• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
Ten produkt nie jest obecnie dostępny.

Pinnacle Studio 24 Ultimate | Windows

293,51 zt * 636,51 zt * (53,89% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 34 razy
  • BS-10635
  • Wielojęzyczna strona
  • 1 Urządzenie
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Pinnacle Studio 24 Ultimate | Windows"

Kup Pinnacle Studio 24 Ultimate bardzo tanio w BestSoftware

Oprogramowanie Pinnacle Studio 24 Ultimate, dzięki nowoczesnemu interfejsowi i różnorodnym funkcjom, jest przeznaczone przede wszystkim dla profesjonalnych użytkowników. W porównaniu z alternatywnymi wersjami, na przykład Pinnacle Studio 24 Plus lub Pinnacle Studio 24 Standardta wersja ma do dyspozycji znacznie więcej narzędzi i z łatwością spełnia najwyższe wymagania. Kup swoją licencję już teraz w BestSoftware. Otrzymasz klucz do stałego i nieograniczonego użytku, więc nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów. Nawiasem mówiąc, możesz także używać aktualnej wersji Pinnacle Studio 24 Ultimate na aktualnych wersjach systemu Windows, kompatybilność obejmuje także aktualne Windows 10 lub Windows 11.

Optymalne narzędzia i techniki dla profesjonalnych użytkowników

Oprogramowanie Pinnacle Studio 24 Ultimate, przeznaczone do profesjonalnych zastosowań, posiada wszechstronne funkcje. W porównaniu z innymi wersjami znanego producenta, na pokładzie jest oczywiście więcej możliwości technicznych. Na przykład w programie Pinnacle Studio 24 Ultimate możesz edytować nagrania o szczególnie wysokiej rozdzielczości. Standard 4K staje się coraz bardziej powszechny, a aparaty fotograficzne o odpowiednio wysokiej rozdzielczości są również coraz bardziej powszechne. Po prostu wkładasz odpowiednie pliki w rozdzielczości 4K do programu i pracujesz nad szczegółami na wielu ścieżkach, dodajesz efekty lub przycinasz materiał tak, jak tego potrzebujesz.

Oprogramowanie firmy Pinnacle nie pozostawia praktycznie nic do życzenia, jeśli chodzi o opcje, efekty i narzędzia. Filmy można łatwo dzielić, skracać, przycinać i obracać. Jeśli chodzi o dodawanie treści, to praktycznie nic nie pozostawia do życzenia. Tytuły, grafiki czy nakładki można dodawać w pożądanych miejscach jednym kliknięciem. W wersji Ultimate Pinnacle Studio 24 Ultimate przekonuje wieloma innymi technikami, takimi jak płynne przejścia, efekty do malowania, maski do filmów czy korekcja kolorów do indywidualnego dopasowania. Oczywiście, istniejące parametry można także łatwo dostosować i zmienić, dotyczy to na przykład kolorystyki. Dzięki dalekosiężnym technikom możesz na przykład sprawić, że błękitne niebo będzie mienić się kolorami wschodu słońca. Możliwości twórczego rozwoju są więc ogromne.

Aby osiągnąć doskonałe rezultaty podczas pracy z filmami, producent Pinnacle zapewnia szczególnie wysoki poziom precyzji. Edycja dotyczy każdej pojedynczej klatki z twoich plików i pozwala na wyjątkowo efektywne dostosowanie projektu. Kiedy chcesz dodać więcej treści do swoich plików i filmów, nie musisz długo szukać odpowiednich pomysłów. Oprogramowanie Pinnacle Studio 24 Ultimate jest wyposażone w setki różnych efektów, z których możesz łatwo korzystać.

Opcje pracy z twoją ścieżką dźwiękową z pliku są również bardzo rozbudowane. Dlatego używaj poszczególnych ścieżek także dla dźwięku. Wyłączaj go w poszczególnych momentach, zwiększaj znacznie głośność w niektórych momentach i w ten sposób również twórz odpowiednie efekty, a na odpowiedni nastrój nie będzie trzeba długo czekać. Szczególnie w przypadku prac kreatywnych zaleca się używanie specjalnych efektów dźwiękowych lub muzyki. Oczywiście masz możliwość włączenia do edycji własnych materiałów, ale i tu możesz polegać na możliwościach oprogramowania Pinnacle Studio 24 Ultimate. Program jest wyposażony w zintegrowaną bibliotekę, z której możesz dowolnie wybierać. Wolne od licencji ścieżki muzyczne i setki efektów dźwiękowych są swobodnie dostępne, można je wybrać za pomocą kilku kliknięć i uzupełnić nimi pracę w twoich filmach. Alternatywnie możesz skorzystać z praktycznej funkcji nagrywania, która jest zintegrowana bezpośrednio z programem Pinnacle Studio 24 Ultimate. Dzięki temu możesz nagrywać np. własne komentarze lub efekty, które następnie możesz wykorzystać w swoim pliku wideo.

Praktyczne: Korzystając z profesjonalnych możliwości Pinnacle Studio 24 Ultimate, masz do dyspozycji potężne narzędzie do rysowania. Oznacza to, że możesz łatwo dodać do swojego projektu własne rysunki lub wytwory. Oprócz edycji, cięcia i przetwarzania plików wideo, oprogramowanie Pinnacle Studio 24 Ultimate ma wiele innych funkcji. Na przykład użyj zintegrowanej funkcji nagrywania, aby nagrać gotowy materiał bezpośrednio na płytę DVD. Wykorzystaj zintegrowaną funkcję nagrywania ekranu, aby bezpośrednio nagrywać ważne informacje i na przykład tworzyć tutoriale do umieszczenia w internecie.

Pracuj i edytuj bardziej efektywnie z Pinnacle Studio 24 Ultimate

Producent dokłada wszelkich starań, by oprogramowanie Pinnacle Studio 24 Ultimate sprawiało, że praca jest efektywna i łatwa. Widać to już przy pierwszym zastosowaniu, ponieważ możesz od razu korzystać z licznych narzędzi, nawet bez gruntownego przeszkolenia. Intuicyjny wygląd całego interfejsu pomaga ci błyskawicznie odnaleźć się w tym wszystkim. Oczywiście jest też dobra sekcja pomocy z samouczkami i dodatkowymi informacjami dostępnymi w razie pytań lub problemów z obsługą, w której otrzymasz cenne wskazówki dotyczące korzystania z Pinnacle Studio 24 Ultimate.

Zwłaszcza jeśli korzystasz z oprogramowania regularnie, jako użytkownik będziesz zazwyczaj wielokrotnie powracał do tych samych funkcji i narzędzi. Z tego powodu program Pinnacle Studio 24 Ultimate pozwala na zdefiniowanie skrótów klawiszowych, które jeszcze bardziej ułatwiają pracę. Dzięki temu nie musisz długo szukać odpowiedniego menu, a pożądaną czynność możesz wykonać w prosty sposób, korzystając z jednego przycisku. Wiele z narzędzi i efektów można także wykorzystać za pomocą bardzo prostej zasady "przeciągnij i upuść", co także pozwoli ci zaoszczędzić cenny czas w codziennym życiu.

Jeśli gotowe pliki wideo są przeznaczone do przesłania, na przykład na znaną platformę wideo YouTube, oszczędzisz sobie etapu pośredniego, używając Pinnacle Studio 24 Ultimate. Po prostu zdecyduj się na przesyłanie bezpośrednio z programu. Oczywiście program stosuje optymalne ustawienia dla przesyłania danych, aby umożliwić płynne odtwarzanie i zapewnić użytkownikom najlepsze wrażenia. Oprogramowanie umożliwia też eksportowanie gotowego projektu w wybranym formacie; wiele różnych typów plików nie stanowi tu problemu. Nawiasem mówiąc, Pinnacle Studio 24 Ultimate ma zintegrowany konwerter. Jeśli potrzebujesz swoich filmów w innym typie plików, to oczywiście nie ma problemu. Następnie użyj odpowiednich ustawień i za pomocą kilku kliknięć rozwiązanie producenta Pinnacle przekonwertuje twoje wideo. Działa to również niezawodnie i szybko w przypadku większych plików, przynajmniej na odpowiednim sprzęcie.

Licencję na Pinnacle Studio 24 Ultimate możesz otrzymać w BestSoftware

Dzięki naszej opcji zakupu Pinnacle Studio 24 Ultimate w niskiej cenie możesz szczególnie łatwo i bezpośrednio wykorzystywać profesjonalne funkcje i liczne narzędzia w codziennej pracy. Oszczędzasz pieniądze przy każdym zakupie w BestSoftware a także skorzystać z atrakcyjnej oferty produktów w naszym sklepie. Jeśli na przykład możesz obejść się bez dodatkowych narzędzi z wersji Ultimate, polecamy ci Pinnacle Studio 24 Standard. Wersja podstawowa w niskiej cenie przekonuje podstawowymi opcjami do efektywnej pracy i oferuje wiele narzędzi do realizacji indywidualnych projektów. W naszym sklepie internetowym możesz też kupić średnią wersję programu w postaci Pinnacle Studio 24 Plus. Zawsze stawiaj na atrakcyjne warunki, oszczędzasz pieniądze, zamawiając licencje. Ponadto zakupiony program jest dostępny do pobrania za darmo po udanym zamówieniu, a my wyślemy ci klucz do stałego użytku w ciągu maksymalnie 30 minut. Nic nie powinno stanąć na przeszkodzie, by natychmiast skorzystać z programu, a my pomożemy ci w razie jakichkolwiek pytań, problemów czy próśb, korzystając z naszej najlepszej obsługi klienta. Przekonaj się do naszego osobistego wsparcia przez telefon, e-mail lub czat na żywo - zawsze czekamy na Twój zakup w BestSoftware.

Powiązane łącza do "Pinnacle Studio 24 Ultimate | Windows"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Pinnacle Studio 24 Ultimate | Windows"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Pinnacle Studio 24 Ultimate | Windows"
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO
2 498,51 zt * 3 331,51 zt *
Wskazówka!
Pinnacle Studio 24 Plus | Windows Pinnacle Studio 24 Plus | Windows
244,51 zt * 489,51 zt *
CorelCAD 2021 | Windows | Mac CorelCAD 2021 | Windows | Mac
Od 391,51 zt * 489,51 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Pro Windows 11 Pro
146,51 zt * 538,51 zt *
Skype for Business 2019 | Windows Skype for Business 2019 | Windows
146,51 zt * 244,51 zt *
Skylum Luminar Neo | Windows / Mac Skylum Luminar Neo | Windows / Mac
484,61 zt * 538,51 zt *
CorelDRAW Technical Suite 2020 | Windows CorelDRAW Technical Suite 2020 | Windows
4 889,71 zt * 5 394,41 zt *
McAfee Total Protection 2023 McAfee Total Protection 2023
Od 82,81 zt * 122,01 zt *
Microsoft Visual Studio 2022 Professional Microsoft Visual Studio 2022 Professional
1 861,51 zt * 2 449,51 zt *
Ashampoo Office 8 | Windows Ashampoo Office 8 | Windows
195,51 zt * 342,51 zt *
CutOut 8 | Windows CutOut 8 | Windows
171,01 zt * 489,51 zt *
Microsoft Word 2019 MAC Microsoft Word 2019 MAC
195,51 zt * 367,01 zt *
Ashampoo Snap 11 | Windows Ashampoo Snap 11 | Windows
112,21 zt * 190,51 zt *
Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO
2 498,51 zt * 3 331,51 zt *
Adobe Acrobat Standard 2017 | Windows Adobe Acrobat Standard 2017 | Windows
955,01 zt * 1 155,66 zt *
Wskazówka!
Nuance Dragon Legal Individual 15 Nuance Dragon Legal Individual 15
4 654,51 zt * 5 835,41 zt *
Wskazówka!
Nuance Dragon Legal Individual 15 Nuance Dragon Legal Individual 15
5 394,41 zt * 6 173,51 zt *
Magix Video Deluxe 2021 Windows Magix Video Deluxe 2021 Windows
220,01 zt * 342,51 zt *
Ashampoo WinOptimizer 25 | Windows Ashampoo WinOptimizer 25 | Windows
122,01 zt * 244,51 zt *
McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac
Od 117,11 zt * 195,51 zt *
Ashampoo Home Design 7 | Windows Ashampoo Home Design 7 | Windows
195,51 zt * 244,51 zt *
ESET NOD32 Antivirus 2022 | Windows ESET NOD32 Antivirus 2022 | Windows
Od 107,31 zt * 146,51 zt *
Adobe Acrobat Pro DC Adobe Acrobat Pro DC
Od 1 126,51 zt * 1 420,51 zt *
PDF-XChange Editor | Windows PDF-XChange Editor | Windows
Od 303,31 zt * 342,51 zt *
COREL Paintshop Pro 2022 | Windows COREL Paintshop Pro 2022 | Windows
293,51 zt * 342,95 zt *
Wyświetlony