• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Ashampoo Video Deflicker | Windows

122,01 zt * 146,51 zt * (16,72% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 6 razy
  • BS-10904
  • Wielojęzyczna strona
  • 1 PC
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Ashampoo Video Deflicker | Windows"

Kup Ashampoo Video Deflicker - dzięki temu programowi możesz znacząco poprawić jakość swoich filmów

Podczas podróży, w wyjątkowym dniu lub po prostu podczas wędrówki w plenerze, dzięki nowoczesnej technologii wciąż powstają nowe filmy, które później mogą posłużyć jako cenne wspomnienia. Jednak podczas oglądania treści w domu na dużym monitorze często pojawiają się problemy, na przykład w postaci migotania lub rozmycia obrazu. Aby szybko uwolnić swoje filmy od tych irytujących elementów, polecamy użycie programu Ashampoo Video Deflicker. Dzięki kilku prostym krokom możesz zwiększyć jakość bardziej niż znacząco, a to rozwiązanie programowe jest także bardzo dobrym wyborem dla początkujących. Zapewnij sobie odpowiednią licencję już teraz i kup ją po bardzo korzystnej cenie w naszym sklepie internetowym. Czekamy na twój zakup Ashampoo Video Deflicker w naszym sklepie internetowym.

 Oprogramowanie przekonuje wieloma różnymi funkcjami podczas regularnego użytkowania

Migotanie i migotanie w nagraniach wideo stają się z biegiem lat coraz rzadsze, między innymi dzięki nowoczesnym technikom i wielu filtrom, które można łatwo wstawić. Jednak szczególnie w przypadku nagrań poklatkowych i pulsujących źródeł światła, takich jak żarówka, problem ten może się od czasu do czasu pojawić. Dlatego do takich filmów zalecamy używanie programu Ashampoo Video Deflicker. Umożliwia opanowanie takich problemów i pomaga znacząco podnieść jakość nagrań. Wykorzystując nowoczesną technologię, program znajduje słabe punkty w filmach, które są oznaczone migotaniem. Dzięki skutecznej i bezpośredniej korekcie filmy już po kilku sekundach znów wyglądają dużo lepiej.

Jednak na życzenie program Ashampoo Video Deflicker jest wyposażony w wiele innych cech i funkcji, które umożliwiają efektywną pracę z plikami wideo. Ponieważ często nie tylko migotanie prowadzi do znacznej utraty jakości. Wielu użytkowników chce też dostosować wiele innych szczegółów, tak by filmik spełniał ich własne potrzeby. Dotyczy to na przykład balansu bieli, ekspozycji czy nasycenia. Za pomocą odpowiednich suwaków możesz z łatwością zmieniać te indywidualne parametry i ważne punkty, by bezpośrednio trafić w indywidualny gust. Jeśli chcesz obrócić lub odbić lustrzanie swój film, to również nie stanowi to problemu z programem Ashampoo Video Deflicker. Jeśli chcesz obrócić lub przerzucić swoje pliki i filmy, rozwiązanie posiada różne ustawienia wstępne 90, 180 lub 270 stopni. Możesz je wybrać za pomocą jednego kliknięcia. Alternatywnie możesz po prostu sam wpisać pożądaną wartość obrotu, aby uzyskać indywidualne rezultaty podczas korzystania z programu Ashampoo Video Deflicker. Ważne jest jednak także odzwierciedlanie treści, a do tego służą odpowiednie narzędzia. Masz absolutną wolność wyboru, czy to w poziomie, czy w pionie. Zdecyduj się na wybraną wersję, a po kilku sekundach zobaczysz, jak wygląda wideo po udanej edycji. Wreszcie, masz też do dyspozycji funkcję edycji. Użyj tej opcji na przykład wtedy, gdy nie chcesz wyświetlać całej zawartości obrazka. Wytnij wszystkie niepotrzebne części lub użyj jednego z wielu predefiniowanych formatów, aby pomyślnie zakończyć pracę z twoimi filmami i plikami.

Ashampoo Video Deflicker to optymalny wybór dla niedoświadczonych użytkowników i początkujących

Program Ashampoo Video Deflicker to łatwe w użyciu rozwiązanie, które jest bardzo dobrym wyborem zwłaszcza dla początkujących użytkowników. Dlatego też sam producent podkreśla, że niedoświadczeni użytkownicy są szczególną grupą docelową programu. Możesz polegać między innymi na przejrzystej i intuicyjnej prezentacji całego interfejsu. Nawet biorąc pod uwagę dobre możliwości w zakresie optymalizacji nagrań i filmów, szybko znajdziesz potrzebne narzędzia, więc nie musisz długo szukać. Możesz też skorzystać z dodatkowego obszaru pomocy. Jeśli potrzebujesz wsparcia podczas pracy z programem Ashampoo Video Deflicker, znajdziesz tutaj odpowiednie informacje i ważne fakty. Ułatwiają one rozpoczęcie pracy i sprawiają, że możesz znacząco podnieść jakość swoich filmów.

Jednak ważne jest też, aby bez ryzyka używać programu Ashampoo Video Deflicker na różnych urządzeniach końcowych. W zasadzie można go też z łatwością używać na starszym sprzęcie, ponieważ wymagania dotyczące wykorzystywanej technologii są bardzo niskie. Możesz polegać na bardzo dobrej wydajności i efektywnym wykorzystaniu we wszystkich środowiskach, a nawet nowe wersje popularnego systemu operacyjnego Microsoft Windows są obsługiwane. Niezależnie od tego, czy jest to Windows 10 czy Windows 11, masz wolny wybór. Ponadto możesz najpierw przekonać się o możliwościach i bardzo prostej obsłudze programu Ashampoo Video Deflicker w wolnej chwili i bez ponoszenia żadnych kosztów. Specjalnie dla niezdecydowanych użytkowników producent Ashampoo udostępnia bezpłatną wersję próbną. Użyj go, by zrobić pierwsze wrażenie. Jeśli chcesz używać tego popularnego rozwiązania na stałe i bez ograniczeń w życiu codziennym, możesz nabyć licencję na Ashampoo Video Deflicker po korzystnych cenach w naszym sklepie internetowym.

Kup swoją licencję na program Ashampoo Video Deflicker już teraz w BestSoftware

Aby móc w codziennym życiu korzystać ze wszystkich funkcji programu Ashampoo Video Deflicker, musisz oczywiście posiadać odpowiednią licencję. Nie musisz kupować go za duże pieniądze bezpośrednio od producenta, ponieważ tutaj, w BestSoftware, możesz zdobyć klucz za bardzo małe pieniądze. Składając zamówienie w naszym sklepie internetowym, oszczędzasz pieniądze. Jest to jednak oficjalna licencja, dzięki której możesz na stałe aktywować swoje oprogramowanie i używać go przez nieograniczony czas. Dzięki optymalnemu wsparciu naszych przyjaznych i doświadczonych pracowników, z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania i prośby oraz zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by cię wesprzeć. Możesz na przykład skontaktować się z nami za pomocą praktycznego czatu na żywo lub uzyskać szybką pomoc przez infolinię, a także przez e-mail - u nas zawsze masz wolny wybór.

Wskazówka: Możesz u nas nabyć także inne produkty programowe producenta Ashampoo. Używaj między innymi Ashampoo Undeleter, Ashampoo Photo Recovery czy Ashampoo Snap 12, aby móc pracować szczególnie efektywnie, bezpiecznie i łatwo w codziennym życiu.

Wymagania systemowe
Karta graficzna DirectX 9, Pixelshader v2.0, Min. 128 MB RAM, Min. 1280 x 1024
Systemy operacyjne    Windows® 10, Windows® 8, Windows® 7 ( 64-Bit )
RAM Jakość DVD co najmniej 2 GB wolnej pamięci RAM, Jakość HD co najmniej 4 GB wolnej pamięci RAM, Ideał: 8 GB RAM lub więcej
Inne

Do aktywacji programu wymagane jest połączenie z internetem. Licencja na program jest sprawdzana w regularnych odstępach czasu.

Procesor             Edycja / produkcja w jakości DVD -procesor dwurdzeniowy o częstotliwości co najmniej 2,4 GHz
                  Edycja / produkcja w jakości HD Procesory Intel Core i5 / i7 lub podobne procesory czterordzeniowe

 

Powiązane łącza do "Ashampoo Video Deflicker | Windows"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Ashampoo Video Deflicker | Windows"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Ashampoo Video Deflicker | Windows"
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO
Od 2 645,51 zt * 3 331,51 zt *
CorelDRAW Graphics Suite 2021 CorelDRAW Graphics Suite 2021
Od 2 155,51 zt * 3 429,51 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Pro Windows 11 Pro
146,51 zt * 538,51 zt *
Ashampoo ZIP Pro 3 | Windows Ashampoo ZIP Pro 3 | Windows
73,01 zt * 195,51 zt *
CorelDRAW Graphics Suite 2021 CorelDRAW Graphics Suite 2021
Od 2 155,51 zt * 3 429,51 zt *
Magix Video Deluxe 2021 Windows Magix Video Deluxe 2021 Windows
171,01 zt * 342,51 zt *
Wskazówka!
Nuance Dragon Legal Individual 15 Nuance Dragon Legal Individual 15
4 654,51 zt * 5 835,41 zt *
Magix Video Deluxe 2021 Windows Magix Video Deluxe 2021 Windows
220,01 zt * 342,51 zt *
Czytnik zrzutów ekranu Abbyy Czytnik zrzutów ekranu Abbyy
73,01 zt * 97,51 zt *
Audials One 2022 | Windows Audials One 2022 | Windows
342,51 zt * 391,51 zt *
Ashampoo PDF Pro 3 | Windows Ashampoo PDF Pro 3 | Windows
95,06 zt * 342,51 zt *
Microsoft Visio 2021 Standard Windows Microsoft Visio 2021 Standard Windows
440,51 zt * 1 861,51 zt *
Wskazówka!
Wskazówka!
Windows 11 Home Windows 11 Home
122,01 zt * 440,51 zt *
NEAT projects 2 | Windows NEAT projects 2 | Windows
244,51 zt * 342,51 zt *
Ashampoo Photo Recovery | Windows Ashampoo Photo Recovery | Windows
97,51 zt * 195,51 zt *
Ashampoo Undeleter | Windows Ashampoo Undeleter | Windows
63,21 zt * 122,01 zt *
Ashampoo Snap 12 | Windows Ashampoo Snap 12 | Windows
63,21 zt * 195,51 zt *
Ashampoo UnInstaller 10 | Windows Ashampoo UnInstaller 10 | Windows
122,01 zt * 195,51 zt *
Ashampoo Home Design 6 | Windows Ashampoo Home Design 6 | Windows
122,01 zt * 244,51 zt *
Kofax OmniPage Standard | Windows Kofax OmniPage Standard | Windows
367,01 zt * 690,41 zt *
Abbyy Finereader PDF dla Mac Abbyy Finereader PDF dla Mac
Od 293,51 zt * 420,91 zt *
Ashampoo Backup Pro 15 Ashampoo Backup Pro 15
122,01 zt * 244,95 zt *
Ashampoo ActionCam Ashampoo ActionCam
146,51 zt * 244,95 zt *
CorelCAD 2021 | Windows | Mac CorelCAD 2021 | Windows | Mac
3 620,61 zt * 4 066,95 zt *
Kofax Power PDF Advanced 4.0 Kofax Power PDF Advanced 4.0
661,01 zt * 854,02 zt *
Wyświetlony