• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Projekty NATURE | Windows

171,01 zt * 293,51 zt * (41,74% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 1 razy
  • BS-10873
  • Wielojęzyczna strona
  • 1 Urządzenie
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Projekty NATURE | Windows"

Kup tanie oprogramowanie do projektów przyrodniczych w BestSoftware

Dodaj imponujące efekty pogodowe do swoich zdjęć, skorzystaj z bardzo prostej obsługi i bogatego doświadczenia producenta Franzis w produkcji nowoczesnych programów komputerowych. Możesz korzystać z tych wszystkich zalet dzięki programowi Projekty Natury dla Windows w swojej pracy. Dla osób o twórczym zacięciu i realizujących się przy domowym komputerze ten pomocnik jest optymalnym wyborem. Dokonując najbliższych zakupów, skorzystasz z naszych atrakcyjnych opcji i zalet, takich jak bardzo korzystne ceny i szybka dostawa. Trafiłeś we właściwe miejsce, by dokonać zakupu Projektów Natury, czekamy na twój zakup.

Wpływaj na pogodę dzięki projektom przyrodniczym z Franzis

Funkcje i cechy Projektów Natury od Franzis są głównie zainteresowani pogodą na zdjęciach. Bo czy to z wakacji, czy z niedawnej podróży, czy nawet ze specjalnej uroczystości, aktualna pogoda w kadrze nie zawsze pasuje do nastroju czy twojego gustu. W takim przypadku możesz po prostu zdać się na oprogramowanie od Franzisa i użyć Projektów natury, by wprowadzić zmiany w pogodzie, ekspozycji i wielu innych szczegółach.

Wybór różnych efektów pogodowych jest bardzo szeroki, jeśli polegasz na oprogramowaniu producenta Franzis. Możesz między innymi wybrać porę dnia. Jako użytkownik masz wolny wybór, czy to rano, czy wieczorem. Możesz też dać upust swojej kreatywności, jeśli chodzi o ogólny nastrój. Wybierz pomiędzy ponurym nastrojem a słonecznym dniem, aby dodać odpowiedni efekt do swojego zdjęcia. Inne efekty pogodowe i funkcje specjalne nie stanowią żadnego problemu do kreatywnego wykorzystania. Na przykład, możesz wykorzystać śnieg lub deszcz, a nawet dodać do swojego zdjęcia burzę z piorunami w świetnej jakości. Poszczególne pory roku, takie jak wiosna czy jesień, a także efekty mgły czy wiatru z powodzeniem uzupełniają kompleksowy pakiet.

Aby osiągnąć dobry efekt w aplikacji, Projekty Natury od Franzis opierają się na wielu nowoczesnych technikach i algorytmach. W związku z tym program nie stosuje prostych efektów na istniejących obiektach, ale przeprowadza złożone obliczenia. Dzięki dokładnym obliczeniom matematycznym Projekty Natury osiągają doskonałe wyniki nawet w przypadku skomplikowanych zadań, które pozwalają na ich zwodniczo rzeczywiste odwzorowanie. Aby efekty pogodowe na twoich zdjęciach naprawdę się wyróżniały, złożone efekty pogodowe są zoptymalizowane we wszystkich obszarach. Można to zaobserwować na przykład w przypadku burzy z piorunami. Tutaj oprogramowanie Nature Projects nie tylko wyświetla zwykłą błyskawicę, ale za pomocą kilku prostych kroków dostosowuje efekty świetlne i nastrój we wszystkich pomieszczeniach. W razie potrzeby możesz dokonać dalszych regulacji za pomocą suwaków, aby dostosować efekty do własnych upodobań.

Łatwe i intuicyjne korzystanie z wszystkich cech i funkcji

Dzięki aktualnym algorytmom i wielu złożonym obliczeniom oprogramowanie Nature Projects przekonuje imponującymi efektami i profesjonalnymi rezultatami, jeśli chodzi o optymalizację twoich własnych zdjęć. Jednocześnie program z wydawnictwa Franzis Verlag jest bardzo dobrym wyborem dla prywatnych i niedoświadczonych użytkowników, więc cały pakiet nie jest skierowany tylko do profesjonalistów i fotografów. Producent oprogramowania zwraca szczególną uwagę na bardzo prostą i intuicyjną obsługę, która nie pozostawia praktycznie żadnych pytań bez odpowiedzi, nawet podczas intensywnego użytkowania. A jeśli w trakcie użytkowania pojawią się problemy lub pytania, to nie jest to żaden problem. Nature Projects posiada obszerny dział pomocy, w którym bezpłatnie znajdziesz ważne informacje. Jeśli więc masz pytania lub problemy z oprogramowaniem, możesz poświęcić trochę czasu, by zebrać potrzebne informacje.

Liczne narzędzia i wszechstronne funkcje są łatwe w użyciu, a intuicyjny układ menu ułatwia orientację. Za pomocą odpowiedniego suwaka możesz łatwo dostosować ważne parametry dotyczące efektów, oświetlenia i wyglądu, a algorytm zawierający wszechstronne obliczenia przejmie za ciebie właściwe czynności. Jeśli na co dzień pracujesz z programami Adobe Photoshop lub Lightroom, na przykład w segmencie profesjonalnym, to Nature Projects by Franzis jest dla ciebie dobrym wyborem. Wraz z zakupem licencji korzystasz jako praktyczny dodatek ze specjalnych wtyczek do wyżej wymienionych rozwiązań programowych firmy Adobe. Korzystanie z pluginów jest całkowicie bezpłatne i niezobowiązujące dla ciebie jako użytkownika. Wsparcie dla wykorzystywanych systemów operacyjnych jest w Nature Projects również szerokie, więc na przykład aplikacja pod popularnym systemem operacyjnym Windows 10 nie stanowi żadnego problemu. Uwzględniono także wsparcie dla aktualizacji do systemu Windows 11.

Większa kreatywność dzięki odpowiedniemu oprogramowaniu - mamy to, czego potrzebujesz

Kiedy pracujesz ze zdjęciami i obrazkami z osobistej biblioteki, możliwości wykraczają daleko poza efekty pogodowe w Nature Projects, zwłaszcza z odpowiednim oprogramowaniem. W tym celu możesz przyjrzeć się innym produktom Franzisa, znanego i popularnego wydawcy specjalistycznego. W ofercie producenta znajdziesz m.in. dodatek PhotoZoom Classic 7 firmy Franzis, dzięki któremu możesz np. powiększyć drobne szczegóły zdjęcia nawet o 800 procent. Jest to bardzo ważna funkcja, zwłaszcza przy tworzeniu efektownych i pięknych plakatów. W tym samym czasie możesz też polegać na CutOut 8 dla Windows. Jest to również program z wydawnictwa Franzis Verlag, który umożliwia profesjonalną, a zarazem bardzo prostą pracę z obrazami. Możesz wycinać poszczególne obiekty ze zdjęć, aby przenieść je na inne zdjęcie. Oczywiście, możesz też kupić inne produkty, na przykład klasyczne wersje Adobe Photoshop Elements 2021 lub CorelDRAW Standard 2021 do prostej i efektywnej edycji zdjęć.

Aby zakupić licencje na oprogramowanie, zapraszamy Cię do sklepu internetowego BestSoftware. Skorzystaj z atrakcyjnych możliwości zakupu kluczy wygodnie z domu. Możesz oczekiwać praktycznej i wygodnej dostawy drogą elektroniczną, która nastąpi najpóźniej w ciągu 30 minut od zakupu. Jednocześnie możesz liczyć na bardzo korzystne ceny i najlepszą obsługę. Pomożemy ci osobiście przez telefon, szybko odpowiemy na wszystkie twoje e-maile i ewentualnie zainspirujemy cię kompetentnym wsparciem, w tym zdalną obsługą techniczną na praktycznym czacie na żywo.

 

Powiązane łącza do "Projekty NATURE | Windows"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Projekty NATURE | Windows"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Projekty NATURE | Windows"
Wyświetlony