• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Roxio Toast 19 Titanium | MAC

318,01 zt * 391,51 zt * (18,77% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 16 razy
  • BS-10650
  • Wielojęzyczna strona
  • 1 Urządzenie
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Roxio Toast 19 Titanium | MAC"

Kup Roxio Toast 19 Titanium i od razu zacznij tworzyć swoje płyty

Mimo że strumieniowe przesyłanie muzyki i innych treści staje się coraz bardziej popularne, media fizyczne odgrywają główną rolę w wielu środowiskach. Dzięki odpowiedniemu sprzętowi możesz sam je stworzyć w swoich czterech ścianach, wykonując kilka prostych kroków. W tym celu program Roxio Toast 19 Titanium udostępnia za darmo odpowiednie narzędzia i możliwości. Zainstaluj program na swoim domowym komputerze lub notebooku i korzystaj z bogatego doświadczenia producenta. Bardzo prosta obsługa i wiele funkcji nie pozostawiają praktycznie nic do życzenia. Zamów licencję na Roxio Toast 19 Titanium bezpośrednio w naszym sklepie już teraz, czekamy na twoją wizytę.

Nagrywaj wszystkie materiały, które chcesz, niezawodnie i szybko dzięki Roxio Toast 19 Titanium

Dzięki oprogramowaniu Roxio Toast 19 Titanium możesz przede wszystkim szybko i w doskonałej jakości nagrać całą zawartość na wybrany przez siebie nośnik danych. O ile klasyczne narzędzia wbudowane w system Windows radzą sobie z prostym wypalaniem, o tyle możliwości Roxio Toast 19 Titanium sięgają jeszcze dalej. Możesz na przykład tworzyć indywidualne dyski i dać upust swojej kreatywności dzięki licznym narzędziom.

Dotyczy to na przykład menu i rozdziałów zdefiniowanych przez użytkownika. Możesz je łatwo utworzyć, a następnie w razie potrzeby wypalić bezpośrednio na nośniku danych. Oczywiście, możliwości twórcze są przekonujące na całej linii i pozwalają ci rozwijać swoją indywidualność. Oczywiście możesz używać filmów, muzyki i innych materiałów z wielu różnych źródeł. Czy to na laptopie, czy na smartfonie, czy nawet na zewnętrznych nośnikach danych, wykorzystuj pliki ze wszystkich miejsc do tworzenia własnych kreacji i imponujących filmów. Dzięki ponad 20 szablonom tematycznym już dołączonym ex works w Roxio Toast 19 Titanium oraz możliwości indywidualnego dostosowania podmenu, punktów rozdziału i elementów tekstowych, stworzysz własne dzieło sztuki, które następnie w kilku krokach wypalisz na wybranym nośniku danych.

Oczywiście możliwości, jakie daje oprogramowanie Roxio Toast 19 Titanium, wykraczają poza zwykłe nagrywanie filmów czy płyt CD z muzyką. W razie potrzeby możesz zgrać i przekonwertować istniejące pliki w kilku krokach. Umieść swoje piosenki lub filmy w formie cyfrowej na własnym dysku twardym lub po prostu przekonwertuj istniejące pliki na inny format. Nawet jeśli masz wiele plików lub duże ilości, możesz to zrobić w kilku krokach. Podczas procesu wypalania, który oczywiście obsługuje wszystkie popularne formaty, zarówno płyty CD, jak i DVD, masz dostęp do wielu różnych opcji ustawień, które gwarantują doskonałe rezultaty za każdym razem, gdy używasz programu.

Roxio Toast 19 Titanium oferuje łatwą obsługę na Macu

Jednak ci, którzy są już zaznajomieni z używaniem programu Toast z domu Roxio z wcześniejszych wersji, odkryją ważną innowację po pierwszym uruchomieniu Roxio Toast 19 Titanium. Całkowicie nowy interfejs użytkownika pozwala na łatwe i indywidualne korzystanie z programu. Producent chce w ten sposób uczynić aplikację jeszcze łatwiejszą i umożliwić użytkownikom zaoszczędzenie mnóstwa czasu przy regularnym korzystaniu z niej. Masz możliwość korzystania z intuicyjnego interfejsu o nowoczesnym wyglądzie. Aby jeszcze bardziej ułatwić korzystanie z Roxio Toast 19 Titanium, możesz skorzystać z praktycznych opcji dostosowywania programu. Na przykład, uporządkuj na stronie startowej narzędzia, których wielokrotnie potrzebujesz w codziennym życiu, aby mieć do nich bezpośredni dostęp bez długiego szukania. Ogólnie rzecz biorąc, Roxio Toast 19 Titanium przekonuje bardzo prostą i skuteczną obsługą na Macu. Nawet jako początkujący możesz więc tworzyć imponujące i kreatywne projekty lub produkować odpowiednie nośniki danych dla różnych dziedzin. A jeśli masz pytania lub problemy, możesz skorzystać z pomocy, która dostarczy ci praktycznych wskazówek i trików dotyczących aplikacji.

Wykorzystaj inne funkcje programu Roxio Toast 19 Titanium w codziennym życiu

Jeśli zdecydujesz się używać Roxio Toast 19 Titanium jako użytkownika, skorzystasz z wielu innych cech i funkcji. Jest to więc atrakcyjny, całościowy pakiet z wieloma różnymi narzędziami. Na przykład skorzystaj z funkcji Roxio Secure Burn, która zapewnia większe bezpieczeństwo i skuteczną ochronę Twoich danych osobowych. W końcu wiele dysków czy nawet pojedynczych napędów zawiera poufne pliki, zdjęcia czy nawet dokumenty, do których nie powinny mieć dostępu osoby trzecie. Z pomocą wspomnianej funkcji programu Roxio Toast 19 Titanium możesz skutecznie chronić te dane dzięki najnowocześniejszemu szyfrowaniu. Tylko dzięki odpowiedniemu hasłu ty lub osoby trzecie możecie uzyskać dostęp do treści. Szyfrowanie działa w wielu różnych miejscach i może być stosowane na przykład bezpośrednio podczas spalania. Ale możesz też bardzo skutecznie chronić swoje zewnętrzne dyski twarde lub pamięci USB, które są często używane i zawierają ważne dokumenty lub zdjęcia, za pomocą szyfrowania i bezpiecznego hasła.

Narzędzie MultiCam Capture Lite jest także częścią atrakcyjnego pakietu Roxio Toast 19 Titanium. Dzięki temu możesz nagrywać zawartość swojej kamery internetowej lub zawartość ekranu, by tworzyć odpowiednie projekty. Jest to dobra opcja na przykład przy tworzeniu tutoriali. Jeśli chcesz, możesz nawet nagrywać z kilku źródeł jednocześnie, aby połączyć ich zawartość. Wreszcie, funkcja Roxio Akrilic jest dostępna także wtedy, gdy używasz licencji na program Roxio Toast 19 Titanium. To potężne narzędzie do stylizowania zdjęć i tworzenia sztuki fotograficznej. Wspaniała cecha: dzięki wsparciu sztucznej inteligencji bardzo dobre efekty można uzyskać we własnych treściach przy niewielkim wysiłku. Nawiasem mówiąc, wymienione funkcje nie kosztują dodatkowo, ale są automatycznie dołączone do zakupu licencji programu Roxio Toast 19 Titanium.

Niskie ceny Roxio Toast 19 Titanium czekają na ciebie tutaj, w BestSoftware

Nagrywaj płyty CD i nośniki danych w prosty sposób, polegając na praktycznych możliwościach programu Roxio Toast 19 Titanium i kupując u nas odpowiednią licencję już teraz. Ponieważ w sklepie internetowym BestSoftware przekonujemy cię atrakcyjnymi korzyściami. Dotyczy to już atrakcyjnych warunków, ponieważ pomagamy ci oszczędzać pieniądze w codziennym życiu. Oprócz korzystnych kosztów, zapewniamy ci wiele innych korzyści i przekonujemy bardzo szybką dostawą. W ciągu maksymalnie 30 minut będziesz miał pod ręką klucz do aktywacji oprogramowania Roxio Toast 19 Titanium, który znajdziesz w swojej skrzynce e-mail. Jeśli, wbrew oczekiwaniom, pojawią się problemy z zamówieniem lub aktywacją oprogramowania, BestSoftware zapewni Ci najlepszą obsługę. Obejmuje to różne opcje kontaktu, na przykład przez e-mail, telefon lub czat na żywo. Oczywiście przekonujemy cię do praktycznej zdalnej obsługi technicznej, dzięki której możemy aktywnie pomagać.

Wymagania systemowe - Roxio Toast 19 Titanium
Procesor Komputer Mac z układem Apple M1 lub procesorem Intel
Systemy operacyjne    macOS 11.0, macOS 10.15 i macOS 10.14 (64 bit)
RAM Zalecane 2 GB RAM
Miejsce na dysku twardym 1 GB wolnego miejsca na dysku na instalację wszystkich komponentów
Inne Do zainstalowania, zarejestrowania i aktualizacji oprogramowania wymagane jest połączenie internetowe.
Aby móc korzystać z produktu, należy go zarejestrować.
Powiązane łącza do "Roxio Toast 19 Titanium | MAC"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Roxio Toast 19 Titanium | MAC"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Roxio Toast 19 Titanium | MAC"
Microsoft Office 2021 Dom i biznes Mac Microsoft Office 2021 Dom i biznes Mac
538,51 zt * 1 126,51 zt *
McAfee Total Protection 2023 McAfee Total Protection 2023
Od 28,91 zt * 122,01 zt *
Avast Ultimate Suite 2023 Avast Ultimate Suite 2023
Od 77,91 zt * 122,01 zt *
Kaspersky Plus 2023 Kaspersky Plus 2023
Od 146,51 zt * 180,81 zt *
AVG Ultimate 2023 | Windows / Mac AVG Ultimate 2023 | Windows / Mac
Od 73,01 zt * 171,01 zt *
Avast Ultimate Suite 2023 Avast Ultimate Suite 2023
Od 77,91 zt * 122,01 zt *
G Data Total Security 2022 | Windows G Data Total Security 2022 | Windows
Od 97,51 zt * 171,01 zt *
Nero Platinum 365 | Windows Nero Platinum 365 | Windows
146,51 zt * 220,01 zt *
Wskazówka!
AOMEI Backupper Professional AOMEI Backupper Professional
Od 92,61 zt * 220,01 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Home Windows 11 Home
122,01 zt * 440,51 zt *
Kofax Omnipage Ultimate | Windows Kofax Omnipage Ultimate | Windows
710,01 zt * 930,51 zt *
Norton 360 | Bez subskrypcji Norton 360 | Bez subskrypcji
Od 63,21 zt * 92,61 zt *
Windows Server 2012 Użytkownik Windows Server 2012 Użytkownik
Od 53,41 zt * 74,92 zt *
Bitdefender VPN Premium Bitdefender VPN Premium
195,51 zt * 244,51 zt *
Parallels Desktop 17 Standard dla MAC Parallels Desktop 17 Standard dla MAC
Od 440,51 zt * 587,51 zt *
Microsoft SQL Server 2019 Standard Microsoft SQL Server 2019 Standard
1 714,95 zt * 2 467,64 zt *
Norton Security 3.0 | 2022 | Pobierz Norton Security 3.0 | 2022 | Pobierz
Od 73,01 zt * 97,51 zt *
Microsoft Project 2019 Standard Windows Microsoft Project 2019 Standard Windows
176,35 zt * 2 857,14 zt *
VMware Workstation Pro 14 VMware Workstation Pro 14
367,01 zt * 1 049,58 zt *
Wyświetlony