• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Ashampoo Internet Accelerator 3 | Windows

117,11 zt * 195,51 zt * (40,1% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 2 razy
  • BS-10892
  • Wielojęzyczna strona
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Ashampoo Internet Accelerator 3 | Windows"

Surfuj szybciej i kup Ashampoo Internet Accelerator 3 już teraz!

Internet stał się oczywistością w codziennym życiu wielu ludzi. Niezależnie od tego, czy chodzi o szybkie wyszukiwanie informacji, przesyłanie treści audio i wideo, czy wygodne zakupy bezpośrednio z kanapy, coraz więcej osób korzysta z internetu i czerpie z tego atrakcyjne korzyści. Ale mimo że przeglądarki i połączenia stają się coraz szybsze, wciąż jest wiele możliwości poprawy. Zwłaszcza na komputerze z systemem operacyjnym Windows często nie wykorzystujesz maksymalnej wydajności połączenia internetowego. Oprogramowanie Ashampoo Internet Accelerator 3 obiecuje skuteczną i szybką optymalizację, która znacząco poprawi jakość surfowania po sieci i sprawi, że korzystanie z niej będzie jeszcze przyjemniejsze. Kup teraz u nas licencję na program i przekonaj się o szybkiej dostawie w ciągu maksymalnie 30 minut drogą elektroniczną.

Producent obiecuje większą wydajność w internecie dzięki Ashampoo Internet Accelerator 3

Obietnica producenta Ashampoo w stosunku do programu Ashampoo Internet Accelerator 3 jest bardzo prosta: jednym kliknięciem myszy zwiększasz wydajność i w ten sposób maksymalnie wykorzystujesz możliwości swojego komputera. Ponieważ w zasadzie popularne System operacyjny Windows producenta Microsoft oprogramowanie jest wyposażone w wiele narzędzi, śrubek regulacyjnych i możliwości, które pozwalają bardziej niż znacząco zwiększyć wydajność podczas surfowania po internecie. Jednak dla niedoświadczonego użytkownika znalezienie ukrytych funkcji, a także ich bezpośrednia optymalizacja, jeśli jest taka potrzeba, nie jest łatwe.

Na przykład program Ashampoo Internet Accelerator 3 zawiera funkcję przyspieszania działania popularnych przeglądarek Internet Explorer i Firefox firmy Mozilla. W tym celu optymalizuje się aktualną konfigurację, ponieważ w wielu przypadkach znajdują się w niej słabe punkty. Poza tym, surfując po Internecie, zawsze zostawiasz na swoim komputerze różne ślady. Niezależnie od tego, czy chodzi o strony internetowe, które odwiedzasz, czy o mniej popularne pliki cookie, które często są nawet zapisywane na twoim komputerze w tle, z pomocą programu Ashampoo Internet Accelerator 3 możesz w kilku prostych krokach usunąć dane, których już nie potrzebujesz. W tym celu użyj zintegrowanego programu Internet Cleaner. Dodatkowo program Ashampoo Internet Accelerator 3 udostępnia tzw. narzędzie sprawdzające plik hosta. Jest to szczególnie ważne, jeśli na twoim komputerze znajduje się oprogramowanie szpiegujące. Nierzadko powoduje to przekierowania podczas surfowania po internecie. Jako użytkownik często nawet tego nie zauważasz, ale narażasz w ten sposób swoje dane osobowe na niebezpieczeństwo, a wydajność komputera również znacznie spada z powodu przekierowań przez wiele serwerów i adresów. Dlatego ważne jest, by zapobiegać przekierowaniom za pomocą narzędzia do sprawdzania. Dzięki temu będziesz surfować bezpieczniej i szybciej.

Niezwykle prosta obsługa Ashampoo Internet Accelerator 3 jest skierowana do początkujących użytkowników

Program Ashampoo Internet Accelerator 3 może być bez problemu używany nawet na starszych komputerach, wymagania sprzętowe są zaskakująco niskie i przejrzyste. Ponadto rozwiązanie to jest szczególnie kompatybilne z wieloma wersjami popularnego systemu operacyjnego Windows. Na przykład możesz zainstalować oprogramowanie pod adresem Windows 10 i zoptymalizuj swoje surfowanie po Internecie.

Prosta i skuteczna obsługa jest zawsze w centrum uwagi programu Ashampoo Internet Accelerator 3. Jest to małe narzędzie, które doskonale nadaje się dla początkujących i niedoświadczonych użytkowników. Jeśli chcesz, możesz jednym kliknięciem dostosować optymalne ustawienia i adaptacje do swojego komputera. Zainstaluj więc rozwiązanie na swoim komputerze, uruchom je i potwierdź chęć optymalizacji, a będziesz surfować znacznie szybciej i bezpieczniej. Jednak dzięki intuicyjnemu interfejsowi bardzo dobrze się w nim odnajdziesz, nawet jeśli sam będziesz chciał się trochę bardziej zagłębić w materię i funkcje. Dzieje się tak dlatego, że wszystkie indywidualne ustawienia, które są automatycznie dostosowywane i optymalizowane w razie potrzeby, mogą być zmieniane także ręcznie. Jednak używając programu Ashampoo Internet Accelerator 3, oszczędzasz sobie długich poszukiwań w ustawieniach systemu Windows i masz bezpośredni dostęp do wszystkich funkcji. A jeśli, wbrew oczekiwaniom, kiedykolwiek będziesz miał problemy z używaniem lub działaniem oprogramowania, deweloper udostępnia ci dział pomocy praktycznej. Tutaj możesz zapoznać się z licznymi funkcjami i dodatkowymi informacjami, które mogą ułatwić rozpoczęcie pracy.

Wskazówka: Przekonaj się o wielu zaletach i bardzo prostej obsłudze programu bez ryzyka i za darmo. Producent oferuje ci wersję testu praktycznego, którą możesz pobrać z internetu i zainstalować na swoim komputerze. Następnie w ciągu 40 dni przetestuj wszystkie funkcje i jeśli ci się spodobają, kup odpowiedni klucz do programu Ashampoo Internet Accelerator 3 od nas w sklepie internetowym BestSoftware po niskiej cenie.

Zaoszczędź teraz dużo pieniędzy, kupując oprogramowanie Ashampoo Internet Accelerator 3 od BestSoftware

Zapewnij sobie większą wydajność podczas surfowania po Internecie i korzystaj z atrakcyjnych możliwości, jakie daje oprogramowanie Ashampoo Internet Accelerator 3. Dzięki niezwykle prostemu procesowi przetwarzania i bardzo dobrej obsłudze klienta, w sklepie internetowym BestSoftware czekają na ciebie atrakcyjne korzyści, jeśli chodzi o zakup niedrogich produktów programistycznych. Ponadto oszczędzasz pieniądze w porównaniu z zakupem licencji u nas, a mimo to otrzymujesz oficjalną możliwość szerokiego wykorzystania wszystkich funkcji. Jeśli masz jakieś pytania lub życzenia, nasza przyjazna obsługa klienta z pewnością ci pomoże. Na przykład, możesz skorzystać z praktycznego czatu na żywo, na którym nasi eksperci służą pomocą.

Ale jesteś też we właściwym miejscu, jeśli chcesz kupić inne programy popularnego producenta Ashampoo. Na przykład, oferujemy Ashampoo Office 8 atrakcyjny Rozwiązanie biurowe a dzięki Ashampoo Photo Optimizer możesz więcej niż znacząco poprawić jakość swoich zdjęć. Co więcej, oferta stale się powiększa, a najnowsze wersje są szybko dostępne w BestSoftware. Skorzystaj już teraz i ciesz się atrakcyjnymi korzyściami.

 

Wymagania systemowe | Ashampoo Internet Accelerator 3
Komputer Dowolny komputer, który obsługuje wymienione powyżej systemy operacyjne. Systemy z procesorami ARM nie są obsługiwane.
Systemy operacyjne    Windows® 10, Windows® 8, Windows® 7
RAM co najmniej 2GB RAM
Inne

Aby móc korzystać z programu, w systemie wymagane są uprawnienia administracyjne.

Do aktywacji programu wymagane jest połączenie z internetem. Licencja na program jest sprawdzana w regularnych odstępach czasu.

 Więcej szczegółowych informacji można uzyskać od producenta

 

Powiązane łącza do "Ashampoo Internet Accelerator 3 | Windows"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Ashampoo Internet Accelerator 3 | Windows"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Ashampoo Internet Accelerator 3 | Windows"
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO
Od 2 439,71 zt * 3 331,51 zt *
CorelDRAW Graphics Suite 2021 CorelDRAW Graphics Suite 2021
Od 2 155,51 zt * 3 429,51 zt *
Microsoft Word 2019 MAC Microsoft Word 2019 MAC
146,51 zt * 367,01 zt *
Ashampoo Backup Pro 17 Ashampoo Backup Pro 17
87,71 zt * 244,51 zt *
VMware Workstation 17 Pro VMware Workstation 17 Pro
734,51 zt * 1 371,51 zt *
Ashampoo PDF Pro 3 | Windows Ashampoo PDF Pro 3 | Windows
95,06 zt * 342,51 zt *
Windows Server 2022 Standard Windows Server 2022 Standard
Od 1 954,61 zt * 4 900,00 zt *
Windows 10 Pro dla stacji roboczej Windows 10 Pro dla stacji roboczej
440,51 zt * 904,30 zt *
Magix Video Deluxe 2023 Windows Magix Video Deluxe 2023 Windows
440,51 zt * 538,51 zt *
Magix Video Deluxe 2023 Windows Magix Video Deluxe 2023 Windows
293,51 zt * 357,21 zt *
Magix Video Deluxe 2023 Windows Magix Video Deluxe 2023 Windows
259,21 zt * 342,51 zt *
G DATA Antivirus 2023 G DATA Antivirus 2023
Od 87,71 zt * 126,91 zt *
Ashampoo Office 8 | Windows Ashampoo Office 8 | Windows
70,56 zt * 342,51 zt *
McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac
Od 117,11 zt * 195,51 zt *
Wskazówka!
Audials One 2023 | Windows Audials One 2023 | Windows
367,01 zt * 440,51 zt *
Avast Ultimate Suite 2023 Avast Ultimate Suite 2023
Od 77,91 zt * 122,01 zt *
PDF-XChange Editor | Windows PDF-XChange Editor | Windows
Od 303,31 zt * 342,51 zt *
Avast Cleanup Premium Avast Cleanup Premium
Od 48,51 zt * 97,51 zt *
Microsoft Visual Studio 2022 Professional Microsoft Visual Studio 2022 Professional
1 861,51 zt * 2 449,51 zt *
Windows 10 Pro N Windows 10 Pro N
73,01 zt * 175,42 zt *
Microsoft Publisher 2021 Windows Microsoft Publisher 2021 Windows
293,51 zt * 367,01 zt *
Microsoft Excel 2021 Windows Microsoft Excel 2021 Windows
293,51 zt * 367,01 zt *
Microsoft Word 2021 Windows Microsoft Word 2021 Windows
293,51 zt * 367,01 zt *
Wyświetlony