• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
Microsoft Exchange Server 2010 Urządzenie

Microsoft Exchange Server 2010 Urządzenie 1 CAL

77,91 zt * 130,19 zt * (40,16% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

Te opcje nie są dostępne!

  • BS-10552
  • Wielojęzyczna strona
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten

CAL Anzahl

Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Microsoft Exchange Server 2010 Urządzenie"

Możesz kupić Exchange Server 2010 Device CAL w rozsądnej cenie w naszym sklepie internetowym BestSoftware

Możesz kupić obowiązkowy Exchange Server 2010 Device CAL, aby efektywnie pracować z serwerem bezpośrednio od nas. Jako konsument możesz polegać na naszych atrakcyjnych opcjach zakupu, na przykład także dzięki bardzo szybkiej dostawie w ciągu maksymalnie 30 minut. Po tym krótkim czasie oczekiwania będziesz już miał w swojej skrzynce pocztowej klucz do aktywacji swojego oprogramowania i będziesz mógł zacząć z niego korzystać. Należy jednak pamiętać o wymaganiach dla Exchange Server 2010, ponieważ jest on oferowany tylko w wersji 64-bitowej i wymaga co najmniej Windows Server 2008i jeszcze lepiej Windows Server 2008 R2 dla instalacji.

Korzystaj z wielu potężnych funkcji serwera Exchange 2010

W codziennym życiu, jako konsument, możesz bez problemu polegać na praktycznych i potężnych funkcjach serwera Microsoft w ostatnich latach wielokrotnie udoskonalał oprogramowanie i wprowadzał na rynek nowe wersje, tak że rozwiązanie z 2010 roku trudno porównać z pierwszym wariantem z 1996 roku. Nadal możesz dość łatwo wysyłać i odbierać e-maile, ale teraz możliwości sięgają znacznie dalej.

Na przykład, polegaj na zintegrowanym kalendarzu z praktycznymi narzędziami. Na przykład, możesz łatwo wprowadzać terminy spotkań i nie tracić z oczu żadnych terminów. Oczywiście, będziesz otrzymywał bezpośrednie przypomnienia o zbliżających się spotkaniach, więc nie musisz się już martwić, że o nich zapomnisz. Zarządzanie zasobami jest również ważne, ponieważ możesz łatwo przypisać swoich pracowników do odpowiednich zadań i projektów, tak by mogli od razu przystąpić do pracy.

Oczywiście, informacje i dane podstawowe o twoich pracownikach czy klientach odgrywają kluczową rolę w codziennym życiu biznesowym. Dotyczy to zarówno dużych, jak i małych firm. Ważne jest, by efektywnie zarządzać tymi danymi. Możesz to zrobić szczególnie dobrze i łatwo dzięki Exchange Server 2010 jest szczególnie dobre i proste, ponieważ masz odpowiednie formularze bezpośrednio do dyspozycji. Oznacza to, że w każdej chwili możesz wprowadzić zmiany, które oczywiście są natychmiast synchronizowane. Ponieważ praca mobilna i obsługa za pomocą urządzeń dotykowych są również kluczowe, jeśli chodzi o korzystanie z Exchange Server 2010. Możesz na przykład użyć praktycznego tabletu do wprowadzania ważnych danych bezpośrednio u klientów lub do wprowadzania szybkich zmian.

Ważne innowacje w codziennym użytkowaniu - te zmiany czekają na Ciebie w Exchange Server 2010

Bezpośrednim poprzednikiem Exchange Server 2010 jest wersja 2007. Bezpośrednie porównanie ujawnia wiele istotnych różnic i znaczących ulepszeń, które powinny uczynić twoją codzienną pracę jeszcze przyjemniejszą. Widać to już na pierwszy rzut oka po interfejsie użytkownika, który został w znacznym stopniu zaadaptowany przez Microsoft. Zapewnia to nie tylko świeży wygląd, ale także intuicyjne używanie wszystkich narzędzi w codziennym życiu. Dzięki intuicyjnej strukturze wszystkie potrzebne przyciski można znaleźć wyjątkowo łatwo i szybko, co oszczędza czas i wysiłek w codziennym życiu.

Ale także z technicznego punktu widzenia w Exchange Server 2010 wiele się zmieniło. Na przykład Microsoft pracował nad poprawą wysokiej dostępności. Zapewnia to nieprzerwaną i efektywną pracę przez cały czas. Co więcej, zarządzanie prawami w systemie Windows Server znajdziesz teraz bezpośrednio w serwerze Exchange, więc nie są tu potrzebne żadne dodatkowe kroki ani objazdy. Możesz teraz rozpoczynać ważne i centralne zadania administracyjne bezpośrednio z Outlook Web Access i oszczędzić sobie dodatkowych kroków także tutaj. Dodatkowo masz teraz możliwość używania Serwery wymiany możesz teraz szybko i łatwo wysyłać wiadomości SMS. Teraz nie potrzebujesz do tego celu innego urządzenia ani zewnętrznego programu, ale możesz całkowicie polegać na pracy z Exchange Server 2010 polegaj na. Aby nawet po wielu latach i regularnym używaniu wszystkie wiadomości i informacje były nadal dostępne, korzystasz ze zintegrowanej i nowej funkcji archiwum. Dzięki temu wiadomości i dane mogą być zapisywane pojedynczo i bezpiecznie, tak by w razie potrzeby można je było szybko odzyskać. Wreszcie, producent Microsoft zadbał także o tzw. skrzynkę narzędziową w Exchange Server 2010, która teraz ma znacznie więcej funkcji i praktycznych narzędzi do codziennej pracy z popularnym serwerem Exchange 2010.

Kolejną nowością jest skupienie się na wszechstronnej pracy mobilnej, na przykład na popularnych urządzeniach dotykowych. Między innymi interfejs użytkownika został do tego celu przystosowany, na przykład przez zastosowanie większych ikon lub przycisków.

Możesz na nas polegać - po prostu zamów online swój Exchange Server 2010 Device CAL

Możesz kupić u nas licencje na Exchange Server 2010 w bardzo prosty sposób i za bardzo rozsądną cenę. Polegaj na naszym atrakcyjnym asortymencie, aby nic nie stało na przeszkodzie do szybkiego korzystania ze wszystkich cech i funkcji. Oczywiście, masz u nas dostęp do wszystkich niezbędnych licencji, które idą w parze z użytkowaniem. Potrzebujesz między innymi klasycznej licencji serwerowej. Dzięki temu możesz zainstalować oprogramowanie w swoim środowisku serwerowym i mieć gotowe wszystkie funkcje. Aby jednak rozpocząć pracę, będziesz potrzebował tzw. CAL serwera Exchange 2010. Mamy w ofercie licencję Client Access Licence w postaci Exchange Server 2010 Device CAL. Zachęcamy do skorzystania z tej oferty i zapewnienia sobie niezbędnej licencji na atrakcyjnych warunkach.

Oczywiście Exchange Server 2010 Device CAL doskonałe warunki do codziennej pracy z oprogramowaniem. Użyj go, aby przyznać urządzeniu dostęp do serwera. Może to być na przykład notebook lub komputer stacjonarny w firmie. Jeśli przypiszesz certyfikat Exchange Server 2010 Device CAL do urządzenia, będzie ono miało nieograniczony dostęp do praktycznego serwera. Nie ma znaczenia, ilu pracowników lub jak wiele różnych osób pracuje z komputerem. Jeśli więc zarządzasz serwerem i korzystasz z niego centralnie za pomocą kilku urządzeń końcowych, możesz zaoszczędzić pieniądze dzięki Exchange Server 2010 Device CAL i zdecydować się na bardzo korzystne licencjonowanie.

Nasza rada: Zajrzyj też na Exchange Server 2010 User CAL jako alternatywa. Zapewnia ci to dobre warunki do elastycznej i mobilnej pracy i okazuje się dobrym wyborem, gdy regularnie zmieniasz platformy lub urządzenia. Możesz go także nabyć bardzo tanio u nas w sklepie internetowym BestSoftware.

Zapraszamy do skorzystania z wielu atrakcyjnych korzyści przy zakupie Exchange Server 2010 Device CAL

Dzięki naszym licznym i atrakcyjnym zaletom, warto kupić Exchange Server 2010 Device CAL dla ciebie z nami w sklepie internetowym BestSoftware na całej linii. Na przykład, wspieramy naszych klientów najlepszą obsługą i pomocą w razie jakichkolwiek pytań.  Przede wszystkim skorzystaj z praktycznego czatu na żywo, jeśli będziesz miał problemy z aktywacją. Tutaj doświadczeni eksperci zawsze mogą ci bezpośrednio pomóc i wesprzeć cię we właściwych miejscach. Możesz też do nas zadzwonić lub napisać do nas krótką wiadomość z prośbą o pomoc. Przekonaj się o atrakcyjnym asortymencie, bo mamy oczywiście nie tylko Exchange Server 2010 Device CAL produkty w ofercie dla ciebie. Przekonamy cię między innymi do Exchange Server 2019 Device CAL lub Exchange Server 2016 User CAL jako znacznie nowsze wersje z jeszcze większą liczbą funkcji i bardziej rozbudowanymi właściwościami. Kup więc teraz z łatwością swój ulubiony produkt i pozwól, by nasze atrakcyjne opcje zakupów zainspirowały cię na całej linii.

Powiązane łącza do "Microsoft Exchange Server 2010 Urządzenie"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Microsoft Exchange Server 2010 Urządzenie"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Microsoft Exchange Server 2010 Urządzenie"
PDF-XChange Editor Plus | Windows PDF-XChange Editor Plus | Windows
Od 656,11 zt * 734,51 zt *
Microsoft SQL Server 2014 Użytkownik Microsoft SQL Server 2014 Użytkownik
Od 342,51 zt * 401,65 zt *
Microsoft SQL Server 2008 Standard User Microsoft SQL Server 2008 Standard User
Od 195,51 zt * 250,83 zt *
AVG Ultimate 2022 | Windows / Mac AVG Ultimate 2022 | Windows / Mac
Od 73,01 zt * 171,01 zt *
Microsoft SQL Server 2016 Użytkownik Microsoft SQL Server 2016 Użytkownik
Od 391,51 zt * 451,88 zt *
Microsoft SQL Server 2016 Urządzenie Microsoft SQL Server 2016 Urządzenie
Od 391,51 zt * 502,15 zt *
Microsoft SQL Server 2014 Device Microsoft SQL Server 2014 Device
Od 342,51 zt * 401,65 zt *
Microsoft SQL Server 2012 Użytkownik Microsoft SQL Server 2012 Użytkownik
Od 293,51 zt * 351,38 zt *
Microsoft SQL Server 2012 Device Microsoft SQL Server 2012 Device
Od 293,51 zt * 351,38 zt *
Magix Video Deluxe 2021 Windows Magix Video Deluxe 2021 Windows
220,01 zt * 342,51 zt *
McAfee Total Protection 2023 McAfee Total Protection 2023
Od 82,81 zt * 122,01 zt *
Kaspersky Plus 2023 Kaspersky Plus 2023
Od 97,51 zt * 131,81 zt *
Kaspersky Standaard 2023 Kaspersky Standaard 2023
Od 77,91 zt * 122,01 zt *
Wyświetlony