• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
Ten produkt nie jest obecnie dostępny.

Nero Platinum 2022 Unlimited | Windows

342,51 zt * 416,01 zt * (17,67% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 126 razy
  • BS-11184
  • Wielojęzyczna strona
  • 1 Urządzenie
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Nero Platinum 2022 Unlimited | Windows"

Kup Nero Platinum Unlimited 2022 - pobierz najnowszą wersję taniej w BestSoftware

Wraz z oprogramowaniem Nero Platinum Unlimited 2022, znany producent udostępnia wszystkim klientom aktualną i potężną wersję kompleksowo wyposażonego pakietu multimedialnego. Dzięki nowym technikom, gruntownej rewizji i nowym technologiom, oferta oprogramowania Nero Platinum Unlimited 2022 nie pozostawia praktycznie nic do życzenia. Oczywiście możesz otrzymać od nas licencję na program w niskiej cenie w sklepie internetowym BestSoftware i jednocześnie korzystać z wielu innych atrakcyjnych korzyści. Na przykład, przekażemy ci niezbędny klucz w ciągu maksymalnie 30 minut od dokonania udanego zakupu.

Nero Platinum Unlimited 2022 przekonuje również wieloma praktycznymi funkcjami

Nero Platinum Unlimited 2022 to oprogramowanie do nagrywania filmów, zdjęć i filmów w jednym produkcie. Dzięki swojemu wszechstronnemu wyposażeniu w wiele funkcji i narzędzi, program od wielu lat cieszy się dużym zainteresowaniem użytkowników. W nowej wersji z 2022 roku producent wprowadza kilka nowych cech i funkcji, by sprostać aktualnym wymaganiom użytkowników. Na przykład teraz nie jest już możliwe tylko przetwarzanie filmów w standardzie 4K; możesz nawet dopasować i przetwarzać pliki w rozdzielczości 8K bez większego wysiłku.

Nowością jest także sztuczna inteligencja, która jest teraz wykorzystywana w wielu elementach oprogramowania Nero Platinum Unlimited 2022. Dotyczy to na przykład narzędzia do cyfrowej edycji zdjęć. Jeśli chodzi o wyostrzanie istniejących obrazów, to teraz to ważne zadanie przejmuje inteligentna technologia. Jako użytkownik jesteś znacznie mniej skrępowany i masz więcej czasu na inne zadania w codziennym życiu.

Polegaj na kolejnym bardzo prostym i skutecznym działaniu Nero Platinum Unlimited 2022

W nowej wersji Nero Platinum Unlimited 2022 producent skupia się nie tylko na nowych technologiach, ale także na wyjątkowo prostej i skutecznej obsłudze. Starzy użytkownicy z pewnością zauważą świeży i nowy wygląd, ponieważ dialog startowy o nazwie "Nero Start" lśni w zmienionym blasku. Między innymi nowe zakładki są teraz swobodnie dostępne, na przykład pod nazwą "Ulubione" lub z pozycją "Ostatnio dodane". Dzięki tym punktom i nowym zakładkom producent Nero chce uczynić pracę jeszcze bardziej efektywną, łatwiejszą i przejrzystą oraz ułatwić korzystanie z niej początkującym. Między innymi możesz teraz szybciej nawigować pomiędzy poszczególnymi aplikacjami.

Dzięki typowemu dla siebie przejrzystemu oznakowaniu, Nero zapewnia, że Nero Platinum Unlimited 2022 jest intuicyjny w obsłudze, nawet jeśli nie jesteś jeszcze bardzo zaznajomiony z możliwościami i funkcjami programu. Na przykład, dzięki prostemu podziałowi na zakładki, możesz jednym rzutem oka znaleźć wszystkie funkcje obsługiwane przez sztuczną inteligencję, a tym samym zaoszczędzić cenny czas i wiele wysiłku w swojej zwykłej pracy z Nero Platinum Unlimited 2022.

Krótki przegląd innych funkcji oprogramowania Nero Platinum Unlimited 2022

Producent zaktualizował oprogramowanie Nero Platinum Unlimited 2022 i wprowadził wiele nowych technik, które znacznie ułatwiają korzystanie ze znanych już funkcji. Edycja zdjęć z wykorzystaniem inteligentnej technologii to tylko jeden z przykładów. Inteligentne narzędzia są również dostępne w programie do tworzenia kopii zapasowych danych "BackItUp", który jest integralną częścią Nero Platinum Unlimited 2022. Na przykład możesz ustawić zewnętrzny nośnik danych lub pamięć USB jako wyzwalacz tworzenia kopii zapasowej plików. Gdy tylko włożysz ten nośnik danych do komputera, tworzenie kopii zapasowej rozpocznie się automatycznie. Ogólnie rzecz biorąc, funkcje programu Nero Platinum Unlimited 2022 nie pozostawiają praktycznie nic do życzenia. Możesz na przykład używać praktycznego szyfrowania plików i kopii zapasowych, dzięki czemu nie będziesz musiał się już martwić o ochronę danych osobowych.

Do głównych kompetencji Nero Platinum Unlimited 2022 nadal należy tworzenie różnych nośników danych. Czy to DVD, Blu-ray, czy zwykły CD audio - możliwości są bardzo szerokie. Dzięki dużej szybkości i bardzo dobrej jakości, praktycznie żadne życzenie nie pozostaje niespełnione podczas pracy z odpowiednimi narzędziami. Inne funkcje obejmują łatwe odtwarzanie i efektywne przeglądanie różnych plików. Dzięki temu zawsze masz wgląd w swoje dane i zdjęcia. Program Duplicate Finder jest dostępny po to, by nie zajmowały one niepotrzebnie miejsca na dysku twardym i nie obniżały wydajności komputera. Przeszukuje twoje pliki i kolekcje w poszukiwaniu duplikatów, przedstawia ci wyniki i pozwala na ich bezpośrednie usunięcie, jeśli jest to konieczne. Dzięki Nero Platinum Unlimited 2022 zawsze masz wgląd w sytuację.

Ale oprogramowanie Nero Platinum Unlimited 2022 nie zaniedbuje także pracy twórczej. Na przykład, wykorzystaj zintegrowane i wszechstronne narzędzia do stworzenia kolażu lub pokazu slajdów z najpiękniejszych zdjęć i cennych wspomnień. Masz do dyspozycji wiele szablonów i opcji kreatywnych. Jeśli chcesz nagrać dodatkową zawartość, na przykład muzykę lub filmy, możesz to zrobić w kilku prostych krokach dzięki oprogramowaniu Nero Platinum Unlimited 2022. Dzięki funkcji rippowania możesz przenieść pliki z nośników danych niezabezpieczonych przed kopiowaniem do komputera w celu dalszej obróbki lub nagrania na inny nośnik danych.

Przy okazji: Zapraszamy do przekonania się o licznych zaletach i właściwościach Nero Platinum Unlimited 2022 bez żadnego ryzyka. Producent oferuje ci bezpłatną wersję próbną bez zobowiązań. Jeśli po zakończeniu programu chciałbyś nadal z niego korzystać, zalecamy zakup licencji po rozsądnej cenie w BestSoftware.

Skorzystaj z wielu korzyści - zamów oprogramowanie Nero Platinum Unlimited 2022 już teraz w BestSoftware

Jako konsument, kupując oprogramowanie Nero Platinum Unlimited 2022 w niskiej cenie w sklepie internetowym BestSoftware, możesz po prostu skorzystać z wielu atrakcyjnych korzyści. Zdecyduj się na zamówienie w naszym sklepie i zaoszczędź pieniądze. Ponieważ oferujemy szczególnie atrakcyjne warunki dla wszystkich licencji. Ponadto wspieramy cię jako klienta bardzo dobrą obsługą klienta. Na przykład, nasi doświadczeni eksperci odpowiedzą na Twoje pytania dotyczące produktów lub pomogą Ci aktywować zakupiony produkt, i dotyczy to nie tylko Nero Platinum Unlimited 2022. Oferujemy także starsze wersje tego kompleksowego pakietu oprogramowania, takie jak Nero Platinum Unlimited 2021. Te rozwiązania programowe również przekonują wieloma funkcjami, a jednocześnie są znacznie tańsze. Kup praktyczne rozwiązanie w postaci Nero Platinum 365, aby efektywnie pracować z własnymi mediami. Rozejrzyj się więc teraz w wolnej chwili w naszym sklepie internetowym BestSoftware i kup wersję, którą chcesz, za niską cenę  

Wymagania systemowe - Nero Platinum 2022 Unlimited
Procesor procesor 2 GHz AMD lub Intel®
Systemy operacyjne   

Windows11 | Windows 10 | Windows 8.1 | Windows 8 | Windows 7

RAM 1 GB RAM
Miejsce na dysku twardym 5 GB miejsca na dysku twardym
(aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, skontaktuj się z producentem)
Powiązane łącza do "Nero Platinum 2022 Unlimited | Windows"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Nero Platinum 2022 Unlimited | Windows"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Nero Platinum 2022 Unlimited | Windows"
Wyświetlony