• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Ashampoo Video Stabilization | Windows

171,01 zt * 195,51 zt * (12,53% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 1 razy
  • BS-10902
  • Wielojęzyczna strona
  • 1 PC
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Ashampoo Video Stabilization | Windows"

Więcej stabilności w twoich filmach dzięki Ashampoo Video Stabilization - kup teraz!

Nagrywanie w podróży stało się bardzo popularne, zwłaszcza ze względu na coraz szersze zastosowanie nowoczesnych kamer w smartfonach. Dzięki nim możesz uchwycić mniej lub bardziej ważne momenty z codziennego życia. Ale mimo że aparaty są z zasady coraz lepsze i dostępne są wszechstronne techniki, rezultaty czasami pozostawiają wiele do życzenia. Trzęsące się nagrania to jedna z najczęstszych i najbardziej irytujących strat jakościowych. Dzięki programowi Ashampoo Video Stabilization możesz łatwo zrekompensować te problemy i w ten sposób zoptymalizować swoje pliki wideo. Zamów licencję na popularny i praktyczny program już teraz w BestSoftware i skorzystaj z bardzo prostej obsługi.

Używaj programu Ashampoo Video Stabilisation w codziennym życiu dzięki wielu funkcjom

Choć wiele aparatów wyposażonych jest w techniki umożliwiające stabilne nagrywanie bez irytujących drgań, często osiągają one swoje granice. Dotyczy to zwłaszcza niedrogich modeli, które są używane do nagrywania. Rezultat nie jest wtedy piękny, bo wiele plików zostaje ponownie utraconych w filmie z powodu drżenia, a jakość nie jest zadowalająca. Program Ashampoo Video Stabilization zapewnia szybkie rozwiązanie takich problemów i pomaga podnieść poziom jakości nagrań.

Głównym zadaniem programu Ashampoo Video Stabilization jest korygowanie rozmytych nagrań. Odbywa się to wyjątkowo łatwo i szybko; wystarczy jedno kliknięcie, by przeszkadzające elementy stały się przeszłością. Nowoczesne techniki są stosowane, by zminimalizować ruchy i niepożądane drgania w pliku lub, jeśli to możliwe, całkowicie je usunąć. Odpowiednie algorytmy rozpoznają ruchy i bezpośrednio przeciwdziałają im, by je skompensować. Dzięki dużemu doświadczeniu producenta rezultaty są bardzo dobre, a jakość plików wideo jest potem znacznie lepsza.

Oprócz korekcji drżących nagrań program Ashampoo Video Stabilization oferuje także wiele innych cech i funkcji, dzięki którym możesz znacznie poprawić jakość swoich nagrań. Na przykład, jeśli chcesz obracać lub przycinać filmy, jest to bardzo proste. Odpowiednie narzędzia do tego są bezpośrednio dostępne. Na przykład podczas obracania wybierz wstępnie ustawiony kąt i zdecyduj się na 90, 180 lub nawet 270 stopni. Możesz też dokładnie ustawić kąt, aby umożliwić pracę indywidualną. Program Ashampoo Video Stabilization daje ci wolny wybór także podczas tworzenia kopii lustrzanych materiałów wideo. Zdecyduj się na odbicie pionowe lub poziome, aby móc zastosować pożądany efekt w swoim pliku.

Dzięki Ashampoo Video Stabilization możesz także dostosować lub zmienić poszczególne, ważne parametry pliku i w ten sposób znacząco podnieść jakość filmów. Dotyczy to m.in. balansu bieli, ekspozycji czy nasycenia. W kilku krokach możesz ustawić optymalne wartości. A jeśli podczas oglądania filmów chcesz skupić się na konkretnym obszarze, program udostępnia funkcję wycinania. Dzięki temu możesz usunąć niechcianą zawartość w kilku prostych krokach. Indywidualne cięcie jest bardzo szybkie, więc dostosowuje się także do twoich potrzeb i życzeń. Możesz też pozwolić Ashampoo Video Stabilization wykonać pracę za Ciebie, wybierając jeden z odpowiednich formatów, a następnie zastosować go.

Idealnie nadaje się dla początkujących - zainstaluj i przetestuj Ashampoo Video Stabilization już teraz

Jedną z największych zalet programu Ashampoo Video Stabilization jest to, że jest on wyjątkowo łatwy w użyciu, ponieważ jest to klasyczne rozwiązanie dla początkujących i niedoświadczonych użytkowników w sektorze prywatnym. Każdy, kto chce znacząco poprawić jakość swoich filmów, ale jednocześnie obawia się trudnej obsługi, na pewno dokona bardzo dobrego wyboru, wybierając ten program. Przejrzysty interfejs już sam w sobie przyczynia się w dużym stopniu do łatwości użytkowania i sprawia, że łatwo się w nim odnajdziesz. Program Ashampoo Video Stabilization wykonuje też wiele zadań całkowicie automatycznie w tle, na przykład korekcję drgań kamery. Wystarczy jedno proste kliknięcie, a program Ashampoo rozpocznie optymalizację.

Ponadto Ashampoo Video Stabilization jest optymalnie przystosowany do pracy na różnych systemach. Ogólnie rzecz biorąc, jest to program dla komputerów z systemem Windows, ale dzięki obecnej technologii bez problemu obsługiwane są różne wersje systemu. Dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, by zainstalować go pod Windows 10 lub Windows 11. Jednocześnie masz możliwość skorzystania z darmowej wersji próbnej. Zanim więc będziesz musiał kupić licencję na Ashampoo Video Stabilization, możesz w wolnej chwili przekonać się o możliwościach i zaletach tego programu. Pobierz wersję bez ryzyka ze strony producenta, zainstaluj ją na swoim dysku twardym i korzystaj tymczasowo ze wszystkich cech i funkcji bez ryzyka. Jest to szczególnie praktyczne, jeśli po raz pierwszy korzystasz z odpowiedniego rozwiązania. Wtedy z przyjemnością pomożemy ci w zakupie ostatecznej licencji.

Dzięki BestSoftware możesz zabezpieczyć swoją licencję na Ashampoo Video Stabilization w bardzo niskiej cenie

Wielu klientów przywiązuje dużą wagę do atrakcyjnych warunków przy zakupie nowego programu Ashampoo Video Stabilization. Jeśli również chcesz zaoszczędzić pieniądze, to trafiłeś we właściwe miejsce w sklepie internetowym BestSoftware. Ponieważ zwracamy uwagę na korzystne ceny, a jednocześnie przekonujemy cię wieloma innymi zaletami. Na przykład możesz polegać na naszej kompetentnej i najlepszej obsłudze klienta, która w razie jakichkolwiek pytań lub problemów będzie cię wspierać najlepiej, jak potrafi. Nasi eksperci są do twojej dyspozycji na czacie na żywo, na infolinii lub po prostu przez e-mail. W każdym przypadku możesz oczekiwać od nas wszechstronnego wsparcia. Z pewnością nie rozczarujemy cię też naszym wyborem, ponieważ w BestSoftware znajdziesz wiele innych produktów programowych. Specjalnie dla Ashampoo oferujemy wiele wariantów, na przykład Ashampoo Fisheye Removal, Ashampoo Photo Optimizer 8 czy Ashampoo UnInstaller 11, które umożliwiają efektywną i szeroko zakrojoną pracę w codziennym życiu. Oczywiście szybko dodajemy do naszej oferty nowe warianty popularnych programów i w ten sposób pomagamy ci zawsze pracować z najnowszą technologią.

Wymagania systemowe
Karta graficzna DirectX 9, Pixelshader v2.0, Min. 128 MB RAM, Min. 1280 x 1024
Systemy operacyjne    Windows® 10, Windows® 8, Windows® 7 ( 64-Bit )
RAM Jakość DVD co najmniej 2 GB wolnej pamięci RAM, Jakość HD co najmniej 4 GB wolnej pamięci RAM, Ideał: 8 GB RAM lub więcej
Inne

Do aktywacji programu wymagane jest połączenie z internetem. Licencja na program jest sprawdzana w regularnych odstępach czasu.

Procesor             Edycja / produkcja w jakości DVD -procesor dwurdzeniowy o częstotliwości co najmniej 2,4 GHz
                  Edycja / produkcja w jakości HD Procesory Intel Core i5 / i7 lub podobne procesory czterordzeniowe

 

Powiązane łącza do "Ashampoo Video Stabilization | Windows"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Ashampoo Video Stabilization | Windows"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Ashampoo Video Stabilization | Windows"
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO
Od 2 439,71 zt * 3 331,51 zt *
CorelDRAW Graphics Suite 2021 CorelDRAW Graphics Suite 2021
Od 2 155,51 zt * 3 429,51 zt *
Ashampoo Office 8 | Windows Ashampoo Office 8 | Windows
70,56 zt * 342,51 zt *
Ashampoo Office 8 | Windows Ashampoo Office 8 | Windows
68,11 zt * 342,51 zt *
Wskazówka!
Ashampoo Backup Pro 17 Ashampoo Backup Pro 17
122,01 zt * 244,51 zt *
PDF-XChange Editor | Windows PDF-XChange Editor | Windows
Od 303,31 zt * 342,51 zt *
Ashampoo ZIP Pro 4 | Windows Ashampoo ZIP Pro 4 | Windows
122,01 zt * 195,51 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Pro Windows 11 Pro
146,51 zt * 538,51 zt *
Microsoft Office 2021 Standard Mac Microsoft Office 2021 Standard Mac
587,51 zt * 1 224,51 zt *
Pinnacle Studio 24 Plus | Windows Pinnacle Studio 24 Plus | Windows
244,51 zt * 489,51 zt *
Windows Server 2019 Device Windows Server 2019 Device
Od 82,81 zt * 122,01 zt *
Microsoft Exchange Server 2019 Standard Microsoft Exchange Server 2019 Standard
1 959,51 zt * 2 694,51 zt *
Magix Video Deluxe 2021 Windows Magix Video Deluxe 2021 Windows
171,01 zt * 342,51 zt *
Microsoft Outlook 2010 Windows Microsoft Outlook 2010 Windows
58,31 zt * 171,01 zt *
Wskazówka!
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Wyświetlony