• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Kofax Power PDF Standard 4.0 Mac

465,01 zt * 502,15 zt * (7,4% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 44 razy
  • BS-10572
  • Wielojęzyczna strona
  • 1 Mac
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Kofax Power PDF Standard 4.0 Mac"

Możesz nabyć Kofax Power PDF Standard 4.0 Mac w BestSoftware za niską cenę

BestSoftware oferuje szczególnie korzystne warunki dla sprawdzonego oprogramowania Kofax Power PDF Standard 4.0 Mac. Program nadaje się szczególnie do używania na komputerach Mac i oczywiście obsługuje wszystkie aktualne wersje. Dzięki licznym możliwościom efektywnej pracy z plikami PDF, to dobrze wyposażone oprogramowanie jest nie tylko bardzo dobrym wyborem dla prywatnych, okazjonalnych użytkowników, ale staje się też coraz bardziej popularne w środowisku profesjonalnym. Jesteśmy twoim partnerem, jeśli chcesz kupić produkty producenta Kofax, dostarczamy je szybko i jesteśmy dostępni dla ciebie przez e-mail, czat na żywo i telefon.

Ważne: w codziennej pracy polegaj na bezpieczeństwie

Pliki PDF z wrażliwą zawartością są często spotykane w segmencie profesjonalnym. W związku z tym ważne jest odpowiednie zabezpieczenie, by uniemożliwić dostęp do dokumentów osobom nieupoważnionym. Producent programu Kofax Power PDF Standard 4.0 Mac stworzył już ku temu podstawy, wprowadzając podstawowe szyfrowanie. Przydziel bezpieczne hasło i polegaj na aktualnym 256-bitowym szyfrowaniu. Dopiero po wpisaniu hasła uzyskasz dostęp do zawartości. Program pozwala także na nadawanie indywidualnych uprawnień. W ten sposób możesz m.in. uniemożliwić wydruk formularza lub uniemożliwić wprowadzanie zmian.

Wiele firm ogranicza użycie JavaScript ze względów bezpieczeństwa. Aby to ograniczenie nie stało się problemem podczas korzystania z Kofax Power PDF Standard 4.0 Mac, firma Kofax wprowadza sprawdzanie certyfikatu bezpieczeństwa dla JavaScript. W tym celu żądasz ważnego i podpisanego certyfikatu, dzięki któremu będziesz mógł korzystać ze wszystkich cech i funkcji bez ograniczeń, mimo wysokiego poziomu bezpieczeństwa.

Omówienie narzędzi Kofax Power PDF Standard 4.0 Mac

W przypadku oprogramowania Kofax Power PDF Standard 4.0 Mac producent wskazuje na wszechstronne narzędzia do efektywnej pracy z plikami PDF. Zasadniczo są to opcje tworzenia, edytowania, konwertowania i udostępniania odpowiednich dokumentów.

Jeśli chcesz stworzyć praktyczną i interaktywną formę, ten program ma do tego optymalne warunki. Zacznij pracę od podstaw i stwórz projekt według własnych potrzeb. Poza obowiązkowymi polami na dane osobowe, pola na podpisy i inne specjalne elementy nie stanowią żadnego problemu. Kiedy już ukończysz pracę nad plikiem i zapiszesz go pomyślnie, po prostu wyślij go dalej. Dzięki odpowiedniemu oprogramowaniu klienci lub pracownicy mogą teraz w kilku prostych krokach wprowadzić wszystkie istotne informacje do interaktywnego formularza.

Ale dzięki Kofax Power PDF Standard 4.0 Mac możesz również pracować bardzo wydajnie z już gotowymi dokumentami. Na przykład, możesz polegać na zintegrowanej funkcji konwertowania plików. Wsparcie dla konwersji dotyczy najbardziej popularnych typów dokumentów, na przykład z Microsoft Word czy Excel. Przekształć odpowiednie pliki w plik PDF za pomocą jednego kliknięcia. Konwersja działa jednak także w drugą stronę, dzięki czemu pliki PDF można szybko przekształcić w poprawnie sformatowany dokument Microsoft Office. Po wykonaniu tego kroku wszystkie tabele, kolumny i układy są nadal dostępne. Gotowe dokumenty można też dostosować do własnych potrzeb. Możesz usuwać poszczególne strony lub usuwać istniejący tekst. Możesz też dodać nową treść, by zakończyć pracę z sukcesem. Możliwości w tym kroku są bardzo szerokie, nie tylko proste fragmenty tekstu są możliwe. Możesz też dodać np. film, ale musi on być w formacie MP4. Możesz też dodać diagramy, zdjęcia lub grafiki do gotowego pliku PDF za pomocą kilku kliknięć. Jeśli chodzi o konwertowanie skanów, dzięki Kofax Power PDF Standard 4.0 Mac możesz skorzystać z ulepszonych technik i algorytmów. Producent oprogramowania obiecuje ci bardzo dokładne rozpoznawanie pojedynczych liter, tekstu i uwag. Podczas edycji tekstu korzystasz z kolejnej ważnej innowacji wprowadzonej w aktualnej wersji programu dla Maca. W ten sposób nic nie stoi na przeszkodzie, by wyregulować tekst od prawej do lewej. Ta zaleta ujawnia się w przypadku języków pokrewnych, na przykład hebrajskiego czy arabskiego.

Oprogramowanie nie wymaga intensywnego szkolenia

Cały interfejs użytkownika i pełna funkcjonalność programu Kofax Power PDF Standard 4.0 Mac zostały zaprojektowane przez producenta tak, aby były bardzo proste i intuicyjne. To sprawia, że na początku kompleksowe szkolenie nie jest konieczne. Jako użytkownik możesz nawet bez problemu korzystać z różnych narzędzi. Gdyby jednak pojawiły się problemy, oczywiście dostępny jest obszerny dział pomocy.

Ponadto Kofax Power PDF Standard 4.0 Mac wyposażony jest w wiele funkcji, które znacznie ułatwiają codzienną pracę. Na przykład, oszczędź sobie czasochłonnego wpisywania długich tekstów i użyj funkcji dyktowania w aplikacji Dragon Notes, aby szybko dokonać odpowiednich wpisów. Jeśli chcesz szczególnie efektywnie współpracować ze swoimi współpracownikami, możesz skorzystać z bezpośredniego interfejsu w chmurze. Za pomocą tej funkcji natychmiast przesyłasz dokumenty i zmiany do magazynu online i umożliwiasz innym użytkownikom dostęp do nich. Oczywiście Kofax Power PDF Standard 4.0 Mac obsługuje wielu różnych dostawców usług i rozwiązań, takich jak OneDrive firmy Microsoft czy Google Drive. Po połączeniu przesyłanie plików PDF jest wyjątkowo proste. Jednocześnie dzięki tej funkcji możesz pracować w sposób elastyczny. Wszechstronne automatyzacje podczas zapisywania plików PDF, np. w celu utworzenia archiwum, a także podczas konwersji skanów odciążają Cię w codziennej pracy i sprawiają, że korzystanie z Kofax Power PDF Standard 4.0 Mac jest wyjątkowo intuicyjne.

Witamy Cię w BestSoftware z atrakcyjnym asortymentem produktów

W BestSoftware zapewniamy atrakcyjne rozwiązania programowe dla efektywnej pracy biurowej na komputerze, wykraczające poza popularny wariant Kofax Power PDF Standard 4.0 Mac. Dotyczy to przede wszystkim innych rozwiązań znanego producenta, firmy Kofax. Jeśli chcesz wykorzystać te możliwości również na komputerach z systemem Windows, masz dostęp do Kofax Power PDF Standard 4.0 for Windows lub lepiej wyposażonego wariantu Kofax Power PDF Advanced 4.0. Z drugiej strony narzędzia Kofax Omnipage Standard lub Kofax PaperPort 14 Standard obiecują Ci większą wydajność w pracy z dokumentami. Self

oczywiście oferujemy również lepiej wyposażone wersje dla użytkowników profesjonalnych, na przykład Kofax PaperPort 14 Professional i Kofax Omnipage Ultimate. Nie spiesz się więc, by rozejrzeć się po naszej ofercie, kupić niezbędne licencje do nieograniczonego użytku i uzyskać kompetentne wsparcie od naszego zespołu serwisowego w razie jakichkolwiek pytań lub problemów.

Wymagania systemowe - Kofax Power PDF Standard 4.0 Mac
Procesor

Komputer Mac® z procesorem Intel® lub Apple M1

Systemy operacyjne   

Obsługuje system Mac OS 10.14 (Mojave) i nowsze wersje

RAM Co najmniej 1GB RAM
Miejsce na dysku twardym  1 GB wolnego miejsca na dysku twardym
Wyświetlacz Co najmniej 1024 * 768 pikseli
Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, skontaktuj się z producentem

 

 

Legalne:
Z prawomocnym wyrokiem Federalnego Trybunału Sprawiedliwości z dnia 11.12.2014 r. o sygn. akt: IZR 8/1 /3 naszą ofertą nie naruszamy żadnych praw osób trzecich i tym samym nie łamiemy żadnych zasad, oprogramowanie jest licencją jednostanowiskową, jednak rejestracja  nie jest możliwa. Możesz aktywować produkt i używać go bez ograniczeń.

Powiązane łącza do "Kofax Power PDF Standard 4.0 Mac"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Kofax Power PDF Standard 4.0 Mac"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Kofax Power PDF Standard 4.0 Mac"
Kofax Power PDF Advanced 4.0 Kofax Power PDF Advanced 4.0
685,51 zt * 854,02 zt *
Kofax Power PDF Advanced 4.0 Kofax Power PDF Advanced 4.0
661,01 zt * 854,02 zt *
Abbyy Finereader PDF dla Mac Abbyy Finereader PDF dla Mac
Od 293,51 zt * 420,91 zt *
Kofax Power PDF Standard 4.0 Kofax Power PDF Standard 4.0
367,01 zt * 502,15 zt *
PDF-XChange Editor Plus | Windows PDF-XChange Editor Plus | Windows
Od 386,61 zt * 445,90 zt *
Microsoft Excel 2021 MAC Microsoft Excel 2021 MAC
293,51 zt * 524,74 zt *
Microsoft Office 2021 Dom i biznes Mac Microsoft Office 2021 Dom i biznes Mac
538,51 zt * 1 126,51 zt *
Corel PDF Fusion | Windows Corel PDF Fusion | Windows
112,21 zt * 146,51 zt *
Nuance Omnipage 19 Ultimate | Windows Nuance Omnipage 19 Ultimate | Windows
440,51 zt * 1 107,84 zt *
Windows 10 Home Windows 10 Home
68,11 zt * 125,15 zt *
Kofax Power PDF Standard 5.0 Kofax Power PDF Standard 5.0
489,51 zt * 533,61 zt *
Microsoft Outlook 2021 MAC Microsoft Outlook 2021 MAC
293,51 zt * 440,51 zt *
Ashampoo PDF Pro 3 | Windows Ashampoo PDF Pro 3 | Windows
95,06 zt * 342,51 zt *
Wskazówka!
Parallels Desktop 17 Pro dla MAC Parallels Desktop 17 Pro dla MAC
489,51 zt * 636,51 zt *
Microsoft Excel 2016 MAC Microsoft Excel 2016 MAC
97,51 zt * 351,38 zt *
Ashampoo PDF Pro 2 | Windows Ashampoo PDF Pro 2 | Windows
82,81 zt * 200,56 zt *
Adobe Acrobat Standard 2017 | Windows Adobe Acrobat Standard 2017 | Windows
955,01 zt * 1 155,66 zt *
Microsoft Outlook 2019 Windows Microsoft Outlook 2019 Windows
146,51 zt * 440,51 zt *
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Wyświetlony