• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Ashampoo Slideshow Studio HD 4 | Windows

126,91 zt * 146,51 zt * (13,38% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 7 razy
  • BS-10869
  • Wielojęzyczna strona
  • 1 Urządzenie
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Ashampoo Slideshow Studio HD 4 | Windows"

Kup Ashampoo Slideshow Studio HD 4 - tworzenie prostych i indywidualnych pokazów slajdów

Jeśli zawsze chciałeś połączyć swoje prywatne wspomnienia lub ulubione zdjęcia z wakacji w atrakcyjny pokaz slajdów, program Ashampoo Slideshow Studio HD 4 daje ci najlepsze możliwości, by to zrobić. Liczne funkcje i praktyczne narzędzia zapewniają efektywną pracę i swobodny rozwój twórczy. Zacznij działać już teraz, zamawiając u nas niedrogą licencję na Ashampoo Slideshow Studio HD 4. Dostarczymy ci najnowocześniejsze oprogramowanie po maksymalnie 30 minutach i będziemy cię wspierać nawet wtedy, gdy będziesz musiał pracować szczególnie szybko po zakupie.

Daj się ponieść kreatywności dzięki Ashampoo Slideshow Studio HD 4

Program Ashampoo Slideshow Studio HD 4 jest potężnym rozwiązaniem, dzięki któremu możesz tworzyć pokazy slajdów z prywatnych zdjęć. Są one wtedy idealne do prezentacji lub jako miła pamiątka. Dzięki przemyślanej koncepcji, wysokiej wydajności i optymalizacji dokonywanej przez lata doświadczeń producenta Ashampoo, osiągniesz przekonujące i imponujące rezultaty, korzystając z programu Ashampoo Slideshow Studio HD 4.

Po pierwsze, znajdź zdjęcia, które chcesz, a następnie użyj ich do pokazu slajdów. Oczywiście, rozwiązanie Ashampoo Slideshow Studio HD 4 obsługuje wiele różnych formatów specjalnie do tego celu. Biorąc pod uwagę liczne urządzenia i typy plików używane obecnie w fotografii, tak szerokie wsparcie jest zdecydowanie wielką zaletą. Oczywiście możesz sam, w prosty i indywidualny sposób, ustawić ważne parametry tworzenia nowego pokazu slajdów. Na przykład, jeśli chcesz, aby poszczególne zdjęcia miały różny czas, możesz zapisać odpowiednie dane. W razie potrzeby możesz też łatwo zamienić miejscami zdjęcia; intuicyjna obsługa bardzo to ułatwia.

Bardzo prosta i skuteczna obsługa programu Ashampoo Slideshow Studio HD 4 jest również wielką zaletą, ponieważ pokazy slajdów są bardzo popularne wśród użytkowników prywatnych. Dzięki przejrzystemu interfejsowi i wielu narzędziom możesz szybko się odnaleźć i efektywnie pracować, nawet jeśli sam jesteś słabo zaznajomiony z nowoczesną technologią. Abyś mógł bezpośrednio tworzyć indywidualne i imponujące pokazy slajdów, nawet jako zupełnie początkujący, oprogramowanie Ashampoo Slideshow Studio HD 4 ma nawet wbudowanego asystenta. Użyj tego, by łatwo zacząć. Dzięki odpowiednim wskazówkom i trikom korzystasz z cennych informacji, a rozwiązanie Ashampoo Slideshow Studio HD 4 zabiera cię prosto do pracy.

Nowoczesne techniki i optymalizacje sprawiają, że twoja praca jest szczególnie efektywna

Program Ashampoo Slideshow Studio HD 4 jest technicznie aktualny, co powinieneś szybko zauważyć nawet jako niedoświadczony użytkownik. Na przykład, trend obrazów i treści w wysokiej rozdzielczości nie jest wielkim wyzwaniem. Nawet na stosunkowo niedrogim smartfonie możesz tworzyć zdjęcia w niewiarygodnie wysokiej rozdzielczości i z ogromną ilością szczegółów. Aby móc efektywnie przetwarzać tę technologię w programie Ashampoo Slideshow Studio HD 4, korzystasz z obsługi obrazów do standardu 4K. Nawet na monitorach czy dużych telewizorach pokaz slajdów wyraźnie się wyróżnia po udanej pracy ze wszystkimi szczegółami i imponującymi subtelnościami.

Jednocześnie przetwarzanie pokazu slajdów w rozdzielczości 4K oznacza oczywiście dużo pracy dla wbudowanego sprzętu. Mimo to nie musisz się martwić o długi czas obliczeń; także tutaj optymalizacja oprogramowania Ashampoo Slideshow Studio HD 4 daje o sobie znać na całej linii. Na przykład, uwzględnione są techniki NVENC dla kart graficznych NVIDIA lub Intel Media, które zlecają dużą część pracy obliczeniowej bezpośrednio karcie graficznej. Oznacza to, że procesor komputera nie musi już sam wykonywać całej pracy, a rozbudowane, skomplikowane obliczenia mogą być przeprowadzane znacznie szybciej. Zwłaszcza jeśli będziesz regularnie korzystać z programu Ashampoo Slideshow Studio HD 4, zaoszczędzisz cenny czas i będziesz mógł szybko wrócić do ważnych zadań dnia codziennego.

Wiele nowych treści czeka na ciebie podczas korzystania z programu Ashampoo Slideshow Studio HD 4

Oczywiście, zdjęcia z różnych źródeł są szczególnie ważne przy tworzeniu pokazu slajdów, ale dla indywidualnej kreacji i rozbudowanej pracy nie powinno zabraknąć także innych treści. Program Ashampoo Slideshow Studio HD 4 dostarczy ci odpowiednich pomysłów i możliwości w tej dziedzinie. Wykorzystaj wiele różnych szablonów, by nadać projektowi właściwy kierunek już na samym początku. Indywidualne i różne przejścia pomiędzy kilkoma zdjęciami nie stanowią oczywiście żadnego problemu i można je bardzo łatwo zapisać. Jeśli chcesz urozmaicić pokaz muzyką, możesz to zrobić z absolutną łatwością dzięki licznym funkcjom Ashampoo Slideshow Studio HD 4. Uzyskaj dostęp do obszernej biblioteki, która wnosi wiele nowych funkcji i treści, zwłaszcza w nowej wersji. Na koniec możesz łatwo udoskonalić swój pokaz slajdów, dodając teksty objaśniające, własne logo lub napisy początkowe i końcowe. Po zakończeniu pracy z programem Ashampoo Slideshow Studio HD 4 możesz wyeksportować pliki. W zależności od potrzeb możesz je po prostu zapisać na dysku twardym lub nagrać na zewnętrzny nośnik danych, np. na płytę DVD. Odpowiednie do tego funkcje są oczywiście dołączone. Kupno licencji na Ashampoo Slideshow Studio HD 4 jest zdecydowanie opłacalne.

Oczywiście, możesz otrzymać od nas licencję na Ashampoo Slideshow Studio HD 4 w specjalnej cenie

Szczególnie korzystne ceny sprawiają, że zakup licencji na oprogramowanie Ashampoo Slideshow Studio HD 4 jest szczególnie atrakcyjny. Oszczędzasz pieniądze przy każdym zamówieniu w BestSoftware, zwłaszcza w porównaniu z zakupami bezpośrednio od producenta. Oczywiście niskie ceny to nie jedyne zalety, zawsze możesz liczyć na dobrą obsługę klienta i szybką dostawę klucza. Nasi doświadczeni eksperci są dostępni dla ciebie jako klienta na czacie na żywo, na infolinii lub przez e-mail. Chętnie odpowiemy na wszystkie twoje pytania i pomożemy ci w aktywacji. Możesz też skorzystać z wielu innych produktów producenta Ashampoo. Z Ashampoo Office 8 znajdziesz atrakcyjną alternatywę dla Microsoft Office, z Ashampoo Video Optimizer Pro 2 możesz dostosować swoje filmy w zaledwie kilku krokach. Zachęcamy do kupowania u nas produktów łączonych, na pewno warto.

Powiązane łącza do "Ashampoo Slideshow Studio HD 4 | Windows"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Ashampoo Slideshow Studio HD 4 | Windows"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Ashampoo Slideshow Studio HD 4 | Windows"
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO
Od 2 498,51 zt * 3 331,51 zt *
CorelDRAW Graphics Suite 2021 CorelDRAW Graphics Suite 2021
Od 2 155,51 zt * 3 429,51 zt *
McAfee Antivirus Plus 2023 McAfee Antivirus Plus 2023
Od 48,51 zt * 122,01 zt *
Audials One 2022 | Windows Audials One 2022 | Windows
342,51 zt * 391,51 zt *
Ashampoo UnInstaller 10 | Windows Ashampoo UnInstaller 10 | Windows
122,01 zt * 195,51 zt *
G DATA Antivirus 2023 G DATA Antivirus 2023
Od 92,61 zt * 126,91 zt *
Ashampoo Backup Pro 17 Ashampoo Backup Pro 17
87,71 zt * 244,51 zt *
G Data Total Security 2022 | Windows G Data Total Security 2022 | Windows
Od 102,41 zt * 171,01 zt *
Wskazówka!
Wskazówka!
Nuance Dragon Legal Individual 15 Nuance Dragon Legal Individual 15
4 654,51 zt * 5 835,41 zt *
Czytnik zrzutów ekranu Abbyy Czytnik zrzutów ekranu Abbyy
73,01 zt * 97,51 zt *
Microsoft SQL Server 2022 Standard Microsoft SQL Server 2022 Standard
3 723,51 zt * 5 874,61 zt *
Ashampoo PDF Pro 3 | Windows Ashampoo PDF Pro 3 | Windows
95,06 zt * 342,51 zt *
Microsoft Excel 2021 Windows Microsoft Excel 2021 Windows
293,51 zt * 367,01 zt *
Microsoft Word 2021 Windows Microsoft Word 2021 Windows
293,51 zt * 367,01 zt *
Wskazówka!
Windows Server 2022 Essentials Windows Server 2022 Essentials
1 224,51 zt * 1 959,51 zt *
DENOISE projects 3 | Windows DENOISE projects 3 | Windows
293,51 zt * 391,51 zt *
Ashampoo Photo Recovery | Windows Ashampoo Photo Recovery | Windows
97,51 zt * 195,51 zt *
Ashampoo Undeleter | Windows Ashampoo Undeleter | Windows
63,21 zt * 122,01 zt *
Wyświetlony