• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Abbyy FineReader PDF 16 Corporate | Windows 1 rok

685,51 zt * 808,01 zt * (15,16% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 17 razy
  • BS-11339
  • Wielojęzyczna strona
  • 1 PC
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten

Rok(y)

Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Abbyy FineReader PDF 16 Corporate | Windows"

Kup ABBYY FineReader PDF 16 Corporate WIN ESD w świetnej cenie - dostarczamy szybko i niezawodnie

Popularny program ABBYY FineReader PDF 16 Corporate WIN ESD jest dobrym rozwiązaniem do codziennej pracy z plikami PDF. W tym sprawdzonym programie znajdziesz wiele różnych narzędzi, które pozwolą Ci na wygodną pracę. Oczywiście możesz też liczyć na łatwą obsługę, dzięki czemu nawet początkujący będą mieli dobre rady z programem. Licencja na to popularne rozwiązanie jest dostępna w naszym sklepie internetowym BestSoftware i można ją nabyć wygodnie z domu. Szybka dostawa i kompetentna obsługa dopełniają atrakcyjności zakupów u nas.

Pracuj efektywnie dzięki programowi ABBYY FineReader PDF 16 Corporate WIN ESD

Oprogramowanie ABBYY FineReader PDF 16 Corporate WIN ESD służy do pracy z plikami PDF. W tym celu udostępnia wiele potężnych narzędzi. Używaj ich do tworzenia nowych plików, konwertowania istniejących form lub po prostu wprowadzania licznych zmian. Dzięki bogatemu wyborowi wydajnego oprogramowania nawet wysokie wymagania użytkowników powinny być spełnione bez żadnych problemów.

Sid Software w wersji korporacyjnej skupia się na szczególnie dużej liczbie funkcji i potężnych narzędzi. W ten sposób zwraca się uwagę przede wszystkim na użytkowników profesjonalnych, którzy mogą dokonać szczególnie dobrego wyboru. Możesz także korzystać ze zintegrowanej obsługi monitorów o wysokiej rozdzielczości oraz wielu innych funkcji, które mogą znacznie ułatwić Twoją codzienną pracę.

Dodatkowo, kupując licencję na oprogramowanie ABBYY FineReader PDF 16 Corporate WIN ESD, masz możliwość stworzenia zupełnie nowego dokumentu. Możesz nie tylko wstawić pożądaną treść, odpowiedni tekst i obrazy, ale także łatwo tworzyć i dostosowywać interaktywne i wypełnialne dokumenty. Istniejące pliki, które obecnie mają inny format, można również w kilku prostych krokach przekształcić w PDF. Aby to zrobić, wystarczy użyć menu kontekstowego, klikając prawym przyciskiem myszy; po kilku sekundach żądane pliki zostaną już przekonwertowane.

Jeśli chcesz wprowadzić zmiany w istniejącym pliku PDF, możesz również dokonać bardzo dobrego wyboru, kupując licencję na oprogramowanie ABBYY FineReader PDF 16 Corporate WIN ESD. Popularne rozwiązanie dostarcza Ci odpowiednich narzędzi do wykonania tej pracy. Na przykład możesz użyć tego potężnego narzędzia do łatwego dostosowania istniejącego tekstu. Dzięki programowi ABBYY FineReader PDF 16 Corporate WIN ESD możesz także w kilku prostych krokach dodawać lub usuwać różne elementy graficzne.

Ponadto podczas pracy z plikami PDF najważniejsza jest kwestia bezpieczeństwa. Jest to szczególnie prawdziwe w środowisku zawodowym. Również w tym przypadku oprogramowanie ABBYY FineReader PDF 16 Corporate WIN ESD okazuje się być doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich użytkowników o wysokich wymaganiach. Możesz na przykład indywidualnie określić niezbędne uprawnienia i w ten sposób chronić pliki przed nieuprawnionym drukowaniem lub kopiowaniem. Możesz nawet przypisać hasło do wszystkich dokumentów bez większego wysiłku. Otwarcie pliku będzie możliwe dopiero po wpisaniu hasła. Nawiasem mówiąc, kilku pracowników może bez problemu pracować razem nad jednym dokumentem. W tym celu program ABBYY FineReader PDF 16 Corporate WIN ESD oferuje między innymi praktyczną funkcję komentarzy. W tym miejscu można zgłaszać propozycje, które mogą być następnie przeglądane i rozumiane przez wszystkich użytkowników.

Intuicyjne korzystanie z wszystkich funkcji programu ABBYY FineReader PDF 16 Corporate WIN ESD

Mimo że program ABBYY FineReader PDF 16 Corporate WIN ESD oferuje szeroki zakres rozbudowanych funkcji, Ty jako użytkownik skorzystasz z bardzo prostej obsługi i przejrzystego interfejsu. Dzięki jasnym i wyraźnym etykietom powinieneś szybko znaleźć wszystkie narzędzia potrzebne do pracy i nawet niedoświadczeni użytkownicy mogą bezpośrednio zacząć używać go w codziennym życiu.

Ponadto producent stale aktualizuje oprogramowanie ABBYY FineReader PDF 16 Corporate WIN ESD i stale wprowadza na rynek nowe funkcje. Na przykład w obecnej wersji korzystasz ze wsparcia dla wszystkich nowych systemów operacyjnych firmy Microsoft. Oznacza to, że nie powinno być już żadnych przeszkód w korzystaniu z oprogramowania w systemach Windows 10 i Windows 11. Ponadto atrakcyjne zmiany w obecnej wersji obejmują całkowicie nowy interfejs użytkownika z wielofunkcyjnymi paskami, które ponownie ułatwiają wspomnianą wcześniej prostą obsługę. Pojawiło się też nowe narzędzie ułatwiające układanie stron w plikach PDF. Ponieważ jest to teraz natywna aplikacja dla systemu x64, możesz korzystać ze stabilnej i dobrej wydajności. Odpowiada za to nowo ulepszony rdzeń OCR najnowszej generacji, który umożliwia szybkie i niezawodne rozpoznawanie różnych tekstów i treści znajdujących się na komputerze. Dzięki wsparciu dla  Microsoft Azure i ulepszonemu zarządzaniu licencjami producent po raz kolejny kładzie nacisk na wykorzystanie oprogramowania ABBYY FineReader PDF 16 Corporate WIN ESD w środowisku profesjonalnym. Nie przegap zmian i innowacji i kup licencję na ABBYY FineReader PDF 16 Corporate WIN ESD wygodnie online już teraz.

Oczywiście u nas znajdziesz licencje na program ABBYY FineReader PDF 16 Corporate WIN ESD w korzystnej cenie

Zdobądź tanie i oryginalne licencje w naszym sklepie internetowym BestSoftware. Nasz asortyment jest bardzo szeroki i obejmuje wielu różnych producentów i produktów. Jeśli szukasz programu ABBYY FineReader PDF 16 Corporate, to z pewnością znajdziesz to, czego szukasz. Jeśli potrzebujesz również starszych wersji producenta Abbyy, w naszym sklepie znajdziesz dokładnie to, czego potrzebujesz. Abbyy FineReader PDF 15 Standard lub Abbyy Screenshot Reader są gotowe do zakupu. Przesyłkę wyślemy w ciągu 30 minut od otrzymania zamówienia i zapłaty. Zamówienie wysyłamy pocztą elektroniczną, abyś mógł skorzystać z dostawy tego samego dnia, jeśli chcesz. Czy masz jakieś pytania dotyczące zamówienia lub potrzebujesz pomocy w aktywacji klucza produktu? Wtedy nasza przyjazna i kompetentna obsługa klienta jest do Twojej dyspozycji. Możesz do nas zadzwonić, wysłać e-mail lub skorzystać z czatu na żywo. Czekamy na Twoje zamówienie.

Powiązane łącza do "Abbyy FineReader PDF 16 Corporate | Windows"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Abbyy FineReader PDF 16 Corporate | Windows"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Abbyy FineReader PDF 16 Corporate | Windows"
Wyświetlony