• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Ashampoo Burning Studio 24 | Windows

97,51 zt * 146,51 zt * (33,44% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 31 razy
  • BS-11523
  • Wielojęzyczna
  • 1 Urządzenie
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 minut
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Ashampoo Burning Studio 24 | Windows"

Wypalaj łatwo i skutecznie dzięki taniej licencji na Ashampoo Burning Studio 24

Oprogramowanie Ashampoo Burning Studio 24 jest dostępne dla użytkowników już od wielu lat i może inspirować między innymi licznymi funkcjami. Nowa wersja 24 skupia się na ulepszonych funkcjach, lepszych osiągach i inteligentnej technologii. Zamów licencję na popularny program Ashampoo Burning Studio 24 teraz w sklepie internetowym BestSoftware, aby rozpocząć pracę bezpośrednio na swoim komputerze lub notebooku. Ponieważ licencje dostarczamy wyłącznie pocztą elektroniczną, nie musisz długo czekać na klucz potrzebny do aktywacji. W ciągu maksymalnie 30 minut licencja jest dla ciebie dostępna.

Wiele potężnych narzędzi do nagrywania dzięki Ashampoo Burning Studio 24

Oprogramowanie Ashampoo Burning Studio 24 przekonuje do siebie dzięki wielu indywidualnym funkcjom i potężnym narzędziom. Ogólnie rzecz biorąc, funkcje programu polegają na wypalaniu różnych nośników danych. Bo choć strumieniowe przesyłanie wielu treści wciąż się zwiększa, klasyczne nośniki danych nadal cieszą się dużym zainteresowaniem. Bezpieczeństwo, łatwa obsługa i wsparcie dla wielu różnych typów plików są najważniejsze podczas korzystania z Ashampoo Burning Studio 24.

Jako użytkownik możesz już korzystać z obsługi wielu różnych nośników danych. Dotyczy to płyt CD, DVD i Blu-ray. Oznacza to, że nawet szczególnie wysokie rozdzielczości nie stanowią żadnego problemu i mogą być bezpiecznie wypalane. Wystarczy włożyć odpowiedni nośnik danych i można wypalić pliki i zawartość. Udało się to osiągnąć dzięki doskonałej wydajności i przekonującej jakości.

Ponadto producent stawia na szeroki wybór aktualnych funkcji multimedialnych i wersji oprogramowania Ashampoo Burning Studio 24. Jeśli chcesz dodać osobisty akcent do gotowych nośników danych lub przygotować je do uporządkowania kolekcji, możesz w kilku krokach stworzyć dokładnie takie okładki, jakie są potrzebne, korzystając z programu. Praca twórcza nie jest w żaden sposób zaniedbywana przy użyciu Ashampoo Burning Studio 24.

Jeśli chcesz przenieść pliki z nośnika danych z powrotem na dysk twardy, to dzięki Ashampoo Burning Studio 24 nie będzie to stanowiło problemu. W tym celu dostępna jest praktyczna funkcja zgrywania. W kilku prostych krokach możesz zgrać nośniki danych, aby przenieść je i przechowywać w dobrze posortowanej formie na dysku twardym.

Ponadto oprogramowanie Ashampoo Burning Studio 24 pomaga w skutecznym tworzeniu kopii zapasowych danych. Jeśli chcesz wykonać kopię zapasową pojedynczych danych lub całą kopię, jest to szczególnie łatwe dzięki oprogramowaniu Ashampoo Burning Studio 24. Poszczególne pliki można łatwo przenieść na pamięć USB, zewnętrzny dysk twardy lub płytę DVD. Bezpieczeństwo nie jest w ogóle zaniedbywane. Możesz na przykład skorzystać z opcji przypisania hasła do nośnika danych, aby zapewnić jego dobrą ochronę. W ten sposób pliki będą mogły być przeglądane lub używane dopiero po wprowadzeniu hasła.

Przy okazji: Dzięki funkcji inteligentnego tworzenia kopii zapasowych nie musisz się już martwić o utracone pliki. Niezbędne kopie zapasowe plików są tworzone automatycznie, a Ty nie musisz już pamiętać o poszczególnych datach. Ponadto podczas korzystania z oprogramowania Ashampoo Burning Studio 24 dostępne są pewne opcje i narzędzia do pracy z plikami, zdjęciami i filmami. Dotyczy to na przykład zwykłego cięcia. W ten sposób możesz usunąć z plików te części, których już nie potrzebujesz. Możesz także w kilku krokach stworzyć odpowiednie pokazy slajdów, aby bezpośrednio i w doskonałej jakości zaprezentować swoje nagrania, na przykład na zjeździe rodzinnym.

Wiele innowacji, prosta obsługa - Ashampoo Burning Studio 24 jest przekonujące

Program Ashampoo Burning Studio 24 jest od wielu lat stałym elementem rynku, jeśli chodzi o nagrywanie i pracę z różnymi nośnikami danych. Nie bez powodu rozwiązanie to jest już dostępne w wersji 24 dla wszystkich użytkowników. W obecnej wersji znany producent po raz kolejny wprowadza atrakcyjne innowacje i poprawki. Jako użytkownik korzystasz z pełnego wsparcia dla nowych systemów operacyjnych firmy Microsoft. Jeśli chcesz używać jednocześnie systemu Windows 11 i Ashampoo Burning Studio 24, w najnowszej wersji nie ma z tym problemu. Ponadto producent po raz kolejny poprawił oprogramowanie, dzięki czemu zapewnia wsparcie dla obecnego sprzętu. Zapewnia to doskonałą wydajność podczas korzystania z oprogramowania Ashampoo Burning Studio 24. Dzięki optymalizacji nawet złożone projekty można ukończyć w kilku prostych krokach.

Ponadto, korzystając z oprogramowania Ashampoo Burning Studio 24, możesz liczyć na bardzo prostą i wyjątkowo skuteczną obsługę. Dzięki temu nawet niedoświadczeni użytkownicy mogą uzyskać bezpośredni dostęp i polegać na łatwej obsłudze. Wszystkie niezbędne narzędzia i materiały znajdziesz w jednym miejscu. Oczywiście program Ashampoo Burning Studio 24 wykonuje za Ciebie wiele ważnych funkcji i zadań. Dotyczy to na przykład wspomnianej już funkcji automatycznego tworzenia kopii zapasowych lub wyszukiwania odpowiednich osłon dla Twoich nośników danych. To znacznie zmniejsza wysiłek i pracę w codziennym życiu.

Kup licencję na Ashampoo Burning Studio 24 bezpośrednio w BestSoftware

W naszym sklepie internetowym BestSoftware możesz kupić oryginalne i legalne licencje Ashampoo Burning Studio 24 na korzystnych warunkach. Znajdziesz tu wiele innych licencji producenta Ashampoo. W ten sposób możesz wygodnie korzystać z popularnych programów i wielu ważnych narzędzi. Oczywiście w BestSoftware czeka na Ciebie wiele innych atrakcyjnych korzyści, takich jak wyjątkowo szybka dostawa w krótkim czasie. Wystarczy około 30 minut, by móc korzystać z programów i je aktywować. Dzięki kompetentnej obsłudze, w krótkim czasie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości. Aby uzyskać odpowiedź, skorzystaj z wygodnego czatu na żywo, napisz do nas wiadomość lub zadzwoń bezpośrednio. Z niecierpliwością czekamy na Twój zakup w BestSoftware.

Powiązane łącza do "Ashampoo Burning Studio 24 | Windows"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Ashampoo Burning Studio 24 | Windows"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Ashampoo Burning Studio 24 | Windows"
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO
Od 2 439,71 zt * 3 331,51 zt *
CorelDRAW Graphics Suite 2021 CorelDRAW Graphics Suite 2021
3 184,51 zt * 3 429,51 zt *
Ashampoo Snap 14 | Windows Ashampoo Snap 14 | Windows
107,31 zt * 195,51 zt *
Ashampoo Backup Pro 17 Ashampoo Backup Pro 17
87,71 zt * 244,51 zt *
Nero Platinum 365 | Windows Nero Platinum 365 | Windows
146,51 zt * 220,01 zt *
Magix Video Deluxe 2023 Windows Magix Video Deluxe 2023 Windows
440,51 zt * 538,51 zt *
Magix Video Deluxe 2023 Windows Magix Video Deluxe 2023 Windows
293,51 zt * 357,21 zt *
Magix Video Deluxe 2023 Windows Magix Video Deluxe 2023 Windows
259,21 zt * 342,51 zt *
AVG Ultimate 2023 | Windows / Mac AVG Ultimate 2023 | Windows / Mac
Od 73,01 zt * 171,01 zt *
Ashampoo Office 8 | Windows Ashampoo Office 8 | Windows
70,56 zt * 342,51 zt *
Wskazówka!
CorelCAD 2021 | Windows | Mac CorelCAD 2021 | Windows | Mac
Od 1 322,51 zt * 1 469,51 zt *
Audials One 2023 | Windows Audials One 2023 | Windows
367,01 zt * 440,51 zt *
VMware Workstation 17 Pro VMware Workstation 17 Pro
734,51 zt * 1 371,51 zt *
Microsoft Visual Studio 2022 Professional Microsoft Visual Studio 2022 Professional
1 861,51 zt * 2 449,51 zt *
Windows 11 Pro dla stacji roboczej Windows 11 Pro dla stacji roboczej
538,95 zt * 904,30 zt *
Windows 10 Pro N Windows 10 Pro N
73,01 zt * 175,42 zt *
Audials One 2022 | Windows Audials One 2022 | Windows
342,51 zt * 391,51 zt *
Microsoft Publisher 2021 Windows Microsoft Publisher 2021 Windows
293,51 zt * 367,01 zt *
Microsoft Excel 2021 Windows Microsoft Excel 2021 Windows
293,51 zt * 367,01 zt *
Microsoft Word 2021 Windows Microsoft Word 2021 Windows
293,51 zt * 367,01 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Pro Windows 11 Pro
146,51 zt * 538,51 zt *
Windows Server 2022 Standard Windows Server 2022 Standard
Od 1 954,61 zt * 4 900,00 zt *
Ashampoo Photo Recovery | Windows Ashampoo Photo Recovery | Windows
97,51 zt * 195,51 zt *
Ashampoo Snap 12 | Windows Ashampoo Snap 12 | Windows
63,21 zt * 195,51 zt *
Ashampoo Video Deflicker | Windows Ashampoo Video Deflicker | Windows
122,01 zt * 146,51 zt *
Wyświetlony