• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Ashampoo UnInstaller 11 | Windows

122,01 zt * 195,51 zt * (37,59% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 4 razy
  • BS-11065
  • Wielojęzyczna strona
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Ashampoo UnInstaller 11 | Windows"

Kup Ashampoo UnInstaller 11 - czekamy na Ciebie!

Kiedy używasz Windows 10, Windows 11 lub innych systemów operacyjnych, często wkradają się do nich niechciane instalacje. Dotyczy to zwłaszcza programów, które pobierasz z internetu i które instalują w tle inne narzędzia. Nawet w przypadku oficjalnych aplikacji, po ich odinstalowaniu często pozostają pozostałości. Aby bezpiecznie usunąć niechciane programy i pozostałości po nich, możesz użyć np. programu Ashampoo UnInstaller 11. Zaktualizowaną wersję z nowymi funkcjami możesz otrzymać bezpośrednio od nas, w Best Software korzystasz z łatwego i efektywnego zakupu.

Wiele funkcji ułatwiających korzystanie z Ashampoo UnInstaller 11

Możliwości, jakie daje używanie programu Ashampoo na Windows 10, Windows 11 i innych systemach, okazują się bardzo szerokie. Przede wszystkim nadaje się do bezpiecznego i całkowitego odinstalowywania programów na twoim komputerze lub notebooku. Choć systemy zazwyczaj mają własne narzędzia do odinstalowywania, ich możliwości są bardzo ograniczone. W wielu przypadkach pozostają resztki plików. Jeśli zamiast tego użyjesz programu Ashampoo, usunie on także pozostałe pliki i składniki. Jednocześnie program znacznie dokładniej i wszechstronniej wyszukuje instalacje istniejące na twoim komputerze, korzystając w tym celu z obszernej i aktualnej bazy danych. Posiada on szczegółowe profile dezinstalacji, które umożliwiają bezpieczne usunięcie. Okazuje się to bardzo praktyczne nie tylko w przypadku prostych instalacji, ale przede wszystkim w przypadku uporczywego złośliwego oprogramowania i niechcianych programów.

Jednak możliwości programu Ashampoo UnInstaller 11 znacznie wykraczają poza możliwości zwykłej deinstalacji. Możesz na przykład usunąć zablokowane pliki; służy do tego zintegrowany mechanizm odblokowujący. Co więcej, wyszukiwanie z pomocą programu obejmuje nawet rozszerzenia przeglądarki. Często są one niechciane i powinny być skutecznie usuwane, a dzięki rozwiązaniu Ashampoo jest to możliwe z łatwością. Wsparcie obejmuje wszystkie różne warianty przeglądarek i oczywiście dotyczy aktualnych wersji. Możesz też wyszukiwać duplikaty danych na dysku twardym i łatwo je usuwać. Przypadkowo usunięte pliki można również przywrócić, a dzięki licznym narzędziom optymalizacyjnym możesz znacznie poprawić wydajność swojego komputera. Dezaktywuj usługi, wyczyść rejestr, a nawet folder automatycznego uruchamiania systemu operacyjnego, aby zwiększyć jego wydajność - możliwości są bardzo szerokie.

Ashampoo UnInstaller 11 jest bardzo łatwy w użyciu

Obsługa programu Ashampoo nie może być łatwiejsza. Szczególnie dla użytkowników prywatnych i w połączeniu z Windows 10 lub Windows 11 program oferuje optymalne możliwości. Natychmiast po uruchomieniu programu otrzymasz przegląd instalacji w systemie. Następnie wybierasz warianty, które mają zostać bezpiecznie usunięte za pomocą jednego kliknięcia. Nawet używanie metody "przeciągnij i upuść" nie stanowi żadnego problemu. Jako niedoświadczony, początkujący użytkownik, powinieneś skorzystać z programu Ashampoo UnInstaller 11.

Możesz też liczyć na dalsze ułatwienia, które pozwolą ci bezpiecznie korzystać z oprogramowania Ashampoo. Na przykład, programista dostarcza ci dodatkowych informacji, a wielofunkcyjne menu zasobnika umożliwia sprawną i bezpośrednią nawigację mimo licznych narzędzi. Ci, którzy nie są szczególnie zaznajomieni z aplikacjami i programami, dokonają bardzo dobrego wyboru, wybierając UnInstaller 11 od Ashampoo. W tym celu instalacje są sortowane i oceniane według jakości i wartości użytkowej.

Kupuj najnowsze oprogramowanie w Best Software

Jeśli chcesz uwolnić swój komputer od niechcianych programów i szkodliwych pozostałości po instalacji, z pewnością dokonasz dobrego wyboru, wybierając UnInstaller 11 firmy Ashampoo . Wieloletnie doświadczenie dewelopera jest wyraźnie widoczne i zapewnia ci atrakcyjny pakiet usług. Specjalnie dla użytkowników prywatnych przy biurku w domu i w połączeniu z innymi rozwiązaniami programowymi firmy Ashampoo program ten rozwija swoją pełną wydajność. Te warianty i starsze wersje UnInstallera są również dostępne za darmo w Best Software. Możesz więc w wolnej chwili zapoznać się z atrakcyjną ofertą, wybrać interesujący cię wariant i kupić go po korzystnych cenach. Zawsze uwzględnia się też bezpośrednią dostępność zakupionego oprogramowania dla systemów operacyjnych Windows 10 lub Windows 11.

Wymagania systemowe - Ashampoo UnInstaller 11
Komputer Dowolny komputer, który obsługuje wymienione powyżej systemy operacyjne. Systemy z procesorami ARM nie są obsługiwane.
Systemy operacyjne    Windows® 11, Windows® 10, Windows® 8, Windows® 7
RAM co najmniej 2GB RAM
Inne

Do aktywacji programu wymagane jest połączenie z internetem. Licencja na program jest sprawdzana w regularnych odstępach czasu.

Aby móc korzystać z programu, w systemie wymagane są uprawnienia administracyjne.

 Więcej szczegółowych informacji można uzyskać od producenta
Powiązane łącza do "Ashampoo UnInstaller 11 | Windows"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Ashampoo UnInstaller 11 | Windows"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Ashampoo UnInstaller 11 | Windows"
Wyświetlony