• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

McAfee LiveSafe 2021 | Windows / Mac

Ten produkt nie jest obecnie dostępny.
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "McAfee LiveSafe 2021 | Windows / Mac"

McAfee LiveSafe 2021 zamów taniej w naszym sklepie

Chroń się skutecznie przed wirusami, trojanami i złośliwym oprogramowaniem, polegając na oprogramowaniu McAfee LiveSafe 2021. Program znanego producenta przekonuje atrakcyjnymi zaletami i wieloma funkcjami, a także bardzo prostą obsługą. Możesz też bez problemu korzystać z tego rozwiązania zabezpieczającego w codziennym życiu na różnych urządzeniach końcowych, dzięki czemu zawsze będziesz optymalnie chroniony. Możesz również wyposażyć urządzenia mobilne w McAfee LiveSafe 2021 i skorzystaj z wieloletniego doświadczenia producenta. Kup teraz swoją licencję tanio i łatwo w BestSoftware, tutaj otrzymasz swój klucz szybko przez e-mail i skorzystasz z najlepszej obsługi dla wszystkich problemów.

Bezpieczeństwo i ochrona dzięki najnowszym technologiom

McAfee LiveSafe 2021 opiera się na wszechstronnych technikach i aktualnych bazach danych, aby zagwarantować dobrą ochronę przed szerokim spektrum zagrożeń. Potężne algorytmy monitorują całą aktywność na twoim komputerze i wykrywają wszystkie zagrożenia. Ochrona jest oczywiście ważna przed wszystkimi typowymi zagrożeniami. Klasyczne wirusy i złośliwe oprogramowanie to McAfee LiveSafe 2021 tak samo ukierunkowane, jak wyszukane i złożone zagrożenia, na przykład exploity czy ataki brute-force.

Wiele niebezpieczeństw grozi nam zwłaszcza podczas surfowania po internecie lub pracy w sieci. Duża część wirusów, złośliwego oprogramowania czy ransomware dostaje się do komputera właśnie przez ten obszar. W związku z tym McAfee LiveSafe 2021 oferuje kompleksową ochronę WWW. Monitoruje to twoją aktywność podczas surfowania i zapobiega infekcji. Na przykład, jeśli spróbujesz wejść na niebezpieczny link, program natychmiast włączy alarm i uniemożliwi ci odwiedzenie zainfekowanej strony. Za pomocą małych ikonek masz możliwość dokładnej oceny powagi poszczególnych ofert podczas zwykłego surfowania w wybranej przez siebie przeglądarce. Dzięki McAfee LiveSafe 2021 jesteś zawsze bezpieczny, nawet gdy surfujesz po Internecie, korzystasz z usług bankowych lub robisz zakupy w znanych sklepach

McAfee LiveSafe 2021 jest szczególnie kompatybilny z

Podczas instalacji McAfee LiveSafe 2021 popularny program pokazuje się z najlepszej strony. Oczywiście, jest to przede wszystkim praktyczne rozwiązanie zabezpieczające dla klasycznych komputerów stacjonarnych. Ale tutaj korzystasz nie tylko z kompatybilności z Windows 10 oraz Windows 11ale także pod macOS we wszystkich aktualnych wersjach. To samo dotyczy nawet urządzeń mobilnych. Ponieważ wraz z licznymi aplikacjami i korzystaniem z poufnych informacji na smartfonie lub tablecie, warianty te coraz częściej stają się też celem przestępców, należy więc brać pod uwagę liczne zagrożenia McAfee LiveSafe 2021 jeśli jesteś zainteresowany, możesz po prostu użyć aplikacji na swoim smartfonie lub tablecie; w systemach Android i iOS możesz ją zainstalować w kilku krokach za pośrednictwem odpowiedniego sklepu. W wersji "bez limitu urządzeń" oprogramowanie można zainstalować na wszystkich systemach bez dodatkowych opłat, więc ta oferta jest atrakcyjnym wyborem, zwłaszcza jeśli korzystasz z wielu różnych technologii.

Większe bezpieczeństwo we wszystkich obszarach dzięki McAfee LiveSafe 2021

Jeśli wybierzesz McAfee LiveSafe 2021, nie tylko będziesz mógł zainstalować go na różnych i niezliczonych urządzeniach dzięki naszej atrakcyjnej ofercie, ale także skorzystasz z jego licznych narzędzi. Dlatego jako uzupełnienie praktycznej ochrony przed wirusami stosuj na przykład praktyczną ochronę przed spamem. Zapewnia to większe bezpieczeństwo i porządek w Twojej skrzynce e-mailowej. Wiadomości spamowe stanowią dużą część wszystkich wysyłanych wiadomości i w wielu przypadkach są nie tylko irytujące, ale także bardzo niebezpieczne, jeśli zawierają linki. Ochrona antyspamowa McAfee LiveSafe 2021 natychmiast rozpoznaje odpowiednie wiadomości i usuwa je, zanim zdążysz wejść np. na szkodliwe linki.

Jeśli chcesz przechowywać swoje szczególnie ważne przypomnienia lub dokumenty biznesowe w bezpiecznym miejscu, a jednocześnie mieć do nich zawsze dostęp, zintegrowana pamięć masowa w chmurze McAfee LiveSafe 2021 jest bardzo dobrym wyborem. Dzięki jednemu gigabajtowi pamięci masowej możesz łatwo wykonać kopię zapasową wielu różnych zdjęć i wspomnień. Oczywiście zawsze masz do niego dostęp, nawet z różnych urządzeń końcowych. Dzięki skutecznemu szyfrowaniu Twoje dane są w bezpiecznych rękach. W gospodarstwach domowych, w których są dzieci, możesz również polegać na kontroli rodzicielskiej podczas korzystania z McAfee LiveSafe 2021. Dzięki temu w kilku prostych krokach możesz zdefiniować dozwolone treści lub ustalić czas korzystania z nowoczesnych technologii. Zwłaszcza gdy używasz urządzeń mobilnych, korzystasz z tej funkcji na każdym kroku.

Jeśli ogólnie chcesz zapewnić sobie większe bezpieczeństwo w życiu codziennym, powinieneś skorzystać ze skanera luk w zabezpieczeniach po krótkiej instalacji oprogramowania McAfee LiveSafe 2021. To pozwala dokładnie przyjrzeć się całemu systemowi we wszystkich istotnych miejscach i znaleźć luki, które mogą zostać wykorzystane przez przestępców. Nieaktualne lub brakujące aktualizacje, instalacje bez odpowiedniej sygnatury lub szkodliwe ustawienia są natychmiast wykrywane i oznaczane przez oprogramowanie. Oczywiście w tym samym czasie otrzymasz praktyczne wskazówki, jak załatać dziury w zabezpieczeniach, byś mógł korzystać ze swojego komputera w pełni i bez ryzyka.

Dzięki McAfee QuickClean i funkcji niszczarki możesz w równym stopniu zwiększyć wydajność i bezpieczeństwo swojego komputera. Obie funkcje są integralną częścią McAfee LiveSafe 2021 i cieszą się dużą popularnością. Dzięki niszczarce możesz w wyjątkowo bezpieczny sposób usunąć ze swojego nośnika danych pliki, dokumenty lub obrazy, które nie są już potrzebne. Dzięki szczególnie dokładnej procedurze jesteś po bezpiecznej stronie i uniemożliwiasz przywrócenie plików. Z kolei dzięki QuickClean możesz usunąć ciasteczka i pliki tymczasowe, które nie są już potrzebne, by zwiększyć bezpieczeństwo swojego komputera, a jednocześnie znacząco poprawić jego wydajność.

Używając McAfee LiveSafe 2021, polegaj także na technologii True Key by Intel Security. Funkcja ta rozpoznaje m.in. twoją twarz i odciski palców, co pozwala na niewątpliwą identyfikację. Ważna jest też możliwość przechowywania poufnych informacji w wirtualnym skarbcu. Dotyczy to na przykład haseł do różnych serwisów w internecie lub danych płatniczych twojej karty kredytowej. Oznacza to, że nie musisz już sam pamiętać tych danych i ważnych informacji ani zapisywać ich w sposób niepewny, ale możesz polegać na oprogramowaniu. Oczywiście, funkcja ta automatycznie wypełnia odpowiednie pola, gdy korzystasz z odpowiednich usług, dzięki czemu oszczędzasz cenny czas. Dzięki powiązanemu kontu McAfee masz dostęp do zabezpieczonych informacji na wszystkich podłączonych urządzeniach końcowych. Ponadto za pośrednictwem strony internetowej można w prosty sposób zarządzać zdeponowanymi urządzeniami. Dodaj je, usuń systemy lub skontaktuj się bezpośrednio z bezpłatnym działem obsługi klienta firmy McAfee przez telefon, czat lub online.

Cieszymy się, że możemy sprawić, by twój zakup był łatwy i przystępny

Czekamy na korzystny zakup oprogramowania od McAfee. Oczywiście, spełniamy tutaj wszystkie różne gusta, życzenia i potrzeby. Możesz więc nie tylko McAfee LiveSafe 2021 kupować tanio, ale także, na przykład, aby McAfee Total Security 2021 oprzeć się na nim. Dzięki pakietowi uniwersalnemu korzystasz z najlepszych opcji skutecznej ochrony w życiu codziennym. Oprócz wersji dla nieograniczonej liczby urządzeń, możesz również kupić McAfee LiveSafe 2021 dla Windows i zaoszczędzić pieniądze. Dzięki programowi McAfee Antivirus Plus 2021 uzupełniamy atrakcyjną ofertę w naszym asortymencie i umożliwiamy ci indywidualny zakup wybranego przez ciebie oprogramowania. Uzyskaj dostęp już teraz, zamów odpowiednią wersję za pomocą kilku kliknięć i skorzystaj z dostawy pocztą elektroniczną w ciągu 30 minut. Ważne: Jeśli masz jakiekolwiek pytania, prośby lub problemy związane z aktywacją swojego oprogramowania, pomożemy ci, zapewniając najlepszą obsługę. W BestSoftware wspieramy Cię przez e-mail, czat lub telefon.

 

Wymagania systemowe - McAfee Livesafe 2021

Systemy operacyjne

Microsoft Windows 10, 8.1, 8 i 7 (32-bitowy i 64-bitowy)
Mac OS X 10.12 lub nowszy
Google Android 4.1 lub nowszy dla smartfonów i tabletów
Apple iOS 10 lub nowszy

Procesor

zalecany 1 GHz

RAM

2 GB RAM dla Windows 7 lub nowszego

Miejsce na dysku twardym

500 MB wolnego miejsca na dysku twardym

Przeglądarka internetowa

Internet Explorer 10.0 lub nowszy
Firefox
Google Chrome
Safari (tylko Mac OS i iOS)
Microsoft Edge

Wyświetlacz

Wysokokolorowy wyświetlacz o rozdzielczości 800×480 pikseli lub wyższej (pulpit); 1024×768 lub wyższej (Windows Store); 1366×768 lub wyższej (aplikacje Snap)

Obsługiwane programy pocztowe

POP3 - Windows Mail, Outlook, Netscape, IncrediMail, Thunderbird, Becky, Shuriken
MAPI - Outlook
WWW - MSN/Hotmail lub konto e-mail z dostępem IMAP/POP3

(bardziej szczegółowe informacje można uzyskać od producenta)

 

 

Powiązane łącza do "McAfee LiveSafe 2021 | Windows / Mac"
Pliki dostępne do pobrania:
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "McAfee LiveSafe 2021 | Windows / Mac"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "McAfee LiveSafe 2021 | Windows / Mac"
Wyświetlony