• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Ashampoo Photo Commander 16 | Windows

97,51 zt * 195,51 zt * (50,13% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 22 razy
  • BS-10914
  • Wielojęzyczna strona
  • 1 PC
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Ashampoo Photo Commander 16 | Windows"

 

Kup Ashampoo Photo Commander 16 - tak łatwo zarządzać zdjęciami i obrazkami na komputerze

Łatwo zarządzaj swoimi zdjęciami i obrazkami na komputerze, korzystając z licznych funkcji programu Ashampoo Photo Commander 16. To sprawdzone i popularne rozwiązanie przekonuje atrakcyjnymi cechami, łatwą obsługą, a nawet funkcjami uczenia się, które mogą znacznie ułatwić ci codzienne życie. Już nie musisz się obywać nawet bez prostych narzędzi do edycji zdjęć. Skorzystaj teraz z okazji i kup licencję na Ashampoo Photo Commander 16 tanio, bezpiecznie i łatwo w sklepie internetowym BestSoftware. Tutaj możesz skorzystać z wielu atrakcyjnych zalet, naszej najlepszej obsługi klienta i korzystnych cen.

 

W codziennym życiu masz dostęp do wielu funkcji dzięki Ashampoo Photo Commander 16

Sam producent opisuje oprogramowanie Ashampoo Photo Commander 16 jako kompletne rozwiązanie, które szczególnie dobrze nadaje się do przeglądania, organizowania i edytowania zdjęć. Możesz w ten sposób uporządkować swoje kolekcje lub nadać ostateczny szlif zdjęciom, zanim wykorzystasz je dalej lub zaprezentujesz znajomym.

 

Skupiamy się na praktycznych możliwościach i cechach optymalizacji obrazu. Mimo że technologia aparatów i zdjęć w ostatnich latach jest coraz lepsza, w wielu ujęciach zawsze można coś poprawić. W takich przypadkach możesz po prostu skorzystać z automatycznej optymalizacji zdjęć dzięki programowi Ashampoo Photo Commander 16. Przy niewielkim wysiłku nawet bardzo kiepskie zdjęcia zostają znacznie ulepszone i lśnią nowym blaskiem. Niezależnie od tego, czy są to rysy, szumy cyfrowe czy czerwone oczy, możesz usunąć wszystkie te niepożądane elementy w zaledwie kilku krokach. Oczywiście możesz to też zrobić bardzo szybko, używając wielu zdjęć. Jest to możliwe dzięki zintegrowanemu przetwarzaniu wsadowemu. Wystarczy więc jedno kliknięcie, aby dodać kilka zdjęć i pozwolić Ashampoo Photo Commander 16 zoptymalizować je w wielu ważnych obszarach.

 

Ale użytkownicy, którzy chcą się rozwijać twórczo, również dostaną coś dla siebie dzięki programowi Ashampoo Photo Commander 16. Odpowiednie funkcje są do tego bezpośrednio dostępne. Na przykład, jeśli chcesz stworzyć pokaz slajdów, możesz to zrobić bez większego wysiłku. Nawet szczególnie wysoka rozdzielczość 4K nie jest dla tego projektu przeszkodą i może zostać przyjęta, jeśli zajdzie taka potrzeba. Aby nie zgubić twórczego pomysłu, podczas tworzenia pokazu slajdów masz dostęp do wielu różnych przejść, różnych efektów, a nawet do obsługi wielu formatów muzycznych. Użyj podglądu obrazu w czasie rzeczywistym, aby uzyskać pierwsze wrażenie na temat ukończonej pracy i nowego pokazu ze swoimi zdjęciami.

 

Za pomocą Ashampoo Photo Commander 16 możesz też tworzyć kolaże, kalendarze i kartki. Dzięki licznym szablonom, funkcjom i możliwościom można to zrobić z jednej strony bardzo kreatywnie, a z drugiej bardzo szybko i skutecznie. Jeśli oprócz automatycznej optymalizacji chcesz samodzielnie edytować zdjęcia, Ashampoo Photo Commander 16 udostępnia odpowiednie do tego funkcje. Na przykład sam wykadruj zdjęcia, wyprostuj przekrzywiony horyzont lub dodaj kolorowe akcenty. Nawet kadrowanie osób lub obiektów jest bardzo proste, a wiele efektów pozwala na kreatywne podejście do wszystkich zdjęć. Oczywiście dostępna jest nawet strefa profesjonalna, jeśli klasyczne narzędzia Ashampoo Photo Commander 16 nie są dla ciebie wystarczające. Znajdziesz tu m.in. tzw. krzywe gradacji czy korekty wartości tonów.

 

Ashampoo Photo Commander 16 jest szczególnie łatwy w użyciu dzięki interfejsowi do nauki

Oprócz licznych narzędzi do pracy z plikami i obrazami, program Ashampoo Photo Commander 16 chce także ułatwić ci śledzenie twojej własnej kolekcji. Na przykład program pracuje z tzw. geotagami. Są one coraz częściej wykorzystywane w aparatach fotograficznych i telefonach komórkowych i pozwalają dokładnie zlokalizować miejsce, w którym zostało zrobione dane zdjęcie. Program Ashampoo Photo Commander 16 daje możliwość automatycznego sortowania na podstawie tych danych. Zwłaszcza jeśli masz wiele różnych zdjęć, możesz je śledzić i wiedzieć, gdzie dokładnie zostało zrobione, nawet po kilku miesiącach czy latach. Można łatwo przypisać kraje, miejsca, a nawet pojedyncze ulice.

 

Jednak do bardzo prostej obsługi przyczynia się też w dużej mierze interfejs uczenia się. Jest to szczególnie widoczne, jeśli regularnie używasz programu Ashampoo Photo Commander 16 w życiu codziennym. Program zapamiętuje często używane cechy i funkcje i prezentuje je bezpośrednio na stronie startowej. Dzięki temu będziesz miał do nich dostęp jednym kliknięciem podczas korzystania z programu. Ponadto producent przywiązuje wagę do indywidualnego i nowoczesnego wyglądu swoich produktów, więc dotyczy to również Ashampoo Photo Commander 16. Tutaj z pewnością bardzo szybko się odnajdziesz i nie będziesz musiał długo szukać odpowiednich punktów.

 

Większa wydajność i nowe funkcje w Ashampoo Photo Commander 16

W nowej wersji programu Ashampoo Photo Commander 16 producent dodał kilka nowych funkcji, które mogą znacznie ułatwić codzienne użytkowanie. Na przykład program udostępnia teraz tzw. meta dane bezpośrednio na pasku stanu, co pozwala na jeszcze lepszy przegląd sytuacji w codziennym życiu. Ponadto Ashampoo pracowało także nad zintegrowanym już wyszukiwaniem duplikatów zdjęć, dzięki czemu zyskasz dużo miejsca na dysku i znacznie więcej porządku. Dzięki wprowadzonym zmianom wyszukiwanie jest teraz znacznie szybsze na każdym komputerze, wzrost wydajności jest wyraźnie zauważalny, zwłaszcza w przypadku obszernej kolekcji. Dzięki Ashampoo Photo Commander 16 możesz teraz zeskanować i sprawdzić kilka stron w jednym przebiegu, a jeśli chcesz, przekonwertować je na wielostronicowe pliki PDF. Jeśli chcesz przyjrzeć się z bliska jakiemuś szczegółowi na dużych zdjęciach i używasz do tego funkcji zoomu, również skorzystasz ze znacznie szybszej reakcji programu. Dzięki Ashampoo Photo Commander 16 długi czas oczekiwania należy już do przeszłości, a program doskonale działa także na starszych komputerach.

 

Sam możesz się łatwo przekonać, czy rozwiązanie Ashampoo Photo Commander 16 jest dobrym wyborem dla twojej dziedziny i codziennego życia. W tym celu skorzystaj z darmowej wersji próbnej udostępnionej przez producenta. Wypróbuj wszystkie cechy i funkcje bez żadnego ryzyka, a następnie rozpocznij efektywną pracę, kupując stałą licencję na oprogramowanie Ashampoo Photo Commander 16 w naszym sklepie internetowym BestSoftware.

 

Kup teraz licencję na oprogramowanie Ashampoo Photo Commander 16 za rozsądną cenę

Kup teraz licencję na program Ashampoo Photo Commander 16 po wyjątkowo niskiej cenie w naszym sklepie internetowym BestSoftware i skorzystaj z wielu zalet, które przekonały już wielu naszych klientów. Zwracamy uwagę m.in. na szczególnie korzystne ceny, dzięki którym zaoszczędzisz sporo pieniędzy w ramach zamówienia, a zwłaszcza w porównaniu z producentem. W dodatku nie musisz długo czekać, zanim będziesz mógł zacząć korzystać ze wszystkich funkcji. Po upływie maksymalnie 30 minut klucz aktywujący oprogramowanie będzie dostępny w twojej skrzynce pocztowej. Ponadto pomagamy ci dzięki doświadczonym ekspertom i najlepszej obsłudze klienta w razie jakichkolwiek pytań. Jesteśmy do Twojej dyspozycji między innymi na czacie na żywo, na infolinii czy przez e-mail. Wiele innych produktów od producenta Ashampoo również czeka na Ciebie i możesz je nabyć w korzystnej cenie, dotyczy to na przykład Ashampoo Photo Recovery lub Ashampoo PDF Pro 3. W codziennym życiu nic nie stoi na przeszkodzie, by pracować efektywnie i profesjonalnie.

 

Wymagania systemowe
Komputer Dowolny komputer, który obsługuje wymienione powyżej systemy operacyjne. Systemy z procesorami ARM nie są obsługiwane.
Systemy operacyjne    Windows® 10, Windows® 8, Windows® 7 ( 64-bit )
Karta graficzna 1280x1024 - 100% | 1600x1200 - 150% | 2048x1536 - 200% | 2560x2048 - 250%
Inne

Do aktywacji programu wymagane jest połączenie z internetem. Licencja na program jest sprawdzana w regularnych odstępach czasu.

      

 

Powiązane łącza do "Ashampoo Photo Commander 16 | Windows"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Ashampoo Photo Commander 16 | Windows"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Ashampoo Photo Commander 16 | Windows"
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO
Od 2 439,71 zt * 3 331,51 zt *
CorelDRAW Graphics Suite 2021 CorelDRAW Graphics Suite 2021
Od 2 155,51 zt * 3 429,51 zt *
Wskazówka!
Microsoft Office 2021 Standard Mac Microsoft Office 2021 Standard Mac
587,51 zt * 1 224,51 zt *
Ashampoo Office 8 | Windows Ashampoo Office 8 | Windows
68,11 zt * 342,51 zt *
Avast Cleanup Premium Avast Cleanup Premium
Od 48,51 zt * 97,51 zt *
Ashampoo Photo Recovery | Windows Ashampoo Photo Recovery | Windows
97,51 zt * 195,51 zt *
Corel PaintShop Pro 2021 | Windows Corel PaintShop Pro 2021 | Windows
244,51 zt * 293,51 zt *
Ashampoo Snap 11 | Windows Ashampoo Snap 11 | Windows
112,21 zt * 190,51 zt *
Ashampoo PDF Pro 2 | Windows Ashampoo PDF Pro 2 | Windows
82,81 zt * 200,56 zt *
Adobe Acrobat Standard 2017 | Windows Adobe Acrobat Standard 2017 | Windows
955,01 zt * 1 155,66 zt *
Windows 10 Home Windows 10 Home
68,11 zt * 125,15 zt *
McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac
Od 117,11 zt * 195,51 zt *
AVG TuneUp 2023 | Windows / Mac AVG TuneUp 2023 | Windows / Mac
Od 43,61 zt * 97,51 zt *
CorelCAD 2021 | Windows | Mac CorelCAD 2021 | Windows | Mac
Od 1 322,51 zt * 1 469,51 zt *
COREL Paintshop Pro 2023 | Windows COREL Paintshop Pro 2023 | Windows
146,51 zt * 342,95 zt *
AVG TuneUp 2023 | Windows / Mac AVG TuneUp 2023 | Windows / Mac
Od 43,61 zt * 97,51 zt *
Avast Ultimate Suite 2023 Avast Ultimate Suite 2023
Od 77,91 zt * 122,01 zt *
Adobe Acrobat Standard DC Adobe Acrobat Standard DC
Od 979,51 zt * 1 371,51 zt *
PDF-XChange Editor Plus | Windows PDF-XChange Editor Plus | Windows
Od 656,11 zt * 734,51 zt *
PDF-XChange Editor | Windows PDF-XChange Editor | Windows
Od 303,31 zt * 342,51 zt *
Zoiper Pro Zoiper Pro
259,21 zt * 293,51 zt *
Wskazówka!
Skylum Luminar Neo | Windows / Mac Skylum Luminar Neo | Windows / Mac
587,51 zt * 783,51 zt *
Wyświetlony