• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Corel AfterShot Pro 3 | Windows | Mac | Linux

293,51 zt * 342,51 zt * (14,31% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 5 razy
  • BS-10654
  • Wielojęzyczna strona
  • 1 Urządzenie
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Corel AfterShot Pro 3 | Windows | Mac | Linux"

Kup Corel AfterShot Pro 3 w BestSoftware i skorzystaj z niskich cen

Kup teraz tanią licencję na program Corel AfterShot Pro 3 w BestSoftware i edytuj swoje zdjęcia w formacie RAW w zaledwie kilku krokach. Dostępne są tu liczne narzędzia i wszechstronne możliwości efektywnej pracy. Program jest bardzo dobrym wyborem dla profesjonalnych użytkowników, można go też dostosować do indywidualnych potrzeb dzięki praktycznym wtyczkom i znacznie zwiększyć jego funkcjonalność. Przekonaj się już teraz o wszystkich atrakcyjnych możliwościach i wykorzystaj w pełni wszystkie swoje nagrania, korzystając z licznych narzędzi za pomocą kilku kliknięć. Jesteśmy gotowi pomóc ci, jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy z oprogramowaniem.

Corel AfterShot Pro 3 to zaawansowany edytor zdjęć RAW

Wiele narzędzi i możliwości programu Corel AfterShot Pro 3 pozwala na efektywną edycję zdjęć i ujęć. Jest to aktualny i potężny program do edycji zdjęć RAW. Oznacza to, że współpracuje ze specjalnym i wymagającym formatem, którego wiele nowoczesnych aparatów używa w życiu codziennym. Aby uzyskać jak najlepsze rezultaty z tych zdjęć, masz dostęp do wielu różnych narzędzi.

Na przykład masz możliwość osadzenia na zdjęciu znaku wodnego w kilku prostych krokach. Te znaki wodne mają kilka przekonujących zalet: z jednej strony zwiększają twoje bezpieczeństwo, a z drugiej mogą być użyte do reklamowania twojej firmy lub pracy. Oczywiście możesz dodać indywidualną treść jako znak wodny do swoich plików RAW. W tym przypadku nie musi to być tylko twoje logo, można też łatwo dodać informacje kontaktowe. Możesz też określić, czy nowy znak wodny ma się znaleźć na pojedynczym zdjęciu, czy raczej bezpośrednio we wszystkich plikach. Dokonaj dalszych ustawień, na przykład dotyczących rozmiaru, przezroczystości, pozycji i wyrównania znaku wodnego, aby uzyskać optymalne rezultaty.

Kolejnym narzędziem w programie Corel AfterShot Pro 3 jest korekcja skaz. Wykorzystaj to, by zaoszczędzić mnóstwo czasu, ponieważ odpowiednie narzędzia są teraz zawarte bezpośrednio w tym programie i nie trzeba już przechodzić do innych programów do edycji zdjęć. Korzystaj z praktycznych funkcji retuszu i łatwego poprawiania zdjęć, za pomocą kilku prostych kroków możesz usunąć ze zdjęć niechciane treści lub nieestetyczne obszary. Do optymalizacji dostępne są narzędzia okręgu, pędzla, wielokąta i narzędzia odręczne, które są oczywiście bardzo łatwe w użyciu. Nowy jest także algorytm, który jest używany do odzyskiwania highlightów. Dzięki temu możesz odzyskać znacznie więcej szczegółów i odcieni na prześwietlonych zdjęciach. Jednak dzięki nowemu algorytmowi możliwości programu Corel AfterShot Pro 3 sięgają znacznie dalej, ponieważ teraz można uzyskać dostęp do znacznie większej ilości danych i treści. Więc nawet jeśli twoje zdjęcia nie są idealne, to i tak uzyskasz świetną jakość i wspaniałe efekty.

Polegaj na wszechstronnym wsparciu dla szerokiej gamy formatów i dostosuj swoją pracę do swoich potrzeb

Dzięki wielu funkcjom i licznym możliwościom oprogramowanie Corel AfterShot Pro 3 nadaje się do profesjonalnego użytku i pracy w wielu środowiskach. Ty, jako użytkownik, skorzystasz między innymi z obsługi wielu różnych formatów obrazów i modułowych profili aparatów. Dynamiczne aktualizacje aparatu sprawiają, że możesz od razu korzystać z najnowszych profili. W związku z tym nie jest już konieczna kompleksowa instalacja poprawek do oprogramowania. Uzyskuj dostęp do profili i pobieraj je bezpośrednio z interfejsu programu Corel AfterShot Pro 3. Jeśli wybrana kamera nie jest dostępna mimo ogromnego wyboru, nie stanowi to żadnego problemu. Po prostu wyślij krótką wiadomość do zespołu programistów AfterShot, używając poręcznego przycisku "Feedback". Po prostu wyślij swoje zgłoszenie, a otrzymasz szybką odpowiedź.

Wszechstronne wsparcie ze strony Corel AfterShot Pro 3 obejmuje nie tylko obsługę profili aparatów, ale także korekty obiektywów. W aktualnej wersji popularnego programu liczne profile są dostępne za darmo. Dzięki odpowiednim funkcjom i możliwościom korekt możesz wydobyć jeszcze więcej ze swoich zdjęć, nawet w formacie RAW. Na przykład w kilku krokach możesz skorygować zniekształcenia spowodowane przez używany obiektyw.

Wskazówka: Jeśli regularnie pracujesz z oprogramowaniem Corel AfterShot Pro 3 i chcesz być zawsze na bieżąco, zalecamy wymianę informacji z innymi użytkownikami. Możesz skorzystać z nowych informacji lub wtyczek, które są dostępne za darmo i mogą sprawić, że oprogramowanie będzie jeszcze łatwiejsze w użyciu. W sieciach społecznościowych istnieje też aktywna społeczność skupiona wokół Corel AfterShot Pro 3. Najlepiej jest dołączyć bezpośrednio do tych grup i społeczności, by być zawsze na bieżąco i korzystać ze wszystkich zalet. Kup więc teraz oprogramowanie w niskiej cenie w sklepie internetowym BestSoftware i daj się przekonać o atrakcyjnych możliwościach, jakie program Corel AfterShot Pro 3 oferuje ci w codziennym życiu.

Rozszerz możliwości programu Corel AfterShot Pro 3 dzięki wielu praktycznym wtyczkom

Oprogramowanie Corel AfterShot Pro 3 jest idealne do indywidualnego i wszechstronnego użytku w segmencie profesjonalnym. Aby móc sprostać wymaganiom poszczególnych użytkowników, istnieją szerokie możliwości rozbudowy dzięki wtyczkom. W zasadzie funkcja ta nie jest nowością w popularnym programie, ale producent znacznie rozszerzył jej możliwości w obecnej wersji Corel AfterShot Pro 3. Dostępny jest nowy menedżer wtyczek. Dzięki temu możesz równie łatwo zainstalować darmowe lub płatne rozszerzenia, a także otrzymywać regularne aktualizacje już zainstalowanych wersji. Oczywiście, jeśli posiadasz odpowiednią wiedzę, możesz sam stać się aktywny i przekonać się o jej funkcjonalności. Dzięki unikalnemu API wtyczek możesz samodzielnie programować proste lub złożone wtyczki. Jedynym wymaganiem jest podstawowa znajomość języka C++. Oprócz tego potrzebujesz także wtyczki SDK i, oczywiście, odpowiedniej pasji do fotografii. Oczywiście inni użytkownicy Corel AfterShot Pro 3 również mogą korzystać z Twojej pracy, jeśli zdecydujesz się opublikować wtyczki, które sam stworzyłeś. Alternatywnie firma Corel umożliwi Ci współpracę z nią, abyś mógł udostępnić swoje wtyczki wszystkim klientom Corel AfterShot Pro 3.

Kup licencję na Corel AfterShot Pro 3 już teraz w BestSoftware

Już teraz dokonaj zakupu oprogramowania Corel AfterShot Pro 3 w sklepie internetowym BestSoftware i skorzystaj z atrakcyjnych korzyści. Już teraz przekonujemy cię korzystnymi kosztami, bo zamówienie jest opłacalne już ze względów finansowych. Ale także bezpośrednia dostępność do pobrania i szybkie dostarczenie klucza w ciągu maksymalnie 30 minut nie pozostawiają prawie nic do życzenia. Oczywiście, dostępnych jest wiele innych produktów ze znanego domu Corela, na przykład CorelDRAW Essentials 2021, Corel PaintShop Pro 2021, Corel PhotoMirage czy Corel Painter Essentials 7, które umożliwiają efektywną codzienną pracę. Możesz też kupić u nas specjalne rozwiązania programowe dla specjalnych grup docelowych w kilku krokach i bezpiecznie z domu. CorelCAD 2021 dla Windows i Mac czy CorelDRAW Technical Suite 2020 są tego dobrze znanymi przykładami. Skorzystaj już teraz, kupuj łatwo i korzystaj z najlepszej obsługi dla wszystkich swoich potrzeb. Możesz na przykład napisać do nas maila z ogólnymi wątpliwościami, skorzystać z naszego czatu na żywo lub zadzwonić bezpośrednio na infolinię, by porozmawiać z doświadczonym ekspertem. Czekamy na Twój zakup w naszym sklepie.

Wymagania systemowe Windows  - Corel AfterShot Pro 3 
Procesor 64-bitowy procesor Intel lub AMD (zalecany wielordzeniowy)
Systemy operacyjne    Windows® 10, Windows ® 8.1, Windows® 8, Windows® 7 z najnowszym dodatkiem Service Pack (edycje 64-bitowe)
RAM 2 GB RAM (zalecane 4 GB dla HDR)
Miejsce na dysku twardym 400 MB dostępnego miejsca na dysku twardym
Rozdzielczość ekranu  Rozdzielczość 1024 x 768 przy 16-bitowym wyświetlaniu kolorów (zalecana jest rozdzielczość 1280 x 768 przy 24-bitowym lub wyższym wyświetlaniu kolorów)
(w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji skontaktuj się z producentem)

 

Wymagania systemowe dla komputerów Mac - Corel AfterShot Pro 3 
Procesor

Obsługiwane są wszystkie modele komputerów Mac z procesorem Intel®

Systemy operacyjne    Mac OS®X 10.9 lub nowszy (edycja 64-bitowa)
Pamięć

2 GB RAM

Miejsce na dysku twardym

250 MB dostępnego miejsca na dysku twardym

Rozdzielczość ekranu  Rozdzielczość 1024 x 768 z 16-bitowym wyświetlaczem kolorów
(aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, skontaktuj się z producentem)

 

Wymagania systemowe dla systemu Linux - Corel AfterShot Pro 3 
Procesor 64-bitowy procesor Intel lub AMD (zalecany wielordzeniowy)
Systemy operacyjne   

Fedora®19 lub Ubuntu® 14.04 lub nowsze (dystrybucje 64-bitowe)

RAM 2 GB RAM
Miejsce na dysku twardym 250 MB dostępnego miejsca na dysku twardym
Rozdzielczość ekranu  Rozdzielczość 1024 x 768 z 16-bitowym kolorem
(w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji skontaktuj się z producentem)

Powiązane łącza do "Corel AfterShot Pro 3 | Windows | Mac | Linux"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Corel AfterShot Pro 3 | Windows | Mac | Linux"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Corel AfterShot Pro 3 | Windows | Mac | Linux"
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO
Od 2 439,71 zt * 3 331,51 zt *
Wskazówka!
CorelDRAW Graphics Suite 2021 CorelDRAW Graphics Suite 2021
Od 2 155,51 zt * 3 429,51 zt *
Adobe Photoshop Lightroom | Adobe Photoshop Lightroom |
734,51 zt * 832,51 zt *
Corel PaintShop Pro 2021 | Windows Corel PaintShop Pro 2021 | Windows
244,51 zt * 293,51 zt *
Pinnacle Studio 24 Plus | Windows Pinnacle Studio 24 Plus | Windows
244,51 zt * 489,51 zt *
Ashampoo Snap 14 | Windows Ashampoo Snap 14 | Windows
107,31 zt * 195,51 zt *
Wskazówka!
CorelCAD 2021 | Windows | Mac CorelCAD 2021 | Windows | Mac
Od 1 322,51 zt * 1 469,51 zt *
Wondershare Filmora 11 | Wondershare Filmora 11 |
Od 161,21 zt * 391,95 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Pro Windows 11 Pro
146,51 zt * 538,51 zt *
Pinnacle Studio 25 Plus | Windows Pinnacle Studio 25 Plus | Windows
391,51 zt * 489,75 zt *
Ashampoo Snap 12 | Windows Ashampoo Snap 12 | Windows
63,21 zt * 195,51 zt *
PhotoZoom Classic 7 | Windows PhotoZoom Classic 7 | Windows
146,51 zt * 342,51 zt *
Corel Painter 2021 Windows/Mac Corel Painter 2021 Windows/Mac
Od 729,61 zt * 1 738,76 zt *
Windows 10 Pro dla stacji roboczej Windows 10 Pro dla stacji roboczej
440,51 zt * 904,30 zt *
Kaspersky Anti-Virus 2021 Kaspersky Anti-Virus 2021
58,31 zt * 92,61 zt *
Norton Security 3.0 | 2022 | Pobierz Norton Security 3.0 | 2022 | Pobierz
Od 73,01 zt * 97,51 zt *
Wskazówka!
Windows 10 Home Windows 10 Home
68,11 zt * 125,15 zt *
Windows 8.1 Home Windows 8.1 Home
53,41 zt * 151,56 zt *
Wyświetlony