• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
Windows Server 2012 R2 Datacenter

Windows Server 2012 R2 Datacenter

485,05 zt * 1 033,85 zt * (53,08% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 40 razy
  • BS-10592
  • Wielojęzyczna strona
  • 1 jednostka | nieograniczona liczba maszyn wirtualnych
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Windows Server 2012 R2 Datacenter"

Kup Windows Server 2012 R2 Datacenter - właściwy wybór dla efektywnej pracy na serwerze

Jeśli szukasz rozwiązania do efektywnej pracy na serwerze, z pewnością dokonasz dobrego wyboru, wybierając Windows Server 2012 R2 Datacenter to zdecydowanie dobry wybór. Ten popularny i sprawdzony system oferuje wszystkie podstawowe funkcje niezbędne do zarządzania infrastrukturą serwerową, a także zachwyca bardzo prostą i skuteczną obsługą. Edycja Datacenter jest przeznaczona zarówno dla większych, jak i mniejszych firm. Zakup niezbędnej licencji na serwer, dzięki której można aktywować system na serwerze, jest u nas wyjątkowo łatwy i skuteczny.

Wybierz stabilny system operacyjny dla korporacyjnych środowisk serwerowych

Windows Server 2012 R2 Datacenter imponuje dojrzałą technologią, wszystkimi funkcjami niezbędnymi do efektywnego wykorzystania środowiska serwerowego, a także wprowadza innowacyjne narzędzia i nowe funkcje. W przypadku edycji Datacenter decydujesz się na szczególnie wydajny wariant. Jak zwykle producent Microsoft oferuje specjalnie dostosowany system operacyjny w różnych wersjach, aby umożliwić wybór zgodny z zapotrzebowaniem. Dzięki czterem edycjom producent chce zwrócić się bezpośrednio do różnych grup docelowych.

Osoby, które zdecydują się na Windows Server 2012 R2 Datacenter, mogą skorzystać z wyjątkowo wydajnej wersji górnej. Na przykład w tym przypadku wsparcie dla używanego sprzętu jest bardzo szerokie i obejmuje nawet cztery terabajty pamięci RAM. Sam Microsoft twierdzi, że Windows Server 2012 R2 Datacenter to bardzo dobry wybór dla wysoce zwirtualizowanych środowisk i projektów chmury hybrydowej. Ponadto bezpośrednie porównanie z wersją standardową, która jest używana w wielu środowiskach, pokazuje bardzo ważną różnicę. W wersji standardowej możesz używać tylko dwóch instancji wirtualnych, natomiast w systemie Windows Server 2012 R2 Datacenter nie ma żadnych ograniczeń. Możesz więc używać i uruchamiać nieograniczoną liczbę instancji. To sprawia, że Windows Server 2012 R2 Datacenter jest doskonałym wyborem, zwłaszcza dla większych firm, które prowadzą odpowiednie projekty w środowisku serwerowym.

Wraz z systemem Windows Server 2012 R2 Datacenter producent wprowadza do systemu operacyjnego wiele nowych funkcji

Windows Server 2012 R2 Datacenter to kompleksowo ulepszona wersja systemu operacyjnego dla środowisk serwerowych z 2012 roku. Producent Microsoft nie tylko zwrócił uwagę na większe bezpieczeństwo i zwykłą łatwość obsługi, ale także wyznaczył kierunek na przyszłość i zintegrował wiele nowych funkcji. Obejmuje to między innymi dalszą integrację z Microsoft Windows Azure. Jest to stosunkowo nowa usługa w chmurze, która została specjalnie zaprojektowana, aby spełniać potrzeby różnych środowisk serwerowych. W tym przypadku na przykład możliwe jest wykonanie kompleksowej kopii zapasowej serwera bezpośrednio w chmurze, co pozwala ograniczyć awarie lub nawet utratę danych do absolutnego minimum. Dzięki doskonałej skalowalności Windows Azure zawsze możliwe jest indywidualne wykorzystanie.

Jednak Microsoft podejmuje Windows Server 2012 R2 Datacenter robi jeszcze więcej dużych kroków w stronę przyszłości, co widać po nowym interfejsie użytkownika. Teraz system ma nowoczesny i nowy wygląd, a jego podstawą są następujące elementy Windows 8. W związku z tym nie jest zaskoczeniem znacznie ulepszona obsługa ekranów dotykowych. Dzięki odpowiednim przyciskom i menu ważne czynności można teraz wykonywać wyłącznie za pomocą takiego wyświetlacza.

Windows Server 2012 R2 Datacenter ma także wiele innych atrakcyjnych zmian i innowacji, takich jak ulepszony menedżer zadań. Umożliwia to zoptymalizowanie procesu i przekonuje nowym interfejsem, dzięki któremu nic nie stoi na przeszkodzie do efektywnego korzystania z urządzenia. Aby ułatwić administrację i dostosowanie systemu, producent Microsoft postawił na funkcję PowerShell 3.0, która jest zoptymalizowanym środowiskiem ustawień ze wszystkimi ważnymi funkcjami i pozycjami menu. Ponadto użytkownik może skorzystać z funkcji SMB 3.0, która umożliwia dostosowany dostęp do udziałów w plikach, co może usprawnić codzienną pracę.

Już teraz widać, że Windows Server 2012 R2 Datacenter to coś więcej niż zwykła nowelizacja, system przynosi wiele atrakcyjnych innowacji. Licencję na prostą aktywację i bezpośrednie użytkowanie możesz kupić u nas w niskiej cenie, zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu internetowego BestSoftware. Nawiasem mówiąc, minimalne wymagania dotyczące sprzętu używanego przez Twój serwer pozostają na przyjemnym poziomie - już 512 megabajtów pamięci RAM i procesor 1,4 GHz nie stanowią przeszkody w użytkowaniu.

Polegaj na stabilnym systemie o wyjątkowo prostej obsłudze

Chociaż Windows Server 2012 R2 Datacenter to dojrzały system z licznymi funkcjami, dużą ilością zabezpieczeń i wszechstronnymi opcjami dostosowywania, ten system operacyjny nadaje się również dla początkujących. Jest to szczególnie ważne podczas korzystania z zainstalowanego interfejsu użytkownika. Ponieważ oprogramowanie jest oparte na systemie Windows 8, wiele przycisków i menu jest dobrze znanych, co ułatwia rozpoczęcie pracy.

Jednak w przypadku korzystania z systemu Windows Server 2012 R2 Datacenter należy pamiętać, że jest to specjalny rodzaj licencji. Wraz z zakupem aktualnej licencji na Windows Server 2012 R2 Datacenter otrzymujesz możliwość zainstalowania i aktywowania systemu operacyjnego na swoim serwerze. To jednak nie wystarczy, potrzebne są jeszcze tzw. numery CAL. Skrót ten oznacza Licencję Dostępu Klienta i opisuje licencje dostępu. Oczywiście w naszej ofercie znajdują się również odpowiednie produkty, dzięki którym możesz kupić Windows Server 2012 R2 Datacenter Device CAL lub Windows Server 2012 R2 Datacenter User CAL na atrakcyjnych warunkach. Wybierz odpowiedni wariant i zamów go za pomocą kilku kliknięć, a my z przyjemnością doradzimy Ci kompetentnie i osobiście.

Oszczędzaj pieniądze dzięki prostemu zakupowi - zabezpiecz swoją licencję na Windows Server 2012 R2 Datacenter

Dzięki prostemu zakupowi licencji na Windows Server 2012 R2 Datacenter oszczędzasz pieniądze w sklepie internetowym BestSoftware. Polegaj na prostych i skutecznych opcjach zakupów, które czekają na Ciebie u nas. Na przykład ceny oferowanych programów są szczególnie korzystne i oszczędzasz dużo pieniędzy w bezpośrednim porównaniu z zakupem u producenta. Przekonuje też krótki czas oczekiwania na potrzebne klucze. Możesz uzyskać do nich dostęp po maksymalnie 30 minutach, ponieważ są one dostarczane pocztą elektroniczną, a klucz produktu jest szybko dostępny w twojej skrzynce pocztowej. Jednocześnie jesteśmy dla Ciebie, oferując najlepszą obsługę klienta. Jeśli więc masz jakieś pytania lub jeśli wystąpią problemy z aktywacją, możesz się z nami skontaktować. Między innymi oferujemy dobrą obsługę klienta poprzez kilka różnych kanałów. Na przykład, skorzystaj z wygodnego czatu na żywo, aby nawiązać bezpośredni kontakt z ekspertem, albo skorzystaj z infolinii lub zwykłej korespondencji przez e-mail. Cieszymy się, że możemy Ci pomóc i zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji, więc zawsze warto robić u nas zakupy.

 

Wymagania systemowe - Windows Server 2012 R2 Datacenter
Procesor 1.4 GHz 64-bit EMT64 lub AMD64, Quad-Core zalecane
Pamięć 512 MB ECC obsługiwane moduły pamięci i 800 MB dla instalacji maszyn wirtualnych
Miejsce na dysku twardym dla rdzenia 32 GB, dla GUI kolejne 4 GB
Powiązane łącza do "Windows Server 2012 R2 Datacenter"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Windows Server 2012 R2 Datacenter"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Windows Server 2012 R2 Datacenter"
Windows Server 2012 R2 Użytkownik Windows Server 2012 R2 Użytkownik
Od 53,41 zt * 74,92 zt *
Wskazówka!
Windows Server 2012 R2 Standard Windows Server 2012 R2 Standard
215,55 zt * 296,06 zt *
Windows Server 2016 Datacenter Windows Server 2016 Datacenter
Od 587,51 zt * 3 919,51 zt *
Microsoft SQL Server 2012 Device Microsoft SQL Server 2012 Device
Od 293,51 zt * 351,38 zt *
Windows Server 2012 Device Windows Server 2012 Device
Od 53,41 zt * 74,92 zt *
Wskazówka!
Windows 10 Enterprise Windows 10 Enterprise
141,61 zt * 325,95 zt *
Windows Server 2016 Standard Windows Server 2016 Standard
Od 367,01 zt * 803,80 zt *
Windows Server 2016 Standard Windows Server 2016 Standard
Od 367,01 zt * 803,80 zt *
Microsoft SQL Server 2012 Device Microsoft SQL Server 2012 Device
Od 293,51 zt * 351,38 zt *
Windows Server 2012 Device Windows Server 2012 Device
Od 53,41 zt * 74,92 zt *
Microsoft Office 2021 Dom i biznes Mac Microsoft Office 2021 Dom i biznes Mac
538,51 zt * 1 126,51 zt *
Windows Server 2022 Datacenter Windows Server 2022 Datacenter
Od 9 755,41 zt * 24 455,41 zt *
Windows Server 2022 Standard Windows Server 2022 Standard
Od 1 954,61 zt * 4 900,00 zt *
Microsoft Exchange Server 2013 Standard Microsoft Exchange Server 2013 Standard
788,41 zt * 2 449,51 zt *
Microsoft Exchange Server 2019 Standard Microsoft Exchange Server 2019 Standard
1 959,51 zt * 2 694,51 zt *
Windows Server 2019 Standard Windows Server 2019 Standard
Od 783,51 zt * 909,34 zt *
Wyświetlony