• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
 • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
Zamknij filtry
 
od do
 
Nie znaleziono żadnych wyników!
Trend Micro Maximum Security 2023 | Multi Device
Trend Micro Maximum Security 2023 | Multi Device
 • 1-5 urządzeń
 • 1-3 lata
 • Na całym świecie
 • Wielojęzyczna strona
 • 5 - 30 Minuten
 • Już sprzedano 257 razy
  Od 68,11 zt * 97,51 zt *
  Pokaż szczegóły
  Trend Micro Internet Security 2023 | Windows
  Trend Micro Internet Security 2023 | Windows
 • 1-5 urządzeń
 • 1-2 lata
 • Na całym świecie
 • Wielojęzyczna strona
 • 5 - 30 Minuten
 • Już sprzedano 45 razy
  Od 48,51 zt * 73,01 zt *
  Pokaż szczegóły

  Produkty od Trend Micro

  Trend Micro

  Kup tanie oprogramowanie Trend Micro - trafiłeś we właściwe miejsce

  Większe bezpieczeństwo podczas korzystania z własnego komputera obiecuje oprogramowanie firmy Trend Micro. Ten producent to znana marka, która od wielu lat dostarcza odpowiednie oprogramowanie dla użytkowników prywatnych. Jednak oferty te nie dotyczą tylko sektora prywatnego, ale są także bardzo dobrym wyborem dla użytkowników biznesowych. Korzystasz między innymi z szerokiej gamy usług, na przykład w zakresie bezpieczeństwa serwerów, sieci i punktów końcowych. Stworzyliśmy atrakcyjną ofertę usług wokół Oprogramowanie Trend Micro dla Ciebie i dlatego zapraszamy Cię do łatwego robienia zakupów z domu. Zapraszamy więc do zapoznania się z ofertami, a także do skorzystania z innych możliwości.

  Korzystaj z potężnego oprogramowania w doświadczonych rękach

  Doświadczenie producenta odgrywa kluczową rolę w rozwoju aktualnego oprogramowania, co wielokrotnie udowadniają liderzy rynku. Dzięki wielu dekadom działalności w tej dziedzinie producent Trend Micro należy już do doświadczonych przedstawicieli na rynku i przekonuje dobrą, zróżnicowaną ofertą. Firma została założona w 1988 roku w Kalifornii przez Steve'a Changa, pochodzącego z Tajwanu. Minęło kilka miesięcy od założenia fundacji, zanim na rynku pojawiły się pierwsze produkty programowe. W 1990 roku programiści udostępnili użytkownikom pierwszy program antywirusowy. Już w 1992 roku japońska firma programistyczna przejęła Trend Micro przez japońską firmę produkującą oprogramowanie, a w tym samym czasie siedziba główna została przeniesiona z Kalifornii do Tokio. Przez lata producentowi udało się znacznie zwiększyć popularność i świadomość własnych produktów dzięki mądrej współpracy z innymi firmami. Tak było na przykład w przypadku współpracy z firmą Intel w 1992 roku. W 2004 roku producent współpracował z serwisem pocztowym Hotmail. W tym samym roku nastąpiła zmiana dostawcy usług sprawdzania wiadomości przychodzących; to zadanie przejęło teraz oprogramowanie Trend Micro zamiast rozwiązań McAfee.

  W ciągu roku Trend Micro wielokrotnie wykupywało też pojedyncze firmy, aby znacznie zwiększyć swój wzrost. Wśród przejętych producentów jest na przykład Intermute, podobnie jak Kelkea, specjalista w dziedzinie filtrów IP. Oczywiście, przejęcie nie nastąpiło z własnej korzyści, ale bezpośrednio po nim nastąpiła integracja odpowiednich technologii z własnymi rozwiązaniami programowymi firmy. Inne przejęcia to kanadyjski dostawca zabezpieczeń Third Brigade, tajwański producent Broadweb oraz filia HP - Tipping Point. Jednak z biegiem lat oferta produktów Trend Micro coraz bardziej odchodzi od klasycznej ochrony antywirusowej na rzecz technologii bezpieczeństwa opartej na chmurze. Zatrudniając ponad 5000 pracowników na całym świecie i osiągając roczne obroty w wysokości 115,205 miliardów jenów, Trend Micro jest wciąż jednym z największych i najbardziej znanych dostawców wydajnego i aktualnego oprogramowania zabezpieczającego.


  Przegląd oferty oprogramowania firmy Trend Micro

  Oprogramowanie producenta Trend Micro pochodzi z dziedziny technologii bezpieczeństwa. Specjalnie dla użytkowników prywatnych dostępne są odpowiednie wersje, które mogą zapewnić dobrą ochronę przed typowymi zagrożeniami podczas korzystania z własnego komputera. Dobrą rekomendacją i centralnym produktem w tym zakresie jest program Trend Micro Maximum Security 2021oprogramowanie zapewnia skuteczną ochronę przez maksymalny okres jednego roku. Dzięki wydajnym i dobrze przemyślanym algorytmom korzystasz z bardzo dobrego wykrywania różnych zagrożeń podczas korzystania z komputera. Niezależnie od tego, czy są to zainfekowane strony internetowe podczas surfowania w przeglądarce, klasyczne złośliwe oprogramowanie czy zagrożenia wysyłane przez przestępców za pośrednictwem poczty elektronicznej, oprogramowanie Trend Micro Maximum Security 2021 zapewnia bardzo dobrą ochronę. W swojej ofercie deweloper skupia się także na zmieniających się potrzebach użytkowników. Na przykład dzięki Trend Micro Maximum Security 2021 możesz bezpiecznie robić zakupy w Internecie i korzystać z bankowości online bez obawy, że poufne dane zostaną skradzione. Jedną z największych zalet oprogramowania Trend Micro Maximum Security 2021 jest to, że obsługuje ono wiele różnych platform. Ponieważ od dłuższego czasu w codziennej pracy nie koncentrujemy się już tylko na klasycznym komputerze stacjonarnym czy notebooku, coraz częściej przenosimy się na urządzenia mobilne. Jeśli na przykład korzystasz ze smartfona lub tabletu, możesz nadal polegać na oferowanym oprogramowaniu. Odpowiednie rozwiązania są swobodnie dostępne do wykorzystania na różnych urządzeniach końcowych. W tym przypadku korzystasz z kompleksowej ochrony nie tylko podczas surfowania po Internecie. Na przykład rozwiązania mobilne ostrzegają cię przed szkodliwymi, niebezpiecznymi aplikacjami, które zawsze można znaleźć w sklepach urządzeń mobilnych. Kiedy sięgasz po oprogramowanie Trend Micro Maximum Security 2021 istnieją też inne elementy programu, które możesz wykorzystać w codziennym życiu. Możesz na przykład polegać na zintegrowanym menedżerze haseł, który pomoże ci utrzymać dane dostępowe na bezpiecznym poziomie, a jednocześnie ich nie zapomnieć. Jeszcze więcej opcji możesz uzyskać, sięgając po pakiet Premium Security Suite. Poza wszystkimi wymienionymi funkcjami dostępne są także usługa VPN oraz funkcja zabezpieczenia tożsamości.

  Jeśli natomiast szukasz niedrogiej i prostej opcji, powinieneś skorzystać z oferty Trend Micro Internet Security 2021 oferta. Jest to niedrogie i proste rozwiązanie, które zapewnia podstawową ochronę na twoim własnym komputerze. Oprogramowanie Trend Micro Internet Security 2021 koncentruje się przede wszystkim na licznych zagrożeniach z internetu, których liczba rośnie z każdym dniem. Na przykład program skanuje przychodzącą pocztę elektroniczną, aby skutecznie chronić skrzynkę odbiorczą przed wszelkimi atakami. Jednocześnie program ostrzega cię bezpośrednio, gdy wejdziesz na zanieczyszczoną lub niebezpieczną stronę internetową. W tym samym czasie Trend Micro Internet Security 2021 podstawową ochronę, dotyczy to na przykład rozpowszechnionego oprogramowania ransomware. W przypadku wystąpienia odpowiedniego zagrożenia oprogramowanie natychmiast ostrzega cię i zaleca podjęcie odpowiednich kroków. Aby Twoje dzieci mogły bezpiecznie i efektywnie surfować po Internecie za pomocą oprogramowania, można ustawić praktyczny limit treści lub czasu korzystania z programu. Sam ustalasz odpowiednie reguły dla tych specyfikacji. Dodatkowo producent obiecuje optymalizację działania na twoim własnym komputerze.

  Jednocześnie Trend Micro dba o to, by interfejs był wyjątkowo łatwy w użyciu, np. dzięki intuicyjnemu menu i licznym opcjom ustawień. Jednocześnie korzystasz z bardzo dobrej wydajności oprogramowania antywirusowego Trend Micro, dzięki czemu ochrona nie spowalnia działania całego systemu. Wraz z regularnymi aktualizacjami i kompetentną pomocą techniczną w razie pytań lub problemów, oprogramowanie Trend Micro jest wysoce zalecane do użytku prywatnego.

  Oczywiście trafiłeś we właściwe miejsce, by dokonać zakupu

  W sklepie internetowym BestSoftware przekonamy Cię jako klienta atrakcyjnymi ofertami i oprogramowaniem od Trend Micro. Szeroki wybór i korzystne ceny sprawiają, że zakup u nas jest opłacalny. Na przykład kup Trend Micro Maximum Security, aby zapewnić sobie maksymalne bezpieczeństwo podczas korzystania z własnego komputera. Mamy odpowiednie wersje dla różnych środowisk, wymagań i systemów. Jeśli chcesz, możesz też korzystać z kilku licencji w jednym pakiecie za niewielką cenę. Oznacza to, że za jednym razem możesz wyposażyć kilka urządzeń w odpowiednie oprogramowanie. Sprzedawane licencje to normalne klucze, których możesz używać przez nieograniczony czas. Te ceny są bardzo rozsądne, a ty oszczędzasz pieniądze, dokonując prostego zakupu w BestSoftware. Oczywiście, korzystasz także z bardzo szybkiej dostawy licencji. Dostarczenie kluczy do Trend Micro Maximum Security 2021 odbywa się bezpośrednio po dokonaniu zakupu w sklepie, nic nie stoi na przeszkodzie, by natychmiast pobrać materiały. Czekamy na twoje zakupy w sklepie internetowym.

  Wyświetlony