• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Trend Micro Internet Security 2021 | Windows 1 Urządzenie 1 rok

48,51 zt * 73,01 zt * (33,56% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 23 razy
  • BS-10101
  • Wielojęzyczna strona
  • 1 Urządzenie
  • 1 rok
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten

Urządzenie (urządzenia):

Rok(y):

Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Trend Micro Internet Security 2021 | Windows"

Kup Trend Micro Internet Security 2021 - w BestSoftware jesteś we właściwym miejscu

Surfuj z dobrym samopoczuciem i bezpiecznie, podczas gdy oprogramowanie Trend Micro Internet Security 2021 zapewnia niezbędną ochronę w tle. Oczywiście program jest oparty na najnowszych technikach, dzięki czemu zapewnia bardzo dobre wykrywanie różnych zagrożeń. Ponadto producent zwraca uwagę na atrakcyjny wygląd całego pakietu i dlatego integruje w nim wiele innych funkcji, które wykraczają daleko poza zwykłe skanowanie antywirusowe. Kup licencję na Trend Micro Internet Security 2021 teraz w BestSoftware i zainstaluj program od razu na swoim komputerze, aby uzyskać maksymalne bezpieczeństwo. Oczywiście program jest kompatybilny z najnowszymi wersjami systemu Windows dzięki regularnym aktualizacjom, możesz go używać na przykład pod Windows 10 lub Windows 11.

Bezpieczne zakupy, praca i surfowanie dzięki Trend Micro Internet Security 2021

Niezależnie od tego, czy surfujesz w poszukiwaniu informacji, robisz zakupy w znanych sklepach internetowych, czy pracujesz z klasycznymi programami biurowymi Microsoftu, zagrożenia związane z korzystaniem z nowoczesnych technologii są dziś wszechobecne i bardziej złożone niż kiedykolwiek wcześniej. Dzięki nowoczesnym algorytmom i licznym możliwościom oprogramowanie Trend Micro Internet Security 2021 ma w swoim bagażu optymalne warunki, aby zagwarantować dobrą ochronę przed wszystkimi zagrożeniami.

W tym celu program Trend Micro Internet Security 2021 opiera się nie tylko na aktualnym i wydajnym skanerze antywirusowym, który działa w tle, ale także na wielu innych technikach. Na przykład producent Trend Micro łączy klasyczne opcje i bazy danych z potężną chmurą i inteligentnymi funkcjami dla szczególnie dobrego wykrywania zagrożeń. Dzięki nim program Trend Micro Internet Security 2021 rozpoznaje nawet najnowsze zagrożenia i nie trzeba go zawsze aktualizować, co wiąże się z dużymi kosztami.

Wirusy, trojany i złośliwe oprogramowanie można znaleźć w wielu różnych miejscach i należą one do szczególnie poważnych zagrożeń w życiu codziennym. Jednocześnie w wielu przypadkach odpowiednie zagrożenia po prostu dostają się na komputer, jeśli brakuje podstawowej ochrony. W tym przypadku może wystarczyć nawet odwiedzenie zainfekowanej strony internetowej. Jednak w ostatnich latach znacznie wzrosły też zagrożenia złożone. Dotyczy to na przykład trojanów szantażujących, które szyfrują pliki na komputerze i udostępniają je ponownie dopiero po uiszczeniu opłaty. Znacząco wzrosła też liczba tak zwanych exploitów lub ataków brute force. Oprogramowanie Trend Micro Internet Security 2021 rozpoznaje te zagrożenia i problemy dzięki odpowiednim algorytmom i monitorowaniu wszystkich podejrzanych działań, na przykład w występującym ruchu sieciowym, natychmiast je blokuje i w ten sposób zapewnia bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa podczas korzystania z nowoczesnych technologii.

Podczas surfowania po internecie można znaleźć wiele niebezpieczeństw. Dlatego każdy, kto często jest w ruchu w światowej sieci, jest w pełni narażony na ryzyko. Na przykład, przestępcy próbują przechwycić osobiste i ważne dane podczas korzystania z bankowości internetowej. W tym celu wykorzystuje się fałszywe strony, np. Ty, jako użytkownik, w ogóle tego nie zauważasz i po prostu wprowadzasz swoje dane. BankGuard z programu Trend Micro Internet Security 2021 chroni Cię przed takim niebezpieczeństwem, natychmiast rozpoznając fałszywe strony. Przeglądarka pozwala na wyświetlanie tylko bezpiecznych i oficjalnych treści.

Szczególnie praktyczna w przypadku programu Trend Micro Internet Security 2021 jest ochrona przed innymi zagrożeniami w internecie. Na przykład fałszywe lub zainfekowane strony internetowe stanowią bardzo duże zagrożenie. W związku z tym oprogramowanie zabezpieczające Micro Trend nie może być pozbawione funkcji, która uniemożliwi Ci otwieranie takich stron i sprawi, że nie będziesz już narażony na takie niebezpieczeństwa. To samo dotyczy twoich e-maili. W skrzynkach pocztowych większości adresów znajdziesz mnóstwo spamu i wiadomości reklamowych. Są one nie tylko bardzo irytujące i niepokojące, ale mogą nawet stać się wielkim zagrożeniem dla Twoich danych osobowych dzięki odpowiednim załącznikom lub niebezpiecznym linkom. W związku z tym Trend Micro Internet Security 2021 ma również oko na twoją pocztę elektroniczną i skrzynkę odbiorczą, aby zminimalizować ryzyko i w razie niebezpieczeństwa wszcząć alarm.

Wykorzystaj wszystkie funkcje Trend Micro Internet Security 2021 w życiu zawodowym i prywatnym

Mimo że Trend Micro Internet Security 2021 to potężne oprogramowanie zabezpieczające, jest to przede wszystkim wyjątkowo atrakcyjny pakiet. W związku z tym możliwości i funkcje wykraczają daleko poza zwykłą ochronę.

Staje się to widoczne na przykład w domu z dziećmi. Bo nawet jeśli nowoczesna technologia w postaci komputerów i notebooków jest używana już w młodym wieku, to wiele niebezpieczeństw i nieodpowiednich dla użytkowników treści można znaleźć przede wszystkim w internecie. Trend Micro Internet Security 2021 przekonuje więc praktyczną kontrolą rodzicielską. Na przykład, możesz z łatwością ograniczyć czas korzystania z różnych urządzeń. Ustaw czas użytkowania w kilku prostych krokach. Oczywiście, można to zrobić indywidualnie i bardzo łatwo. Możesz też dokonać różnych ustawień i modyfikacji odpowiednich treści w internecie. Określ możliwe strony internetowe i treści, które dziecko może na nich wywoływać.

Podatności i luki można znaleźć w wielu komputerach i urządzeniach, które mogą stać się wielkim zagrożeniem, jeśli nie będziesz o nie dbał. W związku z tym program Trend Micro Internet Security 2021 posiada również praktyczne funkcje i narzędzia do rozwiązywania tych problemów. Po prostej i szybkiej instalacji rozwiązanie wyszukuje odpowiednie luki i problemy w twoim systemie. Niezależnie od tego, czy chodzi o nieaktualne i brakujące sterowniki czy instalacje bez aktualnej sygnatury, typowe błędy i luki w zabezpieczeniach komputera są natychmiast znajdowane. Otrzymasz jednak nie tylko przegląd problemów, ale także bezpośrednio odpowiednie wskazówki, jak naprawić luki w zabezpieczeniach. W ten sposób możesz zabezpieczyć swój komputer skutecznie i w zaledwie kilku krokach.

Jeśli należysz do użytkowników, którzy często są w ruchu w licznych sieciach społecznościowych, również powinieneś zaufać praktycznym możliwościom Trend Micro Internet Security 2021. Skuteczna ochrona własnej prywatności jest integralną częścią i może być doskonale zintegrowana z codziennym użytkowaniem komputera. W tym celu Trend Micro Internet Security 2021 nie tylko współpracuje z najpopularniejszymi sieciami, takimi jak Facebook, Twitter, LinkedIn i inne, ale jest też bardzo łatwy w użyciu. Aby zapewnić bezpieczeństwo twoich danych osobowych i informacji, oprogramowanie optymalizuje ustawienia ochrony danych. Odbywa się to całkowicie automatycznie i nie musisz nic wiedzieć o licznych ustawieniach i opcjach. Na przykład uniemożliwiasz osobom trzecim kontaktowanie się z tobą, co niekoniecznie jest pożądane, a w przypadku odpowiednich wiadomości może nawet stać się zagrożeniem.

Kup teraz w niskiej cenie i od razu rozpocznij bezpieczną pracę z Trend Micro Internet Security 2021

Wszyscy eksperci zalecają, by w codziennym życiu korzystać wyłącznie z aktualnego programu antywirusowego. Nasze atrakcyjne oferty wokół popularnego rozwiązania Trend Micro Internet Security 2021 skutecznie Cię zabezpieczają i zapewniają Ci niezbędną ochronę podczas surfowania, pracy lub zabawy na domowym komputerze. Oczywiście w BestSoftware masz także bezpośredni dostęp do jeszcze lepiej wyposażonej wersji popularnego oprogramowania zabezpieczającego w postaci Trend Micro Maximum Security 2021. Kup tę licencję także bezpośrednio u nas, na przykład aby skorzystać z dodatkowego menedżera haseł. Niskie ceny dotyczą wszystkich ofert w naszym sklepie internetowym i pozwolą ci zaoszczędzić pieniądze przy zwykłym zakupie. Poświęć czas, by się rozejrzeć i skorzystaj z szybkiej dostawy klucza bezpośrednio przez e-mail. Gwarantujemy dostawę w ciągu maksymalnie 30 minut i wspieramy cię kompetentną, najlepszą obsługą klienta w przypadku pytań, życzeń i problemów. 

Wymagania systemowe - Trend Micro Internet Security 2021
Systemy operacyjne

Windows 11, Windows 10, Windows 7, Windows Vista

Procesor

zalecany 1 GHz

Pamięć

32-bitowy: zalecany 1 GB

64-bit: zalecane 2 GB

Miejsce na dysku twardym

1,3 GB (zalecane 1,5 GB)

Przeglądarka internetowa

Microsoft® Internet Explorer® 9.0, 10.0, 11.0
Mozilla Firefox®, najnowsza wersja
Google Chrome™, najnowsza wersja

Wyświetlacz

Wysokokolorowy wyświetlacz o rozdzielczości 800×480 pikseli lub wyższej (pulpit); 1024×768 lub wyższej (Windows Store); 1366×768 lub wyższej (aplikacje Snap)

v

Powiązane łącza do "Trend Micro Internet Security 2021 | Windows"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Trend Micro Internet Security 2021 | Windows"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Trend Micro Internet Security 2021 | Windows"
Wskazówka!
McAfee Total Protection 2023 McAfee Total Protection 2023
Od 82,81 zt * 122,01 zt *
Wskazówka!
Avast Business Antivirus Pro 2024 Avast Business Antivirus Pro 2024
171,01 zt * 225,69 zt *
Wskazówka!
Microsoft Outlook 2019 Windows Microsoft Outlook 2019 Windows
146,51 zt * 440,51 zt *
Wskazówka!
McAfee Total Protection 2023 McAfee Total Protection 2023
293,51 zt * 489,51 zt *
McAfee Total Protection 2023 McAfee Total Protection 2023
440,51 zt * 734,51 zt *
McAfee Total Protection 2023 McAfee Total Protection 2023
303,31 zt * 489,51 zt *
McAfee Total Protection 2023 McAfee Total Protection 2023
220,01 zt * 371,91 zt *
Czytnik zrzutów ekranu Abbyy Czytnik zrzutów ekranu Abbyy
73,01 zt * 97,51 zt *
G Data Mobile Security Android G Data Mobile Security Android
73,01 zt * 97,51 zt *
McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac
Od 117,11 zt * 195,51 zt *
Kaspersky Small Office Security 8 2021 Kaspersky Small Office Security 8 2021
Od 416,01 zt * 685,51 zt *
McAfee Antivirus Plus 2023 McAfee Antivirus Plus 2023
Od 48,51 zt * 122,01 zt *
Kaspersky Standaard 2023 Kaspersky Standaard 2023
Od 77,91 zt * 122,01 zt *
AVG TuneUp 2023 | Windows / Mac AVG TuneUp 2023 | Windows / Mac
Od 53,41 zt * 97,51 zt *
McAfee Antivirus Plus 2022 | Pobierz McAfee Antivirus Plus 2022 | Pobierz
Od 48,51 zt * 102,41 zt *
Nero Platinum 365 | Windows Nero Platinum 365 | Windows
146,51 zt * 220,01 zt *
Windows Server 2022 Datacenter Windows Server 2022 Datacenter
Od 9 755,41 zt * 24 455,41 zt *
Wyświetlony