• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Ashampoo Home Design 6 | Windows

122,01 zt * 244,51 zt * (50,1% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 35 razy
  • BS-10886
  • Merhsprachig
  • 1 Urządzenie
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Ashampoo Home Design 6 | Windows"

Kup Ashampoo Home Design 6 - zapoznaj się z efektywnością

Czy zawsze chciałeś wiedzieć, jak będzie wyglądał efekt końcowy przed planowaną przebudową, budową lub remontem? Dzięki zaawansowanemu i praktycznemu oprogramowaniu możesz zaplanować odpowiednie działania bez większego wysiłku, a także skorzystać z indywidualnego planowania i bardzo łatwej obsługi. Program Ashampoo Home Design 6 jest wyposażony w narzędzia niezbędne do szerokiego zastosowania, a jednocześnie już dawno stał się bardzo dobrym wyborem nie tylko dla profesjonalistów. Użytkownicy prywatni również dokonują bardzo dobrego wyboru, wybierając to rozwiązanie. Skorzystaj z korzystnych i łatwych możliwości zakupów Ashampoo Home Design 6 i już teraz zajrzyj do naszego sklepu internetowego. Czekamy na twoją wizytę i przekonamy cię między innymi wyjątkowo szybką dostawą w ciągu maksymalnie 30 minut przez e-mail.

Z Ashampoo Home Design 6 nic nie stoi na przeszkodzie, by stworzyć indywidualny projekt

Indywidualny projekt i efektywne planowanie są w centrum uwagi podczas korzystania z programu Ashampoo Home Design 6. Polegaj na wieloletnim doświadczeniu producenta i dojrzałym produkcie. Nie bez powodu produkt ten jest używany w wielu środowiskach zawodowych i w codziennym użytkowaniu.

Liczne cechy i zaawansowane funkcje bardzo ułatwiają efektywne użytkowanie. Oczywiście główną rolę odgrywają dołączone przedmioty, bo tylko dzięki nim możesz indywidualnie i w szczególnie praktyczny sposób zaplanować pomieszczenia w swoich własnych czterech ścianach. Sam producent mówi o milionach różnych obiektów ze wszystkich możliwych kategorii, zwłaszcza w nowej wersji programu Ashampoo Home Design 6. Indywidualne potrzeby i gusta użytkownika nie są w żaden sposób pomijane. Oprócz możliwości wybrania poszczególnych obiektów bezpośrednio z katalogu, istniejące przykłady można także zaadaptować i w ten sposób w kilku krokach stworzyć indywidualny projekt. Oprócz wielu neutralnych modeli, Ashampoo Home Design 6 oferuje także modele specyficzne dla producentów, które można łatwo włączyć do planowania.

Niezależnie od tego, czy chodzi o dekoracje, meble, czy projektowanie ścian i podłóg, z programem Ashampoo Home Design 6 praktycznie żadne życzenie nie pozostanie niespełnione podczas planowania własnych czterech ścian. Aby nie zaniedbać drobnych szczegółów i zapewnić odpowiednią jakość, można bez problemu umieścić nawet drobne elementy wyposażenia, na przykład rośliny czy pojedyncze zdjęcia. W ten sposób jeszcze przed rozpoczęciem pracy wiesz, jak będą wyglądały nowe przedmioty i czy cały pakiet będzie pasował.

Pracuj szczególnie precyzyjnie i w różnych reprezentacjach dzięki Ashampoo Home Design 6

W przypadku programu Ashampoo Home Design 6 liczy się każdy milimetr. Nie chcesz przecież, by podczas wdrażania programu pojawiły się jakiekolwiek negatywne niespodzianki. Dlatego właśnie definiujesz wszystkie dane w szczególnie prosty i skuteczny sposób. Wprowadź dokładne wymiary w odpowiednie pola, a program zajmie się niezbędnymi obliczeniami. W razie potrzeby możesz też w prosty sposób wprowadzić do programu okna, drzwi, a nawet gniazdka elektryczne, co pozwoli ci na szczególnie efektywne i łatwe planowanie. Dokładna praca z Ashampoo Home Design 6 nie oznacza jednak czasochłonnych obliczeń i mnóstwa pracy, ponieważ program zajmie się tym za ciebie.

Abyś mógł przekonać się o efekcie po udanym planowaniu i dokładnym rozmieszczeniu wszystkich modeli i elementów wyposażenia, możesz skorzystać z kilku ekranów dzięki Ashampoo Home Design 6. Na przykład wybierz fascynujące odwzorowanie 3D, dzięki któremu wirtualna wycieczka po budynku i pomieszczeniach nie stanowi żadnego problemu. Oczywiście program zajmuje się także skomplikowanymi obliczeniami i zapewnia wyjątkowo realistyczne odwzorowania. Dotyczy to na przykład światła i cienia, które są przedstawione w sposób czysty i zgodny ze specyfikacją. Dzięki temu wiesz dokładnie, jak będą wyglądały nowe pokoje.

Przejrzysta obsługa jest odpowiednia nie tylko dla doświadczonych profesjonalistów

Oprogramowanie do planowania pomieszczeń z wieloma funkcjami jest używane głównie w segmencie profesjonalnym. Rozwiązanie Ashampoo Home Design 6 jest też często używane przez architektów lub projektantów pomieszczeń, aby w kilku krokach uzyskać pierwsze wrażenie i zapisać pomysły. Jednak program Ashampoo Home Design 6 jest również dobrym wyborem dla użytkowników prywatnych. Jeśli więc chciałbyś przeprowadzić kompleksowy remont lub przebudowę we własnych czterech ścianach, ale chciałbyś wcześniej uzyskać pierwsze wrażenie nowego wyglądu, polecamy skorzystanie z programu. W sklepie internetowym BestSoftware możesz otrzymać tanią licencję na stałą aktywację i nieograniczone użytkowanie Ashampoo Home Design 6 w wyjątkowo niskiej cenie, więc nie musisz wydawać dużo pieniędzy.

Aby początkujący i niedoświadczeni użytkownicy mogli szybko odnaleźć się w licznych możliwościach programu Ashampoo Home Design 6, główną rolę odgrywa bardzo prosta obsługa. Możesz polegać na przejrzyście rozmieszczonym pasku wielofunkcyjnym, w którym znajdziesz wszystkie funkcje. Logiczne i tematyczne sortowanie ułatwia znalezienie narzędzia, którego w danej chwili potrzebujesz, a wszystkie ważne treści możesz znaleźć w kilku krokach. Ponadto producent Ashampoo przywiązuje dużą wagę do zoptymalizowanej funkcjonalności oprogramowania Ashampoo Home Design 6. Mimo skomplikowanych obliczeń możesz więc liczyć na bardzo dobre wyniki. Nawet na starszych komputerach rozwiązanie to działa bez problemu, a nowe wersje Windows również nie stanowią problemu. Na przykład możesz liczyć na optymalną kompatybilność z systemem Windows 10 lub nawet starszymi wersjami. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby w szerokim zakresie korzystać z Ashampoo Home Design 6.

Zamów licencję na Ashampoo Home Design 6 w niskiej cenie w sklepie internetowym BestSoftware

Zamów teraz tanią licencję na oprogramowanie Ashampoo Home Design 6 i wybierz sklep internetowy BestSoftware. Dzięki atrakcyjnym i szczególnie korzystnym warunkom oszczędzasz pieniądze, kupując w domu. Chętnie pomożemy ci także w razie jakichkolwiek pytań lub problemów. W takim przypadku nasi pracownicy są do twojej dyspozycji i zapewniają najlepszą możliwą obsługę. Nasi eksperci są do twojej dyspozycji przez czat na żywo, infolinię lub e-mail. W naszej ofercie znajduje się również wiele innych produktów Ashampoo. Na przykład, możesz kupić Ashampoo Burning Studio 22 lub Ashampoo Backup Pro 15 w bardzo niskiej cenie, aby korzystać z atrakcyjnych korzyści i pracować jeszcze efektywniej w codziennym życiu. Nie obejdzie się też bez Ashampoo WinOptimizer 19 czy Ashampoo Driver Updater, dzięki którym twój komputer będzie zawsze aktualny i będzie działał bez zarzutu.

Wymagania systemowe
Komputer Dowolny komputer, który obsługuje wymienione powyżej systemy operacyjne. Systemy z procesorami ARM nie są obsługiwane.
Systemy operacyjne    Windows® 10, Windows® 8, Windows® 7
RAM co najmniej 4GB RAM
Inne VS 2015 Redystrybucje
Powiązane łącza do "Ashampoo Home Design 6 | Windows"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Ashampoo Home Design 6 | Windows"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Ashampoo Home Design 6 | Windows"
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO
2 498,51 zt * 3 331,51 zt *
CorelDRAW Graphics Suite 2021 CorelDRAW Graphics Suite 2021
Od 2 155,51 zt * 3 429,51 zt *
Ashampoo Home Design 7 | Windows Ashampoo Home Design 7 | Windows
195,51 zt * 244,51 zt *
CorelCAD 2021 | Windows | Mac CorelCAD 2021 | Windows | Mac
Od 391,51 zt * 489,51 zt *
Wskazówka!
CorelCAD 2021 | Windows | Mac CorelCAD 2021 | Windows | Mac
3 620,61 zt * 4 066,95 zt *
Microsoft Office 2021 Standard Mac Microsoft Office 2021 Standard Mac
587,51 zt * 1 224,51 zt *
Microsoft Office 2021 Standard Windows Microsoft Office 2021 Standard Windows
587,51 zt * 1 126,51 zt *
Ashampoo Video Converter | Windows Ashampoo Video Converter | Windows
136,71 zt * 195,51 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Pro N Windows 11 Pro N
146,51 zt * 538,51 zt *
Windows 11 Enterprise Windows 11 Enterprise
367,01 zt * 1 714,51 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Pro Windows 11 Pro
146,51 zt * 538,51 zt *
Wskazówka!
Windows Server 2022 Datacenter Windows Server 2022 Datacenter
Od 9 755,41 zt * 24 455,41 zt *
Windows Server 2022 Standard Windows Server 2022 Standard
Od 1 954,61 zt * 4 900,00 zt *
Ashampoo Snap 11 | Windows Ashampoo Snap 11 | Windows
112,21 zt * 190,51 zt *
AVG TuneUp 2021 | Windows | AVG TuneUp 2021 | Windows |
48,51 zt * 97,51 zt *
Wskazówka!
Nuance Dragon Home 15 | Windows Nuance Dragon Home 15 | Windows
636,51 zt * 1 082,41 zt *
Windows 7 Ultimate Windows 7 Ultimate
73,01 zt * 169,05 zt *
Ashampoo Backup Pro 17 Ashampoo Backup Pro 17
122,01 zt * 244,51 zt *
Czytnik zrzutów ekranu Abbyy Czytnik zrzutów ekranu Abbyy
73,01 zt * 97,51 zt *
McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac
Od 117,11 zt * 195,51 zt *
McAfee Total Protection 2023 McAfee Total Protection 2023
Od 82,81 zt * 122,01 zt *
Microsoft SQL Server 2022 Standard Microsoft SQL Server 2022 Standard
3 723,51 zt * 5 874,61 zt *
Microsoft SQL Server 2022 Enterprise 2 Core Microsoft SQL Server 2022 Enterprise 2 Core
48 994,61 zt * 73 455,41 zt *
Avast Ultimate Suite 2023 Avast Ultimate Suite 2023
Od 77,91 zt * 122,01 zt *
Adobe Acrobat Pro DC Adobe Acrobat Pro DC
Od 1 400,91 zt * 1 694,91 zt *
PDF-XChange Editor Plus | Windows PDF-XChange Editor Plus | Windows
Od 386,61 zt * 445,90 zt *
Wyświetlony