• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
Microsoft Remote Desktop Services 2012 Device

Microsoft Remote Desktop Services 2012 Device 1 CAL

122,01 zt * 195,51 zt * (37,59% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 6 razy
  • BS-10580
  • Wielojęzyczna strona
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten

CAL Anzahl

Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Microsoft Remote Desktop Services 2012 Device"

Twój RDS 2012 Device CAL jest już gotowy - kup te atrakcyjne oferty w zaciszu własnego domu

Twoje wymagania RDS 2012 Device CAL jest dostępny w asortymencie sklepu internetowego BestSoftware i czeka, by go tanio i łatwo kupić. Dzięki licencji dostępowej możesz wygodnie i bez ograniczeń korzystać z licznych praktycznych usług producenta Microsoft do pracy zdalnej z urządzenia stacjonarnego. Oszczędź sobie długiego czasu oczekiwania lub irytujących opóźnień, zamawiając tutaj, w BestSoftware. Licencję na Remote Desktop Services od Microsoftu dostarczamy wygodnie, prosto i szybko pocztą elektroniczną, trwa to maksymalnie 30 minut od zakupu.

Pracuj zdalnie i bezpiecznie korzystaj ze wszystkich pulpitów i programów dzięki Remote Desktop Services

Usługi pulpitu zdalnego Microsoftu to zbiór różnych usług, które umożliwiają zdalny dostęp do różnych programów lub pulpitów za pomocą lokalnej instalacji w środowisku serwera i powiązanego z nią klienta. The Usługi pulpitu zdalnego 2012 są używane w wielu różnych środowiskach, ale oczywiście przede wszystkim w środowisku zawodowym. Ci, którzy chcą efektywnie pracować np. z domowego biura i pracować na oprogramowaniu, do którego są przyzwyczajeni, mogą dokonać bardzo dobrego wyboru, korzystając z tych usług. Obsługa jest bardzo prosta, nie pozostawia pytań bez odpowiedzi i umożliwia efektywną pracę bez konieczności posiadania programów czy oprogramowania.

Remote Desktop Services 2012 zostały zaprojektowane tak, aby były szczególnie przyjazne dla użytkownika. Skupiamy się na tzw. kliencie, który służy do nawiązania połączenia z serwerem. Następnie dane mogą zostać przesłane. Klient może być używany na wielu różnych platformach i urządzeniach, np. na klasycznym komputerze z systemem operacyjnym Windows lub macOS. Ale klient i Remote Desktop Services 2012 skupiają się także na pracy mobilnej. Tutaj na przykład wszystkie popularne urządzenia z systemami operacyjnymi Android lub iOS są w pełni obsługiwane. A na bardzo rzadkich platformach korzystanie z klienta Remote Desktop Services 2012 działa nawet tylko za pomocą aktualnej przeglądarki z odpowiednimi technologiami.

Usługi pulpitu zdalnego 2012 oferują kilka atrakcyjnych korzyści dla użytkowników, na przykład wspomnianą już prostotę obsługi. Ważną rolę odgrywa jednak także szerokie wsparcie sprzętowe. Dzieje się tak dlatego, że wiele programów, z których trzeba korzystać w codziennym życiu zawodowym, stawia ogromne wymagania wykorzystywanym technologiom. W takich przypadkach Remote Desktop Services 2012 jest znacznie lepszym wyborem niż ciągłe aktualizacje. Można ich także używać na starszych terminalach, co w ostatecznym rozrachunku może zaoszczędzić wiele pieniędzy i pracy. Aby móc bezproblemowo korzystać z Remote Desktop Services 2012, musisz na serwerze w firmie używać przynajmniej systemu operacyjnego Windows Server 2008. Jeszcze lepiej Windows Server 2012by móc zapewnić bezbłędną pracę w codziennym życiu. Oczywiście konieczne jest też stałe połączenie z internetem, aby szybko pobierać dane lub wysyłać je na serwer. Im szybsze połączenie, tym lepiej można korzystać z wygodnych Usług pulpitu zdalnego firmy Microsoft.

Remote Desktop Services 2012 przekonuje do siebie atrakcyjnymi rozwiązaniami i technikami. Na przykład transfer danych jest nie tylko szczególnie bezpieczny i szyfrowany, ale także efektywne wykorzystanie dostępnego pasma odgrywa kluczową rolę. Ponadto jako administrator możesz zawsze śledzić licencje, dostosowywać i przydzielać uprawnienia, a nawet całkowicie je wycofywać.

Licencjonowanie instalacji i CAL-i - rozpocznij korzystanie z usług dzięki odpowiedniemu licencjonowaniu

Nie czekaj dłużej, ale zacznij już teraz, korzystając z przyszłościowej pracy zdalnej dzięki Remote Desktop Services 2012 od Microsoft polegaj na. Wszystkie potrzebne licencje są dostępne bezpośrednio w BestSoftware i można je kupić tanio, bezpiecznie i łatwo. Po pierwsze i najważniejsze, potrzebujesz praktycznej licencji instalatorskiej. Dzięki temu instalujesz na swoim serwerze konkretne usługi i aktywujesz je. Będziesz jednak wtedy potrzebował licencji dostępowych. Są one niezbędne do używania klienta na różnych urządzeniach końcowych i są oferowane przez Microsoft pod nazwą "CAL". Termin "Licencja Dostępu Klienta" oznacza licencję dostępu. Na przykład, wybierając RDS 2012 Device CAL z naszej oferty, dokonujesz dobrego wyboru.

Zanim jednak zakupisz RDS 2012 Device CAL, powinieneś zapoznać się z korzyściami i cechami takiej licencji dostępowej. Na przykład, ważne jest, aby RDS 2012 Device CAL zawsze odnosił się do pojedynczej gry. W ten sposób możesz aktywować jeden komputer lub notebook, aby uzyskać dostęp do usług i funkcji. Jest to szczególnie dobre rozwiązanie, jeśli kilku pracowników może uzyskać dostęp do serwera za pomocą jednego komputera, np. dlatego, że znajduje się on na wspólnej stacji roboczej. Dzieje się tak dlatego, że koszty nabycia licencji RDS 2012 Device CAL są znacznie niższe w bezpośrednim porównaniu z alternatywą, tak że licencje te mogą być opłacalne z finansowego punktu widzenia pod pewnymi warunkami. Ważne: Zawsze będziesz musiał ponownie kupić RDS 2012 Device CAL, jeśli będziesz miał nowy komputer lub jeśli chcesz mieć dodatkowy dostęp.

Jeśli więc zależy Ci przede wszystkim na zmianie urządzeń i elastycznej pracy, możesz dokonać bardzo dobrego wyboru, wybierając alternatywę dla RDS 2012 Device CAL. W takim przypadku zdecyduj się na User CAL for Remote Desktop Services. Są one związane ze stałym użytkownikiem i pozwalają na bardziej elastyczną i indywidualną pracę, ale koszty nabycia takiej licencji są też znacznie wyższe. Przed zakupem poświęć trochę czasu na podjęcie decyzji, czy bardziej odpowiednie dla ciebie będzie RDS 2012 Device CAL czy rozwiązanie alternatywne, a następnie, po uzyskaniu szczegółowej porady, kup odpowiednie produkty w naszym sklepie internetowym.

Oczywiście, możesz oczekiwać od nas atrakcyjnych i różnorodnych korzyści - kup teraz RDS 2012 Device CAL online

Dzięki atrakcyjnym zaletom udało nam się już całkowicie przekonać wielu klientów i konsumentów i namówić ich do zakupu niedrogiego oprogramowania w sklepie internetowym BestSoftware. Możesz też polegać na tym, że możesz kupić odpowiednie RDS 2012 Device CAL i wiele innych produktów w niskich cenach. Jednak wszystkich odwiedzających inspirujemy nie tylko z finansowego punktu widzenia, ale także atrakcyjnym asortymentem. Na przykład, możesz polegać na znacznie nowszych produktach, kupując RDS 2019 User CAL lub zamawiając u nas RDS 2016 Device CAL. Nie pozostawiamy więc praktycznie żadnych życzeń niespełnionych i inspirujemy ogromnym wyborem, dzięki czemu z łatwością możemy zaspokoić różne potrzeby. Jednak nawet przy wcześniejszej wiedzy od czasu do czasu mogą pojawić się problemy lub pytania. W takim przypadku po prostu skontaktuj się z nami i skorzystaj z najlepszej obsługi. Nasi pracownicy będą wspierać cię za pośrednictwem praktycznego czatu na żywo, zaoferują ci zdalną konserwację lub odpowiedzą na twoje pytania za pośrednictwem poczty elektronicznej i infolinii. Oznacza to, że w razie problemów nie jesteś sam, ale zawsze masz u swego boku kompetentną osobę do kontaktu. Czekamy na twój zakup, złóż zamówienie teraz w dogodnym dla siebie terminie.

Powiązane łącza do "Microsoft Remote Desktop Services 2012 Device"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Microsoft Remote Desktop Services 2012 Device"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Microsoft Remote Desktop Services 2012 Device"
Windows Server 2012 Użytkownik Windows Server 2012 Użytkownik
Od 53,41 zt * 74,92 zt *
AVG Ultimate 2023 | Windows / Mac AVG Ultimate 2023 | Windows / Mac
Od 73,01 zt * 171,01 zt *
PDF-XChange Editor Plus | Windows PDF-XChange Editor Plus | Windows
Od 656,11 zt * 734,51 zt *
PDF-XChange Editor | Windows PDF-XChange Editor | Windows
Od 303,31 zt * 342,51 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Home Windows 11 Home
122,01 zt * 440,51 zt *
Microsoft SQL Server 2008 Standard User Microsoft SQL Server 2008 Standard User
Od 195,51 zt * 250,83 zt *
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
G DATA Antivirus 2023 G DATA Antivirus 2023
Od 87,71 zt * 126,91 zt *
McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac
Od 117,11 zt * 195,51 zt *
McAfee Antivirus Plus 2023 McAfee Antivirus Plus 2023
Od 28,91 zt * 122,01 zt *
Avast Cleanup Premium Avast Cleanup Premium
Od 48,51 zt * 97,51 zt *
McAfee LiveSafe 2022 | Windows / Mac McAfee LiveSafe 2022 | Windows / Mac
Od 92,61 zt * 97,51 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Pro Windows 11 Pro
146,51 zt * 538,51 zt *
NEAT projects 2 | Windows NEAT projects 2 | Windows
244,51 zt * 342,51 zt *
Microsoft Exchange Server 2016 Enterprise Microsoft Exchange Server 2016 Enterprise
4 404,61 zt * 18 129,51 zt *
Microsoft Exchange Server 2010 Standard Microsoft Exchange Server 2010 Standard
391,51 zt * 1 131,41 zt *
Microsoft SQL Server 2016 Standard 2 Core Microsoft SQL Server 2016 Standard 2 Core
4 360,51 zt * 14 699,51 zt *
Norton 360 | Bez subskrypcji Norton 360 | Bez subskrypcji
Od 63,21 zt * 92,61 zt *
Corel PDF Fusion | Windows Corel PDF Fusion | Windows
112,21 zt * 146,51 zt *
Windows Server 2012 Essentials Windows Server 2012 Essentials
195,95 zt * 607,75 zt *
Windows Server 2016 Datacenter Windows Server 2016 Datacenter
Od 587,51 zt * 3 919,51 zt *
Wyświetlony