownie wykorzystać istniejące modele 3D. Alternatywnie możesz użyć opcjonalnego modułu XVL Studio 3D CAD Corel Edition. Zapewnia to rozszerzone wsparcie dla zaawansowanych formatów zespołów 3D CAD. Wreszcie, opcje wirtualizacji 3D odgrywają kluczową rolę w efektywnej codziennej pracy. Za pomocą tej funkcji można łatwo wstawiać modele 3D jako obiekty połączone lub osadzone w plikach programu Corel DESIGNER.

Aby móc jeszcze efektywniej pracować z oprogramowaniem CorelDRAW Technical Suite 2020 i oszczędzać cenny czas, program jest również wyposażony w tzw. system zarządzania tłumaczeniami. Znajdziesz go pod skrótem "TMS". Z pomocą nowoczesnej technologii możesz tworzyć ilustracje z tekstem opisowym nie tylko w języku niemieckim, ale także w innych językach. Ta funkcja umożliwia tworzenie globalnych publikacji technicznych. Wystarczy przesłać tekst do TMS, zlecić tłumaczenie, a następnie łatwo przetworzyć wyniki w programie Corel DESIGNER. Wreszcie, integracja pakietu CorelDRAW Technical Suite 2020 z SharePoint CMS odgrywa kluczową rolę w efektywnej pracy w segmencie profesjonalnym. Tutaj skorzystasz przede wszystkim ze znacznie lepszej współpracy z kolegami. Corel DESIGNER i CorelDRAW z łatwością połączą cię z odpowiednimi witrynami Microsoft SharePoint. Następnie udostępniaj swoją pracę bezpośrednio współpracownikom, efektywnie współpracuj i uzyskaj dostęp do firmowego systemu zarządzania dokumentami bezpośrednio z tych aplikacji, aby zaoszczędzić jeszcze więcej czasu i wysiłku w codziennej pracy.

Korzystaj z pełnej kompatybilności plików z pakietem CorelDRAW Technical Suite 2020

Oprogramowanie CorelDRAW Technical Suite 2020 jest najlepsze, jeśli chodzi o kompatybilność i obsługuje niezliczone formaty w tej dziedzinie. Sam producent Corel mówi o wsparciu dla ponad 100 różnych formatów. Skorzystaj z tych wszechstronnych opcji, by publikować dokumenty techniczne indywidualnie i zgodnie z własnymi potrzebami lub po prostu się nimi dzielić. Oczywiście, różne formaty z łatwością spełniają wysokie standardy i wymagania publikacji technicznych. Pakiet CorelDRAW Technical Suite 2020 zawiera także funkcję dystrybucji i publikowania w różnych mediach. Program obsługuje między innymi GM, WebCGM (w tym S1000D 5.0), SVG i PDF. Dzięki tym formatom i technikom udostępniasz pliki zainteresowanym osobom w czytelnym formacie.

Wszechstronna zgodność umożliwiająca efektywną pracę z pakietem CorelDRAW Technical Suite 2020 obejmuje również zgodność z najnowszymi standardami. Oprogramowanie jest na bieżąco aktualizowane i dobrze współpracuje ze wszystkimi aktualnymi standardami publikacji technicznych. Na przykład możesz łatwo publikować IETP zgodne z normami S1000D (w tym Issue 5.0) lub ATA iSpec 2200 albo realizować projekty techniczne oparte m.in. na obsłudze 3D PDF i PDF/A. Dzięki temu pakiet CorelDRAW Technical Suite 2020 zapewnia optymalne warunki i możliwości efektywnej codziennej pracy.

Bez problemu korzystaj z pakietu CorelDRAW Technical Suite 2020 nawet w najnowszych systemach operacyjnych

Aby pomóc w bardziej efektywnej pracy z pakietem CorelDRAW Technical Suite 2020, użytkownicy mogą korzystać z kompleksowej pomocy technicznej dotyczącej używanego systemu operacyjnego i sprzętu. Na przykład możesz być pewien, że będziesz mógł korzystać ze wszystkich funkcji i właściwości pakietu CorelDRAW Technical Suite 2020 w najnowszych wersjach systemu Windows i Windows 11. Zainstaluj więc program w zaledwie kilku krokach i zacznij natychmiast pracować, skutecznie dzięki licznym funkcjom. W profesjonalnym miejscu pracy używa się jednak nie tylko klasycznych komputerów i monitorów; wielu użytkowników sięga po praktyczny monitor dotykowy, by szybko wprowadzać dane. Pakiet CorelDRAW Technical Suite 2020 oczywiście obsługuje takie techniki z absolutną łatwością. Przy okazji, praktyczne treści i wskazówki dotyczące licznych narzędzi oprogramowania firmy Corel są również dostępne w Internecie. Jeśli masz jakieś pytania lub problemy z zastosowaniem w życiu codziennym, możesz przeczytać je w wolnej chwili. Dzięki regularnym aktualizacjom producent zapewnia wsparcie dla wszystkich nowszych wersji systemu Windows. Ponieważ zakupiona przez ciebie licencja na pakiet CorelDRAW Technical Suite 2020 może być używana przez nieograniczony czas, regularne aktualizacje są bardzo ważną korzyścią.

Zamów licencję na CorelDRAW Technical Suite 2020 już teraz w BestSoftware

Jeśli chcesz kupić licencję na pakiet CorelDRAW Technical Suite 2020 w przystępnej cenie i bezpośrednio, BestSoftware służy pomocą. W naszej ofercie możesz kupić klucze za pomocą kilku prostych kroków na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach. Zaoszczędź więc pieniądze dzięki wygodnym zakupom w domu i w ten sposób znacznie zredukuj swoje koszty. Oczywiście przekonujemy Cię także atrakcyjną ofertą, która wykracza daleko poza CorelDRAW Technical Suite 2020. To daje ci możliwość zamawiania kreatywnego oprogramowania po niskich cenach. Dotyczy to na przykład CorelDRAW Essentials 2021, dla Corel Photo Mirage lub dla Corel Painter Essentials 7. Dodatkowo możesz skorzystać ze specjalnego oprogramowania, które pomoże ci w codziennej, wydajnej pracy. Możesz polegać na CAD 2021 z Corela, na przykład, lub Corel PDF Fusion. Jeśli masz jakieś pytania lub prośby dotyczące naszego asortymentu, chętnie ci pomożemy. Napisz do nas e-mail, zadzwoń bezpośrednio lub porozmawiaj na czacie z ekspertem.

 

Wymagania systemowe - CorelDRAW Technical Suite 2020
Procesor

Intel Core i3/5/7/9 lub AMD Ryzen 3/5/7/9/Threadripper, EPYC

Grafika

Karta graficzna obsługująca OpenCL 1.2 (zalecane)

Systemy operacyjne
Windows 10 | Windows 11 (wersja 21H1 lub nowsza), 64 bit z najnowszymi aktualizacjami
RAM
zalecane 8 GB RAM
Miejsce na dysku twardym 9 GB wolnego miejsca na dysku twardym na pliki aplikacji i pliki instalacyjne
Wyświetlacz
co najmniej 1280 x 720 przy 100 % (96 dpi)
(w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji skontaktuj się z producentem).

 

CorelDRAW Technical Suite 2020

Powiązane łącza do "CorelDRAW Technical Suite 2020 | Windows"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "CorelDRAW Technical Suite 2020 | Windows"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "CorelDRAW Technical Suite 2020 | Windows"
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO
Od 2 439,71 zt * 3 331,51 zt *
Wskazówka!
CorelDRAW Graphics Suite 2021 CorelDRAW Graphics Suite 2021
3 184,51 zt * 3 429,51 zt *
Wyświetlony