• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Usuwanie Ashampoo Video Fisheye | Windows

126,91 zt * 171,01 zt * (25,79% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 3 razy
  • BS-10900
  • Wielojęzyczna strona
  • 1 PC
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Usuwanie Ashampoo Video Fisheye | Windows"

Kup po specjalnej cenie - użyj Ashampoo Video Fisheye Removal do optymalizacji obrazu

Za pomocą smartfona lub nawet aparatu kompaktowego można robić zdjęcia bardzo dobrej jakości w każdym środowisku. Ale często to właśnie te małe szczegóły nie wychodzą najlepiej i powinny być poprawione. Dzięki odpowiedniemu oprogramowaniu możesz łatwo dokonać odpowiednich optymalizacji. Na przykład skorzystaj z aktualnej generacji programu Ashampoo Video Fisheye Removal. Liczne funkcje, praktyczne cechy, a jednocześnie bardzo prosta obsługa nie pozostawiają praktycznie nic do życzenia. Skorzystaj z atrakcyjnych możliwości zakupów dla programu w naszym sklepie internetowym BestSoftware.

Łatwo usuwaj niechciane efekty ze swoich zdjęć dzięki Ashampoo Video Fisheye Removal

Ogólnie rzecz biorąc, program Ashampoo Video Fisheye Removal jest szczególnie przydatny do optymalizacji jakości twoich własnych zdjęć. Ponieważ potencjał poprawy jest w wielu przypadkach bardzo duży, a dzięki nowoczesnym rozwiązaniom osiągniesz sukces szczególnie łatwo. Program zajmuje się głównie tak zwanym efektem rybiego oka, który pojawia się ciągle na wielu zdjęciach. Wystarczy użyć programu Ashampoo Video Fisheye Removal, aby usunąć ten efekt ze zdjęć i w ten sposób znacząco poprawić ich jakość. Przyczyną tego efektu jest często zniekształcenie obiektywu. Aby Twoje zdjęcia z wakacji, uroczystości czy innego wyjątkowego dnia nadal wyglądały szczególnie dobrze, błędy można łatwo usunąć ze zdjęcia. W tym celu program obsługuje m.in. ponad 50 precyzyjnie dopasowanych profili najbardziej znanych i popularnych producentów aparatów fotograficznych.

Jednak możliwości programu Ashampoo Video Fisheye Removal są znacznie szersze i nie nadają się tylko do usuwania rybiego oka. Ponieważ podstawowe narzędzia do edycji wideo są również tutaj zawarte. Możesz na przykład użyć opcji, by w kilku krokach dostosować poszczególne parametry w plikach. Dotyczy to na przykład balansu bieli, ekspozycji czy nasycenia. Skorzystaj z praktycznych opcji i dostosuj je w prosty sposób, aby jeszcze bardziej podnieść jakość filmów. Ponadto możesz łatwo obracać swoje filmy, a nawet tworzyć ich lustrzane odbicia; program Ashampoo Video Fisheye Removal zawiera także odpowiednie techniki do tego celu. Możesz użyć predefiniowanych kątów 90, 180 lub 270 stopni albo ustawić wartość indywidualnie. Podobną elastyczność masz przy dostosowywaniu formatu obrazu. Dzięki programowi Ashampoo Video Fisheye Removal, jako użytkownik możesz łatwo zdecydować, jaka zawartość powinna być ostatecznie wyświetlana. Na przykład, jeśli chcesz skupić się na środku obrazu, możesz po prostu odciąć inne części obrazu. To ważne zadanie jest również częścią programu Ashampoo Video Fisheye Removal.

Program Ashampoo Video Fisheye Removal jest bardzo łatwy w użyciu

Program Ashampoo Video Fisheye Removalzasadniczo przekonuje do siebie kilkoma zaletami i funkcjami, ale jedną z jego największych zalet jest przede wszystkim bardzo prosta obsługa. Program jest dobrym wyborem dla początkujących i niedoświadczonych użytkowników, którzy chcą znacząco podnieść jakość swoich filmów, ale nie chcą mieć do czynienia z możliwościami nowoczesnych rozwiązań. Program Ashampoo Video Fisheye Removal jest wyposażony w ponad 50 profili dla wszystkich popularnych kamer, w tym GoPro, Mobius, Sony i wielu innych. Możesz je zastosować za pomocą jednego kliknięcia, więc nie jest konieczna rozbudowana personalizacja ani ręczne stosowanie. Po prostu wybierz odpowiedni profil dla swojego filmu, a następnie zatwierdź wpis. Korzystanie z innych funkcji i narzędzi programu Ashampoo Video Fisheye Removal jest również niezwykle łatwe, np. dzięki czytelnemu oznakowaniu lub logicznej strukturze.

Ponadto program Ashampoo Video Fisheye Removal jest odpowiedni do użycia na różnych systemach. Oczywiście, najnowsze wersje systemu Microsoft Windows są również obsługiwane, więc nic nie powinno stanąć na przeszkodzie, by używać go pod Windows 10 lub nawet Windows 11. Jeśli chcesz najpierw i bez ryzyka przekonać się o możliwościach oprogramowania znanego producenta, polecamy skorzystanie z darmowej wersji testowej. Po prostu pobierz go bezpośrednio ze strony producenta, zainstaluj na swoim komputerze i natychmiast rozpocznij testy. Jeśli chciałbyś kontynuować używanie programu Ashampoo Video Fisheye Removal na stałe po upływie okresu próbnego, jesteśmy gotowi ci pomóc i sprzedamy ci licencję na to rozwiązanie po wyjątkowo korzystnej cenie.

Zamów swoją licencję na Ashampoo Video Fisheye Removal za pomocą kilku kliknięć

Jeśli szukasz licencji na stałe użytkowanie oprogramowania, to dobrze trafiłeś. Ponieważ w sklepie internetowym BestSoftware klucze do Ashampoo Video Fisheye Removal są dostępne dla ciebie. Skorzystaj z bardzo korzystnych warunków, dzięki którym możesz zaoszczędzić pieniądze. Zwłaszcza w bezpośrednim porównaniu z zakupami u producenta, wybierając nasz sklep internetowy, obniżasz swoje koszty. Pomożemy ci także w przypadku jakichkolwiek pytań lub próśb, które możesz mieć, korzystając z naszej kompetentnej obsługi klienta. Na przykład, jeśli nie możesz aktywować programu Ashampoo Video Fisheye Removal, nasi eksperci chętnie pomogą ci poprzez czat na żywo, infolinię lub e-mail.

Jednak u nas możesz nie tylko kupić Ashampoo Video Fisheye Removal, ale także uzyskać dostęp do wielu innych rozwiązań programowych. Na przykład, jeśli chcesz pracować kreatywnie, polecamy Ashampoo Photo Optimizer 8 lub Ashampoo Video Stabilization. Do wydajnej pracy możesz też tanio i łatwo kupić Ashampoo UnInstaller 11 lub Ashampoo Office 8.

 

Wymagania systemowe
Karta graficzna DirectX 9, Pixelshader v2.0, Min. 128 MB RAM, Min. 1280 x 1024
Systemy operacyjne    Windows® 10, Windows® 8, Windows® 7
RAM Jakość DVD co najmniej 2 GB wolnej pamięci RAM, Jakość HD co najmniej 4 GB wolnej pamięci RAM, Ideał: 8 GB RAM lub więcej
Inne

Microsoft Visual C++ 2015 x86 Redistributable
Do aktywacji programu wymagane jest połączenie z internetem. Licencja na program jest sprawdzana w regularnych odstępach czasu.

Procesor             Edycja / produkcja w jakości DVD - Procesor dwurdzeniowy o częstotliwości co najmniej 2,4 GHz
                  Edycja / produkcja w jakości HD Procesory Intel Core i5 / i7 lub podobne procesory czterordzeniowe

 

Powiązane łącza do "Usuwanie Ashampoo Video Fisheye | Windows"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Usuwanie Ashampoo Video Fisheye | Windows"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Usuwanie Ashampoo Video Fisheye | Windows"
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO
Od 2 439,71 zt * 3 331,51 zt *
CorelDRAW Graphics Suite 2021 CorelDRAW Graphics Suite 2021
Od 2 155,51 zt * 3 429,51 zt *
Kaspersky Anti-Virus 2023 Kaspersky Anti-Virus 2023
Od 97,51 zt * 146,51 zt *
Audials One 2022 | Windows Audials One 2022 | Windows
342,51 zt * 391,51 zt *
Ashampoo PDF Pro 3 | Windows Ashampoo PDF Pro 3 | Windows
95,06 zt * 342,51 zt *
Magix Video Deluxe 2023 Windows Magix Video Deluxe 2023 Windows
293,51 zt * 357,21 zt *
Audials One 2023 | Windows Audials One 2023 | Windows
367,01 zt * 440,51 zt *
Ashampoo Backup Pro 17 Ashampoo Backup Pro 17
122,01 zt * 244,51 zt *
McAfee Total Protection 2023 McAfee Total Protection 2023
Od 28,91 zt * 122,01 zt *
Kofax Power PDF Advanced 4.0 Kofax Power PDF Advanced 4.0
783,51 zt * 854,02 zt *
G Data Total Security 2022 | Windows G Data Total Security 2022 | Windows
Od 92,61 zt * 171,01 zt *
Wondershare Filmora X | Wondershare Filmora X |
Od 146,51 zt * 171,45 zt *
AOMEI Backupper WorkStation | Windows AOMEI Backupper WorkStation | Windows
Od 195,51 zt * 244,51 zt *
DENOISE projects 3 | Windows DENOISE projects 3 | Windows
293,51 zt * 391,51 zt *
CutOut 8 | Windows CutOut 8 | Windows
171,01 zt * 489,51 zt *
Ashampoo Cinemagraph Ashampoo Cinemagraph
146,95 zt * 293,95 zt *
Abbyy Finereader PDF dla Mac Abbyy Finereader PDF dla Mac
Od 293,51 zt * 420,91 zt *
Kofax Power PDF Advanced 4.0 Kofax Power PDF Advanced 4.0
661,01 zt * 854,02 zt *
Norton Security 3.0 | 2022 | Pobierz Norton Security 3.0 | 2022 | Pobierz
Od 73,01 zt * 97,51 zt *
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Wyświetlony