• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
COREL Paintshop Pro 2022 | Windows
Ten produkt nie jest obecnie dostępny.

COREL Paintshop Pro 2022 | Windows

293,51 zt * 342,95 zt * (14,42% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 13 razy
  • BS-11183
  • Wielojęzyczna strona
  • 1 Urządzenie
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "COREL Paintshop Pro 2022 | Windows"

Corel PaintShop Pro 2022 - kup teraz nowy program do edycji obrazów po specjalnej cenie

Zdjęcia stają się coraz lepsze, także dzięki postępowi technicznemu w smartfonach i aparatach, ale wciąż jest jeszcze wiele do zrobienia. Dzięki odpowiedniemu oprogramowaniu możesz łatwo zoptymalizować swoje zdjęcia, dotyczy to zarówno sektora prywatnego, jak i zawodowego. Dzięki nowej wersji Corel PaintShop Pro 2022 otrzymujesz potężne rozwiązanie, które może przekonać wieloma funkcjami i udostępnia liczne narzędzia. Weź go w swoje ręce już teraz i pozwól, by doradzili ci nasi doświadczeni eksperci. Jesteśmy dostępni, by odpowiedzieć na wszystkie twoje pytania dotyczące Corel PaintShop Pro 2022 poprzez czat na żywo, infolinię lub e-mail.

Skuteczne i wszechstronne narzędzia do nowoczesnej edycji twoich prywatnych i profesjonalnych zdjęć

Program Corel PaintShop Pro 2022 to kompletne rozwiązanie do efektywnej edycji obrazów, które cieszy się ogromną popularnością we wszystkich rodzajach środowisk. Proste korekty i optymalizacje, kompleksowy projekt graficzny czy wiele inteligentnych rozwiązań, które pozwalają zaoszczędzić cenny czas w codziennym życiu, to część bogatego wyposażenia tego popularnego oprogramowania.

Z technicznego punktu widzenia nie ma praktycznie żadnych ograniczeń w optymalizacji zdjęć, przynajmniej w najnowszej wersji programu Corel PaintShop Pro 2022. Na przykład, możesz korzystać z wielu różnych narzędzi do zaznaczania i korygowania. Dzięki nim możesz z łatwością wyodrębnić pożądany obszar, a nawet drobne zaznaczenia nie stanowią żadnego problemu dzięki odpowiedniej szczoteczce. W razie potrzeby można łatwo skorygować zniekształcenia lub winietowanie. Jednym z bardziej złożonych zadań jest korekta perspektywy. Dzięki temu możesz szybko i łatwo stworzyć wrażenie, że zdjęcie zostało zrobione pod innym kątem.

Ale podstawowe narzędzia do edycji i optymalizacji obrazu są oczywiście również dołączone, jeśli korzystasz z oprogramowania Corel PaintShop Pro 2022. Proste kadrowanie przy użyciu zwykłych technik jest tak samo łatwe, jak ogólne dostosowanie rozmiaru przy użyciu procentu pikseli. Możesz łatwo tchnąć nowe życie w stare obrazy i zdjęcia, korzystając z opcji przywracania. Jednym z nich jest usuwanie wad obrazu, ale możesz też użyć funkcji "Popraw wyblakłe kolory", aby szybko sprawić, że twoje zdjęcia znów będą wyglądać wyjątkowo dobrze.

Jeśli chcesz poprawić drobne szczegóły na swoich zdjęciach, możesz użyć wielu różnych narzędzi w programie Corel PaintShop Pro 2022. Możesz między innymi zmienić jasność zdjęć lub kontrast, zastosować zmiany w zakresie jasności lub użyć balansu bieli. Stosując proste i klasyczne środki, osiągniesz bardzo dobre rezultaty.

Do kreatywnej pracy z obrazami i plikami służy oprogramowanie Corel PaintShop Pro 2022 z wieloma różnymi opcjami. Narzędzia z obszaru warstw i masek, narzędzia tekstowe, narzędzia do rysowania, malowania i wypełniania, a także szablony i treści kreatywne nie pozostawiają w tej dziedzinie praktycznie nic do życzenia. Możesz na przykład łatwo tworzyć indywidualne maski, dodawać do zdjęć elementy tekstowe do oznaczania lub ilustrowania albo korzystać z szablonów, aby nadać swoim zdjęciom idealny wygląd.

Corel PaintShop Pro 2022 zawiera wiele nowych technik

Oprogramowanie Corel PaintShop Pro 2022 zawiera wiele nowych technik i funkcji, które pomogą ci efektywniej pracować w codziennym życiu. Na przykład najnowsza wersja zawiera nowe narzędzie do tworzenia ramek. Użyj go, by znacznie szybciej tworzyć cyfrowe layouty. Obiekty siatki możesz umieszczać bardzo łatwo, szybko i intuicyjnie, a dzięki wielu różnym kształtom i rozmiarom nic nie stoi na przeszkodzie, by pracować indywidualnie.

Program Corel PaintShop Pro 2022 idzie też o duży krok dalej w dziedzinie AI, czyli sztucznej inteligencji, i odciąża cię najlepiej, jak potrafi, przejmując wiele zadań od technologii. Na przykład, jeśli uznasz, że tło w bieżącym pliku jest nieodpowiednie, możesz je zastąpić tłem AI. Potężna technologia immersyjna pomaga usunąć stare tło, a następnie zastąpić je nowym obrazem. Ta praktyczna funkcja zachęca do eksperymentowania i wnosi jeszcze więcej wyobraźni i kreatywności do twojego codziennego życia. Nie musisz się też obejść bez trybu portretowego SI. Inteligentna technologia sprawia, że w tle zdjęcia pojawia się tzw. rozmycie bokeh, nadając mu szczególnie profesjonalny wygląd.

Oprogramowanie Corel PaintShop Pro 2022 wnosi także nowe cechy i funkcje do codziennego życia pod względem technologicznym. Na przykład teraz obsługiwanych jest jeszcze więcej formatów i plików, w tym High Efficiency Image Format (HEIC), który jest używany przez najnowszą generację iPhone'ów. Dzięki zmienionemu ekranowi powitalnemu program Corel PaintShop Pro 2022 chciałby po raz kolejny ułatwić ci rozpoczęcie pracy, dużo lepiej się w nim odnajdziesz mimo licznych narzędzi i funkcji. Producent nie dał się też pozbawić rozbudowy zintegrowanych funkcji i na przykład włączył do szerokich możliwości nowe pędzle, palety z kolorami, gradienty, stemple obrazów i gradienty. Edycja obrazów jeszcze nigdy nie była tak skuteczna i inteligentna w równym stopniu, a liczne nowe możliwości uzasadniają bezpośrednie przejście na nową wersję Corel PaintShop Pro 2022.

Oszczędzaj cenny czas dzięki przydatnym funkcjom w programie Corel PaintShop Pro 2022

Dzięki odpowiednim wskazówkom, sztuczkom i ustawieniom użytkownicy mogą zaoszczędzić cenny czas podczas korzystania z programu Corel PaintShop Pro 2022, a jednocześnie nie muszą rezygnować z jakości swojej pracy. Na przykład, możesz polegać na praktycznych skryptach. Są one integralną częścią programu Corel PaintShop Pro 2022 i zmniejszają ilość wymaganej pracy, zwłaszcza w przypadku złożonej edycji obrazów. Zwłaszcza w przypadku powtarzających się prac i rutynowych czynności skrypty są bardzo dobrym wyborem i przejmują te proste zadania za ciebie. Jeśli więc masz wiele różnych obrazów i regularnie pracujesz z tym programem, zaoszczędzisz mnóstwo czasu. Automatyzacja poprzez przetwarzanie wsadowe jest również bardzo łatwa. Jeśli więc kilka obrazów ma być poddanych tej samej optymalizacji, wystarczy zapisać odpowiednie informacje, a oprogramowanie Corel PaintShop Pro 2022 zajmie się resztą pracy za Ciebie. Przetwarzanie wsadowe nadaje się także do wykonywania typowych czynności, takich jak zmiana rozmiaru, dodawanie znaku wodnego czy stosowanie specjalnej ramki na zdjęcia.

Pomimo wszechstronnych możliwości, Corel PaintShop Pro 2022 w obecnej wersji ponownie pozostaje bardzo przejrzysty i inspiruje intuicyjną nawigacją po menu. Nawet początkujący, dzięki wsparciu Sztucznej Inteligencji, może osiągnąć bardzo dobre rezultaty podczas edycji i dopasowywania zdjęć. Zamów licencję na Corel PaintShop Pro 2022 w naszym sklepie już teraz i korzystaj ze wszystkich funkcji, innowacji i potężnych narzędzi bezpośrednio w codziennym życiu.

Kup taniej - zamów teraz Corel PaintShop Pro 2022 w BestSoftware

Kup teraz nowe oprogramowanie Corel PaintShop Pro 2022 w wyjątkowo niskiej cenie w naszym sklepie internetowym BestSoftware i zapoznaj się z atrakcyjnymi warunkami z domu bez zobowiązań. BestSoftware jest kompetentnym punktem kontaktowym przy zakupie i przekonuje klientów wieloma zaletami. Należy do nich na przykład wyjątkowo szybkie dostarczenie klucza. Ponieważ klucz do aktywacji oprogramowania Corel PaintShop Pro 2022 otrzymasz od nas po upływie maksymalnie 30 minut. Możesz też pobrać program bezpośrednio po zakupie i zacząć z nim pracować tak szybko, jak to możliwe.

Nasza rada: Starsza wersja programu Corel PaintShop Pro 2021 lub jeszcze lepiej wyposażona wersja Corel PaintShop Pro 2022 Ultimate są również swobodnie dostępne w naszej ofercie. Poświęć więc trochę czasu na rozejrzenie się tutaj i kup swoje licencje na używanie kreatywnego oprogramowania bezpiecznie, łatwo i wygodnie w naszym sklepie internetowym.

 

Wymagania systemowe

System operacyjny: Windows 10 , Windows 11 (zalecana jest wersja 1903 lub nowsza z najnowszym dodatkiem Service Pack; edycje 64-bitowe)*
Dla wirtualizacji: Windows Server 2016, Windows Server 2019.
RAM: 4 GB RAM (zalecane 8 GB do obsługi funkcji AI)
Miejsce na dysku twardym: 3GB dostępnego miejsca na dysku twardym (zalecane 4GB)
Rozdzielczość ekranu: z 1366 x 768 (zalecanarozdzielczośćekranu to 1920 x 1080 przy 100 dpi). Na ekranach o odpowiedniej rozdzielczości obsługiwana jest rozdzielczość do 250 dpi.

 

Obsługiwane formaty importu

AI, BMP, CAL, CALS, CGM, CLP, CUR, CUT, DCX, DIB, EMF, EPS, GIF, HDP, IFF, IMG, J2C, J2K, JIF, JP2, JPC, JPE, JPEG, JPG, JPS, JPX, MAC, MPO, MRW, MSP, PBM, PCD**, PCT, PCX, PDF, PGM, PIC, PICT, PNG, PNS, PPM, PS, PSD, PSP (pliki obrazów PSP), RAS, RAW, RIF, RLE, SCT, SVG, SVGZ, TGA, TIF, UFO, WBM, WBMP, WDP, WEBP, WMF, WPG***

Obsługa plików RAW z ponad 800 modeli aparatów, w tym następujących rozszerzeń plików: 3FR, ARW, CR2, CRW, DCR, DNG, K25, KDC, NEF, NRW, ORF, PEF, RAF, RW2, SR2, SRF, X3F 

Obsługiwane formaty eksportu

BMP, CAL, CALS, CLP, CUT, DCX, DIB, EMF, EPS, AI, PS, GIF, GIF, HDP, WDP, IFF, IMG, JP2, J2C, J2K, JPC, JPX, JPG, JIF, JPE, JPEG, MAC, MSP, PBM, PCX, PGM, PIC, PPM, PNG, PSD, PSP (pliki PSPIMAGE), RAS, RAW, RIF, RIFF, RLE, SCT, CT, JPS, PNS, TGA, TIF, TIFF, WBMP, WBM, WEBP, WMF

Formaty pędzli

  • Pędzel PaintShop Pro (.pspbrush)
  • Pędzle Adobe Photoshop (.abr)
  • Jasc brush (.jbr)
Powiązane łącza do "COREL Paintshop Pro 2022 | Windows"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "COREL Paintshop Pro 2022 | Windows"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "COREL Paintshop Pro 2022 | Windows"
Corel PaintShop Pro 2021 | Windows Corel PaintShop Pro 2021 | Windows
244,51 zt * 293,51 zt *
Ashampoo Snap 14 | Windows Ashampoo Snap 14 | Windows
107,31 zt * 195,51 zt *
Avast Ultimate Suite 2023 Avast Ultimate Suite 2023
Od 77,91 zt * 122,01 zt *
McAfee Total Protection 2023 McAfee Total Protection 2023
220,01 zt * 371,91 zt *
Magix Video Deluxe 2023 Windows Magix Video Deluxe 2023 Windows
293,51 zt * 391,51 zt *
Microsoft Publisher 2021 Windows Microsoft Publisher 2021 Windows
293,51 zt * 367,01 zt *
Wskazówka!
NEAT projects 2 | Windows NEAT projects 2 | Windows
244,51 zt * 342,51 zt *
DENOISE projects 3 | Windows DENOISE projects 3 | Windows
293,51 zt * 391,51 zt *
Ashampoo Snap 12 | Windows Ashampoo Snap 12 | Windows
63,21 zt * 195,51 zt *
CutOut 8 | Windows CutOut 8 | Windows
171,01 zt * 489,51 zt *
PhotoZoom Classic 7 | Windows PhotoZoom Classic 7 | Windows
146,51 zt * 342,51 zt *
Ashampoo Cinemagraph Ashampoo Cinemagraph
146,95 zt * 293,95 zt *
Adobe Acrobat Standard 2020 | Windows Adobe Acrobat Standard 2020 | Windows
1 954,61 zt * 2 547,51 zt *
Norton 360 | Bez subskrypcji Norton 360 | Bez subskrypcji
Od 63,21 zt * 92,61 zt *
CorelDRAW Standard 2021 | Windows CorelDRAW Standard 2021 | Windows
1 616,51 zt * 1 763,51 zt *
Ashampoo Snap 11 | Windows Ashampoo Snap 11 | Windows
112,21 zt * 190,51 zt *
Corel Painter 2021 Windows/Mac Corel Painter 2021 Windows/Mac
Od 729,61 zt * 1 738,76 zt *
Wyświetlony