• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Kofax PaperPort 14 Standard | Windows

293,51 zt * 391,51 zt * (25,03% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 85 razy
  • BS-10850
  • DE | EN | FR
  • 1 PC
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Kofax PaperPort 14 Standard | Windows"

Kup teraz taniej - Kofax PaperPort 14 Standard w BestSoftware

Zarządzaj swoimi codziennymi dokumentami biurowymi w sposób cyfrowy i oszczędź sobie długich poszukiwań lub żmudnego sortowania dziesiątek papierowych stron, polegając na oprogramowaniu Kofax PaperPort 14 Standard. Oferta ta jest dostępna dla klientów już od wielu lat i przekonuje bardzo prostą obsługą oraz praktycznymi narzędziami do wszechstronnego zastosowania. Licencja na użytkowanie oprogramowania Kofax PaperPort 14 Standard jest dostępna w BestSoftware, z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania i prośby.

Polegaj na większej przejrzystości w codziennej rutynie biurowej

Nawet dziś w wielu biurach można znaleźć wiele różnych klasycznych dokumentów analogowych. Jednak umowy, listy i inne dokumenty służące do komunikacji znacznie spowalniają twoje codzienne życie i wiążą wiele niepotrzebnych zasobów. Dlatego też dostępne jest oprogramowanie Kofax PaperPort 14 Standard znanego producenta, które wspiera Cię w digitalizacji i zarządzaniu dokumentami. Korzystając z programu, firma Kofax obiecuje ci praktyczny system archiwizacji dokumentów, uproszczoną organizację i, co nie mniej ważne, zwiększoną efektywność.

Przede wszystkim, aby przejść na zarządzanie cyfrowe, potrzebujesz skanera i odpowiedniego oprogramowania firmy Kofax. Z pomocą nowoczesnej technologii skanujesz swoje dotychczas analogowe dokumenty i za pomocą programu przekształcasz je w praktyczne pliki PDF. Podczas procesu konwersji możesz polegać nie tylko na bardzo dobrej wydajności, ale także na bardzo dobrej jakości dzięki wysokim rozdzielczościom. Jednocześnie przekonwertowane pliki są łatwe do przeszukiwania, więc w kilku prostych krokach możesz znaleźć wszystkie ważne informacje, których potrzebujesz.

Z wieloma innymi narzędziami możesz pracować jeszcze bardziej efektywnie dzięki Kofax PaperPort 14 Standard jeszcze bardziej efektywnie w codziennym życiu. Dlatego nie tylko skanuj dokumenty i konwertuj je na pliki PDF, ale także edytuj je bezpośrednio po zeskanowaniu, jeśli zajdzie taka potrzeba. Usuń zawartość, poszczególne strony z dokumentów lub połącz je w kilku prostych krokach. W ten sposób zapisujesz tylko te dane i informacje, które są ci naprawdę potrzebne w codziennym życiu. Oczywiście, dzięki Kofax PaperPort 14 Standard korzystasz z bardzo prostego i efektywnego zarządzania zeskanowanymi i przekonwertowanymi plikami. Dlatego umieść je w wybranym przez siebie folderze, zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Twórz nowe foldery, sortuj odpowiednie dokumenty i oszczędzaj mnóstwo czasu dzięki bezpośredniemu przeglądowi. Oczywiście, przygotowane dokumenty doskonale nadają się do bezpośredniego udostępniania, na przykład przez e-mail lub za pomocą specjalnego oprogramowania do efektywnej komunikacji w codziennym życiu biurowym. Za pośrednictwem Microsoft Teams, Skype'a czy innych komunikatorów możesz w kilku prostych krokach wymieniać pliki bezpośrednio z pulpitu i dzięki temu pracować o wiele wydajniej.

Przekonaj się, że bardzo łatwo radzisz sobie w codziennym życiu

Oprogramowanie Kofax PaperPort 14 Standard przekonuje do siebie przede wszystkim w segmencie profesjonalnym, oferując wiele funkcji i praktycznych narzędzi, ale sprawdza się również na prywatnym biurku. Ponieważ także tutaj główną rolę odgrywa efektywne zarządzanie własnymi dokumentami, ułatwiające prowadzenie korespondencji oraz bezpośredni wgląd we wszystkie listy, faktury i dokumenty. Dzięki programowi Kofax PaperPort 14 Standard możesz więc zaoszczędzić mnóstwo czasu i wysiłku w równym stopniu. Rozwiązanie firmy Kofax oferuje optymalne warunki do zastosowania w różnych obszarach. Przekonaj się, jako użytkownik, na przykład o bardzo prostej i intuicyjnej obsłudze. Wszystkie niezbędne czynności związane z przetwarzaniem, konwersją lub edycją dokumentów są wykonywane za pomocą praktycznego interfejsu. Nie musisz długo szukać licznych narzędzi, ale możesz skupić się bezpośrednio na właściwej pracy. A jeśli podczas używania Kofax PaperPort 14 Standard pojawią się problemy, oferta znanego producenta jest przekonująca dzięki dobrze uporządkowanemu i jednocześnie zróżnicowanemu obszarowi pomocy. Znajdziesz tu cenne wskazówki i porady, jak korzystać z programu. Oczywiście wsparcie jest również dostępne bezpośrednio w firmie Kofax, która zapewnia kompetentną pomoc w przypadku pytań lub problemów.

Kolejną zaletą oprogramowania Kofax PaperPort 14 Standard jest to, że obsługuje ono wiele różnych produktów sprzętowych. Abyś mógł skorzystać z licznych możliwości, będziesz oczywiście potrzebował podłączonego skanera. Producent Kofax zapewnia, że obsługiwanych jest wiele różnych produktów i technologii. Dotyczy to na przykład klasycznych drukarek wielofunkcyjnych, które są dziś używane w wielu środowiskach. Ale z Kofax PaperPort 14 Standard możesz również z łatwością korzystać ze zwykłych skanerów stacjonarnych, a nawet rozwiązań mobilnych, i włączyć praktyczne techniki do swojego codziennego życia. Nawet nowe skanery, na przykład po modernizacji technologii w biurze, można dodać intuicyjnie i za pomocą kilku prostych kroków i od razu uzyskać dostęp do wszystkich możliwości.

Należy jednak pamiętać, że Kofax PaperPort 14 Standard jest dostępny tylko dla systemu Windows. Kompatybilność jest jednak bardzo dobra, tak że można jej używać także pod prądem Windows 10 oraz Windows 11 nic nie stoi na przeszkodzie.  

Czekamy na Twój zakup w naszym sklepie internetowym

Cieszymy się na Twój korzystny i efektywny zakup oprogramowania Kofax PaperPort 14 Standard w naszym sklepie internetowym BestSoftware. Przekonaj się o atrakcyjnym asortymencie i kup pożądany program na atrakcyjnych warunkach. Ponieważ zalety współpracy z nami zaczynają się już w momencie, gdy patrzysz na koszty, otrzymujesz licencje po bardzo niskich cenach. Oczywiście, produkty te nadal nadają się do nieograniczonego codziennego użytku i zapewniają wszystkie funkcje za darmo. Oczywiście, zapewniamy Ci również wszystkie niezbędne produkty programowe Kofax, które obiecują Ci jeszcze większą produktywność. Użyj na przykład Kofax PaperPort 14 Pro dla efektywnej administracji z jeszcze większą liczbą funkcji. Oczywiście, popularne rozwiązania Kofax OmniPage Standard, Kofax OmniPage Ultimate i Kofax Power PDF Standard oraz Kofax Power PDF 3.1 są również dostępne jako korzystny start dla Twojego zakupu. Oczywiście przekonujemy cię szybką dostawą kluczy licencyjnych, w ciągu 30 minut od złożenia zamówienia otrzymasz je e-mailem. Zapoznaj się z atrakcyjnymi opcjami zakupów u nas już teraz, trafiłeś we właściwe miejsce.

Wymagania systemowe - Kofax Paperport 14 Standard
Procesor Komputer z procesorem Intel Pentium 4 lub nowszym
Systemy operacyjne   

Windows 10, Windows 8/8.1, Windows 7, Windows Vista, Windows XP

Pamięć 1 GB RAM
Miejsce na dysku twardym  1,4 GB wolnego miejsca na dysku twardym na pliki aplikacji i pliki instalacyjne
Ekran Co najmniej 1024 * 768 pikseli
Obsługiwane przeglądarki

Internet Explorer 7 lub nowszy
Firefox 3, 4 i 5.5
Chrome 4, 9 (zmodyfikowane wersjonowanie)

Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, skontaktuj się z producentem
 

Legalne:
Z prawomocnym wyrokiem Federalnego Trybunału Sprawiedliwości z 11.12.2014 r. o sygn. akt: IZR 8/1 /3 naszą ofertą nie naruszamy żadnych praw osób trzecich i tym samym nie łamiemy żadnych zasad, oprogramowanie jest licencją jednostanowiskową, jednak rejestracja  nie jest możliwa. Możesz aktywować produkt i używać go bez ograniczeń.

Powiązane łącza do "Kofax PaperPort 14 Standard | Windows"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Kofax PaperPort 14 Standard | Windows"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Kofax PaperPort 14 Standard | Windows"
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO
Od 2 439,71 zt * 3 331,51 zt *
CorelDRAW Graphics Suite 2021 CorelDRAW Graphics Suite 2021
3 184,51 zt * 3 429,51 zt *
Kofax Power PDF Standard 5.0 Kofax Power PDF Standard 5.0
489,51 zt * 533,61 zt *
Ashampoo PDF Pro 3 | Windows Ashampoo PDF Pro 3 | Windows
95,06 zt * 342,51 zt *
Ashampoo PDF Pro 2 | Windows Ashampoo PDF Pro 2 | Windows
82,81 zt * 200,56 zt *
Kofax Power PDF Advanced 4.0 Kofax Power PDF Advanced 4.0
685,51 zt * 854,02 zt *
PDF-XChange Editor | Windows PDF-XChange Editor | Windows
Od 303,31 zt * 342,51 zt *
Kofax Power PDF Advanced 4.0 Kofax Power PDF Advanced 4.0
661,01 zt * 854,02 zt *
Kofax Power PDF Standard 4.0 Kofax Power PDF Standard 4.0
367,01 zt * 502,15 zt *
Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO
Od 2 439,71 zt * 3 331,51 zt *
Ashampoo Snap 14 | Windows Ashampoo Snap 14 | Windows
107,31 zt * 195,51 zt *
Ashampoo Home Design 7 | Windows Ashampoo Home Design 7 | Windows
112,21 zt * 244,51 zt *
Audials One 2023 | Windows Audials One 2023 | Windows
367,01 zt * 440,51 zt *
Czytnik zrzutów ekranu Abbyy Czytnik zrzutów ekranu Abbyy
73,01 zt * 97,51 zt *
Ashampoo Snap 14 | Windows Ashampoo Snap 14 | Windows
122,01 zt * 195,51 zt *
Adobe Acrobat Pro DC Adobe Acrobat Pro DC
1 400,91 zt * 1 694,91 zt *
PDF-XChange Editor Plus | Windows PDF-XChange Editor Plus | Windows
Od 386,61 zt * 445,90 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Home Windows 11 Home
122,01 zt * 440,51 zt *
Wskazówka!
Norton 360 | Bez subskrypcji Norton 360 | Bez subskrypcji
Od 63,21 zt * 92,61 zt *
Corel PDF Fusion | Windows Corel PDF Fusion | Windows
112,21 zt * 146,51 zt *
Windows Server 2008 Użytkownik Windows Server 2008 Użytkownik
Od 48,51 zt * 74,92 zt *
Ashampoo Snap 11 | Windows Ashampoo Snap 11 | Windows
112,21 zt * 190,51 zt *
VMware Workstation Pro 14 VMware Workstation Pro 14
367,01 zt * 1 049,58 zt *
Wyświetlony