• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
Windows Server 2012 Device

Windows Server 2012 Device 1 CAL

53,41 zt * 74,92 zt * (28,71% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

Te opcje nie są dostępne!

Już sprzedano 2 razy
  • BS-10532
  • Wielojęzyczna strona
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten

CAL Anzahl

Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Windows Server 2012 Device"

W naszym atrakcyjnym asortymencie możesz kupić Windows Server 2012 Device CAL bardzo tanio

Jeśli chcesz w codziennym życiu korzystać z atrakcyjnych cech i funkcji systemu Windows Server 2012, powinieneś już teraz kupić tanią licencję dostępową. Z Windows Server 2012 Device CAL w naszej ofercie znajdziesz dokładnie taki wariant, który będzie odpowiedni zarówno do pracy indywidualnej, jak i do szerokiego zastosowania. Z nami możesz liczyć na wiele atrakcyjnych korzyści, takich jak bardzo szybka dostawa zakupionych produktów w ciągu maksymalnie 30 minut drogą mailową. Z nami jesteś także dobrze wyposażony jako profesjonalista i doskonale przygotowany do codziennej pracy.

Nadal jest to dobry wybór - Windows Server 2012 z wieloma ważnymi funkcjami

The Windows Server 2012 jest już na rynku od prawie dziesięciu lat, ale wciąż zachwyca klientów swoimi atrakcyjnymi zaletami. Dojrzała technologia, prosta obsługa i wiele przyszłościowych funkcji sprawiają, że serwer ten jest dobrym wyborem, zwłaszcza dla początkujących, ponieważ koszty nabycia wszystkich licencji są znacznie niższe, zwłaszcza w porównaniu z nowszymi wersjami.

Ponadto, Windows Server 2012 ponownie oferuje możliwość znalezienia wariantu odpowiedniego dla indywidualnych potrzeb. Wybierz wersję Foundation, Essentials, Standard lub Datacenter i korzystaj z serwera o doskonałych warunkach zarówno w małych, jak i dużych firmach. Jeśli nadal potrzebujesz odpowiedniej licencji dla Windows Server 2012, jesteś we właściwym miejscu. Tutaj możesz nabyć licencję serwerową na ten popularny wariant w wyjątkowo niskiej cenie.

Windows Server 2012 to system operacyjny dla środowisk serwerowych, ale jednocześnie jako podstawę wykorzystuje się klasyczny system desktopowy. To jest Windows 8z którego między innymi w dużej mierze przejęto interfejs użytkownika. Wielu funkcji znanych z klasycznego komputera można używać także w systemie Windows Server 2012. Dotyczy to na przykład instalacji alternatywnych przeglądarek lub innych rozwiązań programowych. Interfejs użytkownika został jednak znacznie odchudzony i w wielu miejscach pozbawiony jest np. różnych efektów graficznych czy wyświetlacza przezroczystości.

Dzięki specjalnym funkcjom i narzędziom Windows Server 2012 odróżnia się od klasycznych desktopowych systemów operacyjnych dostępnych na rynku także z technicznego punktu widzenia. Dotyczy to na przykład bardziej efektywnego zarządzania plikami, większej liczby funkcji drukowania czy funkcji związanych z wirtualizacją. System jest wyraźnie wyposażony dla profesjonalnych użytkowników o odpowiednich wymaganiach.

Odpowiednie licencje dostępu - zabezpiecz swój Windows Server 2012 Device CAL

Jeśli kupiłeś odpowiednią licencję na właściwą wersję Windows Server 2012 Edition, jesteś już o krok od używania tego popularnego oprogramowania. Zanim jednak zaczniesz naprawdę z niego korzystać, musisz zakupić odpowiednie licencje dostępu, dostosowane do swoich potrzeb. Będziesz ich potrzebował, by uzupełnić i bezpośrednio uzyskać dostęp do wszystkich funkcji, ustawień i bardziej zaawansowanych narzędzi. Przy najbliższym zakupie proponujemy ci tzw. Windows Server 2012 Device CAL, który możesz kupić za niewielką cenę.

Jest to tak zwana licencja dostępowa związana z urządzeniem, ponieważ skrót ten oznacza Licencję Dostępu Klienta. Za jednym zakupem możesz udzielić licencji na dostęp do serwera dla danego urządzenia. W najlepszym przypadku jest to komputer stacjonarny lub urządzenie końcowe w firmie, z którego może pracować kilku pracowników i współpracowników. W tym przypadku zakup Windows Server 2012 Device CAL jest szczególnie opłacalny. Zanim jednak zamówisz Windows Server 2012 Device CAL, pamiętaj, że dla każdego nowego urządzenia musisz także kupić nową licencję.

W pewnych okolicznościach może warto skorzystać z alternatywy, jaką jest tzw. Windows Server 2012 User CAL. Licencja ta nie odnosi się do konkretnego urządzenia w firmie, ale umożliwia stałemu użytkownikowi pracę z systemem Windows Server 2012. Wybór odpowiedniego urządzenia nie ma tu już znaczenia; umożliwia to na przykład pracę mobilną. Dostęp do serwera jest wtedy możliwy także z poziomu smartfona lub notebooka, a także w podróży. W tym przypadku jednak potrzebujesz dodatkowego urządzenia dla każdego kolejnego pracownika lub współpracownika Windows Server 2012 User CAL. Zastanów się dobrze, który z wariantów jest dla ciebie odpowiedni i dopiero wtedy złóż zamówienie w sklepie internetowym BestSoftware, ponieważ późniejsza zmiana zamówienia nie jest już możliwa.

Przegląd nowości - te funkcje czekają na Ciebie w Windows Server 2022

W porównaniu ze swoim poprzednikiem, wersją 2008 R2, Windows Server 2012 oferuje wiele innowacji i kompleksowych zmian we właściwych miejscach. Staje się to widoczne na przykład po otwarciu menedżera zadań. Teraz ukazuje się w zupełnie nowej odsłonie, a także oferuje ważne technicznie innowacje. Otwarte zadania są teraz podzielone na kategorie i wyświetlane. Dodatkowo system Windows Server 2012 jest skonfigurowany w taki sposób, że nieaktywne zadania są bezpośrednio kończone w tle. Zwalnia to wiele ważnych zasobów serwera i zapewnia lepszą wydajność w każdej sytuacji. W systemie Windows Server 2012 znajduje się także zupełnie nowy system plików, który został zaprojektowany specjalnie do użytku w obszarze serwerów. To jest system ReFS. W końcu nie obsługuje on nośników wymiennych ani nie jest formatem bootowalnym, co również świadczy o tym, że nie jest przeznaczony do użytku w środowisku serwerowym.

Ponadto Microsoft robi duży krok w kierunku przyszłej rentowności systemu Windows Server 2012 i wprowadza uaktualnioną wersję Hyper-V, która umożliwia na przykład uruchamianie systemu przez UEFI. Wiąże się to na przykład z uruchamianiem maszyn wirtualnych przez UEFI lub ulepszonym kopiowaniem i wklejaniem. Znacznie rozszerzono także wsparcie dla usług Azure firmy Microsoft. Dzięki nim klienci mogą uzyskać dostęp do infrastruktury chmury producenta, wykorzystywać ją do własnych potrzeb i łatwo zlecać pracę lub pliki na zewnątrz. Dzięki temu praca z Windows Server 2012 staje się jeszcze bardziej efektywna i indywidualna.

Zawsze możesz liczyć na nasze zalety przy zakupie Windows Server 2012 Device CAL

Zawsze możesz polegać na zaletach sklepu internetowego BestSoftware. Już dziś wielu klientów ufa nam ze względu na bezpieczne i atrakcyjne możliwości robienia zakupów. Dotyczy to oczywiście także sytuacji, gdy Windows Server 2012 Device CAL chcą się teraz zabezpieczyć. Po prostu oszczędzasz pieniądze przy zakupie, zwłaszcza że w porównaniu z producentem nasze ceny są znacznie niższe. Ponadto chętnie pomagamy naszym klientom we wszelkich pytaniach, prośbach i oczywiście problemach oraz wspieramy ich najlepiej, jak potrafimy. W tym celu utworzyliśmy specjalny czat na żywo, na którym możemy udzielić ci niezbędnego wsparcia. Alternatywnie oferujemy ci infolinię lub pomoc przez e-mail. W naszym asortymencie znajdziesz również wiele innych produktów związanych z Windows Server, na przykład następców Windows Server 2012 R2 lub także Windows Server 2019. Możesz także Windows Server 2012 User CAL możesz zamówić łatwo i tanio. Cieszymy się na twój zakup u nas i zawsze jesteśmy do twojej dyspozycji.

Powiązane łącza do "Windows Server 2012 Device"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Windows Server 2012 Device"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Windows Server 2012 Device"
Wskazówka!
Windows Server 2012 Standard Windows Server 2012 Standard
323,35 zt * 607,75 zt *
PDF-XChange Editor Plus | Windows PDF-XChange Editor Plus | Windows
Od 656,11 zt * 734,51 zt *
Microsoft Office 2019 Standard Windows Microsoft Office 2019 Standard Windows
Od 342,51 zt * 930,51 zt *
Windows Server 2012 Użytkownik Windows Server 2012 Użytkownik
Od 53,41 zt * 74,92 zt *
Windows 10 Home Windows 10 Home
68,11 zt * 125,15 zt *
G DATA Antivirus 2023 G DATA Antivirus 2023
Od 92,61 zt * 126,91 zt *
McAfee Antivirus Plus 2023 McAfee Antivirus Plus 2023
Od 48,51 zt * 122,01 zt *
Avast Ultimate Suite 2023 Avast Ultimate Suite 2023
Od 77,91 zt * 122,01 zt *
McAfee Total Protection 2023 McAfee Total Protection 2023
440,51 zt * 734,51 zt *
McAfee Total Protection 2023 McAfee Total Protection 2023
Od 82,81 zt * 122,01 zt *
Microsoft SQL Server 2022 Urządzenie Microsoft SQL Server 2022 Urządzenie
Od 587,51 zt * 612,01 zt *
Avast Ultimate Suite 2023 Avast Ultimate Suite 2023
Od 77,91 zt * 122,01 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Pro N Windows 11 Pro N
146,51 zt * 538,51 zt *
Windows 11 Enterprise Windows 11 Enterprise
367,01 zt * 1 714,51 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Pro Windows 11 Pro
146,51 zt * 538,51 zt *
Microsoft Office 2021 Standard Windows Microsoft Office 2021 Standard Windows
587,51 zt * 1 126,51 zt *
Windows Server 2022 Essentials Windows Server 2022 Essentials
1 224,51 zt * 1 959,51 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Home Windows 11 Home
122,01 zt * 440,51 zt *
Norton 360 | Bez subskrypcji Norton 360 | Bez subskrypcji
Od 63,21 zt * 92,61 zt *
Windows Server 2019 Essentials Windows Server 2019 Essentials
661,01 zt * 1 306,44 zt *
Windows Server 2016 Datacenter Windows Server 2016 Datacenter
Od 587,51 zt * 3 919,51 zt *
Microsoft SQL Server 2019 Device Microsoft SQL Server 2019 Device
Od 440,51 zt * 552,43 zt *
Wyświetlony