• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
Ashampoo Home Design 7 | Windows

Ashampoo Home Design 7 | Windows

112,21 zt * 244,51 zt * (54,11% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 2 razy
  • BS-11555
  • Merhsprachig
  • 1 Urządzenie
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 minut
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Ashampoo Home Design 7 | Windows"

Zaplanuj swoją przestrzeń życiową z Ashampoo - kup Ashampoo Home Design 7 już teraz!

Jeśli zawsze chciałeś zaplanować potencjalne zmiany w swoim domu z wyprzedzeniem na domowym komputerze, powinieneś teraz zwrócić na to uwagę. Ashampoo Home Design 7 to potężny program do dokładnego i szczegółowego planowania domu, który jest dobrym wyborem nie tylko dla profesjonalistów. Liczne narzędzia, prosta obsługa i nowoczesna technologia zapewniająca dobre działanie nie powinny pozostawiać praktycznie nic do życzenia w codziennym użytkowaniu. Zamów teraz u nas licencję na Ashampoo Home Design 7 i zapewnij sobie popularny program za pomocą kilku kliknięć i obsługi bezpośrednio z domu. Jest wiele powodów, dla których wygodnie jest u nas zamawiać, np. doskonała obsługa i szybka dostawa.

Ashampoo Home Design 7 jest przeznaczony zarówno dla profesjonalistów, jak i klientów indywidualnych

Jak już wspomniano, program Ashampoo Home Design 7 różni się od innych programów do planowania dostępnych na rynku w jednym istotnym punkcie. Dzieje się tak dlatego, że korzystasz z wyjątkowo prostej obsługi i dlatego rozwiązanie to jest doskonałym wyborem nie tylko dla profesjonalistów. Oczywiście, licencja na Ashampoo Home Design 7 jest również przydatna dla projektantów wnętrz lub architektów, ale program posiada również funkcje odpowiednie do użytku domowego.

Zapewnia to nie tylko przejrzysty interfejs użytkownika, w którym zawsze możesz mieć wgląd w liczne możliwości. Praktyczni asystenci również nie pozostawiają praktycznie nic do życzenia i sprawiają, że program jest dobrym wyborem dla klientów indywidualnych. Już podczas pierwszego użycia i planowania otrzymasz wszechstronną pomoc i ważne wskazówki, które będą ci służyć na drodze do ukończenia projektu. Jeśli podczas wprowadzania danych popełnisz błąd, nie stanowi to oczywiście problemu. Możesz po prostu pozwolić praktycznym asystentom Ashampoo Home Design 7 na wyszukiwanie nielogicznych fragmentów lub błędów; wszelkie znalezione problemy zostaną Ci wyświetlone bezpośrednio i szybko.

Niemniej jednak, program Ashampoo Home Design 7 jest również odpowiedni dla profesjonalnych klientów i użytkowników o bardzo wysokich wymaganiach. Niezależnie od tego, czy chodzi o szczegółowe planowanie, czy raczej o proste projekty, dzięki licznym narzędziom zawsze masz pod ręką swobodny wybór i najlepsze opcje podczas korzystania z Ashampoo Home Design 7. Oczywiście możesz też polegać na dobrej optymalizacji, która zapewnia bardzo dobrą wydajność na twoim domowym komputerze. Dzięki temu nawet na starszym komputerze lub notebooku możesz mieć wszystkie swoje pomysły wirtualnie zaplanowane i wyświetlone. Ponadto najnowsza wersja Ashampoo Home Design 7 obsługuje również aktualne systemy operacyjne firmy Microsoft, czyli Windows 10 i Windows 11.

Przekonaj się jako prywatny użytkownik o licznych zaletach, jakie może zaoferować ci program Ashampoo Home Design 7. Dostarczamy licencje po wyjątkowo niskich cenach, dzięki czemu możesz wejść w świat praktycznego planowania przy niewielkiej inwestycji finansowej.

Dzięki licznym narzędziom nic nie stoi na przeszkodzie do twórczej pracy w codziennym życiu

Program Ashampoo Home Design 7 jest nie tylko łatwy w użyciu, ale także oferuje szeroki zakres możliwości planowania własnej nieruchomości i aranżacji wnętrz. Umożliwiają to liczne narzędzia i modele 3D, które można wprowadzić do poszczególnych pomieszczeń w kilku prostych krokach. Sam producent mówi o kilku milionach obiektów w programie Ashampoo Home Design 7, które są posortowane w kategorie i dostępne do wyboru. Są to nie tylko produkty fantasy, ale także wiele mebli i przedmiotów znanych producentów. Niezależnie od tego, czy chodzi o stół w jadalni, sofę w salonie czy łóżko, oprogramowanie Ashampoo Home Design 7 z pewnością nie pozostawia nic do życzenia. Możesz też oczywiście zlecić szczegółowe zaprojektowanie poszczególnych pomieszczeń w swoich czterech ścianach. W tym celu wprowadź odpowiednie wymiary i pomyśl o specjalnych elementach wyposażenia, takich jak drzwi czy okna. Oprogramowanie Ashampoo Home Design 7 już przejmuje ilustrację na monitorze, nie musisz już dokonywać żadnych skomplikowanych ustawień.

Po zakończeniu podstawowego planowania za pomocą Ashampoo Home Design 7 na komputerze, nadszedł czas na sprawdzenie pomieszczeń. W tym celu program obejmuje wycieczkę 3D, którą możesz wygodnie odbyć. Dzięki temu od razu wiesz, jak będą wyglądały plany i jakie będą rezultaty. Oczywiście Ashampoo Home Design 7 to najnowocześniejszy program. Dlatego możesz zaplanować system fotowoltaiczny na swojej posesji również z aktualną wersją, którą możesz już u nas kupić za niewielkie pieniądze. Wszystkie popularne typy systemów są w pełni obsługiwane. Ponadto program Ashampoo Home Design 7 wykonuje za Ciebie liczne i ważne obliczenia, jeśli sobie tego życzysz. W ten sposób możesz zaoszczędzić wiele czasu i pracować szczególnie efektywnie z popularnym oprogramowaniem w życiu codziennym.

Pobierz Ashampoo Home Design 7 od nas na korzystnych warunkach

Jeśli chcesz zaoszczędzić na zakupie, a jednocześnie mieć oficjalną licencję na oprogramowanie Ashampoo Home Design 7, to sklep internetowy BestSoftware jest właściwym miejscem dla Ciebie. Zachęcamy do skorzystania z naszych produktów już dziś i zamówienia pożądanych licencji szybko i łatwo z domowego zacisza. Chcemy nie tylko przekonać naszych klientów o dobrych warunkach, ale także o szybkiej i nieskomplikowanej dostawie. Dostarczymy Twoje zamówienie pocztą elektroniczną. W ciągu 30 minut od otrzymania zamówienia otrzymasz e-mail z kluczem produktu. Poświęć trochę czasu na rozejrzenie się i zainspiruj się naszą szeroką gamą produktów. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące produktu lub zamówienia, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta. Z naszym działem obsługi klienta możesz skontaktować się nie tylko telefonicznie i mailowo, ale także za pośrednictwem czatu na żywo. Czekamy na Twój zakup.

 

Wymagania systemowe Ashampoo Home Design 7
Systemy operacyjne   Windows® 11, Windows® 10
 Procesor Każde urządzenie obsługujące wymienione powyżej systemy operacyjne. Systemy z procesorami ARM nie są obsługiwane.
Miejsce do przechowywania zalecana pamięć co najmniej 2 GB
Pamięć co najmniej 4GB RAM
Inne VS 2015 Redystrybucja
Powiązane łącza do "Ashampoo Home Design 7 | Windows"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Ashampoo Home Design 7 | Windows"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Ashampoo Home Design 7 | Windows"
Ashampoo Home Design 6 | Windows Ashampoo Home Design 6 | Windows
122,01 zt * 244,51 zt *
CorelCAD 2021 | Windows | Mac CorelCAD 2021 | Windows | Mac
3 620,61 zt * 4 066,95 zt *
CorelCAD 2021 | Windows | Mac CorelCAD 2021 | Windows | Mac
Od 1 322,51 zt * 1 469,51 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Pro Windows 11 Pro
146,51 zt * 538,51 zt *
Wskazówka!
Wskazówka!
Windows 11 Home Windows 11 Home
122,01 zt * 440,51 zt *
Ashampoo Snap 11 | Windows Ashampoo Snap 11 | Windows
112,21 zt * 190,51 zt *
Ashampoo PDF Pro 2 | Windows Ashampoo PDF Pro 2 | Windows
82,81 zt * 200,56 zt *
Magix Video Deluxe 2021 Windows Magix Video Deluxe 2021 Windows
171,01 zt * 342,51 zt *
Windows Server 2019 Standard Windows Server 2019 Standard
Od 783,51 zt * 909,34 zt *
Wskazówka!
Windows 10 Home Windows 10 Home
68,11 zt * 125,15 zt *
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Ashampoo Snap 14 | Windows Ashampoo Snap 14 | Windows
107,31 zt * 195,51 zt *
Ashampoo Office 8 | Windows Ashampoo Office 8 | Windows
70,56 zt * 342,51 zt *
Audials One 2023 | Windows Audials One 2023 | Windows
367,01 zt * 440,51 zt *
Czytnik zrzutów ekranu Abbyy Czytnik zrzutów ekranu Abbyy
73,01 zt * 97,51 zt *
Ashampoo Snap 14 | Windows Ashampoo Snap 14 | Windows
122,01 zt * 195,51 zt *
Adobe Acrobat Pro DC Adobe Acrobat Pro DC
1 400,91 zt * 1 694,91 zt *
Kofax Power PDF Advanced 4.0 Kofax Power PDF Advanced 4.0
783,51 zt * 854,02 zt *
Kofax Power PDF Standard 5.0 Kofax Power PDF Standard 5.0
504,21 zt * 533,61 zt *
PDF-XChange Editor Plus | Windows PDF-XChange Editor Plus | Windows
Od 386,61 zt * 445,90 zt *
Wyświetlony