• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
Ten produkt nie jest obecnie dostępny.

Corel PaintShop Pro 2021 Ultimate | Windows

391,51 zt * 440,51 zt * (11,12% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 11 razy
  • BS-10645
  • Wielojęzyczna strona
  • 1 Urządzenie
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Corel PaintShop Pro 2021 Ultimate | Windows"

Kup program Corel PaintShop Pro 2021 Ultimate do codziennej, profesjonalnej edycji zdjęć

Profesjonalna edycja obrazów może być wykonana przy niewielkim wysiłku dzięki licznym narzędziom i funkcjom programu Corel PaintShop Pro 2021 Ultimate. Jednocześnie nowoczesna technologia i wszechstronne funkcje obiecują doskonałe rezultaty w każdym zastosowaniu. Skorzystaj już teraz i zamów tanią licencję na Corel PaintShop Pro 2021 Ultimate w naszym sklepie internetowym. W BestSoftware nie tylko szybko otrzymasz klucz e-mailem, ale jest to również stała aktywacja do nieograniczonego użytku. Nic nie stoi na przeszkodzie, by skutecznie przetwarzać zdjęcia w profesjonalnym miejscu pracy.

Wiele narzędzi dla profesjonalnych użytkowników o najwyższych wymaganiach

Sercem programu Corel PaintShop Pro 2021 Ultimate jest ogromny wybór różnych narzędzi i funkcji. Dzięki tym cechom program jest bardzo dobrym wyborem dla profesjonalnych użytkowników o najwyższych wymaganiach.

W codziennym użytkowaniu program Corel PaintShop Pro 2021 Ultimate prawie nie musi się chować przed swoimi wielkimi konkurentami, przekonują do niego typowe narzędzia. Na przykład, możesz w kilku krokach dostosować rozmiar swoich zdjęć lub dodać nowe efekty, aby uzyskać wspaniałe zdjęcia z każdego otoczenia. Można też po prostu wykadrować zdjęcia, by skierować uwagę na inny obszar. W programie Corel PaintShop Pro 2021 Ultimate wykorzystano znane funkcje Złotej proporcji i Zasady Trzech Bram. Program jest też dobrym wyborem do pracy ze starszymi obrazami. Skorzystaj z funkcji "Usuwanie wad obrazu" i "Popraw wyblakłe kolory", aby twoje stare pliki znów nabrały blasku.

Oczywiście dzięki programowi Corel PaintShop Pro 2021 Ultimate możesz dostosować swoje zdjęcia we wszystkich obszarach i to w zaledwie kilku krokach. Wystarczy kilka kliknięć, aby dostosować jasność, kontrast lub światło wypełniające, co znacznie poprawi jakość zdjęć. Corel PaintShop Pro 2021 Ultimate zawiera dodatkowe narzędzia do selekcji i korekcji, dzięki którym możesz pracować bardzo efektywnie i intensywnie także w tych obszarach. Na przykład użyj pędzla rafinacji, aby zoptymalizować obszary, które zostały już wyodrębnione. Dzięki temu można z łatwością wykonać szczególnie precyzyjną pracę nad plikami. Jeśli w plikach występują zniekształcenia, winietowanie lub odchylenia kolorystyczne, możesz je skorygować za pomocą kilku prostych kroków i niewielkiego wysiłku. Narzędzie "Wyprostuj" pomaga wyrównać pochylony horyzont. Wreszcie, funkcja "Korekta perspektywy" jest dostępna także w programie Corel PaintShop Pro 2021 Ultimate. Wykorzystaj to, by sprawić wrażenie, że zdjęcie zostało zrobione pod innym kątem. Oczywiście, jest to możliwe także później.

Wersja Ultimate oferuje w zasadzie wszystkie funkcje normalnej wersji, ale posiada specjalny interfejs do zdjęć z dużą ilością nieba i wody. Jeśli więc często pracujesz z takimi obrazami, Corel PaintShop Pro 2021 Ultimate jest zdecydowanie dobrym wyborem. Nawet jeśli działanie tego interfejsu wydaje się bardzo znajome, przynajmniej na pierwszy rzut oka, bliższe przyjrzenie się ujawnia pewne różnice. Dzięki funkcjom specjalnym możesz na przykład uzyskać znacznie więcej efektów ze swoich zdjęć z wakacji bez konieczności wykonywania bardzo prostych czynności. Zwłaszcza dla szybkiej i regularnej optymalizacji zdjęć z wakacji, ten specjalny obszar jest bardzo dobrym wyborem.

Inteligentne funkcje pozwolą ci zaoszczędzić dużo czasu w codziennym użytkowaniu programu

Jeśli chcesz profesjonalnie pracować z programem Corel PaintShop Pro 2021 Ultimate, masz w zasięgu ręki wiele możliwości optymalizacji. Producent Corel ma na uwadze właśnie tę grupę docelową i optymalizuje możliwości i narzędzia z myślą o codziennym użytkowaniu. Tutaj główną rolę odgrywają tzw. skrypty. Są one idealne, by zaoszczędzić ogromną ilość czasu podczas codziennego korzystania z programu.

Bo to przede wszystkim regularne powtarzanie małych zadań i kroków, które kosztują dużo czasu. Oczywiście, nie musisz się obyć bez tych kroków, aby efektywnie i szybko pracować z programem Corel PaintShop Pro 2021 Ultimate. Raczej używasz skryptów, by te kroki wykonywały się niemal same. Jak już wspomniano, funkcja ta jest szczególnie przydatna w regularnych rutynowych działaniach. Jeśli chcesz, możesz też umieścić w skrypcie kilka edycji pod rząd, aby zaoszczędzić jeszcze więcej czasu i pracować bardziej efektywnie. Oczywiście, jako użytkownik, za pomocą kilku prostych kroków dostosowujesz skrypty do swoich indywidualnych potrzeb i w ten sposób korzystasz z unikalnego i szybkiego w użyciu oprogramowania.

Jeśli chcesz zastosować ten sam efekt do kilku plików, oprogramowanie Corel PaintShop Pro 2021 Ultimate daje ci kolejną możliwość wszechstronnej oszczędności czasu. Wcześniej zawsze musiałeś stosować efekty pojedynczo, ale teraz możesz to zrobić znacznie szybciej dzięki tak zwanemu przetwarzaniu wsadowemu. Na przykład program dodaje znak wodny lub kadruje zdjęcia bez większego wysiłku. Szczególnie w przypadku dużej ilości plików i obrazów przetwarzanie wsadowe jest prawdziwą oszczędnością pracy w codziennym życiu.

Doskonałe dla początkujących i nowoczesnych systemów

Choć program Corel PaintShop Pro 2021 Ultimate z jednej strony przekonuje ogromną liczbą narzędzi i jest przeznaczony przede wszystkim dla profesjonalistów, to oferuje też dobre opcje dla początkujących. Na przykład, istnieją opcje wsparcia dla technik HDR i RAW. Wykorzystaj narzędzia w kilku krokach i edytuj swoje zdjęcia w imponującej jakości nawet przy biurku w domu. Skoryguj prześwietlone obszary lub połącz kilka zdjęć tej samej sceny w jedno imponujące i indywidualne ujęcie. Wreszcie najnowsza wersja Corel PaintShop Pro 2021 Ultimate zawiera nawet kompatybilność z kamerami 360 stopni. Jeśli zrobiłeś zdjęcia za pomocą takiej technologii, można je również edytować i dostosowywać za pomocą wielu narzędzi i funkcji. Jeśli chcesz, możesz na przykład zdjąć statyw lub obrócić go prosto, tak by cała zawartość była od razu widoczna na korzyść.

Aby umożliwić bezpośrednią pracę ze wszystkimi złożonymi możliwościami i funkcjami, do programu Corel PaintShop Pro 2021 Ultimate dołączone są tzw. samouczki wideo. Filmy te są natychmiast dostępne w obszarze pomocy i przedstawiają funkcje w sposób zrozumiały dla ciebie jako użytkownika. Skorzystaj z tej oferty, aby od razu odnaleźć się w programie Corel PaintShop Pro 2021 Ultimate i zacząć efektywnie pracować nad swoimi zdjęciami.

Przy okazji: Corel PaintShop Pro 2021 Ultimate może być oczywiście instalowany także na nowszych systemach. Program jest kompatybilny z najnowszymi wersjami systemów Windows 10 i Windows 11.

Kupujtanioi korzystaj z zalet - u nas znajdziesz Corel PaintShop Pro 2021 Ultimate

Pracuj o wiele efektywniej dzięki odpowiedniemu oprogramowaniu i już teraz kup licencję na Corel PaintShop Pro 2021 Ultimate. Dzięki ofercie w sklepie internetowym BestSoftware zapewniamy ci atrakcyjne, różnorodne korzyści. Świadczą o tym już teraz bardzo korzystne ceny, a także szybka dostawa klucza w ciągu 30 minut, którą możemy przekonać naszych klientów. Zapoznaj się także z innymi produktami Corela w naszym asortymencie, aby zwiększyć swoją efektywność. Polecamy na przykład CorelDRAW Standard 2021 dla maksymalnej kreatywności lub Corel PDF Fusion dla łatwej pracy z plikami PDF. Inne produkty oferowane w naszym sklepie to m.in Corel Painter Essentials 7, Corel PhotoMirage lub Corel AfterShop Pro 3. Również dla CorelCAD 2021 oraz CorelDRAW Technical Suite 2020które są odpowiednie dla specjalnych grup docelowych, znajdziesz u nas korzystne licencje. Nie wahaj się zamówić teraz, czekamy na twój zakup.

Wymagania systemowe - Corel PaintShop Ultimate 2021
Procesor Intel® Celeron serii G lub AMD® Phenom II i nowsze (Intel® i5 lub AMD® Ryzen i nowsze zalecane do obsługi funkcji AI)
Systemy operacyjne   

Windows 11 lub Windows 10, 64-bitowy, z najnowszymi aktualizacjami
Microsoft Windows Server 2012 R2Windows Server 2016Windows Server 2019

RAM 4 GB RAM (zalecane 8 GB do obsługi funkcji AI)
Miejsce na dysku twardym

3GB dostępnego miejsca na dysku twardym (zalecane 4GB)

Ekran Rozdzielczość ekranu 1366 x 768 (zalecana rozdzielczość ekranu to 1920 x 1080 przy 100 dpi). Na ekranach o odpowiedniej rozdzielczości obsługiwana jest rozdzielczość do 250 dpi.
Inne Karta graficzna kompatybilna z DirectX 10 (lub wyższym) z najnowszym sterownikiem (zalecana dyskretna karta VGA kompatybilna z DirectX 12 do akceleracji GPU)
(skontaktuj się z producentem, by uzyskać więcej informacji) https://www.paintshoppro.com
Powiązane łącza do "Corel PaintShop Pro 2021 Ultimate | Windows"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Corel PaintShop Pro 2021 Ultimate | Windows"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Corel PaintShop Pro 2021 Ultimate | Windows"
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Wskazówka!
CorelDRAW Graphics Suite 2021 CorelDRAW Graphics Suite 2021
Od 2 155,51 zt * 3 429,51 zt *
Corel PaintShop Pro 2021 | Windows Corel PaintShop Pro 2021 | Windows
244,51 zt * 293,51 zt *
Wskazówka!
COREL Paintshop Pro 2023 | Windows COREL Paintshop Pro 2023 | Windows
146,51 zt * 342,95 zt *
PDF-XChange Editor Plus | Windows PDF-XChange Editor Plus | Windows
Od 656,11 zt * 734,51 zt *
Adobe Photoshop Lightroom | Adobe Photoshop Lightroom |
734,51 zt * 832,51 zt *
Wskazówka!
Magix Video Deluxe 2023 Windows Magix Video Deluxe 2023 Windows
259,21 zt * 342,51 zt *
Ashampoo Snap 14 | Windows Ashampoo Snap 14 | Windows
107,31 zt * 195,51 zt *
McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac
Od 117,11 zt * 195,51 zt *
Wskazówka!
AVG TuneUp 2023 | Windows / Mac AVG TuneUp 2023 | Windows / Mac
Od 43,61 zt * 97,51 zt *
Adobe Acrobat Standard DC Adobe Acrobat Standard DC
Od 979,51 zt * 1 371,51 zt *
PDF-XChange Editor | Windows PDF-XChange Editor | Windows
Od 303,31 zt * 342,51 zt *
Wyświetlony