• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Corel PaintShop Pro 2021 | Windows

Ten produkt nie jest obecnie dostępny.
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Corel PaintShop Pro 2021 | Windows"

Dzięki nam możesz kupić Corel PaintShop Pro 2021 wyjątkowo tanio i łatwo

Dzięki oprogramowaniu Corel PaintShop Pro 2021 możesz edytować swoje zdjęcia i nagrania szczególnie skutecznie i wszechstronnie. Dzięki licznym narzędziom i intuicyjnej obsłudze program cieszy się dużą popularnością, zwłaszcza w segmencie profesjonalnym. Jednocześnie możesz oczekiwać wsparcia dla aktualnych technik, na przykład w zakresie RAW i HDR. Oprogramowanie Corel PaintShop Pro 2021 jest więc aktualne i już teraz przekonuje na wielu stanowiskach pracy. W BestSoftware możesz kupić Corel PaintShop Pro 2021 w wyjątkowo niskiej cenie i otrzymać praktyczną licencję na nieograniczone korzystanie ze wszystkich funkcji.

Edytuj swoje zdjęcia skutecznie i w kilku prostych krokach

Oprogramowanie Corel PaintShop Pro 2021 koncentruje się na efektywnej edycji obrazów. Korzystaj ze wszystkich standardowych narzędzi i wielu nowych, które pomogą ci wydobyć maksimum z twoich zdjęć. Oczywiście możliwości wykraczają daleko poza klasyczne kadrowanie czy dopasowywanie formatu.

Ale nawet wybór podstawowych narzędzi jest już ogromny; w klasycznej edycji zdjęć oczywiście nadal odgrywają one główną rolę. Możesz na przykład wykorzystać praktyczne opcje kompozycji obrazu, by skupić się na innym obszarze. Działa to, między innymi, na zasadzie złotego podziału lub tak zwanej reguły trzech trzecich. Użyj też praktycznych ustawień wstępnych, aby dostosować ogólny rozmiar zdjęć. Jeśli ufasz funkcjom programu Corel PaintShop Pro 2021, możesz także wybrać określoną wartość procentową lub piksel, a także rozmiar wydruku, wykonując kilka prostych kroków. Jeśli nadal masz stare zdjęcia i chciałbyś je przywrócić lub naprawić, oprogramowanie firmy Corel również zapewni ci odpowiednie opcje w tym zakresie. Specjalnie do tego celu polecamy użycie funkcji usuwania wad obrazu, która jest integralną częścią programu Corel PaintShop Pro 2021. Następnie zastosuj funkcje Korekcji Wyblakłych Kolorów, aby przywrócić kolory do ich najlepszego stanu.

Ponadto dostępne są narzędzia dopasowywania, zaznaczania i korekcji, dzięki którym możesz używać programu Corel PaintShop Pro 2021 do efektywnej edycji obrazów. Dostosuj jasność swoich zdjęć w kilku prostych krokach. Inne opcje to usuwanie szumu, ostrość, korekcja kolorów, światło wypełniające i przejrzystość. Z drugiej strony używasz narzędzi zaznaczania w programie Corel PaintShop Pro 2021, aby skupić się na określonym obszarze obrazu. Użyj ich, by wyizolować określoną część. Oczywiście możesz też skorygować zniekształcenia, winietowanie czy odchylenia kolorów, by wydobyć ze swoich zdjęć jak najwięcej. Jeśli chcesz, aby Twoje zdjęcia były widoczne pod innym kątem, możesz to zrobić w bardzo prosty sposób za pomocą funkcji "Korekta perspektywy".

Oszczędzaj cenny czas dzięki narzędziom i łatwości użycia

Oprogramowanie Corel PaintShop Pro 2021 jest szczególnie odpowiednie dla profesjonalnych użytkowników, którzy mają wysokie wymagania co do możliwości i funkcjonalności. Jednak oprócz licznych funkcji producent Corel nie zapomina o wydajności podczas korzystania z programu. Ponieważ nawet w branży zawodowej punktualność i szybkość pracy odgrywają kluczową rolę. W wielu przypadkach terminy i godziny muszą być dokładnie dotrzymane, aby można było zakończyć pracę z sukcesem. Oczywiście program Corel PaintShop Pro 2021 oferuje optymalne możliwości w tym zakresie. Na przykład, użyj opcji praktycznej, by tworzyć i używać własnych skryptów. Nadają się one szczególnie do powtarzających się kroków i czynności. Dzięki skryptom można je znacznie zredukować, dzięki czemu cała praca nad twoimi zdjęciami będzie przebiegała szybciej i efektywniej. Gdy już stworzysz lub zapiszesz skrypty, możesz ich łatwo użyć ponownie w każdej pracy i przy każdym zdjęciu. Nawet serie operacji i edycji można połączyć w skrypt, by zaoszczędzić jeszcze więcej czasu w codziennej pracy.

Oprogramowanie posiada także funkcję przetwarzania wsadowego, która sprawia, że Corel PaintShop Pro 2021 i znacznie ułatwia pracę. Dzięki temu można edytować kilka zdjęć jednocześnie i dostosować je do indywidualnych potrzeb. Działa to na przykład w przypadku dodawania znaku wodnego lub zmiany rozmiaru. Z pomocą edycji wsadowej oszczędzasz sobie wiele pracy, ponieważ nie musisz już wykonywać odpowiednich kroków pojedynczo, a i tak nie obejdzie się bez odpowiednich efektów czy wyników.

Polegaj na wsparciu wielu źródeł i aktualnych systemów

Oprogramowanie Corel PaintShop Pro 2021 jest oczywiście technicznie aktualne. Dlatego nowe pliki czy funkcje obrazu, które mają przede wszystkim zapewnić lepszą jakość, nie stanowią żadnego problemu w procesie edycji. Dotyczy to na przykład popularnych kamer 360 stopni. Odpowiednie zdjęcia można też bardzo łatwo i w wielu miejscach edytować za pomocą programu Corel PaintShop Pro 2021. Na przykład możesz wyprostować zdjęcia, obracając je. Usuwanie statywu ze zdjęcia czy ciekawy efekt przypominający planetę są również swobodnie dostępne, jeśli skorzystasz z programu Corel PaintShop Pro 2021.

Techniki RAW i HDR są coraz częściej wykorzystywane w profesjonalnym segmencie fotografii, a nawet można je znaleźć w prywatnych aparatach. Dlatego ważne jest, by dobry program do edycji zdjęć nie sprawiał problemów w pracy z tymi formatami. Dzięki programowi Corel PaintShop Pro 2021 można to osiągnąć z absolutną łatwością. Nieodłącznym elementem jest edytor RAW-ów, który pomoże ci bez większego wysiłku skorygować prześwietlone obszary lub dostosować cienie. Twoje zdjęcia lśnią w pożądanym świetle w zaledwie kilku krokach. Ponadto można łączyć kilka różnie naświetlonych zdjęć za pomocą odpowiednich narzędzi. Dzięki temu w tej samej scenie powstają wyjątkowe, wspaniałe ujęcia.

Oczywiście, Corel PaintShop Pro 2021 nie tylko współpracuje ze wszystkimi obrazami z różnych źródeł, ale także pokazuje się z jak najlepszej strony, jeśli chodzi o kompatybilność. Na przykład możesz liczyć na optymalne wsparcie dla aktualnych systemów operacyjnych Windows 10 i Windows 11, które są bardzo popularne wśród użytkowników profesjonalnych.

Wskazówka: Jeśli masz pytania lub problemy z poszczególnymi funkcjami programu Corel PaintShop Pro 2021, producent odsyła cię do dalszych funkcji online i samouczków wideo. Te dodatkowe informacje dają ci bezpośredni wgląd w możliwości i poszczególne narzędzia tego popularnego i potężnego oprogramowania firmy Corel. Kup teraz licencję za niską cenę w BestSoftware i skorzystaj z bogatego doświadczenia producenta.

Dostarczamy licencję na Corel PaintShop Pro 2021 szybko i oferujemy korzystne ceny

Licencja na szerokie wykorzystanie licznych narzędzi programu Corel PaintShop Pro 2021 jest dostępna za darmo w naszym sklepie internetowym BestSoftware. Z nami możesz liczyć na atrakcyjne korzyści za każdy wygodny i bezpieczny zakup bezpośrednio z domu. Między innymi możesz liczyć na wyjątkowo szybką dostawę kluczy. Będą one dostępne dla ciebie w ciągu maksymalnie 30 minut, a bezpośrednia możliwość pobrania ich po udanym zamówieniu jest również wielką zaletą. Ponadto możesz spodziewać się kolejnych korzystnych ofert na oprogramowanie od Corela. Użyj na przykład Corel PDF Fusion do profesjonalnej pracy z plikami PDF lub skorzystać z programu Corel CorelDRAW Standard 2021 do pracy twórczej. Corel Aftershot 3 lub CorelCAD 2021 są również dostępne za darmo. Kup więc teraz po korzystnej cenie i przekonaj się o naszej najlepszej obsłudze klienta. Jeśli masz jakieś pytania lub problemy, pomożemy ci natychmiast przez e-mail, telefonicznie lub nawet przez czat na żywo.

 

Wymagania systemowe - Corel PaintShop Pro 2021
Procesor Intel® Celeron serii G lub AMD® Phenom II i nowsze (Intel® i5 lub AMD® Ryzen i nowsze zalecane do obsługi funkcji AI)
Systemy operacyjne   

Windows 11 lub Windows 10, 64-bitowy, z najnowszymi aktualizacjami
Microsoft Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, Windows Server 2019

RAM 4 GB RAM (zalecane 8 GB do obsługi funkcji AI)
Miejsce na dysku twardym

3GB dostępnego miejsca na dysku twardym (zalecane 4GB)

Ekran Rozdzielczość ekranu 1366 x 768 (zalecana rozdzielczość ekranu to 1920 x 1080 przy 100 dpi). Na ekranach o odpowiedniej rozdzielczości obsługiwana jest rozdzielczość do 250 dpi.
Inne Karta graficzna kompatybilna z DirectX 10 (lub wyższym) z najnowszym sterownikiem (zalecana dyskretna karta VGA kompatybilna z DirectX 12 do akceleracji GPU)
(w celu uzyskania szczegółowych informacji skontaktuj się z producentem) https://www.paintshoppro.com
Powiązane łącza do "Corel PaintShop Pro 2021 | Windows"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Corel PaintShop Pro 2021 | Windows"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Corel PaintShop Pro 2021 | Windows"
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Wskazówka!
CorelDRAW Graphics Suite 2021 CorelDRAW Graphics Suite 2021
Od 2 155,51 zt * 3 429,51 zt *
COREL Paintshop Pro 2022 | Windows COREL Paintshop Pro 2022 | Windows
293,51 zt * 342,95 zt *
Microsoft Visual Studio 2022 Professional Microsoft Visual Studio 2022 Professional
1 861,51 zt * 2 449,51 zt *
Adobe Photoshop Lightroom | Adobe Photoshop Lightroom |
734,51 zt * 832,51 zt *
CorelDRAW Graphics Suite 2021 CorelDRAW Graphics Suite 2021
Od 2 155,51 zt * 3 429,51 zt *
Wskazówka!
COREL Paintshop Pro 2023 | Windows COREL Paintshop Pro 2023 | Windows
146,51 zt * 342,95 zt *
Adobe Acrobat Standard 2020 | Windows Adobe Acrobat Standard 2020 | Windows
1 954,61 zt * 2 547,51 zt *
CorelDRAW Standard 2021 | Windows CorelDRAW Standard 2021 | Windows
1 616,51 zt * 1 763,51 zt *
Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO
Od 2 439,71 zt * 3 331,51 zt *
Corel Painter 2021 Windows/Mac Corel Painter 2021 Windows/Mac
Od 729,61 zt * 1 738,76 zt *
Ashampoo Snap 14 | Windows Ashampoo Snap 14 | Windows
107,31 zt * 195,51 zt *
Ashampoo Office 8 | Windows Ashampoo Office 8 | Windows
70,56 zt * 342,51 zt *
McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac
Od 117,11 zt * 195,51 zt *
AVG TuneUp 2023 | Windows / Mac AVG TuneUp 2023 | Windows / Mac
Od 43,61 zt * 97,51 zt *
CorelCAD 2021 | Windows | Mac CorelCAD 2021 | Windows | Mac
Od 1 322,51 zt * 1 469,51 zt *
Magix Video Deluxe 2023 Windows Magix Video Deluxe 2023 Windows
293,51 zt * 391,51 zt *
Audials One 2023 | Windows Audials One 2023 | Windows
367,01 zt * 440,51 zt *
Wyświetlony