• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Ashampoo Undeleter | Windows

63,21 zt * 122,01 zt * (48,19% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 38 razy
  • BS-10908
  • Wielojęzyczna strona
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Ashampoo Undeleter | Windows"

Łatwe przywracanie plików - kup Ashampoo Undeleter online za niską cenę

Szczególnie w przypływie chwili łatwo jest przypadkowo usunąć ważny plik, zdjęcie czy dokument. Panika i zmartwienie związane z taką stratą są w tym przypadku bardzo duże, ale nie musisz całkowicie żegnać się z plikami, ponieważ dzięki nowoczesnej technologii odzyskanie plików, zdjęć czy innych rzeczy jest możliwe bez trudu. Możesz to zrobić na przykład za pomocą programu Ashampoo Undeleter. Używaj tego oprogramowania w kilku prostych krokach w codziennym życiu i polegaj na bardzo prostej obsłudze, wielu funkcjach i skutecznym odzyskiwaniu danych.

Dzięki Ashampoo Undeleter nie musisz się już martwić o przypadkowe usunięcie plików

Wiele osób nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, że raz usunięte pliki zazwyczaj nie są tracone. Dzieje się tak nawet wtedy, gdy opróżniłeś kosz. Niezależnie od tego, czy jest to zdjęcie z ostatnich wakacji, ulubiona piosenka MP3 czy dokument z życia zawodowego - wszystkie te pliki można łatwo wykorzystać ponownie, nawet po ich usunięciu.

Wymaga to jednak powrotu do zdrowia, co jest możliwe dzięki nowoczesnej technologii. Niestety, system Windows nie dostarcza niezbędnych do tego narzędzi, więc musisz polegać na innym rozwiązaniu programowym. Użyj programu Ashampoo Undeleter i skorzystaj z wieloletniego doświadczenia producenta. Kompetencja w każdym razie się opłaca. Jednocześnie zawsze zachowujesz pełną kontrolę podczas użytkowania. Uruchom program Ashampoo Undeleter po prostej instalacji, a następnie pozwól programowi wyszukać możliwe pliki. Ważne jest, byś rozpoczął odzyskiwanie danych jak najszybciej po ich przypadkowym usunięciu, to znacznie zwiększa szanse powodzenia.

Ashampoo Undeleter po krótkim czasie znajdzie wszystkie możliwe pliki, które w razie potrzeby będziesz mógł przywrócić jednym kliknięciem. Znajdziesz je w praktycznym przeglądzie, tak byś zawsze dokładnie wiedział, jakie są możliwości powrotu do zdrowia. Dodatkowo otrzymasz wgląd w stan plików, dzięki czemu będziesz wiedział na przykład, czy możliwe jest całkowite odzyskanie danych. W ten sposób możesz zdecydować, czy praca z programem Ashampoo Undeleter jest naprawdę warta zachodu, czy też nie możesz już używać tych plików. Może to zaoszczędzić sporo czasu i pomóc ci zachować kontrolę podczas pracy z oprogramowaniem.

Praktyczne cechy i funkcje programu Ashampoo Undeleter możesz wykorzystać nie tylko na dysku twardym w domu, ale także na wielu innych nośnikach danych. Dotyczy to na przykład zewnętrznych dysków twardych USB lub pamięci USB. Jeśli przypadkowo usunąłeś pliki, możesz je przywrócić dzięki nowoczesnej technologii Ashampoo Undeleter. Odzyskany plik możesz także zapisać indywidualnie za pomocą programu, wystarczy, że wskażesz żądaną lokalizację zapisu.

W codziennym życiu Ashampoo Undeleter przekonuje intuicyjnym interfejsem

Program Ashampoo Undeleter przekonuje bardzo wysoką przydatnością do codziennego użytku i może być równie dobrze używany w sektorze prywatnym, jak i zawodowym. W dużej mierze przyczynia się do tego między innymi bardzo dobra wydajność. Podczas gdy w przypadku wielu innych programów trzeba długo czekać, odzyskiwanie danych za pomocą popularnego rozwiązania Ashampoo jest wyjątkowo szybkie. Dzięki tak zwanemu algorytmowi MFT i FAT, wydajność podczas używania Ashampoo Undeleter jest szczególnie dobra. Długi czas oczekiwania nie jest już konieczny, a ty oszczędzasz cenny czas, gdy regularnie korzystasz z oprogramowania. Jednocześnie nie ma żadnych ograniczeń co do ilości czy rodzaju obiektów, które można przywrócić.

Ponadto bardzo prosta obsługa jest jedną z największych zalet programu, ponieważ Ashampoo Undeleter ma być również bardzo dobrym wyborem dla początkujących. Dzięki przejrzystemu i intuicyjnemu interfejsowi użytkownika oprogramowanie to nie pozostawia praktycznie nic do życzenia i pomaga natychmiast odnaleźć wszystkie cechy i funkcje. Nie musisz długo szukać, ale możesz od razu zacząć pracę. Większość kroków, które są ważne dla przywrócenia plików, nie wymaga wyjaśnień lub jest bezpośrednio oznaczona. Jeśli masz problemy z używaniem Ashampoo Undeleter, praktyczny dział pomocy jest do twojej dyspozycji. Dzięki nowoczesnej technologii i dobremu przeglądowi zawsze masz absolutny obraz sytuacji.

Oczywiście nie musisz od razu kupować licencji na program Ashampoo Undeleter, producent udostępnia ci również darmową wersję próbną. Wykorzystaj go, by zapoznać się z wieloma zaletami i atrakcyjnymi możliwościami tego popularnego programu. Dlatego bez większego wysiłku i ryzyka pobierz program ze strony producenta, zainstaluj go na swoim domowym komputerze i uruchamiaj w dowolnym momencie. Po wygaśnięciu darmowej wersji próbnej, w BestSoftware jesteśmy do twojej dyspozycji i oferujemy ci odpowiednie licencje, które pozwolą ci na stałe i nieograniczone korzystanie z popularnego oprogramowania w życiu codziennym.

Zdobądź licencję na Ashampoo Undeleter już teraz w BestSoftware

Dla twojej licencji na oprogramowanie Ashampoo Undeleter nie musisz długo szukać ani wydawać dużo pieniędzy, ponieważ jest on dostępny za darmo tutaj, w BestSoftware. Po zakupie za niską cenę dostarczymy ci klucz e-mailem w ciągu maksymalnie 30 minut i w ten sposób pomożemy ci w jak najszybszym korzystaniu ze wszystkich funkcji i narzędzi. Jeśli nadal będziesz miał pytania lub problemy z oprogramowaniem Ashampoo Undeleter, z przyjemnością pomożemy ci i wesprzemy cię naszymi doświadczonymi ekspertami. Możesz polegać między innymi na praktycznym czacie na żywo, możliwości kontaktu przez e-mail oraz wsparciu przez infolinię.

Oczywiście nie można pominąć innych produktów Ashampoo, których można używać w codziennym życiu, np Ashampoo Photo Recovery lub Ashampoo Photo Commander za pomocą kilku prostych kroków. Odpowiednie licencje możesz otrzymać bezpośrednio od nas w sklepie internetowym, a także liczyć na atrakcyjne warunki i wiele innych korzyści. Czekamy na twój zakup w sklepie internetowym BestSoftware.

 

Wymagania systemowe - Ashampoo Undeleter
Komputer Dowolny komputer, który obsługuje wymienione powyżej systemy operacyjne. Systemy z procesorami ARM nie są obsługiwane.
Systemy operacyjne    Windows® 10, Windows® 8, Windows® 7 ( 64-bit )
Pamięć robocza Jakość DVD co najmniej 2 GB wolnej pamięci RAM, Jakość HD co najmniej 4 GB wolnej pamięci RAM, Ideał: 8 GB RAM lub więcej
Inne

Do aktywacji programu wymagane jest połączenie z internetem. Licencja programowa jest sprawdzana w regularnych odstępach czasu.

Więcej szczegółowych informacji można uzyskać od producenta

 

Powiązane łącza do "Ashampoo Undeleter | Windows"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Ashampoo Undeleter | Windows"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Ashampoo Undeleter | Windows"
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO
Od 2 439,71 zt * 3 331,51 zt *
CorelDRAW Graphics Suite 2021 CorelDRAW Graphics Suite 2021
Od 2 155,51 zt * 3 429,51 zt *
Microsoft Word 2021 Windows Microsoft Word 2021 Windows
293,51 zt * 367,01 zt *
Wskazówka!
Avast Ultimate Suite 2023 Avast Ultimate Suite 2023
Od 77,91 zt * 122,01 zt *
Kaspersky Plus 2023 Kaspersky Plus 2023
Od 151,41 zt * 195,51 zt *
G DATA Antivirus 2023 G DATA Antivirus 2023
Od 87,71 zt * 126,91 zt *
G Data Total Security 2022 | Windows G Data Total Security 2022 | Windows
Od 102,41 zt * 171,01 zt *
McAfee Antivirus Plus 2023 McAfee Antivirus Plus 2023
Od 28,91 zt * 122,01 zt *
Ashampoo Snap 14 | Windows Ashampoo Snap 14 | Windows
122,01 zt * 195,51 zt *
McAfee Antivirus Plus 2023 McAfee Antivirus Plus 2023
Od 28,91 zt * 122,01 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Pro Windows 11 Pro
146,51 zt * 538,51 zt *
AOMEI Backupper Professional AOMEI Backupper Professional
Od 92,61 zt * 220,01 zt *
Ashampoo Office 8 | Windows Ashampoo Office 8 | Windows
68,11 zt * 342,51 zt *
Microsoft Office 2019 Standard Windows Microsoft Office 2019 Standard Windows
Od 342,51 zt * 930,51 zt *
Norton 360 | Bez subskrypcji Norton 360 | Bez subskrypcji
Od 63,21 zt * 92,61 zt *
CorelDRAW Graphics Suite 2021 CorelDRAW Graphics Suite 2021
Od 2 155,51 zt * 3 429,51 zt *
Adobe Acrobat Standard 2017 | Windows Adobe Acrobat Standard 2017 | Windows
955,01 zt * 1 155,66 zt *
Wyświetlony