• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Kofax Power PDF Advanced 4.0

783,51 zt * 854,02 zt * (8,26% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 88 razy
  • BS-11264
  • Wielojęzyczna strona
  • 1 PC
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Kofax Power PDF Advanced 4.0"

Kup Kofax Power PDF Advanced 4.0 w świetnej cenie

Każdy, kto w życiu codziennym regularnie ma do czynienia z plikami PDF i pracuje z nimi, może wykonać wiele zadań tylko dzięki odpowiedniemu oprogramowaniu. Jednym z najbardziej znanych produktów w tym segmencie jest program Kofax Power PDF Advanced 4.0. Program ten od wielu lat przekonuje bardzo prostą obsługą, wieloma funkcjami i zawsze wyznacza nowe standardy efektywnej pracy. Ten program jest również dużo bardziej wszechstronną wersją, ale jest to wersja podstawowa w postaci Kofax Power PDF Standard 4.0 jest dostępny w BestSoftware. Zapraszamy do zakupu u nas już teraz, jesteśmy do Twojej dyspozycji w razie jakichkolwiek pytań.

Więcej funkcji umożliwiających efektywną pracę w profesjonalnym środowisku

Dzięki Kofax Power PDF Advanced 4.0 możesz wykonać wszystkie prace związane z plikami i dokumentami PDF. Nawet podstawy nie stanowią problemu. Jeśli chcesz stworzyć nowy formularz lub dokument do codziennej pracy, z tym programem dokonasz bardzo dobrego wyboru. Możliwe jest tworzenie nie tylko prostych dokumentów tekstowych, ale także skomplikowanych konstrukcji w kilku prostych krokach. Interaktywne formularze nie stanowią problemu. Wprowadź pożądane informacje, wypełnij formularz i wyślij go do swoich klientów, którzy w kilku prostych krokach mogą wprowadzić wszystkie wymagane dane. Pozwala to zaoszczędzić mnóstwo czasu, zwłaszcza w trakcie codziennej pracy.

Oczywiście praca z Kofax Power PDF Advanced 4.0 wykracza daleko poza tworzenie nowych plików. Jeśli pliki są już dostępne w tym formacie, możesz także bezpośrednio wprowadzać w nich zmiany, jeśli chcesz. Nie tylko możesz otwierać pliki w kilku prostych krokach, ale możesz też usuwać z nich tekst lub inną zawartość albo dodawać nowe elementy. Dzięki obecnemu programowi możesz nawet w kilku prostych krokach zintegrować filmy w formacie MP4. Możesz też usuwać poszczególne strony lub zmieniać ich układ. Jeśli chciałbyś również konwertować istniejące pliki do formatu PDF, oprogramowanie Kofax Power PDF Advanced 4.0 jest przekonujące również w tym segmencie. Konwertuj pliki PDF z programów Microsoft Word, Excel czy PowerPoint bez większego wysiłku, działa to nawet bezpośrednio z tych programów.

Jeśli musisz stworzyć nowe pliki PDF, program przejmie za ciebie wiele kroków i kompleksowej pracy, oszczędzając ci wiele pieniędzy i czasu. Ponieważ możesz w bardzo prosty sposób i w kilku krokach stworzyć plik PDF. Działa to z każdym dokumentem, z każdą stroną internetową, a nawet bezpośrednio ze skanera. Jeśli chcesz przekonwertować strony internetowe na plik PDF, nie tylko wszystkie strony jednocześnie, ale także pojedyncza sekcja nie stanowi żadnego problemu. Jeśli chcesz również łatwo przekształcić istniejące formularze w interaktywny dokument PDF w zaledwie kilku krokach, program Kofax Power PDF Advanced 4.0 to bardzo dobry wybór. Dzięki niemu po prostu skanujesz istniejące formularze i jednym kliknięciem program tworzy plik do wypełnienia, którego możesz dalej używać, jeśli zajdzie taka potrzeba. Interaktywne pola do wprowadzania danych, pola wyboru, a nawet pola do podpisu nie stanowią problemu.

Więcej bezpieczeństwa i ochrony danych w życiu codziennym

Ponieważ program Kofax Power PDF Advanced 4.0 jest bardzo dobrym wyborem szczególnie dla profesjonalnych użytkowników o wysokich wymaganiach, tematyka bezpieczeństwa i ochrony danych odgrywa w tym segmencie główną rolę. Na przykład, możesz łatwo zapisać gotową pracę i pliki w postaci zaszyfrowanej, tak by osoby niepowołane nie mogły ich otworzyć. Dopiero po wpisaniu hasła możesz zobaczyć formularz lub dokument. Oczywiście szyfrowanie w Kofax Power PDF Advanced 4.0 jest oparte na najnowszej technologii dzięki 256-bitowemu zabezpieczeniu. Jako użytkownik możesz też nadawać indywidualne uprawnienia poszczególnym plikom. Na przykład, jeśli zezwalasz tylko na oglądanie, możesz zabronić drukowania lub zmiany. Można to zrobić w kilku prostych krokach, korzystając z odpowiednich pozycji menu.

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, Kofax Power PDF Advanced 4.0 ma jeszcze bardziej przekonujące cechy. Aby umożliwić bezpośrednią wymianę gotowych prac i bezpieczną komunikację, możesz po prostu użyć odpowiednich e-podpisów. Możesz nimi łatwo zarządzać za pomocą oprogramowania Kofax, dodawać nowe lub je usuwać. Możliwość zaczernienia wrażliwych miejsc w dokumentach jeszcze bardziej zwiększa bezpieczeństwo twojej pracy. Dodatkowo jako użytkownik możesz używać tzw. znaczków paginacji.

Możesz polegać na tym, że narzędzia są łatwe w użyciu

Nawet niedoświadczony użytkownik może w kilku krokach skorzystać z licznych funkcji i narzędzi programu Kofax Power PDF Advanced 4.0; dużą rolę odgrywa tu logiczne oznakowanie i intuicyjna struktura. Masz też możliwość dostosowania interfejsu użytkownika programu do własnych potrzeb i upodobań, tak byś mógł się w nim jeszcze lepiej odnaleźć. Wreszcie, do twojej dyspozycji jest też dobrze posegregowany obszar pomocy z ważnymi wskazówkami i trikami.

Bardzo proste użycie oprogramowania Kofax Power PDF Advanced 4.0 pod Windows 10 lub nawet na Windows 11 jednak charakteryzuje się także dużą automatyzacją. Musisz wykonywać coraz mniej kroków, na przykład, by stworzyć plik PDF. Można też przesyłać pliki bezpośrednio do chmury, by pracować zawsze i niezależnie od lokalizacji. Oczywiście Kofax Power PDF Advanced 4.0 obsługuje wszystkie popularne usługi, takie jak Google Drive, OneDrive czy Box. Ta funkcja jest też bardzo ważna przy współpracy z kilkoma pracownikami i współpracownikami.

Nasze zalety na pewno przekonają cię przy każdym zakupie

Jeśli przy zakupie skutecznego oprogramowania do codziennego użytku przywiązujesz dużą wagę do atrakcyjnych korzyści, BestSoftware jest właściwym miejscem dla ciebie. Nie spiesz się więc i rozejrzyj się, jeśli chcesz zamówić Kofax Power PDF Advanced 4.0 i inne produkty. Oczywiście będziesz mógł skorzystać z atrakcyjnego wyboru, na przykład znajdziesz również Kofax Power PDF Standard 4.0, Kofax Omnipage Ultimate lub Kofax PaperPort 14 Standard w naszej ofercie. Dla wszystkich wariantów otrzymujesz od nas licencje po niskiej cenie. W ten sposób możesz zaoszczędzić pieniądze nawet przy zwykłym zakupie. Licencje na Kofax PaperPort 14 Professional, jak również Kofax OmniPage Standard zostanie dostarczony e-mailem bezpośrednio do twojej skrzynki pocztowej po maksymalnie 30 minutach. Wraz z bezpośrednim pobraniem nic nie stoi na przeszkodzie, by natychmiast z niego skorzystać. Już teraz zapoznaj się z naszą atrakcyjną ofertą, skorzystaj z licznych zalet i zamów Kofax Power PDF Advanced 4.0 za pomocą kilku prostych kroków.

Wymagania systemowe - Kofax Power PDF Advanced 4.0
Procesor Procesor Intel® lub AMD, 1,5 GHz lub szybszy
Systemy operacyjne   

Windows 11, Windows 10, Windows 8/8.1, Windows 7

Pamięć Co najmniej 1 GB RAM
Miejsce na dysku twardym  1 GB wolnego miejsca na dysku twardym
Ekran Co najmniej 1024 * 768 pikseli
Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, skontaktuj się z producentem

 

 

Legalne:
Z prawomocnym wyrokiem Federalnego Trybunału Sprawiedliwości z dnia 11.12.2014 r. o sygnaturze akt: IZR 8/1 /3 naszą ofertą nie naruszamy żadnych praw osób trzecich i tym samym nie łamiemy żadnych zasad, oprogramowanie jest licencją jednostanowiskową, jednak rejestracja  nie jest możliwa. Możesz aktywować produkt i używać go bez ograniczeń.

Powiązane łącza do "Kofax Power PDF Advanced 4.0"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Kofax Power PDF Advanced 4.0"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Kofax Power PDF Advanced 4.0"
Wskazówka!
Windows 11 Pro Windows 11 Pro
146,51 zt * 538,51 zt *
Wskazówka!
Kofax Power PDF Advanced 4.0 Kofax Power PDF Advanced 4.0
661,01 zt * 854,02 zt *
Kofax Power PDF Standard 5.0 Kofax Power PDF Standard 5.0
504,21 zt * 533,61 zt *
Wskazówka!
PDF-XChange Editor | Windows PDF-XChange Editor | Windows
Od 303,31 zt * 342,51 zt *
Adobe Acrobat Standard 2017 | Windows Adobe Acrobat Standard 2017 | Windows
955,01 zt * 1 155,66 zt *
Nuance Omnipage 19 Ultimate | Windows Nuance Omnipage 19 Ultimate | Windows
440,51 zt * 1 107,84 zt *
CorelCAD 2021 | Windows | Mac CorelCAD 2021 | Windows | Mac
Od 1 322,51 zt * 1 469,51 zt *
Czytnik zrzutów ekranu Abbyy Czytnik zrzutów ekranu Abbyy
73,01 zt * 97,51 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Pro Windows 11 Pro
146,51 zt * 538,51 zt *
Ashampoo PDF Pro 2 | Windows Ashampoo PDF Pro 2 | Windows
82,81 zt * 200,56 zt *
Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO
Od 2 645,51 zt * 3 331,51 zt *
McAfee Total Protection 2023 McAfee Total Protection 2023
220,01 zt * 371,91 zt *
McAfee Total Protection 2023 McAfee Total Protection 2023
Od 82,81 zt * 122,01 zt *
Adobe Acrobat Pro DC Adobe Acrobat Pro DC
1 400,91 zt * 1 694,91 zt *
Parallels Desktop 18 Pro für MAC Parallels Desktop 18 Pro für MAC
416,01 zt * 587,51 zt *
Parallels Desktop 18 Standard für MAC Parallels Desktop 18 Standard für MAC
Od 367,01 zt * 489,51 zt *
Zoiper Pro Zoiper Pro
259,21 zt * 293,51 zt *
Microsoft Visual Studio 2022 Professional Microsoft Visual Studio 2022 Professional
1 861,51 zt * 2 449,51 zt *
Kaspersky Anti-Virus 2022 Kaspersky Anti-Virus 2022
Od 73,01 zt * 107,31 zt *
Microsoft Outlook 2021 Windows Microsoft Outlook 2021 Windows
293,51 zt * 367,01 zt *
Microsoft Word 2021 Windows Microsoft Word 2021 Windows
293,51 zt * 367,01 zt *
Microsoft Office 2021 Standard Mac Microsoft Office 2021 Standard Mac
587,51 zt * 1 224,51 zt *
Microsoft Office 2021 Standard Windows Microsoft Office 2021 Standard Windows
587,51 zt * 1 126,51 zt *
Microsoft Office 2021 Dom i biznes Mac Microsoft Office 2021 Dom i biznes Mac
538,51 zt * 1 126,51 zt *
Windows Server 2022 Standard Windows Server 2022 Standard
Od 1 954,61 zt * 4 900,00 zt *
Ashampoo Cinemagraph Ashampoo Cinemagraph
146,95 zt * 293,95 zt *
Norton 360 | Bez subskrypcji Norton 360 | Bez subskrypcji
Od 63,21 zt * 92,61 zt *
CorelCAD 2021 | Windows | Mac CorelCAD 2021 | Windows | Mac
3 620,61 zt * 4 066,95 zt *
Wyświetlony