• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Ashampoo Photo Recovery | Windows

97,51 zt * 195,51 zt * (50,13% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 11 razy
  • BS-10912
  • Wielojęzyczna strona
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Ashampoo Photo Recovery | Windows"

Odzyskiwanie usuniętych zdjęć - Kup Ashampoo Photo Recovery

Zwłaszcza dzięki coraz większemu rozpowszechnieniu nowoczesnych aparatów fotograficznych o szczególnie wysokiej rozdzielczości, ludzie robią zdjęcia wielokrotnie w zaledwie kilku krokach. Bez względu na to, czy jest to wyjazd z rodziną na wakacje, czy po prostu z wycieczki, wspomnienia można stworzyć przy niewielkim wysiłku i w bardzo dobrej jakości. Ale zwłaszcza podczas sortowania kolekcji plików i zdjęć na komputerze, w codziennym pośpiechu bardzo szybko zdarza się, że usuwane są pojedyncze zdjęcia, które przecież powinny tam być. W takim przypadku wiele osób myśli, że zdjęcia i pliki są naprawdę utracone, ale tak nie musi być. Ponieważ nawet po usunięciu plików i nawet po opróżnieniu kosza korzystasz z nowoczesnej technologii, która pozwala ci je uratować, a potem po prostu przywrócić. Aby to zrobić, kup, między innymi, program Ashampoo Photo Recovery i polegaj na atrakcyjnych warunkach, dobrej obsłudze i szybkiej dostawie w ciągu maksymalnie 30 minut.

W przypadku przypadkowego skasowania Ashampoo Photo Recovery okazuje się szybką pomocą

Jak już wspomniano, przypadkowe usunięcie zdjęć lub plików zdarza się znacznie szybciej i częściej, niż można by się spodziewać. Dzieje się tak zarówno w środowisku prywatnym, jak i zawodowym. Abyś mógł odzyskać swoje pliki tak skutecznie i łatwo, jak to tylko możliwe, znany producent Ashampoo dostarcza ci odpowiednie oprogramowanie. Program Ashampoo Photo Recovery jest najnowocześniejszy, oferuje wiele korzyści i może być używany we wszystkich środowiskach. Zanim jednak użyjesz go po raz pierwszy, powinieneś zastosować się do ogólnych wskazówek, by znacząco zwiększyć szanse na sukces. Na przykład, powinieneś unikać dalszego zapisywania danych na komputerze, ponieważ może to znacząco wpłynąć na szanse odzyskania zdrowia.

Jeśli przypadkowo usunąłeś zdjęcia z dysku twardego, powinieneś, jeśli to możliwe, natychmiast uruchomić program Ashampoo Photo Recovery. Następnie aktywuj proces skanowania. Następnie oprogramowanie przeszuka twój komputer i dyski twarde w poszukiwaniu wszystkich obrazów, które można odzyskać. Oczywiście otrzymasz kompleksowy przegląd dostępnych zdjęć lub plików, które można odzyskać podczas procesu odzyskiwania. Następnie, po szybkim przejrzeniu, wybierz zdjęcia, które chcesz odzyskać, aktywuj je jednym kliknięciem i pozwól programowi Ashampoo Photo Recovery zrobić resztę. Po kilku sekundach gotowe i uratowane pliki można zapisać z powrotem na dysku twardym. Ważne jest jednak także to, byś już na pierwszy rzut oka widział, czy i jakie są szanse na sukces. Dzięki temu jeszcze przed rozpoczęciem pracy wiesz, czy będziesz mógł ponownie wykorzystać zdjęcia w zwykły sposób.

Nawiasem mówiąc, program Ashampoo Photo Recovery działa bardzo skutecznie nie tylko wtedy, gdy przez pomyłkę usunąłeś plik lub zdjęcie, ale także w wielu innych przypadkach. Dotyczy to na przykład defektu technologii pamięci, np. uszkodzonej karty pamięci w aparacie lub smartfonie. Oczywiście sformatowana pamięć USB będzie również w pełni obsługiwana, to samo dotyczy uszkodzonego systemu plików. Tak więc jest już jasne: Ashampoo Photo Recovery nie jest przeznaczone tylko dla zainstalowanych w komputerze dysków twardych i nośników danych, zewnętrzne nośniki danych również nie stanowią żadnego problemu. Karty pamięci, zewnętrzne dyski twarde czy pamięci USB - jeśli chcesz, możesz odzyskać pliki i zdjęcia ze wszystkich tych technologii przy niewielkim wysiłku.

Polegaj na innowacyjnym sposobie wyszukiwania i bardzo prostej obsłudze

Oprogramowanie Ashampoo Photo Recovery jest przeznaczone zarówno dla użytkowników prywatnych, jak i profesjonalnych, dlatego główną rolę odgrywa bardzo prosta obsługa. Intuicyjny interfejs jest podstawą efektywnej pracy. Wiele funkcji i narzędzi można znaleźć za pomocą kilku kliknięć. Oczywiście poszczególne narzędzia i przyciski w programie Ashampoo Photo Recovery są precyzyjnie opisane, co zapewnia dalszą orientację. Jeśli masz jakieś pytania jako niedoświadczony użytkownik lub początkujący, jest tu też dział pomocy praktycznej, w którym możesz znaleźć dalsze wskazówki i fakty dotyczące użytkowania.

Główną zaletą programu Ashampoo Photo Recovery jest skuteczne i intuicyjne wyszukiwanie utraconych zdjęć. Możesz m.in. łatwo ustawić, jaki format ma być wyszukiwany, dzięki czemu będziesz miał wgląd w dużą liczbę wyników. Jeśli chcesz, możesz bez większego wysiłku zapisać także inne parametry, np. rozmiar pliku czy rozdzielczość. Bardzo dokładne i precyzyjne wyniki nie stanowią już problemu podczas wyszukiwania za pomocą programu Ashampoo Photo Recovery. Dzięki temu innowacyjnemu rozwiązaniu oszczędzasz mnóstwo czasu i wysiłku, zwłaszcza w przypadku dużych nośników danych.

Wskazówka: Producent udostępnia ci bezpłatną wersję próbną programu Ashampoo Photo Recovery. Użyj go, by uzyskać pierwsze wrażenie i niezobowiązujący wgląd w możliwości, funkcje i narzędzia. Możesz wtedy poświęcić swój czas na podjęcie decyzji, czy cały pakiet programu spełnia twoje wymagania. Po wygaśnięciu wersji próbnej, my w BestSoftware, dzięki naszemu dobrze zaopatrzonemu sklepowi internetowemu, jesteśmy do twojej dyspozycji i umożliwiamy ci zakup licencji na Ashampoo Photo Recovery łatwo i tanio.

Oprogramowanie Ashampoo Photo Recovery możesz nabyć w BestSoftware po wyjątkowo niskiej cenie

W BestSoftware oprogramowanie Ashampoo Photo Recovery jest dostępne w wyjątkowo niskiej cenie, dzięki czemu możesz je bezpiecznie i łatwo kupić w domu. Zdaj się na atrakcyjne warunki i wiele innych korzyści, które są dla ciebie dostępne u nas. Zwracamy uwagę między innymi na bardzo dobrą obsługę, ponieważ w razie jakichkolwiek pytań czy problemów chcielibyśmy być przy tobie i zaoferować odpowiednie wsparcie. Możesz skontaktować się z naszymi ekspertami między innymi za pośrednictwem praktycznego czatu na żywo, ale jesteśmy też dostępni dla Ciebie na infolinii i przez e-mail. Oczywiście, nasz asortyment obejmuje również ogromną ofertę znanego producenta Ashampoo znanego producenta. Dlatego, między innymi, kolejne produkty Ashampoo PDF Pro 3 oraz Ashampoo Backup Pro 16 w BestSoftware są do twojej darmowej dyspozycji, z których możesz korzystać w prosty sposób i

 

Wymagania systemowe - Ashampoo Photo Recovery
Systemy operacyjne  Windows® 10, Windows® 8, Windows® 7 ( 64-Bit )
Komputer Dowolny komputer, który obsługuje wymienione powyżej systemy operacyjne. Systemy z procesorami ARM nie są obsługiwane.
Pamięć robocza Co najmniej 2 GB wolnej pamięci RAM
Inne

Aby móc korzystać z programu, w systemie wymagane są uprawnienia administracyjne.
Do aktywacji programu wymagane jest połączenie z internetem. Licencja na program jest sprawdzana w regularnych odstępach czasu.

Bardziej szczegółowe informacje można uzyskać od producenta.

 

Powiązane łącza do "Ashampoo Photo Recovery | Windows"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Ashampoo Photo Recovery | Windows"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Ashampoo Photo Recovery | Windows"
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO
Od 2 439,71 zt * 3 331,51 zt *
CorelDRAW Graphics Suite 2021 CorelDRAW Graphics Suite 2021
3 184,51 zt * 3 429,51 zt *
Microsoft Office 2021 Standard Windows Microsoft Office 2021 Standard Windows
587,51 zt * 1 126,51 zt *
AOMEI Backupper Professional AOMEI Backupper Professional
Od 117,11 zt * 220,01 zt *
Ashampoo Undeleter | Windows Ashampoo Undeleter | Windows
63,21 zt * 122,01 zt *
Ashampoo Office 8 | Windows Ashampoo Office 8 | Windows
68,11 zt * 342,51 zt *
Microsoft Exchange Server 2019 Standard Microsoft Exchange Server 2019 Standard
1 959,51 zt * 2 694,51 zt *
NOWY
AOMEI Backupper WorkStation | Windows AOMEI Backupper WorkStation | Windows
Od 195,51 zt * 244,51 zt *
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Ashampoo Home Design 7 | Windows Ashampoo Home Design 7 | Windows
112,21 zt * 244,51 zt *
AVG Ultimate 2023 | Windows / Mac AVG Ultimate 2023 | Windows / Mac
Od 73,01 zt * 171,01 zt *
Magix Video Deluxe 2023 Windows Magix Video Deluxe 2023 Windows
293,51 zt * 391,51 zt *
Czytnik zrzutów ekranu Abbyy Czytnik zrzutów ekranu Abbyy
73,01 zt * 97,51 zt *
McAfee Antivirus Plus 2023 McAfee Antivirus Plus 2023
Od 28,91 zt * 122,01 zt *
Zoiper Pro Zoiper Pro
259,21 zt * 293,51 zt *
Windows 10 Pro N Windows 10 Pro N
73,01 zt * 175,42 zt *
Ashampoo PDF Pro 3 | Windows Ashampoo PDF Pro 3 | Windows
95,06 zt * 342,51 zt *
Ashampoo Backup Pro 15 Ashampoo Backup Pro 15
122,01 zt * 244,95 zt *
Ashampoo ActionCam Ashampoo ActionCam
87,71 zt * 244,95 zt *
Norton 360 | Bez subskrypcji Norton 360 | Bez subskrypcji
Od 63,21 zt * 92,61 zt *
CorelDRAW Graphics Suite 2021 CorelDRAW Graphics Suite 2021
3 184,51 zt * 3 429,51 zt *
Windows 10 Edukacja Windows 10 Edukacja
126,91 zt * 155,33 zt *
Windows 10 Enterprise LTSC 2021 Windows 10 Enterprise LTSC 2021
881,95 zt * 1 110,39 zt *
Wskazówka!
Windows 10 Home Windows 10 Home
68,11 zt * 125,15 zt *
Wskazówka!
Wyświetlony