• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Ashampoo ZIP Pro 3 | Windows

Ten produkt nie jest obecnie dostępny.
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Ashampoo ZIP Pro 3 | Windows"

 Więcej niż tylko program ZIP - kup Ashampoo ZIP Pro 3 teraz w BestSoftware

Z Ashampoo ZIP Pro 3 wybierasz potężny i kompleksowo wyposażony kompletny pakiet. Producent udostępnia ci w sumie osiem programów w atrakcyjnych warunkach i wspiera cię w efektywnej codziennej pracy. Oprócz prostego pakowania i rozpakowywania różnych plików i archiwów, możesz skorzystać także z innych narzędzi. Zamów licencję na Ashampoo ZIP Pro 3 już teraz w sklepie internetowym BestSoftware i skorzystaj z najlepszego serwisu w razie potrzeby. Nasi doświadczeni eksperci pomogą ci w wyborze produktu lub jego aktywacji, między innymi na naszym czacie na żywo lub na praktycznej infolinii.

Polegaj na ośmiu programach w jednej atrakcyjnej ofercie dzięki Ashampoo ZIP Pro 3

Sięgając po wersję Pro programu Ashampoo ZIP Pro 3, będziesz korzystał z potężnego pakietu oprogramowania zawierającego w sumie osiem funkcji. Nadal koncentrujemy się na pracy z plikami ZIP, ale podstawowe opcje sięgają znacznie dalej. Jeśli chodzi o kompresowanie i rozpakowywanie archiwów, korzystasz z szerokiego wachlarza opcji dla różnych plików. W końcu 60 formatów archiwów jest obsługiwanych z łatwością. Spakuj swoje pliki w efektywne archiwum i wyślij je natychmiast do przyjaciół lub znajomych albo otwórz już istniejące wersje za pomocą kilku kliknięć. Oczywiście, wiele innych cech i funkcji jest do twojej dyspozycji, gdy zaufasz programowi Ashampoo ZIP Pro 3. Na przykład skorzystaj z praktycznego podglądu całej zawartości archiwum, aby z góry wiedzieć, jakich plików możesz się spodziewać. Nawet specjalne rodzaje archiwów nie stanowią problemu dla programu, dotyczy to na przykład wersji z wyjątkowo silnym 256-bitowym szyfrowaniem. Dzięki Ashampoo ZIP Pro 3 możesz łatwo tworzyć samorozpakowujące się archiwa za pomocą kilku kliknięć.

Możesz używać programu Ashampoo ZIP Pro 3 ze wszystkimi jego cechami i funkcjami nie tylko za pomocą jego własnego interfejsu, ale także integracja z innymi popularnymi programami nie stanowi żadnego problemu. Użyj do tego funkcji Ashampoo ZIP Pro Office. Dzięki temu otrzymujesz praktyczne dodatki, których możesz używać bezpośrednio w programach Outlook, Word i Excel od Microsoftu. Praktyczne rozszerzenia zapewniają bezpośrednią kompresję lub szyfrowanie z danego programu. Możesz też w kilku krokach korzystać z praktycznych funkcji automatycznych, co oczywiście oszczędza mnóstwo czasu i wysiłku w codziennym życiu.

Jeśli kiedykolwiek denerwowałeś się na klasycznego Eksploratora Windows, nie jesteś w żadnym wypadku sam. Wielu użytkownikom brakuje na przykład specjalnych funkcji lub chcą mieć dużo lepszy przegląd sytuacji, dlatego warto skorzystać z Ashampoo File Explorer. Jest on integralną częścią programu Ashampoo ZIP Pro 3 i przekonuje swoimi praktycznymi funkcjami. Na przykład, możesz przenosić, nagrywać lub wysyłać pliki w kilku krokach.

Przeglądarka Ashampoo Cloud Browser jest także dostępna, jeśli zakupiłeś oprogramowanie Ashampoo ZIP Pro 3. Ponieważ praca z chmurą odgrywa kluczową rolę w codziennym życiu, dotyczy to zarówno sektora prywatnego, jak i zawodowego. Dzięki odpowiednim funkcjom przeglądarki producent umożliwia ci łatwą wymianę plików zawierających stale aktualizowane dane. Nie są potrzebne żadne inne dodatkowe programy, co znacznie usprawnia przegląd w codziennym życiu, a także oszczędza miejsce na dysku twardym. Oczywiście ta praktyczna funkcja obsługuje wszystkich popularnych dostawców usług w chmurze, w tym OneDrive, Dropbox i Google Drive. W kilku prostych krokach możesz przenieść ważne pliki lub podzielić się nimi z przyjaciółmi, znajomymi czy współpracownikami.

Jeśli na co dzień pracujesz z plikami ISO, program Ashampoo ZIP Pro 3 jest również bardzo dobrym wyborem. Dzieje się tak, ponieważ funkcja Ashampoo Virtual Drive jest dołączona jako stały komponent. Program pozwala na otwarcie pliku bez konieczności jego wcześniejszego rozpakowywania. Dodatkowe oprogramowanie lub alternatywny program nie są w tym przypadku konieczne, możesz to zrobić po prostu za pomocą Ashampoo ZIP Pro 3.

 

W codziennym użytkowaniu program Ashampoo ZIP Pro 3 przekonuje bardzo dużą szybkością pracy

Dzięki aktualnej wersji popularnego programu Ashampoo ZIP Pro 3 możesz z łatwością wykonać także większe zadania. Ponieważ producent daje wszystko, by zapewnić bardzo dobre działanie i ogromną moc przy każdym użyciu. Na przykład, jeśli używasz procesora z wieloma rdzeniami, oprogramowanie natychmiast wykorzystuje poszczególne rdzenie. Dzięki temu reakcje są znacznie szybsze, a cały system jest wykorzystany. Ponadto lata doświadczeń producenta są wyraźnie widoczne, gdy polegasz na oprogramowaniu Ashampoo ZIP Pro 3. Ponieważ jeśli chcesz skompresować pliki, najpierw szuka się najlepszego kodu kompresji. Jeśli użyjemy tego kodu, możemy uzyskać nawet o 70% lepszą kompresję. Dzięki temu oprogramowaniu możesz pracować o wiele szybciej i efektywniej, co pozwoli ci zaoszczędzić mnóstwo czasu w codziennym życiu.

Z łatwością używaj programu Ashampoo ZIP Pro 3 na różnych platformach

Program Ashampoo ZIP Pro 3 jest doskonale przystosowany do używania na różnych komputerach. Dzięki bardzo dobrej aktywacji, nawet starsze systemy nie stanowią tutaj problemu. Ale nawet w nowych wersjach systemu Windows możesz zainstalować program i używać go z łatwością i z dużą prędkością. Na przykład możesz zainstalować Ashampoo ZIP Pro 3 pod aktualną wersją systemu Windows lub nawet pod Windows 11 Windows 10 a nawet pod Windows 11. Szczególnie praktyczna jest też wersja portable. Jeśli zdecydujesz się skorzystać z tego wariantu, nie będziesz potrzebował nawet czasochłonnej instalacji. Zamiast tego masz możliwość bezpośredniego i szczególnie efektywnego rozpoczęcia pracy. Zwłaszcza gdy w codziennym życiu korzystasz z różnych komputerów, wersja mobilna jest bardzo praktyczna i pozwala zaoszczędzić sporo miejsca na dysku. Po prostu umieść Ashampoo ZIP Pro 3 na zewnętrznym dysku twardym lub na pamięci USB, a zawsze będziesz miał pod ręką jego liczne funkcje i potężne narzędzia.

Zaoszczędź dużo pieniędzy i kup łatwo - Ashampoo ZIP Pro 3 w BestSoftware

Zaoszczędź dużo pieniędzy i jednocześnie zrób łatwe zakupy, zamawiając u nas licencję na program Ashampoo ZIP Pro 3. Zapewniamy korzystne warunki, więc nie krępuj się porównać możliwości zakupu w wolnej chwili. Aktualna wersja jest zawsze u nas dostępna, a klucz potrzebny do aktywacji programu dostarczymy ci e-mailem po maksymalnie 30 minutach. Zapraszamy również do zapoznania się z innymi ofertami producenta Ashampoo w naszym sklepie internetowym, ponieważ czeka tu na ciebie szeroki i atrakcyjny wybór. Czy Ashampoo Movie Studio Pro 3 ashampoo Cinemagraph do optymalizacji filmów, Ashampoo Cinemagraph do robienia żywych i imponujących zdjęć czy raczej do skutecznego cyfrowego Ashampoo Office 8 do efektywnej pracy w cyfrowym biurze, w naszym sklepie internetowym BestSoftware praktycznie żadne życzenie nie pozostanie niespełnione.

 

Wymagania systemowe - Ashampoo ZIP Pro 3
Komputer Dowolny komputer, który obsługuje wymienione powyżej systemy operacyjne. Systemy z procesorami ARM nie są obsługiwane.
Systemy operacyjne    Windows® 10, Windows® 8, Windows® 7
RAM co najmniej 2GB RAM
Inne

Do aktywacji programu wymagane jest połączenie z internetem. Licencja na program jest sprawdzana w regularnych odstępach czasu.

Aby móc korzystać z programu, w systemie wymagane są uprawnienia administracyjne.
 Bardziej szczegółowe informacje można uzyskać od producenta

 

Powiązane łącza do "Ashampoo ZIP Pro 3 | Windows"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Ashampoo ZIP Pro 3 | Windows"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Ashampoo ZIP Pro 3 | Windows"
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO
Od 2 439,71 zt * 3 331,51 zt *
CorelDRAW Graphics Suite 2021 CorelDRAW Graphics Suite 2021
3 184,51 zt * 3 429,51 zt *
Windows 10 Home Windows 10 Home
68,11 zt * 125,15 zt *
Ashampoo Office 8 | Windows Ashampoo Office 8 | Windows
70,56 zt * 342,51 zt *
Microsoft Visual Studio 2022 Professional Microsoft Visual Studio 2022 Professional
1 861,51 zt * 2 449,51 zt *
Ashampoo UnInstaller 11 | Windows Ashampoo UnInstaller 11 | Windows
122,01 zt * 195,51 zt *
Wskazówka!
Avast Cleanup Premium Avast Cleanup Premium
Od 48,51 zt * 97,51 zt *
Ashampoo Snap 14 | Windows Ashampoo Snap 14 | Windows
107,31 zt * 195,51 zt *
AVG TuneUp 2023 | Windows / Mac AVG TuneUp 2023 | Windows / Mac
Od 43,61 zt * 97,51 zt *
CorelCAD 2021 | Windows | Mac CorelCAD 2021 | Windows | Mac
Od 1 322,51 zt * 1 469,51 zt *
Wskazówka!
WinZip 27 Pro WinZip 27 Pro
318,01 zt * 367,01 zt *
Magix Video Deluxe 2023 Windows Magix Video Deluxe 2023 Windows
293,51 zt * 391,51 zt *
Ashampoo Backup Pro 17 Ashampoo Backup Pro 17
122,01 zt * 244,51 zt *
Magix Video Deluxe 2021 Windows Magix Video Deluxe 2021 Windows
220,01 zt * 342,51 zt *
Ashampoo UnInstaller 12 | Windows Ashampoo UnInstaller 12 | Windows
122,01 zt * 195,51 zt *
PDF-XChange Editor Plus | Windows PDF-XChange Editor Plus | Windows
Od 656,11 zt * 734,51 zt *
Ashampoo ZIP Pro 4 | Windows Ashampoo ZIP Pro 4 | Windows
122,01 zt * 195,51 zt *
Ashampoo Backup Pro 16 | Windows Ashampoo Backup Pro 16 | Windows
122,01 zt * 244,51 zt *
Projekty NATURE | Windows Projekty NATURE | Windows
171,01 zt * 293,51 zt *
Microsoft Outlook 2016 MAC Microsoft Outlook 2016 MAC
97,51 zt * 437,28 zt *
Adobe Acrobat Standard 2017 | Windows Adobe Acrobat Standard 2017 | Windows
955,01 zt * 1 155,66 zt *
Wskazówka!
Nuance Dragon Home 15 | Windows Nuance Dragon Home 15 | Windows
636,51 zt * 1 082,41 zt *
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Wyświetlony