• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

PhotoZoom Classic 7 | Windows

146,51 zt * 342,51 zt * (57,22% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 8 razy
  • BS-10864
  • Wielojęzyczna strona
  • 1 Urządzenie
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "PhotoZoom Classic 7 | Windows"

Kreatywna praca z obrazami dzięki PhotoZoom Classic 7

Każdy, kto regularnie pracuje z własnymi zdjęciami i przywiązuje dużą wagę do kreatywnego rozwoju, dokona bardzo dobrego wyboru, wybierając program"PhotoZoom Classic 7". Program ten, dystrybuowany przez Franzis Verlag i opracowany przez Ashampoo, przekonuje wieloma narzędziami, a jednocześnie jest bardzo łatwy w użyciu. Licencję na szerokie i nieograniczone korzystanie z aktualnej wersji możesz otrzymać tutaj, w BestSoftware, więc nie wahaj się kupić taniej u nas już teraz.

PhotoZoom Classic 7 jest wyposażony bezpośrednio w wiele narzędzi

Program PhotoZoom Classic 7 dobrze nadaje się do kreatywnej pracy ze zdjęciami i jest wyposażony w odpowiednie narzędzia. Ogólnie rzecz biorąc, jest to program do wycinania i powiększania fragmentów zdjęć. Odpowiednie obszary zastosowań można znaleźć na przykład przy tworzeniu plakatów lub powiększeń, które chcesz przyczepić do ściany jako dekorację. Mimo że narzędzia wbudowane w Windows pozwalają także wycinać poszczególne części obrazu, szybko dochodzisz do granic możliwości, gdy je powiększasz. Im większy odcinek końcowy, tym z reguły gorsza jakość. Ze względu na bardzo niską rozdzielczość wiele szczegółów zostaje utraconych lub widoczne stają się pojedyncze piksele.

Dzięki praktycznemu programowi PhotoZoom Classic 7 z pewnością nie będziesz już miał takich problemów podczas pracy ze swoimi zdjęciami. Dzieje się tak przede wszystkim dzięki nowoczesnej technologii, dzięki której poszczególne szczegóły mogą być automatycznie rekonstruowane, np. Dzięki temu możesz szybko i w kilku krokach tworzyć powiększenia bez artefaktów. Krystalicznie czyste plakaty i szczegółowe ekspozycje nie stanowią już problemu. Do pracy z programem PhotoZoom Classic 7 możesz wykorzystać zdjęcia z różnych źródeł, na przykład ze smartfona lub klasycznie z internetu. Choć rozdzielczości są coraz wyższe i standardy do 4k i więcej nie stanowią problemu, to wciąż jest to zdecydowanie za mało, by uzyskać znaczące powiększenie. W programie PhotoZoom Classic 7 możesz polegać na maksymalnej rozdzielczości niewiarygodnej 300 000 x 300 000 pikseli, co sprawia, że za pomocą kilku prostych kroków możesz uzyskać niewiarygodne powiększenia nawet o 800 procent.

Aby jednak jak najlepiej zaprezentować swoje zdjęcia i wycinanki, program posiada wiele innych narzędzi do optymalizacji treści i prezentacji. Na przykład możesz w kilku krokach dostosować ostrość, kontrast lub oczywiście rozmiar obrazu. Dzięki odpowiedniej wiedzy i narzędziom programu PhotoZoom Classic 7 kolejne korekty nie stanowią oczywiście żadnego problemu.

Przekonaj się o nowoczesnej technologii i doświadcz automatycznej rekonstrukcji wielu szczegółów, polegając na programie"PhotoZoom Classic 7". Nawet bardzo duże plakaty, które służą jako dekoracja, nie stanowią żadnego problemu dzięki odpowiednim funkcjom. Dzięki kolejnym wydrukom w doskonałej jakości otrzymasz niezapomniany plakat, który będzie przyciągał wzrok w twoich własnych czterech ścianach. Producent twierdzi też, że nawet duże ilości obrazów nie stanowią problemu dla przetwarzania i optymalizacji tego oprogramowania. Dzięki wysokiej wydajności oszczędzasz cenny czas w codziennym życiu.

Oczywiście, program przekonuje prostotą obsługi

Producent Ashampoo jest od kilku lat znany z oprogramowania, które jest bardzo dobrym wyborem, szczególnie dla użytkowników prywatnych. Program PhotoZoom Classic 7 nie jest wyjątkiem. Dlatego nawet jako niedoświadczony użytkownik możesz polegać na wszechstronnych możliwościach programu i korzystać z bardzo prostej i bardzo intuicyjnej obsługi.

Liczne narzędzia i wszechstronne możliwości nie pozostawiają prawie nic do życzenia podczas korzystania z programu. Jednocześnie, według zapewnień samego dewelopera, zwraca on uwagę na wyjątkowo intuicyjną aplikację. Nie musisz więc długo szukać ani rozpoczynać kompleksowego procesu zapoznawania się z programem, jeśli chcesz pracować z PhotoZoom Classic 7 w codziennym życiu. Rozejrzyj się szybko, niech przekona cię także obszar pomocy i zdobądź odpowiednie informacje. Automatyczne funkcje i algorytmy również w dużym stopniu przyczyniają się do bardzo prostego i efektywnego działania. Program PhotoZoom Classic 7 przejmuje wiele zadań całkowicie automatycznie i w ten sposób odciąża cię z wielu czynności podczas regularnego korzystania z programu. Nawet początkujący nie mogą zrobić nic złego.

Zdaj się na naszą atrakcyjną ofertę w BestSoftware

W naszym sklepie internetowym przywiązujemy dużą wagę do atrakcyjnego i zróżnicowanego wyboru. Dlatego też w PhotoZoom Classic 7 znajdziesz nie tylko narzędzia do kreatywnego rozwoju i pracy ze zdjęciami, ale także wiele innych dodatków. Na przykład, jeśli chcesz wycinać poszczególne części plików graficznych, powinieneś sięgnąć po program CutOut 8 dla Windows. Jeśli chcesz uzyskać więcej naturalności i imponujących efektów, możesz także skorzystać z programu Projekty natury. Możesz na przykład dodawać do swoich plików specjalne odbicia i światła, korzystając z szerokiego wachlarza narzędzi i bardzo łatwej obsługi. Oczywiście wszystkie licencje możesz nabyć za niską cenę w BestSoftware.

Kup teraz - czekamy na Twoje łatwe zamówienie

Czekamy na Twoje zamówienie i chętnie pomożemy Ci, jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące oferty PhotoZoom Classic 7 i innych produktów. Zapoznaj się z atrakcyjnymi ofertami w niskiej cenie i przekonaj się do bardzo korzystnych licencji, które pozwolą ci zaoszczędzić pieniądze. Oczywiście, zakupioną licencję otrzymasz w wyjątkowo krótkim czasie, po około 30 minutach otrzymasz swój klucz e-mailem. Następnie aktywuj oprogramowanie i korzystaj z szerokich możliwości, jakie oferują ci programy do kreatywnego rozwoju. Zawsze możesz też polegać na BestSoftware, jeśli chodzi o najlepszy serwis, który jest dostępny bezpłatnie przy każdym zakupie. Jeśli masz jakieś pytania ogólne, zadzwoń lub napisz do nas. Jeśli jednak masz problemy z aktywacją lub użytkowaniem, chętnie pomożemy ci poprzez zdalną obsługę techniczną lub wsparcie na czacie na żywo. Zdaj się na BestSoftware, trafiłeś we właściwe miejsce.

Wymagania systemowe - PhotoZoom Classic 7
Procesor Systemy z procesorami ARM nie są obsługiwane.
Systemy operacyjne    Windows7 | Windows 8.1 | Windows 10
Inne Do aktywacji programu wymagane jest połączenie z internetem. Licencja na program jest sprawdzana w regularnych odstępach czasu.
(bardziej szczegółowe informacje można uzyskać od producenta)

Powiązane łącza do "PhotoZoom Classic 7 | Windows"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "PhotoZoom Classic 7 | Windows"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "PhotoZoom Classic 7 | Windows"
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO
Od 2 439,71 zt * 3 331,51 zt *
CorelDRAW Graphics Suite 2021 CorelDRAW Graphics Suite 2021
Od 2 155,51 zt * 3 429,51 zt *
Ashampoo Snap 12 | Windows Ashampoo Snap 12 | Windows
63,21 zt * 195,51 zt *
CutOut 8 | Windows CutOut 8 | Windows
171,01 zt * 489,51 zt *
Ashampoo Snap 14 | Windows Ashampoo Snap 14 | Windows
107,31 zt * 195,51 zt *
Wondershare Filmora 11 | Wondershare Filmora 11 |
Od 161,21 zt * 391,95 zt *
COREL Paintshop Pro 2023 | Windows COREL Paintshop Pro 2023 | Windows
146,51 zt * 342,95 zt *
Audials One 2023 | Windows Audials One 2023 | Windows
367,01 zt * 440,51 zt *
Czytnik zrzutów ekranu Abbyy Czytnik zrzutów ekranu Abbyy
73,01 zt * 97,51 zt *
COREL Paintshop Pro 2022 | Windows COREL Paintshop Pro 2022 | Windows
293,51 zt * 342,95 zt *
Skype for Business 2016 | Windows Skype for Business 2016 | Windows
73,01 zt * 171,01 zt *
Microsoft Word 2021 Windows Microsoft Word 2021 Windows
293,51 zt * 367,01 zt *
NEAT projects 2 | Windows NEAT projects 2 | Windows
244,51 zt * 342,51 zt *
DENOISE projects 3 | Windows DENOISE projects 3 | Windows
293,51 zt * 391,51 zt *
Avast SecureLine VPN | Windows Avast SecureLine VPN | Windows
Od 68,11 zt * 97,51 zt *
Corel PaintShop Pro 2021 | Windows Corel PaintShop Pro 2021 | Windows
244,51 zt * 293,51 zt *
Ashampoo Snap 11 | Windows Ashampoo Snap 11 | Windows
112,21 zt * 190,51 zt *
Microsoft Word 2016 Windows Microsoft Word 2016 Windows
97,51 zt * 437,28 zt *
Windows 10 Home Windows 10 Home
68,11 zt * 125,15 zt *
Wyświetlony