• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
Kofax Omnipage Ultimate | Windows

Kofax Omnipage Ultimate | Windows

710,01 zt * 930,51 zt * (23,7% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 28 razy
  • BS-10847
  • DE | EN | FR
  • 1 PC
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Kofax Omnipage Ultimate | Windows"

U nas kupisz Kofax Omnipage Ultimate w bardzo korzystnej cenie

Przekształć swoje codzienne dokumenty w pożądany dokument w zaledwie kilku krokach i zaufaj Kofax Omnipage Ultimate. Sprawdzone oprogramowanie znanego producenta przekonuje intuicyjną obsługą oraz wsparciem dla wszystkich popularnych formatów. Ponadto, obiecuje on Kofax bardzo dokładne i skuteczne rozpoznawanie, które zaoszczędzi ci wiele czasu. Cała funkcjonalność programu jest odpowiednia nie tylko dla prywatnych komputerów, ale także doskonale sprawdza się w profesjonalnym miejscu pracy. Z nami otrzymujesz korzystne licencje, które umożliwiają szybką aktywację i nieograniczone użytkowanie. Ponadto przekonujemy Cię najlepszą obsługą na wszystkich kanałach.

Pracuj bardziej efektywnie dzięki dokumentom i odpowiedniemu oprogramowaniu

Cel oprogramowania Kofax Omnipage Ultimate jest efektywna praca z dokumentami. Z pomocą prostej i szybkiej konwersji istniejących plików możesz zapisać je w pożądanym formacie, zapewnić lepszy przegląd, a także w kilku prostych krokach znaleźć całą zawartość, której szukasz.

Ogólnie rzecz biorąc, program Kofax Omnipage Ultimate jest oprogramowaniem OCR. Skrót ten oznacza "Optical Character Recognition" (optyczne rozpoznawanie znaków) i umożliwia automatyczne rozpoznawanie zeskanowanych dokumentów. Na przykład możesz po prostu zeskanować stronę za pomocą drukarki, a oprogramowanie zrobi resztę za ciebie. Po krótkim czasie oczekiwania masz plik nadający się do użytku i edycji. Następnie otwórz go za pomocą dowolnego programu, by wprowadzić zmiany lub kontynuować pracę.

Wsparcie w zakresie plików i formatów jest bardzo szerokie Kofax Omnipage Ultimate bardzo szeroki zakres. Zwłaszcza jeśli chodzi o formaty wyjściowe, masz pełną swobodę i możesz pracować z preferowanym wariantem. Czy PDF, Microsoft Word, Excel powerPoint czy nawet HTML i ePub, praktycznie nic nie pozostaje do życzenia.

Używając Kofax Omnipage Ultimate, producent odnosi się przede wszystkim do szczególnie dokładnego rozpoznawania dzięki wszechstronnie ulepszonemu algorytmowi. W związku z tym nawet konwersja skomplikowanych i dużych skanów nie stanowi problemu dla oprogramowania OCR. Teksty, układ i wszystkie inne treści są dla ciebie dostępne bezpośrednio po udanej konwersji i mogą być odpowiednio edytowane.

Ważna jest też wysoka wydajność oprogramowania. Jest to szczególnie widoczne, gdy jednocześnie ma być przetwarzanych kilka plików. W segmencie profesjonalnym jest to rzadkość, ponieważ wiele stron i jednoczesne skanowanie ma ogromne znaczenie dla produktywności. Program Kofax Omnipage Ultimate pomaga w tym, zapewniając tzw. przetwarzanie wsadowe. Użyj tej opcji, aby w prosty sposób przekonwertować duże ilości dokumentów z folderu lub wiadomości e-mail. Wystarczy kilka kliknięć, a oprogramowanie zacznie działać i przejmie konwersję w czasie rzeczywistym.

Inną praktyczną funkcją jest możliwość tworzenia dokumentów z możliwością przeszukiwania. Dzięki odpowiedniej konwersji do przeszukiwalnych plików PDF możesz śledzić i znajdować pożądaną treść nawet w dużych dokumentach z dużą ilością tekstu. Nawet dokładne sekwencje liczbowe są dla ciebie gotowe dzięki praktycznemu wyszukiwaniu po udanej konwersji.

Pracuj w ruchu dzięki Kofax Omnipage Ultimate

Codzienna praca coraz bardziej rozszerza się na sferę mobilną. W związku z tym prawdopodobnie nie używasz już tylko klasycznego komputera stacjonarnego lub notebooka, ale także smartfona lub tabletu. Oprogramowanie Kofax Omnipage Ultimate wspiera Cię w pracy mobilnej w każdym środowisku. Można na przykład zrobić zdjęcie odpowiedniego dokumentu za pomocą wbudowanego aparatu. Upewnij się, że istotne części są równomiernie podświetlone i łatwe do odczytania, tak byś mógł je potem od razu przekształcić. Dzięki temu nie tylko oszczędzasz dużo czasu, ale też możesz pracować z pełną różnorodnością swojego sprzętu.

Aby praca była efektywna i niezawodna, Kofax Omnipage Ultimate przekonuje także dodatkowymi funkcjami. Na przykład dokumenty w różnych językach, które znajdziesz w internecie lub otrzymasz w ramach komunikacji biznesowej z partnerami, nie stanowią problemu. W tym przypadku możesz też łatwo przekształcić pliki w formę edytowalną. Producent Kofax obiecuje Ci, jako użytkownikowi, wsparcie dla ponad 120 języków w tym zakresie; są one rozpoznawane całkowicie automatycznie.

Wsparcie dla wszystkich popularnych systemów operacyjnych

Nic nie stoi na przeszkodzie, by używać Kofax Omnipage Ultimate we wszystkich obecnych systemach. Zwłaszcza w obecnej wersji producent po raz kolejny znacząco rozszerza wsparcie i umożliwia na przykład instalację oprogramowania na aktualnym systemie operacyjnym Windows 10 System operacyjny. Także nowe Windows 11 jest także kompatybilny z nowym systemem operacyjnym, dzięki czemu po aktualizacji będziesz miał dostęp do wszystkich zwykłych funkcji. Również praktyczny, zwłaszcza w zastosowaniach profesjonalnych: Obecna wersja programu Kofax Omnipage Ultimate działa również pod kontrolą systemów operacyjnych Windows Server.

W przypadku pracy produkcyjnej program umożliwia prostą integrację ze skanerem i dlatego jest szczególnie elastyczny w tej dziedzinie. Możesz korzystać między innymi z klasycznych skanerów stacjonarnych, ale możesz też z łatwością używać urządzeń typu all-in-one, rozwiązań mobilnych czy drukarek wielofunkcyjnych. Nie musisz się więc martwić o obsługiwane technologie. Prosta obsługa za pomocą intuicyjnego menu dopełnia atrakcyjny wygląd programu i ułatwia rozpoczęcie korzystania z niego, zwłaszcza jeśli nie jesteś zbyt obeznany z rozwiązaniami OCR. W razie problemów możesz też skorzystać z dobrze posegregowanego działu pomocy, w którym znajdziesz ważne wskazówki i porady. Jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy przy instalacji lub aktywacji, zawsze możesz polegać na przyjaznym serwisie BestSoftware.

W BestSoftware możesz otrzymać swoją stałą licencję po wyjątkowo korzystnej cenie

Zaoszczędź mnóstwo czasu w codziennym życiu dzięki szybkiemu i dokładnemu rozpoznawaniu treści za pomocą Kofax Omnipage Ultimate i kup swoją licencję już teraz w BestSoftware. Zakupione klucze pozwalają ci na stałe i nieograniczone korzystanie z nich, więc nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów. Oczywiście licencja zostanie dostarczona w ciągu 30 minut, a program będzie gotowy do pobrania natychmiast po zakupie. W naszym sklepie internetowym masz również dostęp do kolejnych rozwiązań programowych producenta Kofax, które mogą dodatkowo zwiększyć twoją produktywność. Użyj Kofax Power PDF Standard lub Kofax Power PDF Advanced do codziennej pracy z dokumentami PDF. Praktyczne: Dzięki Kofax PaperPort 14 Professional, Kofax PaperPort 14 Standard i Kofax OmniPage Standard spełniamy różne życzenia naszych klientów z absolutną łatwością. Kup więc od nas teraz i jednocześnie oszczędzaj na licencjach.

Wymagania systemowe - Kofax Omnipage Ultimate
Procesor Komputer z procesorem Intel®-Pentium® 1 GHz lub równoważnym lub wyższym
Systemy operacyjne   

Windows 10, Windows 8/8.1, Windows 7
Windows Server 2012, Windows Server 2008 R2

Pamięć robocza 1 GB pamięci głównej (RAM), zalecane 2 GB
Miejsce na dysku twardym  Łącznie 2,7 GB miejsca na dysku twardym dla wszystkich komponentów
  • 300 MB na komponenty aplikacji plus 100 MB podczas instalacji
  • 200 MB na tworzenie plików PDF
  • 700 MB dla PaperPort
Ekran Co najmniej 1024 * 768 pikseli
Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, skontaktuj się z producentem

 

 

Legalne:
Z prawomocnym wyrokiem Federalnego Trybunału Sprawiedliwości z dnia 11.12.2014 r. o sygnaturze akt: IZR 8/1 /3 naszą ofertą nie naruszamy żadnych praw osób trzecich i tym samym nie łamiemy żadnych zasad, oprogramowanie jest licencją jednostanowiskową, jednak rejestracja  nie jest możliwa. Możesz aktywować produkt i używać go bez ograniczeń.

Powiązane łącza do "Kofax Omnipage Ultimate | Windows"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Kofax Omnipage Ultimate | Windows"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Kofax Omnipage Ultimate | Windows"
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO
Od 2 439,71 zt * 3 331,51 zt *
CorelDRAW Graphics Suite 2021 CorelDRAW Graphics Suite 2021
3 184,51 zt * 3 429,51 zt *
Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO
Od 2 439,71 zt * 3 331,51 zt *
Kofax Power PDF Advanced 4.0 Kofax Power PDF Advanced 4.0
661,01 zt * 854,02 zt *
Nuance Omnipage 19 Ultimate | Windows Nuance Omnipage 19 Ultimate | Windows
440,51 zt * 1 107,84 zt *
PDF-XChange Editor Plus | Windows PDF-XChange Editor Plus | Windows
Od 656,11 zt * 734,51 zt *
PDF-XChange Editor Plus | Windows PDF-XChange Editor Plus | Windows
Od 386,61 zt * 445,90 zt *
PDF-XChange Editor | Windows PDF-XChange Editor | Windows
Od 303,31 zt * 342,51 zt *
Zoiper Pro Zoiper Pro
259,21 zt * 293,51 zt *
Ashampoo PDF Pro 3 | Windows Ashampoo PDF Pro 3 | Windows
95,06 zt * 342,51 zt *
Kofax Power PDF Standard 4.0 Kofax Power PDF Standard 4.0
367,01 zt * 502,15 zt *
Abbyy FineReader 15 Corporate | Windows Abbyy FineReader 15 Corporate | Windows
Od 685,51 zt * 808,01 zt *
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Eset Home Security Premium Eset Home Security Premium
Od 195,51 zt * 293,51 zt *
Kaspersky Plus 2023 Kaspersky Plus 2023
Od 146,51 zt * 180,81 zt *
Czytnik zrzutów ekranu Abbyy Czytnik zrzutów ekranu Abbyy
73,01 zt * 97,51 zt *
VMware Workstation 17 Pro VMware Workstation 17 Pro
734,51 zt * 1 371,51 zt *
AVG Ultimate 2023 | Windows / Mac AVG Ultimate 2023 | Windows / Mac
Od 73,01 zt * 171,01 zt *
G Data Total Security 2022 | Windows G Data Total Security 2022 | Windows
Od 97,51 zt * 171,01 zt *
Adobe Acrobat Pro DC Adobe Acrobat Pro DC
1 400,91 zt * 1 694,91 zt *
Kofax Power PDF Standard 5.0 Kofax Power PDF Standard 5.0
504,21 zt * 533,61 zt *
Microsoft Word 2021 MAC Microsoft Word 2021 MAC
293,51 zt * 367,01 zt *
Microsoft Word 2021 Windows Microsoft Word 2021 Windows
293,51 zt * 367,01 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Pro Windows 11 Pro
146,51 zt * 538,51 zt *
Ashampoo Office 8 | Windows Ashampoo Office 8 | Windows
68,11 zt * 342,51 zt *
Abbyy Finereader PDF dla Mac Abbyy Finereader PDF dla Mac
Od 293,51 zt * 420,91 zt *
Roxio Toast 19 Titanium | MAC Roxio Toast 19 Titanium | MAC
318,01 zt * 391,51 zt *
Wyświetlony