• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

CutOut 8 | Windows

171,01 zt * 489,51 zt * (65,07% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 19 razy
  • BS-10865
  • Wielojęzyczna strona
  • 1 Urządzenie
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "CutOut 8 | Windows"

Kup CutOut 8 dla Windows w sklepie internetowym BestSoftware

Dzięki programowi CutOut 8 dla komputerów z systemem Windows, znane wydawnictwo Franzis Verlag udostępnia za darmo praktyczną możliwość efektywnej edycji obrazów. Jeśli regularnie chcesz wydobyć ze swoich zdjęć to, co najlepsze, to oprogramowanie jest zdecydowanie dobrym wyborem. Oferujemy ci licencję na CutOut 8 w bardzo korzystnej cenie i przekonujemy łatwością zakupu. Użyj programu, aby skupić się na pojedynczych szczegółach lub określonej części obrazu, a ponadto skorzystaj z bardzo łatwej obsługi.

Kreatywna praca z CutOut 8 i licznymi narzędziami

Najprościej rzecz ujmując, CutOut 8 for Windows to program, który umożliwia wycinanie drobnych szczegółów i pojedynczych części z twoich zdjęć. Producent obiecuje szczególnie efektywne i proste rozpoznawanie niezbędnych konturów, na przykład dzięki nowoczesnym technikom i wszechstronnym algorytmom. Oszczędza to użytkownikowi wiele czasu i pracy, zwłaszcza jeśli program jest używany regularnie.

Ale oczywiście możliwości CutOut 8 dla Windows sięgają jeszcze dalej. Na przykład, możesz polegać na możliwości nakładania i zamieniania różnych teł. Dzięki temu możesz nadać swoim zdjęciom indywidualny wygląd. We wszystkich swoich pracach i zadaniach zachowujesz jednak pełną kontrolę i wgląd w każdym momencie, ponieważ możesz korzystać z ulepszonego trybu podglądu. Kiedy pracujesz nad tłem zdjęcia, możesz nawet wymieniać poszczególne warstwy osobno. Dzięki segmentowej krawędzi z mikrocięciami CutOut 8 zapewnia optymalne warunki dla białego tła. Aby szczególnie precyzyjnie, prosto i szybko zaznaczać obiekty, użyj narzędzia kontur.

Dzięki nowoczesnej technologii i licznym narzędziom CutOut 8 możesz nie tylko wycinać większe obiekty z własnych zdjęć, ale także wycinać drobne i filigranowe detale. Niezależnie od tego, czy chodzi o włosy czy sierść zwierzęcia, możesz uwolnić całą tę zawartość w zaledwie kilku krokach. W zależności od potrzeb, możesz skorzystać z trzech precyzyjnie dobranych metod kadrowania za pomocą oprogramowania, dzięki któremu do każdego zadania możesz użyć dokładnie takiej techniki kadrowania, jaka jest właściwa.

Po wykadrowaniu wybranego obiektu z bazy możesz oczywiście użyć go w innym pliku, jeśli zajdzie taka potrzeba. Jest to wielka zaleta, zwłaszcza jeśli chcesz tworzyć kreatywne i rozbudowane montaże zdjęć. Możesz całkowicie zmienić pojedynczą scenę w pliku i w ten sposób nadać obrazowi nowy wygląd. Ale sztukę abstrakcyjną i kreatywne pomysły można też bardzo łatwo zrealizować dzięki licznym funkcjom oprogramowania CutOut 8 z wydawnictwa Franzis Verlag. Inteligentne narzędzia programu dopełniają atrakcyjnego pakietu; możesz na przykład polegać na "sprytnej gumce" lub "pędzlu do usuwania błędów obrazu". Dzięki tym funkcjom możesz skorygować drobne niedoskonałości i nadać swoim zdjęciom ostateczny szlif.

Oprogramowanie jest szczególnie przydatne dla początkujących

Program CutOut 8 jest dobrym wyborem zwłaszcza dla początkujących i prywatnych użytkowników, choć jego liczne narzędzia i wszechstronne funkcje przekonują nawet w segmencie profesjonalnym. Jednak twórca lub wydawca w postaci Franzis Verlag dostosowuje funkcje i interfejs programu w taki sposób, że nawet jako niedoświadczony użytkownik możesz od razu zacząć go używać. Wszystkie narzędzia można obsługiwać intuicyjnie i są one zawsze opatrzone krótkim opisem, dzięki czemu zawsze wiesz, z jakiej funkcji korzystasz. Dodatkowo, wspomniany już algorytm sprawia, że jest on wyjątkowo łatwy w użyciu. Ponieważ w wielu przypadkach program sam rozpoznaje, który obiekt ma zostać wykadrowany i gdzie przebiegają kontury, nie musisz praktycznie przełączać się między poszczególnymi narzędziami. Wystarczy, że jednym kliknięciem wybierzesz pożądany obiekt, a oprogramowanie przejmie za ciebie resztę pracy. Jeśli jednak zajdzie taka potrzeba, korekty i zmiany można oczywiście wprowadzić także później.

W celu zapewnienia indywidualnej i prostej obsługi, możesz także dostosować interfejs użytkownika do swoich upodobań za pomocą kilku kliknięć. W tym przypadku masz wybór między jasnym a ciemnym wyświetlaczem. Do twojej dyspozycji jest też dobrze posortowana i wszechstronnie zaprojektowana sekcja pomocy, która pomoże ci w razie problemów z używaniem CutOut 8. Nawiasem mówiąc, program może być używany tylko pod kontrolą systemu Windows, ale jego aktualna wersja obsługuje także najnowszy system operacyjny Windows 10 lub Windows 11.

Większa kreatywność dzięki innym rozwiązaniom programowym

Franzis Verlag, jako znany dostawca oprogramowania, oferuje wiele różnych rozwiązań programowych, które pomogą ci rozwinąć twoją twórczą pasję. Nie możesz więc polegać tylko na CutOut 8, inne opcje też są bardzo dobrym wyborem. Na przykład, kup PhotoZoom Classic 7aby znacznie powiększyć poszczególne fragmenty własnych zdjęć w doskonałej jakości. Z łatwością można powiększyć go nawet o 800 procent. Możesz też szeroko wykorzystywać Projekty Natury, na przykład do dodawania efektów pogodowych do swojej pracy. Możesz indywidualnie określić pogodę na swoich zdjęciach i dostosować je do własnych upodobań. Oczywiście, możesz też uzyskać potrzebne licencje od BestSoftware. Video projects professional i DENOISE projects 3 professional z Franzis można również tanio i łatwo kupić.

Czekamy na Twój korzystny zakup w BestSoftware

Dokonując korzystnego i bardzo prostego zakupu oprogramowania w BestSoftware, korzystasz z atrakcyjnych korzyści. Licencję na oprogramowanie CutOut 8 i wiele innych produktów zawsze dostarczamy wyjątkowo szybko, czas dostawy to maksymalnie 30 minut, nie musisz długo czekać. Możesz zacząć pobierać swoje kreatywne oprogramowanie z Franzis Możesz zacząć pobierać swoje kreatywne oprogramowanie bezpośrednio po zakupie. Oczywiście, zawsze służymy pomocą w razie pytań, problemów czy próśb, ponieważ w BestSoftware przywiązujemy dużą wagę do indywidualnej i najlepszej obsługi. Na przykład odpowiadamy na twoje pytania bezpośrednio przez telefon, więc zadzwoń do nas bezpośrednio. Możesz też napisać do nas e-mail, a my odpowiemy w krótkim czasie. Praktyczny jest też czat na żywo, dzięki któremu możesz szybko uzyskać pomoc w razie jakichkolwiek problemów. Możesz także skorzystać z naszej zdalnej obsługi technicznej, dzięki której będziemy mogli natychmiast pomóc ci w razie problemów. Czekamy na twój zakup w sklepie internetowym BestSoftware.

Powiązane łącza do "CutOut 8 | Windows"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "CutOut 8 | Windows"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "CutOut 8 | Windows"
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO
Od 2 498,51 zt * 3 331,51 zt *
CorelDRAW Graphics Suite 2021 CorelDRAW Graphics Suite 2021
Od 2 155,51 zt * 3 429,51 zt *
DENOISE projects 3 | Windows DENOISE projects 3 | Windows
293,51 zt * 391,51 zt *
Projekty NATURE | Windows Projekty NATURE | Windows
171,01 zt * 293,51 zt *
Corel PaintShop Pro 2021 | Windows Corel PaintShop Pro 2021 | Windows
244,51 zt * 293,51 zt *
Pinnacle Studio 24 Plus | Windows Pinnacle Studio 24 Plus | Windows
244,51 zt * 489,51 zt *
Ashampoo Snap 11 | Windows Ashampoo Snap 11 | Windows
112,21 zt * 190,51 zt *
Corel Painter 2021 Windows/Mac Corel Painter 2021 Windows/Mac
Od 729,61 zt * 1 738,76 zt *
Ashampoo Snap 14 | Windows Ashampoo Snap 14 | Windows
122,01 zt * 195,51 zt *
Ashampoo Snap 12 | Windows Ashampoo Snap 12 | Windows
63,21 zt * 195,51 zt *
PhotoZoom Classic 7 | Windows PhotoZoom Classic 7 | Windows
146,51 zt * 342,51 zt *
Ashampoo Cinemagraph Ashampoo Cinemagraph
146,95 zt * 293,95 zt *
CorelCAD 2021 | Windows | Mac CorelCAD 2021 | Windows | Mac
Od 1 322,51 zt * 1 469,51 zt *
AVG Driver Updater AVG Driver Updater
87,71 zt * 195,51 zt *
Kaspersky Plus 2023 Kaspersky Plus 2023
Od 97,51 zt * 131,81 zt *
Kaspersky Standaard 2023 Kaspersky Standaard 2023
Od 77,91 zt * 122,01 zt *
Microsoft Visual Studio 2022 Professional Microsoft Visual Studio 2022 Professional
1 861,51 zt * 2 449,51 zt *
Corel Painter 2022 | Windows / Mac Corel Painter 2022 | Windows / Mac
Od 734,51 zt * 2 082,25 zt *
Microsoft Word 2021 Windows Microsoft Word 2021 Windows
293,51 zt * 367,01 zt *
Windows Server 2022 Datacenter Windows Server 2022 Datacenter
Od 9 755,41 zt * 24 455,41 zt *
Wyświetlony