• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Kofax Power PDF Standard 4.0

Ten produkt nie jest obecnie dostępny.
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Kofax Power PDF Standard 4.0"

Kup Kofax Power PDF Standard 4.0 - tutaj masz dokładnie rację

Jeśli szukasz aktualnego i łatwego w użyciu oprogramowania do codziennej pracy z plikami PDF, dokonasz bardzo dobrego wyboru, wybierając Kofax Power PDF Standard 4.0. Program firmy Kofax oferuje liczne funkcje i narzędzia, dzięki którym możesz z niego korzystać nawet w segmencie profesjonalnym. Licencje na użytkowanie oprogramowania Kofax Power PDF Standard 4.0 bestSoftware dostarczy ci odpowiednie klucze w krótkim czasie i z przyjemnością pomoże ci w razie jakichkolwiek pytań lub problemów. Czekamy na twój zakup w naszym sklepie internetowym.

Konwertuj, edytuj, komentuj - korzystaj z wielu narzędzi

Ogólnie rzecz biorąc, oprogramowanie Kofax Power PDF Standard 4.0 pozwala na łatwą konwersję, edycję, komentowanie i udostępnianie odpowiednich plików PDF. Oprogramowanie dostarcza wielu narzędzi do wszechstronnego wykorzystania. Możesz zacząć od podstaw i stworzyć nowy plik od zera. Na przykład, jeśli musisz stworzyć nowy formularz dla klientów, program Kofax zapewnia optymalne warunki do tego. Jednocześnie interaktywne formularze i pliki nie stanowią żadnego problemu. Pliki PDF utworzone za pomocą Kofax Power PDF Standard 4.0 mogą być następnie łatwo wypełnione przez użytkownika za pomocą odpowiedniego oprogramowania. Można to zrobić za pomocą kilku kliknięć i intuicyjnej obsługi, nawet w przypadku skomplikowanych formularzy.

Dzięki Kofax Power PDF Standard 4.0 możesz także łatwo edytować i dostosowywać istniejące dokumenty. W zależności od potrzeb możesz na przykład usunąć tekst, dodać nowe diagramy lub usunąć całe strony z większego pliku bez większego wysiłku. Nawiasem mówiąc, obróbka i edycja tekstów jest teraz dużo łatwiejsza dzięki programowi, między innymi dzięki specjalnemu trybowi edycji. Oprócz prostych dokumentów PDF z tekstem i inną zawartością, możesz też tworzyć złożone konstrukcje. Na przykład osadzaj pliki wideo w formacie MP4, aby przekazać jeszcze więcej informacji. Jeśli chcesz również konwertować zawartość stron internetowych do tego formatu, oprogramowanie Kofax Power PDF Standard 4.0 również zapewnia optymalne opcje w tym zakresie. Na przykład, przekonwertuj całą stronę do tego formatu, łącznie z bezpośrednio osadzonymi hiperłączami. To samo dotyczy poszczególnych sekcji strony. W obecnej wersji Kofax Power PDF Standard 4.0 program obsługuje również edycję tekstu od prawej do lewej strony. Umożliwia to pracę w innych językach, takich jak arabski czy hebrajski.

Program oferuje także wiele narzędzi i optymalne warunki do zapisywania gotowych plików i wyszukiwania w dokumentach. Każdy, kto często musiał przeszukiwać długie i duże dokumenty zawierające wiele danych, z pewnością wie, jak wielki jest to wysiłek. Dzięki sprytnej funkcji wyszukiwania "Looks Like Search" nie tylko bardzo precyzyjnie, ale też w wyjątkowo krótkim czasie znajdziesz wszystkie potrzebne treści. Niezależnie od tego, czy chodzi o numery telefonów czy długie ciągi cyfr, dzięki skutecznemu wyszukiwaniu w Kofax Power PDF Standard 4.0 praktycznie żadne życzenie nie pozostanie niespełnione. Oczywiście możesz też w kilku prostych krokach porównać kilka dokumentów, korzystając z licznych funkcji programu. W tym celu producent wyposażył program w narzędzie do porównywania stron i w ten sposób umożliwia bezpośrednie wyszukiwanie różnych fragmentów tekstu lub zmian. Jako użytkownik otrzymujesz wtedy przejrzysty raport o wszystkich znalezionych zmianach.

Oprogramowanie przekonuje wysokim poziomem bezpieczeństwa dla twoich danych

Oprogramowanie KofaxPower PDF Standard 4.0 jest przeznaczone dla profesjonalnych użytkowników i dlatego jest często używane w środowisku biznesowym. W tym segmencie szczególnie ważną rolę odgrywa bezpieczeństwo dokumentów i danych osobowych. Program oferuje optymalne warunki do bezpiecznej pracy. Na przykład, możesz liczyć na możliwość ochrony swoich dokumentów. Wystarczy zaszyfrować je bezpiecznym hasłem i polegać na bardzo wysokim standardzie bezpieczeństwa dzięki 256-bitowemu szyfrowaniu. Ponadto możesz łatwo przypisać dodatkowe uprawnienia, na przykład dotyczące opcji drukowania lub zmiany. Nowością w programie Kofax Power PDF Standard 4.0 jest również sprawdzanie certyfikatów bezpieczeństwa dla JavaScript. Osoby, które na przykład dezaktywują lub ograniczają użycie JavaScript ze względu na ogólne zagrożenia bezpieczeństwa, mogą nadal korzystać z możliwości oprogramowania. W tym celu potrzebujesz ważnego i podpisanego certyfikatu.

Kompatybilny z obecnymi systemami i łatwy w użyciu

Możesz łatwo zainstalować oprogramowanie Kofax Power PDF Standard 4.0 na obecnych komputerach i używać go ze wszystkimi funkcjami. Wsparcie dla Windows 10 lub nawet Windows 11 jest oczywiście wliczone w cenę, jeśli zdecydujesz się na zakup licencji od nas. Oprócz wszechstronnej kompatybilności z najpopularniejszymi systemami operacyjnymi, oprogramowanie jest także bardzo łatwe w użyciu. Na przykład, możesz sprawić, by interfejs użytkownika pojawił się w indywidualnej prezentacji, tak byś mógł się w nim jeszcze lepiej odnaleźć. Intuicyjne menu i dobrze posegregowane narzędzia także w dużym stopniu przyczyniają się do efektywnej pracy w życiu codziennym. Jeśli chcesz zaoszczędzić cenny czas w codziennym użytkowaniu, możesz skorzystać z różnych technik, które ułatwią ci pracę. Na przykład, wykorzystaj tę funkcję do wprowadzania nawet dłuższych tekstów w krótkim czasie z pomocą praktycznego rozpoznawania mowy w Dragon Notes. Wraz z bardzo elastyczną pracą i możliwością konwersji istniejących plików do pożądanego formatu w krótkim czasie, oprogramowanie Kofax Power PDF Standard 4.0 nie pozostawia praktycznie nic do życzenia.

U nas kupisz Kofax Power PDF Standard 4.0 bardzo korzystnie

W BestSoftware udostępniamy atrakcyjne oprogramowanie firmy Kofax za darmo i ułatwiamy Ci jego zakup. Jeśli, na przykład, chciałbyś mieć wariant Kofax Power PDF Standard 4.0, otrzymasz licencję wymaganą do korzystania z niego w niskiej cenie. Bardzo szybkie dostarczenie licencji pocztą elektroniczną pozwala ci także zaoszczędzić cenny czas w codziennym życiu. Ponieważ po zakupie w naszym sklepie mija tylko około 30 minut i możesz aktywować program i korzystać z niego w szerokim zakresie. Ponadto w naszej ofercie znajduje się wiele innych produktów i programów, które znacznie ułatwią ci codzienną pracę. Na przykład, możesz użyć Kofax Omnipage Ultimate lub z PaperPort 14 Standard jak również Kofax PaperPort 14 Professional i. Nasza rada: Możesz też zamówić Kofax Power PDF Standard 4.0 for Mac lub zamówić kompleksowo wyposażoną wersję Kofax Power PDF Advanced. Alternatywnie możesz pracować znacznie taniej z poprzednikiem Kofax Power PDF Standard 3.1 for Windows.

Wymagania systemowe - Kofax Power PDF Standard 4.0
Procesor Procesor o częstotliwości co najmniej 1,5 GHz
Systemy operacyjne   

Windows, 11, Windows 10, Windows 8/8.1, Windows 7
Windows Server 2016, Windows Server 2012/R2, Windows Server 2008 R2

Pamięć Co najmniej 1 GB RAM
Miejsce na dysku twardym  1 GB wolnego miejsca na dysku twardym
Ekran Co najmniej 1024 * 768 pikseli
Obsługiwane przeglądarki

Internet Explorer 11, Firefox (ESR) lub Chrome

Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, skontaktuj się z producentem

 

 

Legalne:
Z prawomocnym wyrokiem Federalnego Trybunału Sprawiedliwości z dnia 11.12.2014 r. o sygnaturze akt: IZR 8/1 /3 naszą ofertą nie naruszamy żadnych praw osób trzecich i tym samym nie łamiemy żadnych zasad, oprogramowanie jest licencją jednostanowiskową, jednak rejestracja  nie jest możliwa. Możesz aktywować produkt i używać go bez ograniczeń.

Powiązane łącza do "Kofax Power PDF Standard 4.0"
Pliki dostępne do pobrania:
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Kofax Power PDF Standard 4.0"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Kofax Power PDF Standard 4.0"
Kofax Power PDF Standard 5.0 Kofax Power PDF Standard 5.0
489,51 zt * 533,61 zt *
Kofax Power PDF Advanced 4.0 Kofax Power PDF Advanced 4.0
661,01 zt * 854,02 zt *
Ashampoo PDF Pro 3 | Windows Ashampoo PDF Pro 3 | Windows
95,06 zt * 342,51 zt *
Kofax Power PDF Advanced 4.0 Kofax Power PDF Advanced 4.0
685,51 zt * 854,02 zt *
Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO
Od 2 439,71 zt * 3 331,51 zt *
Adobe Acrobat Standard 2017 | Windows Adobe Acrobat Standard 2017 | Windows
955,01 zt * 1 155,66 zt *
PDF-XChange Editor Plus | Windows PDF-XChange Editor Plus | Windows
Od 656,11 zt * 734,51 zt *
Corel PDF Fusion | Windows Corel PDF Fusion | Windows
112,21 zt * 146,51 zt *
Kofax Power PDF Standard 4.0 Mac Kofax Power PDF Standard 4.0 Mac
465,01 zt * 502,15 zt *
Ashampoo PDF Pro 2 | Windows Ashampoo PDF Pro 2 | Windows
82,81 zt * 200,56 zt *
Ashampoo Office 8 | Windows Ashampoo Office 8 | Windows
70,56 zt * 342,51 zt *
Czytnik zrzutów ekranu Abbyy Czytnik zrzutów ekranu Abbyy
73,01 zt * 97,51 zt *
Zoiper Pro Zoiper Pro
259,21 zt * 293,51 zt *
Microsoft Word 2021 Windows Microsoft Word 2021 Windows
293,51 zt * 367,01 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Pro Windows 11 Pro
146,51 zt * 538,51 zt *
Kofax Omnipage Ultimate | Windows Kofax Omnipage Ultimate | Windows
710,01 zt * 930,51 zt *
Ashampoo Snap 11 | Windows Ashampoo Snap 11 | Windows
112,21 zt * 190,51 zt *
Ashampoo Snap 14 | Windows Ashampoo Snap 14 | Windows
107,31 zt * 195,51 zt *
Ashampoo Home Design 7 | Windows Ashampoo Home Design 7 | Windows
112,21 zt * 244,51 zt *
ESET NOD32 Antivirus 2022 | Windows ESET NOD32 Antivirus 2022 | Windows
Od 122,01 zt * 171,01 zt *
Audials One 2023 | Windows Audials One 2023 | Windows
367,01 zt * 440,51 zt *
Ashampoo Snap 14 | Windows Ashampoo Snap 14 | Windows
122,01 zt * 195,51 zt *
Adobe Acrobat Pro DC Adobe Acrobat Pro DC
1 400,91 zt * 1 694,91 zt *
Adobe Acrobat Standard DC Adobe Acrobat Standard DC
Od 979,51 zt * 1 371,51 zt *
Parallels Desktop 18 Standard für MAC Parallels Desktop 18 Standard für MAC
Od 367,01 zt * 489,51 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Home N Windows 11 Home N
122,01 zt * 1 273,51 zt *
Wyświetlony