• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
Ten produkt nie jest obecnie dostępny.

Skylum Luminar AI | Windows / Mac | 1 użytkownik, 2 urządzenia

465,01 zt * 538,51 zt * (13,65% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 77 razy
  • BS-10584
  • Wielojęzyczna strona
  • 1 użytkownik, 2 urządzenia
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Skylum Luminar AI | Windows / Mac | 1 użytkownik, 2 urządzenia"

 

Kup Skylum Luminar AI - wykorzystaj nowoczesne techniki do efektywnej edycji zdjęć

Wraz z oprogramowaniem Lumina AI producent Skylum obiecuje ni mniej, ni więcej, tylko pierwsze rozwiązanie do edycji zdjęć, które opiera się wyłącznie na wykorzystaniu sztucznej inteligencji. Polegaj na optymalnych możliwościach, by wydobyć jak najwięcej z własnych zdjęć, a jednocześnie korzystaj z efektywnej, prostej obsługi, która przy regularnym stosowaniu może zaoszczędzić ci sporo czasu. Zamów teraz licencję, możesz ją otrzymać bezpośrednio od nas w sklepie internetowym BestSoftware. Zamów swój klucz w zaciszu własnego domu i korzystaj z regularnych aktualizacji, które udostępnia ci znany producent.

 

Używaj pierwszego oprogramowania opartego na sztucznej inteligencji w codziennym życiu

Jak już wspomniano, oprogramowanie Skylum Luminar AI to tak zwany edytor zdjęć, czyli program do efektywnej edycji zdjęć z wakacji, fotografowania czy wypadu z rodziną. Wydobądź jak najwięcej ze swoich zdjęć, łatwo dostosuj je do swoich indywidualnych potrzeb i korzystaj z wielu narzędzi.

 

Jednak wielką specjalność Skylum Luminar AI można znaleźć w innym miejscu. Ponieważ to właśnie sztuczna inteligencja przejmuje dużą część zadań i optymalizacji związanych z edycją zdjęć. Oznacza to, że program jest opracowany w taki sposób, że technologia automatycznie rozpoznaje możliwości poprawy, np. Nie musisz już samemu szukać lub mozolnie poprawiać subtelności. Skylum Luminar AI jest więc najnowocześniejszym oprogramowaniem do edycji obrazów i już teraz pokazuje, jak będzie wyglądała praca z programami w nadchodzących latach.

 

Skylum Luminar AI przynosi ze sobą narzędzia i funkcje niezbędne do codziennej pracy. Możesz na przykład skorzystać z szerokiego wyboru różnych szablonów, za pomocą których łatwo zoptymalizujesz swoje osobiste zdjęcia i wspomnienia. Dzięki wielu różnym wariantom, indywidualny gust nie jest w żaden sposób pomijany. Ważne: Jeśli chcesz edytować kilka zdjęć o różnej jakości lub pochodzących z kilku aparatów, sztuczna inteligencja Skylum Luminar AI gwarantuje niezmiennie dobre rezultaty, jeśli wybierzesz ten sam szablon. Szablony adaptacyjne sprawiają, że wszystkie zdjęcia wyglądają tak, jakby zostały zrobione podczas jednej sesji zdjęciowej.

 

Jednak nowoczesna technologia daje się też wyraźnie odczuć na mniej dobrych zdjęciach źródłowych. Ponieważ aparaty fotograficzne o dużej mocy i rozdzielczości nie zawsze są używane do uchwycenia ważnych momentów. Dzięki oprogramowaniu Skylum Luminar AI masz bezpośredni dostęp do funkcji Infinite Pixel, która pomaga w pracy i jest szczególnie przydatna w tej początkowej sytuacji. Nawet przy niskiej jakości i rozsądnej rozdzielczości uzyskasz wspaniałe i przekonujące rezultaty. A dzięki PhotoXpanse, kolejnej potężnej funkcji Skylum Luminar AI, możesz łatwo nadać swoim zdjęciom indywidualny charakter. Aby to zrobić, w kilku prostych krokach dodaj do swoich zdjęć imponujące efekty 3D i dostosuj je tak, jak trzeba. Nowe emocje czy porywające historie nie są już więc problemem.

 

Oczywiście w oprogramowaniu Skylum Luminar AI nie może zabraknąć prostych projektów i narzędzi. Na przykład dostosuj ekspozycję, zmień światło i nastrój oraz usuń z plików niechciane obiekty. Można to zrobić w zaledwie kilku krokach i z dokładnością do pojedynczego piksela, dzięki czemu oprogramowanie Skylum Luminar AI naprawdę wydobędzie to, co najlepsze z Twoich zdjęć.

 

Nawiasem mówiąc, producent wprowadza wiele praktycznych funkcji i narzędzi wraz z oprogramowaniem Skylum Luminar AI. Należy do nich na przykład ponad 7000 nowych obiektów, które program potrafi teraz rozpoznawać automatycznie. Dzięki ulepszonej technologii Skylum Luminar AI, możesz teraz efektywnie pracować także z ulepszoną głębią 3D, która pomaga w rekonstrukcji obiektów. Jeśli chciałbyś dokonać korekty portretu i skóry na zdjęciach, teraz możesz to zrobić za pomocą zupełnie nowego narzędzia. Narzędzia do wymazywania i klonowania również zostały ostatnio gruntownie zmienione i można ich teraz używać bez problemów w każdej fazie rewizji, między innymi. Nowe i ulepszone narzędzia do korekcji kolorów z powodzeniem uzupełniają atrakcyjne i istotne zmiany w oprogramowaniu Skylum Luminar AI.

 

Szczególnie dla początkujących - Skylum Luminar AI przekonuje niezwykle łatwą obsługą i imponującymi rezultatami

Mimo że oprogramowanie Skylum Luminar AI jest oparte na najnowszej technologii i może przekonać wieloma funkcjami, ty jako użytkownik korzystasz z wyjątkowo prostej i wydajnej obsługi. Program jest szczególnie przydatny dla początkujących i każdy użytkownik szybko się w nim odnajdzie. Jednocześnie zakres funkcji Skylum Luminar AI nie jest już odpowiedni tylko dla początkujących. Sam producent wyraźnie zaznacza, że rozwiązanie to jest również bardzo dobrym wyborem dla doświadczonych użytkowników o odpowiednio wysokich wymaganiach.

 

Przy okazji: w przeciwieństwie do innych programów, kupując Skylum Luminar AI otrzymujesz licencję na stałe użytkowanie. W związku z tym nie jest konieczne regularne odkupywanie klucza do dalszego użytku. Po zakupie licencji na program od BestSoftware wszystkie cechy i funkcje są dla ciebie dostępne przez nieograniczony czas.

 

Zaoszczędź dużo czasu w codziennym życiu dzięki inteligentnym rozwiązaniom i odpowiedniemu sprzętowi

Oprogramowanie Skylum Luminar AI wprowadza wiele inteligentnych technik i funkcji do Twojego codziennego życia. Z jednej strony powinny one zapewnić znacznie lepsze wyniki, ale z drugiej strony pozwolą ci też zaoszczędzić ogromną ilość czasu. Jeśli będziesz używał programu regularnie, czy to hobbystycznie, czy zawodowo, możesz liczyć na znacznie efektywniejszą i szybszą pracę. W końcu to właśnie proste i w gruncie rzeczy nudne zadania zabierają mnóstwo czasu podczas codziennej edycji i optymalizacji zdjęć. Jednak dzięki Skylum Luminar AI zadania te przejmuje aktualne i potężne oprogramowanie. Możesz więc usiąść wygodnie, zrelaksować się i poczekać, aż podstawy zostaną wykonane.

 

W porównaniu z poprzednikiem znacznie poprawiła się też wydajność programu. Jednak producent zdecydowanie zaleca szybki dysk SSD do używania Skylum Luminar AI, abyś mógł pracować płynnie i bez długiego czasu oczekiwania. Z pomocą nowoczesnej technologii i odpowiedniego sprzętu można na przykład osiągnąć 30 procent szybsze upiększanie nieba, więc wzrost wydajności jest naprawdę znaczący.

 

Kupując Skylum Luminar AI w BestSoftware, oszczędzasz pieniądze

Kup teraz bezpiecznie i bez ryzyka swoją licencję na oprogramowanie Skylum Luminar AI w sklepie internetowym BestSoftware i zaoszczędź pieniądze dzięki korzystnym cenom. Dzięki naszemu oficjalnemu kluczowi możesz łatwo i szybko korzystać z najnowszej wersji programu. Bezpośrednio po zakupie otrzymasz możliwość pobrania, a po maksymalnie 30 minutach klucz do aktywacji będzie dostępny w twojej skrzynce mailowej. Jeśli nadal masz pytania lub napotkałeś problemy, pomożemy ci za pomocą naszej infolinii, czatu na żywo lub szczególnie szybkiej odpowiedzi przez e-mail. Możesz polegać na BestSoftware, dotyczy to także wielu innych produktów software'owych z sektora kreatywnego. Na przykład, oferujemy Ci Skylum Luminar w wersji klasycznej po wyjątkowo korzystnej cenie lub przedstawiamy Ci Adobe Photoshop Elements 2021 najpopularniejsze rozwiązanie dla początkujących i prywatnych użytkowników.

Wymagania systemowe - Skylum Luminar AI | Windows / Mac 
Procesor

Intel® Core™ i7 7. generacji lub nowszy

AMD Ryzen™ 7 2. generacji lub nowszy

Grafika

Windows + Mac: co najmniej kompatybilny z Open GL 3.3 lub nowszym

Systemy operacyjne
Windows 10 | Windows 11 (wszystkie systemy tylko 64-bitowe), WAŻNEWindows 7 | Windows 8.1 nie są już obsługiwane.

Mac: macOS 10.13.6 lub nowszy. WAŻNE: system macOS 10.12 nie jest obsługiwany.
Pamięć
Windows: Co najmniej 8 GB RAM
Mac: Co najmniej 16 GB RAM
Miejsce na dysku twardym
Windows + Mac: Dysk twardy 10 GB wolnego miejsca, SSD dla najlepszej wydajności
Wyświetlacz
Windows + Mac: Minimalna rozdzielczość 1,280 × 768
(aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, skontaktuj się z producentem).
Powiązane łącza do "Skylum Luminar AI | Windows / Mac | 1 użytkownik, 2 urządzenia"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Skylum Luminar AI | Windows / Mac | 1 użytkownik, 2 urządzenia"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Skylum Luminar AI | Windows / Mac | 1 użytkownik, 2 urządzenia"
Skylum Luminar Neo | Windows / Mac Skylum Luminar Neo | Windows / Mac
631,61 zt * 783,51 zt *
Corel Painter 2021 Windows/Mac Corel Painter 2021 Windows/Mac
Od 729,61 zt * 1 738,76 zt *
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Audials One 2023 | Windows Audials One 2023 | Windows
367,01 zt * 440,51 zt *
Wskazówka!
Ashampoo Snap 11 | Windows Ashampoo Snap 11 | Windows
112,21 zt * 190,51 zt *
AVG TuneUp 2023 | Windows / Mac AVG TuneUp 2023 | Windows / Mac
Od 43,61 zt * 97,51 zt *
Audials One 2022 | Windows Audials One 2022 | Windows
342,51 zt * 391,51 zt *
Microsoft Office 2021 Dom i biznes Mac Microsoft Office 2021 Dom i biznes Mac
538,51 zt * 1 126,51 zt *
Pinnacle Studio 25 Plus | Windows Pinnacle Studio 25 Plus | Windows
391,51 zt * 489,75 zt *
Wondershare Filmora X | Wondershare Filmora X |
Od 146,51 zt * 171,45 zt *
Ashampoo Photo Recovery | Windows Ashampoo Photo Recovery | Windows
97,51 zt * 195,51 zt *
Ashampoo Home Design 6 | Windows Ashampoo Home Design 6 | Windows
122,01 zt * 244,51 zt *
Adobe Photoshop Lightroom | Adobe Photoshop Lightroom |
734,51 zt * 832,51 zt *
Wskazówka!
Wskazówka!
NOWY
AVG Ultimate 2023 | Windows / Mac AVG Ultimate 2023 | Windows / Mac
Od 73,01 zt * 171,01 zt *
Ashampoo Office 8 | Windows Ashampoo Office 8 | Windows
70,56 zt * 342,51 zt *
McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac
Od 117,11 zt * 195,51 zt *
Wskazówka!
Nuance Dragon Legal Individual 15 Nuance Dragon Legal Individual 15
4 654,51 zt * 5 835,41 zt *
Wskazówka!
WinZip 27 Pro WinZip 27 Pro
318,01 zt * 367,01 zt *
COREL Paintshop Pro 2023 | Windows COREL Paintshop Pro 2023 | Windows
293,51 zt * 342,95 zt *
Czytnik zrzutów ekranu Abbyy Czytnik zrzutów ekranu Abbyy
73,01 zt * 97,51 zt *
Wyświetlony