• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
G Data Mobile Security Android

G Data Mobile Security Android

73,01 zt * 97,51 zt * (25,13% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 13 razy
  • BS-11359
  • Wielojęzyczna
  • 1 Urządzenie
  • 1 rok
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 minut
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "G Data Mobile Security Android"

Bezpieczeństwo Made in Germany - Kup teraz G Data Mobile Security dla systemu Android

Korzystanie z urządzeń mobilnych odgrywa coraz ważniejszą rolę w codziennym życiu większości ludzi. Jednocześnie zainteresowanie zapewnieniem większego bezpieczeństwa podczas korzystania z nowoczesnych technologii coraz częściej schodzi na dalszy plan. Dzięki oprogramowaniu G Data Mobile Security dla systemu Android możesz zapewnić niezbędną ochronę przed wszystkimi niebezpieczeństwami i potencjalnymi zagrożeniami na urządzeniach mobilnych. Oferujemy Ci licencje na oprogramowanie G Data Mobile Security dla systemu Android bezpośrednio od nas i umożliwiamy Ci ich zakup po zwyczajowo niskiej cenie. Oczywiście możesz oczekiwać od nas dalszych korzyści, takich jak szczególnie szybka dostawa licencji i prosta realizacja zamówienia. Kup teraz u nas, bo to się opłaca.

Bezpieczeństwo odgrywa coraz ważniejszą rolę na urządzeniach mobilnych

Jak już wspomniano, odsetek korzystania z różnych usług za pośrednictwem urządzeń mobilnych stale rośnie. Szczególnie za pomocą smartfonów można dziś wykonać wiele ważnych zadań, takich jak surfowanie po Internecie czy korzystanie z bankowości internetowej. Ten rozwój nie ominął jednak przestępców, którym zależy przede wszystkim na danych osobowych i informacjach. Efekt: coraz więcej ataków odbywa się na urządzenia mobilne. W centrum uwagi znajdują się zwłaszcza smartfony i tablety z systemem operacyjnym Android firmy Google.

W związku z tym powinieneś zadbać o znacznie większe bezpieczeństwo podczas korzystania z różnych usług na urządzeniach mobilnych. Dobrym wyborem w tym zakresie jest oprogramowanie G Data Mobile Security for Android. Jest to rozwiązanie, które zostało opracowane w całości w Niemczech. Zapewnia to szczególnie wysoki poziom bezpieczeństwa. Jednocześnie oczywiście nie może zabraknąć najnowszych technik efektywnej pracy, a ochrona danych nie jest w żaden sposób zaniedbywana.

Ale nawet pomijając ogólne zalety wynikające z produkcji i rozwoju oprogramowania w Niemczech, rozwiązanie G Data Mobile Security dla systemu Android jest przekonujące na całej linii. Jego sercem jest potężny skaner antywirusowy, który wykrywa i szybko usuwa wszystkie popularne trojany, wirusy i inne szkodniki. Dzięki skutecznej technologii i obszernym bazom danych, które są oczywiście stale aktualizowane, nie musisz się już martwić o bezpieczeństwo. Po zainstalowaniu oprogramowania G Data Mobile Security for Android na smartfonie lub tablecie rozwiązanie jest zawsze aktywne w tle i imponuje dobrą wydajnością. Oczywiście możesz również polegać na regularnych aktualizacjach, dzięki którym program będzie zawsze aktualny, zapewniając większe bezpieczeństwo.

Jednak kupując licencję na G Data Mobile Security dla systemu Android, zapewniasz sobie o wiele więcej funkcji i atrakcyjnych narzędzi. Na przykład, możesz polegać na zintegrowanej funkcji śledzenia i nie musisz się już martwić o zgubione lub skradzione urządzenie. Możesz je łatwo zlokalizować za pomocą zainstalowanej aplikacji, która działa przez przeglądarkę ze stałym połączeniem z internetem w ciągu kilku sekund. W ten sposób, jeśli dojdzie do najgorszego, zawsze będziesz wiedział, gdzie jest Twoje urządzenie.

Oczywiście oprogramowanie G Data Mobile Security for Android ma również zintegrowaną ochronę przed wyłudzaniem informacji. Dzięki temu możesz spokojnie i bezpiecznie surfować po Internecie. Wystarczy wywołać żądane strony, skorzystać ze znanych usług i polegać na dobrej ochronie zapewnianej przez popularny program zwiększający bezpieczeństwo bezpośrednio z Niemiec.

Oczywiście G Data Mobile Security dla systemu Android zachwyca łatwością obsługi

Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym użytkownikiem, czy technicznym laikiem, kupując licencję na oprogramowanie G Data Mobile Security dla systemu Android, w każdym przypadku podejmujesz dobrą decyzję. Nie bez powodu, ponieważ programiści z Niemiec podczas tworzenia programu zwracają uwagę na wyjątkowo prostą i intuicyjną obsługę. Większość zadań i ustawień jest wykonywana i wprowadzana automatycznie, więc musisz się tylko martwić o zainstalowanie praktycznej aplikacji i jej aktywację. Następnie program działa w tle i zapewnia znacznie większe bezpieczeństwo. Bezpośrednio na początku rozwiązanie zabezpieczające skanuje również wszystkie zainstalowane aplikacje i w ten sposób wykrywa, czy znajdują się w nich potencjalnie niebezpieczne programy. Jeśli tak jest, możesz usunąć wszystkie niebezpieczne dane i informacje bezpośrednio ze swojego smartfona. Nie musisz długo szukać, program G Data Mobile Security dla systemu Android zajmie się tym całkowicie za Ciebie.

Ponadto popularne rozwiązanie G Data Mobile Security for Android charakteryzuje się obsługą wielu różnych urządzeń końcowych. Jeśli używasz smartfona lub tabletu dowolnego producenta, nie ma prawie żadnych różnic. Musisz jedynie upewnić się, że na danym urządzeniu jest zainstalowany system operacyjny Android w wersji co najmniej 7, aby móc zainstalować i uruchomić program zabezpieczający.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące oprogramowania G Data Mobile Security for Android lub jego wykorzystania w życiu codziennym, eksperci producenta służą Ci bezpośrednią pomocą. Wystarczy zadać pytanie, napisać wiadomość lub zadzwonić. Obietnica serwisu obowiązuje przez całą dobę i 365 dni w roku. Nie jesteś więc w żadnym wypadku sam.

Tanie licencje na G Data Mobile Security dla Androida możesz znaleźć bezpośrednio w BestSoftware

Kup G Data Mobile Security dla Androida w BestSoftware w niewiarygodnie niskich cenach. Licencja jest w 100% oryginalna i zapewnia wybranemu przez ciebie smartfonowi aż roczną ochronę przed cyberprzestępczością. Możesz u nas nabyć również inne produkty producenta G Data. Czy to G DATA Antivirus 2023, czy G Data Total Security 2023, wszystkie licencje są tanie i łatwe do zamówienia. Twoje zamówienie dostarczymy pocztą elektroniczną. Po otrzymaniu płatności wyślemy Ci klucz produktu w ciągu maksymalnie 30 minut. Jeśli potrzebujesz pomocy w aktywacji klucza lub masz pytania dotyczące licencji, nasza obsługa klienta jest do twojej dyspozycji. Pomożemy ci szybko i jak najskuteczniej. Możesz skontaktować się z naszym działem obsługi klienta od poniedziałku do piątku w godzinach pracy, dzwoniąc, wysyłając e-mail lub korzystając z czatu na żywo. Jesteśmy tu dla Ciebie i chętnie pomożemy Ci w sprawach związanych z licencjami.

Powiązane łącza do "G Data Mobile Security Android"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "G Data Mobile Security Android"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "G Data Mobile Security Android"
Wskazówka!
Windows 11 Pro Windows 11 Pro
146,51 zt * 538,51 zt *
G Data Total Security 2022 | Windows G Data Total Security 2022 | Windows
Od 97,51 zt * 171,01 zt *
Wskazówka!
Wyświetlony