• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
 • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
Zamknij filtry
 
 
Nie znaleziono żadnych wyników!
Roxio Toast 19 Titanium | MAC
Roxio Toast 19 Titanium | MAC
 • 1 Urządzenie
 • Nieograniczona
 • Na całym świecie
 • Wielojęzyczna strona
 • 5 - 30 Minuten
 • Już sprzedano 17 razy
  318,01 zt * 391,51 zt *
  Pokaż szczegóły

  Produkty od Roxio

  Roxio

  Kup teraz oprogramowanie Roxio w BestSoftware

  Producent Roxio jest znany z pracy z nośnikami danych i plikami multimedialnymi na domowym komputerze. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i atrakcyjnej, szerokiej ofercie produktów, oprogramowanie wspiera cię w różnych zadaniach i pracach w codziennym życiu. Jeśli i ty chciałbyś polegać na licznych funkcjach i regularnych aktualizacjach, to trafiłeś we właściwe miejsce. Skorzystaj z naszej szybkiej dostawy i atrakcyjnych warunków w BestSoftware, aby Twoje zamówienie było naprawdę wartościowe. W poniższym przeglądzie z przyjemnością przedstawimy ci bardziej szczegółowo możliwości i ważne produkty tego producenta.

  Krótki przegląd historii producenta

  Producent Roxio przekonuje klientów i użytkowników już od wielu lat, więc korzystasz tu z długiego i wszechstronnego doświadczenia. Firma została założona we wrześniu 2000 roku w wyniku wydzielenia. Firma Roxio wydzieliła się jako oddział programowy z firmy Adaptec, znanego producenta adapterów. Wkrótce po założeniu firmy została ona przekształcona w spółkę akcyjną. Producent wcześnie rozpoznał znaki czasu i zapewnił sobie szybki rozwój dzięki odpowiednim inwestycjom we właściwych miejscach. Producent przejął między innymi firmy MGI Software i pozostałości po znanym serwisie Napster w 2002 roku, a w 2003 roku Pressplay. Dzięki tym inwestycjom firma Roxio wcześnie zajęła pozycję na polu legalnego pobierania muzyki i zapewniła odpowiednie oprogramowanie. Niestety, w kolejnych miesiącach nie udało się osiągnąć oczekiwanego sukcesu, a wartość akcji na giełdzie w krótkim czasie znacznie spadła. Dlatego w 2004 roku dział oprogramowania producenta Roxio został sprzedany firmie Sonic Solutions, a dział muzyczny został wydzielony i wprowadzony na giełdę pod nazwą Napster Inc.

  W 2012 roku miała miejsce kolejna ważna sprzedaż w firmie. Znany producent Corel Corporation przejął wszystkie programy Roxio, a także firmę "Rovi Corporation", która stoi za rozwojem tych produktów. W międzyczasie ponad 500 pracowników pracuje dla firmy Roxio i zajmuje się obsługą klienta lub rozwojem i administracją własnych programów. Duża część znacznie zwiększonej popularności oprogramowania Roxio wynika z szerokiej sieci dystrybucji. Odpowiednie produkty możesz kupić za pośrednictwem światowej sieci sklepów detalicznych, sklepów internetowych, bezpośrednio od producenta lub od znanych i uznanych partnerów OEM. W BestSoftware również jesteśmy do Twojej dyspozycji z dobrze zaopatrzonym asortymentem produktów i pomożemy Ci, jeśli zechcesz kupić dobrze znane oprogramowanie Roxio.

  Oprogramowanie Roxio ułatwia codzienną pracę

  Jednym z najbardziej znanych rozwiązań programowych firmy Roxio jest oferta Creator NXT-9. Program ten umożliwia kreatywną pracę z mediami oraz nagrywanie płyt CD i DVD. Producent mówi przede wszystkim o wielu różnych funkcjach i licznych narzędziach, które nie pozostawiają praktycznie nic do życzenia, nawet przy intensywnym użytkowaniu. Z wielu funkcji możesz korzystać już w wersji klasycznej dla początkujących, na przykład z praktycznego konwertera plików. Dzięki tej funkcji możesz łatwo przekonwertować swoje multimedia na inny format w zaledwie kilku krokach. Dzięki Roxio Creator NXT 9 nagrywanie, kopiowanie i authoring płyt CD, DVD i Blu-ray również jest łatwe. Dzięki zintegrowanemu kreatorowi szablonów możesz łatwo tworzyć własne menu DVD, a wybór różnych kreacji jest bardzo szeroki. Inne funkcje i narzędzia programu obejmują na przykład praktyczne nagrywanie ekranu, ponieważ dołączona jest funkcja MultiCam Capture. Wreszcie, w wersji standardowej możesz też liczyć na wszechstronne opcje nagrywania i edycji plików wideo, zdjęć i audio. Jeśli chciałbyś skorzystać z jeszcze większych możliwości, na przykład dzięki profesjonalnemu wykorzystaniu programu, dokonasz bardzo dobrego wyboru, kupując wersję Pro Creatora NXT. Korzystasz tu na przykład z funkcji programów PaintShop Pro 2021 i PhotoMirage Express. Dzięki nim możesz korzystać z zaawansowanych opcji edycji zdjęć lub tworzenia grafiki.

  Oprogramowanie Toast 20 jest również dobrym wyborem i na stałe wpisało się w ofertę producenta Roxio. Program jest przeznaczony do używania na komputerach Mac i przekonuje wieloma funkcjami. Możesz nagrywać płyty DVD i CD pojedynczo i w kilku krokach. To oprogramowanie skupia się także na kreatywności użytkownika. Na przykład, do tworzenia płyt DVD dostępnych jest ponad 20 szablonów. Możesz ich używać do tworzenia menu, rozdziałów i tytułów, a indywidualne dostosowanie tych szablonów nie stanowi żadnego problemu w wielu dziedzinach. Możesz więc pozwolić, by twój indywidualny gust się ujawnił. Następnie za pomocą Toast 20 Titanium lub Pro możesz w krótkim czasie wypalić płyty CD i DVD w bardzo dobrej jakości. Możesz łatwo zgrać istniejące nośniki danych, a nawet konwertowanie istniejących plików nie stanowi problemu dla tego dobrze wyposażonego i nowoczesnego programu. Ponieważ jednak jest to bogato wyposażony pakiet programowy, zawiera on o wiele więcej funkcji. Możesz na przykład użyć funkcji nagrywania, która jest dostępna w programie Toast 20 firmy Roxio. Niezależnie od tego, czy chcesz nagrywać cały ekran, poszczególne filmy, czy tylko ścieżkę dźwiękową komputera, uda ci się to bardzo łatwo i sprawnie. Wraz z maksymalnym bezpieczeństwem na co dzień, korzystasz też z innej wspaniałej zalety komputera Mac. Funkcja "Roxio Secure Burn" umożliwia szyfrowanie płyt i dysków USB. Dostęp do poszczególnych treści możesz uzyskać tylko po podaniu odpowiedniego hasła. Roxio Toast 20 zawiera jeszcze więcej funkcji, jeśli zdecydujesz się na "Wersję Pro" i zapłacisz odpowiednią dopłatę. Jest to szczególnie przydatne w codziennym użytkowaniu. W tym przypadku dołączony jest na przykład program WinZip for Mac. Dodatkowo dołączonych jest ponad 100 szablonów dla wspomnianych już menu płyt, dzięki czemu masz jeszcze większy wybór. Jeśli chcesz dostosować i zoptymalizować swoje zdjęcia w tym samym oddechu, co zarządzanie mediami, Roxio Toast 20 Pro jest również właściwym rozwiązaniem dla ciebie. W zestawie znajdują się odpowiednie narzędzia, takie jak rozwiązania programowe Corel AfterShot 3 i Corel Painter Essentials 8. Współpraca i przynależność do znanego producenta Corel Corporation są tu bardzo widoczne.

  Przekonaj się o naszych korzystnych możliwościach zakupu

  Zalecamy po prostu, byś bezpośrednio i bez zobowiązań zapoznał się z korzystnymi ofertami dotyczącymi oprogramowania Roxio w naszym sklepie internetowym. Zapoznaj się więc z licznymi i praktycznymi opcjami i zdecyduj się na zakup w zaciszu własnego domu. Jeśli masz jakieś pytania lub prośby, nasz kompetentny dział obsługi klienta jest do twojej dyspozycji. W takim przypadku po prostu zadzwoń do nas, napisz e-mail lub porozmawiaj bezpośrednio z naszym doświadczonym i przyjaznym personelem w odpowiednim czasie. Korzystne koszty to także wielka zaleta dla twojego zamówienia. Możesz liczyć na duże oszczędności w bezpośrednim porównaniu z zakupem u producenta. Licencje pozwalają na korzystanie z oprogramowania przez nieograniczony czas, więc nie ma żadnych dodatkowych kosztów. Dlatego już teraz zamów popularne wersje, na przykład Roxio Toast 19 Titanium lub Creator NXT Pro 9, aby Twoja codzienna praca była wszechstronna i wydajna. Naszą wielką zaletą jest bezpośrednia dostawa - klucz do licencji lub aktywacji oprogramowania otrzymasz pocztą w ciągu kilku minut od zakupu. Czekamy na Twoje zamówienie w BestSoftware.

  Wyświetlony