• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Ashampoo Backup Pro 17

122,01 zt * 244,51 zt * (50,1% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 51 razy
  • BS-11366
  • Wielojęzyczna
  • 1 PC
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 minut
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Ashampoo Backup Pro 17"

Większe bezpieczeństwo danych w codziennym życiu dzięki Ashampoo Backup Pro 17 - kup licencje już teraz

Mimo że coraz więcej danych jest backupowanych bezpośrednio do chmury, skuteczny backup danych na komputerze nadal odgrywa kluczową rolę. Zamiast jednak tworzyć czasochłonną kopię zapasową przy użyciu własnych narzędzi systemu Windows, warto skorzystać z aktualnego, najnowszego oprogramowania. Dlatego zalecamy używanie oprogramowania Ashampoo Backup Pro 17, które jest używane przez klientów od wielu wersji i potrafi przekonać do siebie wiele narzędzi. Najnowsza wersja jest dostępna tutaj, w BestSoftware, i można ją kupić wygodnie z domu. Następnie w ciągu maksymalnie 30 minut licencja będzie dostępna dla Ciebie. Dostarczenie zakupu przez e-mail daje Ci taką możliwość.

Wygodne i bezpieczne tworzenie kopii zapasowych danych dzięki Ashampoo Backup Pro 17

Jak już wspomniano, regularne i skuteczne tworzenie kopii zapasowych danych jest nadal bardzo ważne. Ponieważ w przypadku awarii internetu lub uszkodzenia sprzętowego zintegrowanego dysku twardego ważne dane zostaną szybko utracone bez możliwości wykonania kopii zapasowej. Regularne wykonywanie kopii zapasowych jest więc szczególnie ważne zarówno w środowisku prywatnym, jak i zawodowym.

Czasochłonna praca może być znacznie ułatwiona dzięki programowi Ashampoo Backup Pro 17. Liczne funkcje i prosta obsługa zapewniają doskonałą wydajność w obecnej wersji. Ponadto podczas używania programu korzystasz z kompleksowej obsługi wielu różnych nośników danych. Oznacza to, że możesz tworzyć kopie zapasowe nie tylko na zwykłym dysku twardym lub pamięci USB, ale także bez problemu korzystać z bieżących dysków sieciowych lub pamięci masowej w chmurze przy użyciu Ashampoo Backup Pro 17. W ten sposób możesz szybko wybrać wariant indywidualnie dopasowany do swoich potrzeb.

Po pomyślnym utworzeniu kopii zapasowej plików i systemu możesz przez cały czas polegać na potężnych narzędziach programu Ashampoo Backup Pro 17. Na pokładzie znajduje się również specjalny program awaryjny. Daje to wiele różnych korzyści i ułatwia odzyskiwanie danych, na przykład w przypadku ataku złośliwego oprogramowania. Nawet w przypadku awarii dysku twardego, kradzieży urządzenia lub poważnych błędów w systemie operacyjnym można szybko przywrócić sprawne środowisko za pomocą programu Ashampoo Backup Pro 17.

Ponadto program Ashampoo Backup Pro 17 przekonuje najnowszą technologią i licznymi funkcjami, które wykraczają daleko poza zwykłe tworzenie kopii zapasowych danych. Możesz na przykład skorzystać z praktycznej funkcji tworzenia kopii zapasowych w czasie rzeczywistym. Monitoruje to foldery zawierające wrażliwe dane i informacje. W ten sposób zmiany, takie jak dodanie nowych danych, są rozpoznawane bezpośrednio. W tym przypadku kopia zapasowa jest tworzona natychmiast, więc nawet dane, które dopiero co zostały zarchiwizowane, nie zostaną utracone.

Używając Ashampoo Backup Pro 17, korzystasz z regularnego tworzenia kopii zapasowych swoich danych w chmurze. Szczególnie w nowych wersjach producent kładzie duży nacisk na wsparcie dla obecnych usług i licznych dostawców na rynku. Dzięki temu możesz nawiązać bezpośrednie połączenie ze wszystkimi popularnymi producentami i dostawcami usług. Dzięki wyjątkowo szybkiemu i niezawodnemu połączeniu praca jest łatwa i nie musisz się martwić o utratę danych. Korzystaj także z praktycznej funkcji tworzenia harmonogramów i automatycznych kopii zapasowych. Dzięki temu, korzystając z programu Ashampoo Backup Pro 17, nie musisz już samodzielnie myśleć o tworzeniu kopii zapasowych - są one wykonywane automatycznie w tle, w ustalonym czasie.

Przy okazji: program Ashampoo Backup Pro 17 działa szczególnie oszczędnie, aby nie zajmować niepotrzebnie miejsca na dysku. Na przykład stare kopie zapasowe plików, które nie są już potrzebne, są bezpośrednio usuwane.

Nadaje się również dla początkujących - skorzystaj z praktycznego kreatora Ashampoo Backup Pro 17

Oprogramowanie Ashampoo Backup Pro 17 jest odpowiednie również dla początkujących i niedoświadczonych użytkowników. Programy znanego producenta są od lat znane z łatwości obsługi, a twórcy skupiają się na przejrzystym i intuicyjnym interfejsie. Dzięki temu, nawet biorąc pod uwagę liczne funkcje i potężne narzędzia, powinieneś być w stanie szybko znaleźć wszystkie pożądane obszary. Ponadto program prowadzi użytkownika przez niezbędne kroki za pomocą zintegrowanego kreatora, który pozwala szybko utworzyć odpowiednią kopię zapasową. Możesz też łatwo skonfigurować harmonogramy i automatyczne tworzenie kopii zapasowych. Po zakupie licencji Ashampoo Backup Pro 17 nie musisz się martwić o skomplikowane użytkowanie. Ponadto możesz oczekiwać dobrze przemyślanej i przejrzystej sekcji pomocy, która dostarczy ci cennych informacji na temat wszystkich aspektów użytkowania.

Oczywiście, programiści dostosowali oprogramowanie Ashampoo Backup Pro 17 do aktualnego stanu techniki, wprowadzając nową wersję 17. Dzięki temu możesz korzystać ze wsparcia dla systemu Windows 11, a nowy system operacyjny firmy Microsoft może być używany w połączeniu z tym produktem. Ponadto programista po raz kolejny znacznie poprawił wydajność, dzięki czemu oszczędzasz cenny czas w codziennym życiu.

 Zabezpiecz tanie licencje dla Ashampoo Backup Pro 17 wygodnie online

Jeśli szukasz licencji Ashampoo Backup Pro 17, to nasz sklep internetowy BestSoftware jest właściwym miejscem dla Ciebie. Każda licencja, którą od nas otrzymasz, jest oryginalna i legalna. Jeśli szukasz kolejnych licencji Ashampoo lub innych producentów, znajdziesz je w naszym bogatym sklepie. Wykorzystaj cenne funkcje naszych różnych programów i uprość swoją codzienną pracę, np. W każdej chwili możesz zajrzeć do naszego sklepu internetowego i przekonać się o naszych atrakcyjnych zaletach. Jeśli zamówiłeś u nas produkt przez Internet, otrzymasz swoje zamówienie wyjątkowo szybko. Towar dostarczamy w ciągu 30 minut od zakupu. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące oferowanych produktów 

Powiązane łącza do "Ashampoo Backup Pro 17"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Ashampoo Backup Pro 17"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Ashampoo Backup Pro 17"
Ashampoo Office 8 | Windows Ashampoo Office 8 | Windows
97,51 zt * 342,51 zt *
AOMEI Backupper WorkStation | Windows AOMEI Backupper WorkStation | Windows
Od 195,51 zt * 244,51 zt *
Ashampoo Snap 11 | Windows Ashampoo Snap 11 | Windows
112,21 zt * 190,51 zt *
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Pro Windows 11 Pro
146,51 zt * 538,51 zt *
AVG TuneUp 2023 | Windows / Mac AVG TuneUp 2023 | Windows / Mac
Od 53,41 zt * 97,51 zt *
Ashampoo Cinemagraph Ashampoo Cinemagraph
146,95 zt * 293,95 zt *
McAfee Total Protection 2023 McAfee Total Protection 2023
Od 82,81 zt * 122,01 zt *
Microsoft Word 2021 Windows Microsoft Word 2021 Windows
293,51 zt * 367,01 zt *
Ashampoo Backup Pro 15 Ashampoo Backup Pro 15
122,01 zt * 244,95 zt *
PDF-XChange Editor | Windows PDF-XChange Editor | Windows
Od 303,31 zt * 342,51 zt *
AVG TuneUp 2022 | Windows / Mac AVG TuneUp 2022 | Windows / Mac
Od 53,41 zt * 97,51 zt *
Ashampoo Backup Pro 16 | Windows Ashampoo Backup Pro 16 | Windows
122,01 zt * 244,51 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Home Windows 11 Home
122,01 zt * 440,51 zt *
Windows 10 Home Windows 10 Home
68,11 zt * 125,15 zt *
Ashampoo PDF Pro 3 | Windows Ashampoo PDF Pro 3 | Windows
122,01 zt * 342,51 zt *
Microsoft Word 2019 MAC Microsoft Word 2019 MAC
195,51 zt * 367,01 zt *
Ashampoo WinOptimizer 25 | Windows Ashampoo WinOptimizer 25 | Windows
122,01 zt * 244,51 zt *
VMware Workstation 17 Pro VMware Workstation 17 Pro
734,51 zt * 1 371,51 zt *
Ashampoo Home Design 7 | Windows Ashampoo Home Design 7 | Windows
195,51 zt * 244,51 zt *
Parallels Desktop 18 Pro für MAC Parallels Desktop 18 Pro für MAC
440,51 zt * 587,51 zt *
Parallels Desktop 18 Standard für MAC Parallels Desktop 18 Standard für MAC
Od 367,01 zt * 489,51 zt *
Avast Cleanup Premium Avast Cleanup Premium
Od 58,31 zt * 122,01 zt *
Wyświetlony