• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Ashampoo Photo Commander 17 | Windows

112,21 zt * 244,51 zt * (54,11% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 23 razy
  • BS-11357
  • Wielojęzyczna
  • 3 PC
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 minut
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Ashampoo Photo Commander 17 | Windows"

Kup Ashampoo Photo Commander 17 - zaoszczędź pieniądze dzięki naszym licencjom

Kup licencję na Ashampoo Photo Commander 17 wygodnie online. W ten sposób możesz zapewnić sobie najnowszą wersję popularnego programu do pracy ze zdjęciami i nagraniami. Korzystasz z licznych funkcji i najnowszych rozwiązań, które są dostępne bezpośrednio po instalacji. Ponadto, dzięki wygodnemu zamawianiu w naszym sklepie internetowym BestSoftware, nie ma długich terminów dostawy. Klucze dostarczamy w krótkim czasie pocztą elektroniczną, po zakupie klucz jest już dla Ciebie dostępny po około 30 minutach. Kup więc Ashampoo Photo Commander 17 teraz, bo warto.

Użyj ponad 200 funkcji dla swoich zdjęć w Ashampoo Photo Commander 17

Program Ashampoo Photo Commander 17 pozwala utrzymać porządek na komputerze, oferuje najnowszą technologię i przekonuje wieloma funkcjami do pracy ze zdjęciami. W końcu masz do dyspozycji ponad 200 narzędzi, które możesz łatwo włączyć do swojego codziennego życia. Dzięki licencji możesz od razu rozpocząć pracę przy swoim biurku w domu.

Korzystając z programu Ashampoo Photo Commander 17, możesz w prosty sposób zapewnić sobie optymalne rezultaty i lepszą jakość zdjęć w swojej kolekcji. Nie musisz nawet wiedzieć, jak pracować z obrazami, ponieważ program jest wyposażony w odpowiednie narzędzia i funkcje automatyczne. Możesz po prostu pozwolić, aby inteligentny system automatyczny wykonał swoją pracę. Optymalizuje we właściwych miejscach, na przykład usuwając czerwone oczy. Dzięki optymalizacji szumy cyfrowe również należą do przeszłości. Aby praca była szczególnie efektywna, program Ashampoo Photo Commander 17 obsługuje tzw. przetwarzanie wsadowe. Dzięki temu możesz poprawić jednocześnie dowolną liczbę zdjęć.

Ponadto masz do dyspozycji potężne narzędzie, dzięki któremu możesz tworzyć efektywne i indywidualne pokazy slajdów. Wykorzystaj możliwość zastosowania harmonijnych efektów przejścia i w ten sposób pozostaw po sobie niezatarte wrażenie. Oczywiście, jeśli jest to wymagane, nie tylko umieszczasz własne zdjęcia, ale także towarzyszysz swojej pracy odpowiednią muzyką. Popularny program Ashampoo Photo Commander 17 obsługuje również obrazy o wysokiej rozdzielczości. Oznacza to, że wyglądają one szczególnie dobrze w formacie 4K. Korzystaj z podglądu w czasie rzeczywistym, aby zawsze być na bieżąco podczas tworzenia pokazu slajdów za pomocą programu Ashampoo Photo Commander 17 i śledzić swoją pracę.

Ponadto program Ashampoo Photo Commander 17 posiada tzw. tryb prezentacji. Użyj tego, aby skutecznie zaprezentować całą zawartość. Sprawdza się to nie tylko na osobności, ale także w gronie przyjaciół lub na imprezie. Oczywiście nie zabrakło też odpowiedniego wsparcia dla rzutników i innych technologii. Inną ważną funkcją programu Ashampoo Photo Commander 17 jest wstawianie tzw. geotagów. Dzięki nim czasy, kiedy nie wiedziałeś, gdzie zrobiono zdjęcia, należą już do przeszłości. Dzięki tzw. geotagom możesz dokładnie zapisać i później określić, kiedy i gdzie zostały zrobione zdjęcia.

Ważne zmiany możesz też wprowadzić samodzielnie, korzystając z programu Ashampoo Photo Commander 17. Wtym celu dostępne są praktyczne narzędzia, na przykład do przycinania lub innych opcji edycji.

Popularne rozwiązanie zapewnia porządek i łatwość obsługi

Dzięki współczesnemu smartfonowi robienie i zapisywanie zdjęć jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Jednocześnie daje to ogromny wybór różnych zdjęć i nagrań na urządzeniach końcowych lub na dysku twardym. Za pomocą programu Ashampoo Photo Commander 17 możesz przywrócić porządek i przejrzystość. Program wyszukuje zduplikowane pliki lub zawartość na dysku twardym. W razie potrzeby możesz je całkowicie automatycznie usunąć. Masz też lepszy przegląd i możesz sortować pliki w taki sposób, aby w razie potrzeby móc je szybko znaleźć. Skorzystaj z praktycznego meta wyszukiwania i wreszcie uporządkuj kolekcję zdjęć i plików na swoim dysku twardym. Pomoże Ci w tym program Ashampoo Photo Commander 17.

Oczywiście nawet początkujący użytkownik skorzysta z atrakcyjnych możliwości i rozbudowanych funkcji programu Ashampoo Photo Commander 17. W tym celu producent po raz kolejny zwraca uwagę na wyjątkowo prostą obsługę, która nie powinna pozostawić praktycznie żadnych pytań bez odpowiedzi. Znajdziesz tu między innymi przejrzysty i intuicyjny interfejs. Dzięki licznym programom automatycznym i inteligentnej technologii szybko znajdziesz potrzebne narzędzia i zaoszczędzisz mnóstwo czasu.

Przy okazji: Oczywiście program Ashampoo Photo Commander 17 zapewnia wsparcie dla wszystkich aktualnych wersji systemu Windows. Na przykład jeśli korzystasz z systemu Windows 10 lub Windows 11, nic nie stoi na przeszkodzie, aby korzystać z aplikacji. Dzięki licznym optymalizacjom we właściwych miejscach będziesz zachwycony wydajnością oprogramowania. W porównaniu z poprzednikiem producent obiecuje nawet o 40 procent lepszą wydajność programu Ashampoo Photo Commander 17.

W BestSoftware możesz kupić Ashampoo Photo Commander 17 w zaskakująco niskiej cenie

U nas możesz zabezpieczyć swoją licencję na Ashampoo Photo Commander 17 w zaskakująco niskiej cenie. Pokazujemy naszym klientom: nie musisz wydawać dużo pieniędzy na oryginalne i legalne licencje. Skorzystaj z naszych niskich cen i zaoszczędź mnóstwo czasu i pieniędzy, składając proste zamówienie już teraz. Jeśli masz pytania dotyczące Ashampoo Photo Commander 17 lub zakupu w BestSoftware, przekonamy Cię do osobistej i kompetentnej obsługi klienta. Pomagamy we wszystkich sprawach bezpośrednio za pośrednictwem naszego czatu na żywo, poczty elektronicznej lub telefonu, dzięki czemu możemy zapewnić szczególnie wysoki poziom satysfakcji. Oczywiście oferujemy również wiele innych produktów w niskich cenach, takich jak wysokiej jakości i sprawdzone rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa. Nie spiesz się i rozejrzyj się, w BestSoftware nie powinno być prawie żadnego niespełnionego życzenia.

Powiązane łącza do "Ashampoo Photo Commander 17 | Windows"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Ashampoo Photo Commander 17 | Windows"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Ashampoo Photo Commander 17 | Windows"
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO
Od 2 439,71 zt * 3 331,51 zt *
CorelDRAW Graphics Suite 2021 CorelDRAW Graphics Suite 2021
3 184,51 zt * 3 429,51 zt *
Ashampoo Snap 14 | Windows Ashampoo Snap 14 | Windows
107,31 zt * 195,51 zt *
Ashampoo Home Design 7 | Windows Ashampoo Home Design 7 | Windows
112,21 zt * 244,51 zt *
COREL Paintshop Pro 2023 | Windows COREL Paintshop Pro 2023 | Windows
146,51 zt * 342,95 zt *
PDF-XChange Editor Plus | Windows PDF-XChange Editor Plus | Windows
Od 386,61 zt * 445,90 zt *
PDF-XChange Editor | Windows PDF-XChange Editor | Windows
Od 303,31 zt * 342,51 zt *
Ashampoo Snap 11 | Windows Ashampoo Snap 11 | Windows
112,21 zt * 190,51 zt *
Ashampoo PDF Pro 2 | Windows Ashampoo PDF Pro 2 | Windows
82,81 zt * 200,56 zt *
Windows 10 Home Windows 10 Home
68,11 zt * 125,15 zt *
McAfee Total Protection 2023 McAfee Total Protection 2023
Od 28,91 zt * 122,01 zt *
Audials One 2023 | Windows Audials One 2023 | Windows
367,01 zt * 440,51 zt *
McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac
Od 117,11 zt * 195,51 zt *
McAfee Total Protection 2023 McAfee Total Protection 2023
Od 28,91 zt * 122,01 zt *
Adobe Acrobat Pro DC Adobe Acrobat Pro DC
1 400,91 zt * 1 694,91 zt *
Kofax Power PDF Advanced 4.0 Kofax Power PDF Advanced 4.0
685,51 zt * 854,02 zt *
Kofax Power PDF Standard 5.0 Kofax Power PDF Standard 5.0
489,51 zt * 533,61 zt *
Zoiper Pro Zoiper Pro
259,21 zt * 293,51 zt *
COREL Paintshop Pro 2022 | Windows COREL Paintshop Pro 2022 | Windows
293,51 zt * 342,95 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Home N Windows 11 Home N
122,01 zt * 1 273,51 zt *
Microsoft Word 2021 Windows Microsoft Word 2021 Windows
293,51 zt * 367,01 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Home Windows 11 Home
122,01 zt * 440,51 zt *
NEAT projects 2 | Windows NEAT projects 2 | Windows
244,51 zt * 342,51 zt *
DENOISE projects 3 | Windows DENOISE projects 3 | Windows
293,51 zt * 391,51 zt *
Ashampoo Snap 12 | Windows Ashampoo Snap 12 | Windows
63,21 zt * 195,51 zt *
CutOut 8 | Windows CutOut 8 | Windows
171,01 zt * 489,51 zt *
PhotoZoom Classic 7 | Windows PhotoZoom Classic 7 | Windows
146,51 zt * 342,51 zt *
Wyświetlony