• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Ashampoo Photo Recovery | Windows

97,51 zt * 195,51 zt * (50,13% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 6 razy
  • BS-10912
  • Wielojęzyczna strona
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Ashampoo Photo Recovery | Windows"

Odzyskiwanie usuniętych zdjęć - Kup Ashampoo Photo Recovery

Zwłaszcza dzięki coraz większemu rozpowszechnieniu nowoczesnych aparatów fotograficznych o szczególnie wysokiej rozdzielczości, ludzie robią zdjęcia wielokrotnie w zaledwie kilku krokach. Bez względu na to, czy jest to wyjazd z rodziną na wakacje, czy po prostu z wycieczki, wspomnienia można stworzyć przy niewielkim wysiłku i w bardzo dobrej jakości. Ale zwłaszcza podczas sortowania kolekcji plików i zdjęć na komputerze, w codziennym pośpiechu bardzo szybko zdarza się, że usuwane są pojedyncze zdjęcia, które przecież powinny tam być. W takim przypadku wiele osób myśli, że zdjęcia i pliki są naprawdę utracone, ale tak nie musi być. Ponieważ nawet po usunięciu plików i nawet po opróżnieniu kosza korzystasz z nowoczesnej technologii, która pozwala ci je uratować, a potem po prostu przywrócić. Aby to zrobić, kup, między innymi, program Ashampoo Photo Recovery i polegaj na atrakcyjnych warunkach, dobrej obsłudze i szybkiej dostawie w ciągu maksymalnie 30 minut.

W przypadku przypadkowego skasowania Ashampoo Photo Recovery okazuje się szybką pomocą

Jak już wspomniano, przypadkowe usunięcie zdjęć lub plików zdarza się znacznie szybciej i częściej, niż można by się spodziewać. Dzieje się tak zarówno w środowisku prywatnym, jak i zawodowym. Abyś mógł odzyskać swoje pliki tak skutecznie i łatwo, jak to tylko możliwe, znany producent Ashampoo dostarcza ci odpowiednie oprogramowanie. Program Ashampoo Photo Recovery jest najnowocześniejszy, oferuje wiele korzyści i może być używany we wszystkich środowiskach. Zanim jednak użyjesz go po raz pierwszy, powinieneś zastosować się do ogólnych wskazówek, by znacząco zwiększyć szanse na sukces. Na przykład, powinieneś unikać dalszego zapisywania danych na komputerze, ponieważ może to znacząco wpłynąć na szanse odzyskania zdrowia.

Jeśli przypadkowo usunąłeś zdjęcia z dysku twardego, powinieneś, jeśli to możliwe, natychmiast uruchomić program Ashampoo Photo Recovery. Następnie aktywuj proces skanowania. Następnie oprogramowanie przeszuka twój komputer i dyski twarde w poszukiwaniu wszystkich obrazów, które można odzyskać. Oczywiście otrzymasz kompleksowy przegląd dostępnych zdjęć lub plików, które można odzyskać podczas procesu odzyskiwania. Następnie, po szybkim przejrzeniu, wybierz zdjęcia, które chcesz odzyskać, aktywuj je jednym kliknięciem i pozwól programowi Ashampoo Photo Recovery zrobić resztę. Po kilku sekundach gotowe i uratowane pliki można zapisać z powrotem na dysku twardym. Ważne jest jednak także to, byś już na pierwszy rzut oka widział, czy i jakie są szanse na sukces. Dzięki temu jeszcze przed rozpoczęciem pracy wiesz, czy będziesz mógł ponownie wykorzystać zdjęcia w zwykły sposób.

Nawiasem mówiąc, program Ashampoo Photo Recovery działa bardzo skutecznie nie tylko wtedy, gdy przez pomyłkę usunąłeś plik lub zdjęcie, ale także w wielu innych przypadkach. Dotyczy to na przykład defektu technologii pamięci, np. uszkodzonej karty pamięci w aparacie lub smartfonie. Oczywiście sformatowana pamięć USB będzie również w pełni obsługiwana, to samo dotyczy uszkodzonego systemu plików. Tak więc jest już jasne: Ashampoo Photo Recovery nie jest przeznaczone tylko dla zainstalowanych w komputerze dysków twardych i nośników danych, zewnętrzne nośniki danych również nie stanowią żadnego problemu. Karty pamięci, zewnętrzne dyski twarde czy pamięci USB - jeśli chcesz, możesz odzyskać pliki i zdjęcia ze wszystkich tych technologii przy niewielkim wysiłku.

Polegaj na innowacyjnym sposobie wyszukiwania i bardzo prostej obsłudze

Oprogramowanie Ashampoo Photo Recovery jest przeznaczone zarówno dla użytkowników prywatnych, jak i profesjonalnych, dlatego główną rolę odgrywa bardzo prosta obsługa. Intuicyjny interfejs jest podstawą efektywnej pracy. Wiele funkcji i narzędzi można znaleźć za pomocą kilku kliknięć. Oczywiście poszczególne narzędzia i przyciski w programie Ashampoo Photo Recovery są precyzyjnie opisane, co zapewnia dalszą orientację. Jeśli masz jakieś pytania jako niedoświadczony użytkownik lub początkujący, jest tu też dział pomocy praktycznej, w którym możesz znaleźć dalsze wskazówki i fakty dotyczące użytkowania.

Główną zaletą programu Ashampoo Photo Recovery jest skuteczne i intuicyjne wyszukiwanie utraconych zdjęć. Możesz m.in. łatwo ustawić, jaki format ma być wyszukiwany, dzięki czemu będziesz miał wgląd w dużą liczbę wyników. Jeśli chcesz, możesz bez większego wysiłku zapisać także inne parametry, np. rozmiar pliku czy rozdzielczość. Bardzo dokładne i precyzyjne wyniki nie stanowią już problemu podczas wyszukiwania za pomocą programu Ashampoo Photo Recovery. Dzięki temu innowacyjnemu rozwiązaniu oszczędzasz mnóstwo czasu i wysiłku, zwłaszcza w przypadku dużych nośników danych.

Wskazówka: Producent udostępnia ci bezpłatną wersję próbną programu Ashampoo Photo Recovery. Użyj go, by uzyskać pierwsze wrażenie i niezobowiązujący wgląd w możliwości, funkcje i narzędzia. Możesz wtedy poświęcić swój czas na podjęcie decyzji, czy cały pakiet programu spełnia twoje wymagania. Po wygaśnięciu wersji próbnej, my w BestSoftware, dzięki naszemu dobrze zaopatrzonemu sklepowi internetowemu, jesteśmy do twojej dyspozycji i umożliwiamy ci zakup licencji na Ashampoo Photo Recovery łatwo i tanio.

Oprogramowanie Ashampoo Photo Recovery możesz nabyć w BestSoftware po wyjątkowo niskiej cenie

W BestSoftware oprogramowanie Ashampoo Photo Recovery jest dostępne w wyjątkowo niskiej cenie, dzięki czemu możesz je bezpiecznie i łatwo kupić w domu. Zdaj się na atrakcyjne warunki i wiele innych korzyści, które są dla ciebie dostępne u nas. Zwracamy uwagę między innymi na bardzo dobrą obsługę, ponieważ w razie jakichkolwiek pytań czy problemów chcielibyśmy być przy tobie i zaoferować odpowiednie wsparcie. Możesz skontaktować się z naszymi ekspertami między innymi za pośrednictwem praktycznego czatu na żywo, ale jesteśmy też dostępni dla Ciebie na infolinii i przez e-mail. Oczywiście, nasz asortyment obejmuje również ogromną ofertę znanego producenta Ashampoo znanego producenta. Dlatego, między innymi, kolejne produkty Ashampoo PDF Pro 3 oraz Ashampoo Backup Pro 16 w BestSoftware są do twojej darmowej dyspozycji, z których możesz korzystać w prosty sposób i

 

Wymagania systemowe - Ashampoo Photo Recovery
Systemy operacyjne  Windows® 10, Windows® 8, Windows® 7 ( 64-Bit )
Komputer Dowolny komputer, który obsługuje wymienione powyżej systemy operacyjne. Systemy z procesorami ARM nie są obsługiwane.
Pamięć robocza Co najmniej 2 GB wolnej pamięci RAM
Inne

Aby móc korzystać z programu, w systemie wymagane są uprawnienia administracyjne.
Do aktywacji programu wymagane jest połączenie z internetem. Licencja na program jest sprawdzana w regularnych odstępach czasu.

Bardziej szczegółowe informacje można uzyskać od producenta.

 

Powiązane łącza do "Ashampoo Photo Recovery | Windows"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Ashampoo Photo Recovery | Windows"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Ashampoo Photo Recovery | Windows"
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO
2 498,51 zt * 3 331,51 zt *
CorelDRAW Graphics Suite 2021 CorelDRAW Graphics Suite 2021
Od 3 478,51 zt * 4 409,51 zt *
Ashampoo WinOptimizer 25 | Windows Ashampoo WinOptimizer 25 | Windows
122,01 zt * 244,51 zt *
Ashampoo Office 8 | Windows Ashampoo Office 8 | Windows
195,51 zt * 342,51 zt *
Ashampoo ZIP Pro 3 | Windows Ashampoo ZIP Pro 3 | Windows
97,51 zt * 195,51 zt *
Ashampoo Backup Pro 17 Ashampoo Backup Pro 17
122,01 zt * 244,51 zt *
Ashampoo UnInstaller 11 | Windows Ashampoo UnInstaller 11 | Windows
122,01 zt * 195,51 zt *
Ashampoo Backup Pro 16 | Windows Ashampoo Backup Pro 16 | Windows
122,01 zt * 244,51 zt *
Microsoft Word 2021 Windows Microsoft Word 2021 Windows
293,51 zt * 367,01 zt *
Microsoft Office 2021 Standard Mac Microsoft Office 2021 Standard Mac
587,51 zt * 1 224,51 zt *
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
CorelCAD 2021 | Windows | Mac CorelCAD 2021 | Windows | Mac
Od 391,51 zt * 489,51 zt *
COREL Paintshop Pro 2023 | Windows COREL Paintshop Pro 2023 | Windows
293,51 zt * 342,95 zt *
McAfee Total Protection 2023 McAfee Total Protection 2023
Od 82,81 zt * 122,01 zt *
Ashampoo Snap 14 | Windows Ashampoo Snap 14 | Windows
122,01 zt * 195,51 zt *
Parallels Desktop 18 Standard für MAC Parallels Desktop 18 Standard für MAC
Od 367,01 zt * 489,51 zt *
Windows 10 Pro N Windows 10 Pro N
73,01 zt * 175,42 zt *
Microsoft Outlook 2021 MAC Microsoft Outlook 2021 MAC
293,51 zt * 440,51 zt *
Microsoft Visio 2021 Standard Windows Microsoft Visio 2021 Standard Windows
440,51 zt * 1 861,51 zt *
Microsoft Outlook 2021 Windows Microsoft Outlook 2021 Windows
293,51 zt * 367,01 zt *
Microsoft Office 2021 Dom i biznes Mac Microsoft Office 2021 Dom i biznes Mac
538,51 zt * 1 126,51 zt *
Windows Server 2022 Standard Windows Server 2022 Standard
Od 1 954,61 zt * 4 900,00 zt *
Wyświetlony