• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Ashampoo Movie Studio Pro 3 | Windows

146,51 zt * 293,51 zt * (50,08% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 23 razy
  • BS-10867
  • Wielojęzyczna strona
  • 1 Urządzenie
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Ashampoo Movie Studio Pro 3 | Windows"

Dzięki programowi Ashampoo Movie Studio Pro 3 z łatwością ulepszysz swoje pliki wideo

Jeśli chcesz znacznie ulepszyć swoje pliki wideo z wakacji lub przeznaczone do publikacji w internecie, możesz to zrobić łatwo i skutecznie dzięki licznym funkcjom nowoczesnego oprogramowania do edycji wideo. Rozwiązanie Ashampoo Movie Studio Pro 3 jest dobrym wyborem jednocześnie dla użytkowników prywatnych i profesjonalnych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i odpowiednim narzędziom do różnych potrzeb, produkt może być używany efektywnie. Zdecyduj się teraz na licencję Ashampoo Movie Studio Pro 3 i skorzystaj z atrakcyjnych korzyści w naszym sklepie internetowym BestSoftware. Warto, byś wziął go w swoje ręce.

Łatwo tnij, twórz i edytuj filmy - to bardzo proste z Ashampoo Movie Studio Pro 3

Dzięki podstawowym funkcjom do efektywnej edycji wideo i wielu innym narzędziom, możesz łatwo zoptymalizować swoje pliki wideo dzięki Ashampoo Movie Studio Pro 3. Tnij, twórz, adaptuj lub edytuj - wszystko to możesz zrobić w kilku prostych krokach. Producent kładzie duży nacisk na wszechstronne opcje edycji.

Widać to już w prostym procesie cięcia. Nawet jeśli jest to w zasadzie stosunkowo proste zadanie, to właśnie tutaj program Ashampoo Movie Studio Pro 3 pokazuje swoje mocne strony. Dzięki całkowicie przeprojektowanemu obszarowi edycji nie tylko bardzo szybko się w nim odnajdziesz, ale także wprowadzisz dokładnie takie poprawki, jakie chcesz, korzystając z efektywnych narzędzi. Użyj narzędzi edycyjnych Ashampoo Movie Studio Pro 3, aby usunąć zawartość z filmów, wstawić reklamy lub użyć znaczników.

Następnie zoptymalizuj jakość swojego nagrania. Dzięki programowi Ashampoo Movie Studio Pro 3 możesz to zrobić w zaledwie kilku krokach. Niezależnie od tego, czy chodzi o jasność, kontrast czy ponowne wyostrzanie, odpowiednie narzędzia do poprawiania jakości są integralną częścią Ashampoo Movie Studio Pro 3. Oczywiście, aby osiągnąć szczególnie precyzyjne rezultaty, używasz prostych suwaków lub pokręteł.

Jednak za pomocą programu Ashampoo Movie Studio Pro 3 możesz nie tylko poprawić jakość lub usunąć zawartość, ale także dodać nowe efekty i zawartość. W tym celu masz do dyspozycji odpowiednie narzędzia. Wystarczy kilka kliknięć, aby wstawić muzykę lub efektowne efekty, które nadadzą filmowi coś ekstra. Okazuje się to wielką zaletą, zwłaszcza gdy ścieżka dźwiękowa jest słaba lub niewyraźna. Możesz go usunąć w kilku prostych krokach i wstawić o wiele lepszą wersję. Możesz też użyć zintegrowanego korektora dźwięku, aby znacząco poprawić jakość istniejącej ścieżki dźwiękowej. Dzięki Ashampoo Movie Studio Pro 3 nic nie stoi na przeszkodzie, by dokonać indywidualnych poprawek.

Nawiasem mówiąc, po udanej pracy z programem Ashampoo Movie Studio Pro 3 możesz nie tylko zapisywać gotowe projekty i filmy na swoim komputerze, ale także z łatwością wypalać je na innym nośniku danych. Rozwiązanie to obsługuje wszystkie popularne płyty DVD i Blu-ray, a nawet duże pliki nie stanowią problemu. Wykorzystywany jest do tego sprawdzony i dobrze znany silnik Ashampoo Burning Studio 22, który jest dołączony do Ashampoo Movie Studio Pro 3.

Jeśli chcesz dodać więcej treści do swoich filmów i plików podczas edycji oraz aktywnie wykorzystać swoją kreatywność, program Ashampoo Movie Studio Pro 3 zapewnia odpowiednie narzędzia i opcje. Dzięki wielu efektom indywidualnym możesz na przykład stworzyć indywidualne przejście. Polegaj na szerokim wyborze niezbędnej zawartości, którą producent Ashampoo dostarcza automatycznie. W bardzo prosty sposób można też wykorzystać dodatkowe narzędzia, które nadadzą Twojemu filmowi indywidualny charakter. Na przykład użyj funkcji time-lapse lub slow-motion i zastosuj je za pomocą interfejsu Ashampoo Movie Studio Pro 3 w zaledwie kilku krokach.

Wsparcie dla setek formatów i wielu rozdzielczości jest zawsze dołączone

Program Ashampoo Movie Studio Pro 3 nie tylko nadaje się do prostego cięcia i edycji filmów, ale jest też technicznie nowoczesny. Świadczy o tym już obsługa setek różnych formatów. Ponieważ nawet urządzenie nagrywające może mieć tu duże znaczenie; gdy używasz smartfonów lub aparatów fotograficznych, pliki są często w różnych formatach. Szeroka pomoc, jaką niesie ze sobą program Ashampoo Movie Studio Pro 3, jest więc odpowiednio ważna.

Nawet szczególnie wysokie rozdzielczości nagrań nie stanowią problemu dla programu Ashampoo Movie Studio Pro 3. W międzyczasie rozdzielczość Full HD nie jest już najnowocześniejsza, ale standard 4K. Dzięki nowoczesnemu rozwiązaniu szczególnie łatwo i efektywnie pracujesz także z odpowiednimi plikami. Aby wydajność nie ucierpiała z powodu obsługi dużych plików, program Ashampoo Movie Studio Pro 3 zleca dużą część pracy na zewnątrz. W ten sposób obliczenia są wykonywane nie tylko przez właściwy procesor, ale także przez układ graficzny. Jest to zauważalne na przykład w przypadku niektórych modeli znanego producenta NVIDIA; oprogramowanie Ashampoo Movie Studio Pro 3 osiąga tutaj wzrost wydajności nawet o 400%.

Producent obiecuje funkcjonalny wygląd Ashampoo Movie Studio Pro 3

Program Ashampoo Movie Studio Pro 3 oferuje więcej niż wystarczającą liczbę narzędzi i funkcji nawet dla profesjonalnych użytkowników, ale jednocześnie nie traci z oczu grupy docelowej użytkowników prywatnych. W związku z tym dostępne są dwa różne tryby, które jako użytkownik możesz wybrać lub aktywować za pomocą kilku kliknięć. Jako doświadczony użytkownik powinieneś na co dzień korzystać z trybu eksperta, w którym wszystkie funkcje są natychmiast dostępne. Jeśli natomiast podejmujesz pierwsze próby z edytorem wideo, powinieneś na początku wybrać tryb prosty. Dzięki temu uzyskasz funkcjonalny i bardziej przejrzysty projekt. Unikaj szukania w wielu podmenu i znajdź ważne narzędzia bezpośrednio na pierwszy rzut oka. W ten sposób natychmiast eliminuje się szukanie w obszarze pomocy lub rozpaczliwe klikanie i można jeszcze efektywniej pracować z programem Ashampoo Movie Studio Pro 3.

Możesz polegać na BestSoftware - kup teraz Ashampoo Movie Studio Pro 3 w świetnej cenie

W FairToner jesteśmy gotowi pomóc ci w zakupie oprogramowania Ashampoo Movie Studio Pro 3 w niskiej cenie. Możesz też liczyć na nasze atrakcyjne benefity, bo zawsze chcemy, byś czuł się wyjątkowo komfortowo jako klient. Dlatego chętnie udzielimy ci kompetentnej porady i szybko pomożemy w razie problemów. Do osobistego kontaktu z ekspertem oferujemy ci na przykład czat na żywo. Możesz też skorzystać z naszej infolinii lub napisać do nas krótką wiadomość, a my chętnie ci pomożemy. Niezwykle szybkie dostarczenie klucza do Ashampoo Movie Studio Pro 3 odbywa się drogą mailową i trwa maksymalnie 30 minut. Z myślą o różnych potrzebach naszych klientów dostarczamy również inne produkty oprogramowania od producenta Ashampoo, na przykład Ashampoo Slideshow Studio HD lub Ashampoo AntiSpy Pro. Skorzystaj więc już teraz z licznych propozycji i zdaj się na nasze atrakcyjne oferty oraz wyjątkowo korzystne ceny.

 


Wymagania systemowe:

System operacyjny: Windows 10, 8, 7

Procesor: Zalecane wymagania Intel Core i3 lub porównywalny procesor

Pamięć robocza (RAM): 8GB RAM

Karta graficzna:
DirectX 9

Pixelshader v2.0
Min. 128 MB RAM.
Min. 1280 x 1024
Obsługa CUDA wymaga co najmniej karty graficznej NVIDIA GeForce z serii 6 lub wyższej i aktualnego sterownika.

Powiązane łącza do "Ashampoo Movie Studio Pro 3 | Windows"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Ashampoo Movie Studio Pro 3 | Windows"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Ashampoo Movie Studio Pro 3 | Windows"
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO
2 498,51 zt * 3 331,51 zt *
CorelDRAW Graphics Suite 2021 CorelDRAW Graphics Suite 2021
Od 2 155,51 zt * 3 429,51 zt *
Wondershare Filmora X | Wondershare Filmora X |
Od 146,51 zt * 171,45 zt *
Ashampoo Snap 12 | Windows Ashampoo Snap 12 | Windows
63,21 zt * 195,51 zt *
Ashampoo Cinemagraph Ashampoo Cinemagraph
146,95 zt * 293,95 zt *
Magix Video Deluxe 2023 Windows Magix Video Deluxe 2023 Windows
269,01 zt * 391,51 zt *
Ashampoo Backup Pro 17 Ashampoo Backup Pro 17
122,01 zt * 244,51 zt *
Wondershare Filmora 11 | Wondershare Filmora 11 |
Od 161,21 zt * 391,95 zt *
Ashampoo Video Converter | Windows Ashampoo Video Converter | Windows
136,71 zt * 195,51 zt *
Ashampoo Office 8 | Windows Ashampoo Office 8 | Windows
97,51 zt * 342,51 zt *
Ashampoo Snap 11 | Windows Ashampoo Snap 11 | Windows
112,21 zt * 190,51 zt *
Czytnik zrzutów ekranu Abbyy Czytnik zrzutów ekranu Abbyy
73,01 zt * 97,51 zt *
Ashampoo Home Design 7 | Windows Ashampoo Home Design 7 | Windows
195,51 zt * 244,51 zt *
G Data Total Security 2022 | Windows G Data Total Security 2022 | Windows
Od 97,51 zt * 171,01 zt *
Windows 11 Pro dla stacji roboczej Windows 11 Pro dla stacji roboczej
538,95 zt * 904,30 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Pro Windows 11 Pro
146,51 zt * 538,51 zt *
Microsoft Office 2021 Standard Windows Microsoft Office 2021 Standard Windows
587,51 zt * 1 126,51 zt *
NEAT projects 2 | Windows NEAT projects 2 | Windows
244,51 zt * 342,51 zt *
Ashampoo UnInstaller 10 | Windows Ashampoo UnInstaller 10 | Windows
122,01 zt * 195,51 zt *
Ashampoo Home Design 6 | Windows Ashampoo Home Design 6 | Windows
122,01 zt * 244,51 zt *
CutOut 8 | Windows CutOut 8 | Windows
171,01 zt * 489,51 zt *
Ashampoo ActionCam Ashampoo ActionCam
146,51 zt * 244,95 zt *
Pinnacle Studio 24 Plus | Windows Pinnacle Studio 24 Plus | Windows
244,51 zt * 489,51 zt *
CorelDRAW Graphics Suite 2021 CorelDRAW Graphics Suite 2021
Od 2 155,51 zt * 3 429,51 zt *
Ashampoo PDF Pro 2 | Windows Ashampoo PDF Pro 2 | Windows
82,81 zt * 200,56 zt *
Wyświetlony