• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
Ten produkt nie jest obecnie dostępny.

Magix Photostory Deluxe 2021 | Windows Download

195,51 zt * 440,51 zt * (55,62% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 35 razy
  • BS-10685
  • Wielojęzyczna strona
  • 1 Urządzenie
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten

Versandart

Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Magix Photostory Deluxe 2021 | Windows"

Twórz pokazy slajdów i kupuj Magix Photostory Deluxe 2021 w świetnej cenie w naszym sklepie internetowym

Jeśli chcesz przedstawić we właściwym świetle swoje obrazy i zdjęcia, np. z wakacji czy ostatniej podróży, pokaz slajdów jest do tego celu szczególnie odpowiedni. Wraz z odpowiednim podkładem muzycznym i imponującymi efektami, możliwości stworzenia wspaniałej prezentacji są bardzo szerokie. Dzięki oprogramowaniu Magix Photostory Deluxe 2021 oprogramowanie czyni ten projekt szczególnie łatwym i efektywnym. Licencja na stałe korzystanie z programu jest u nas dostępna w korzystnej cenie, którą dostarczymy ci pocztą elektroniczną po udanym zakupie w ciągu maksymalnie 30 minut.

Wiele funkcji programu Magix Photostory Deluxe 2021 pozwala ci na wszechstronną kreatywność

Program Magix Photostory Deluxe 2021 dostarcza wielu różnych narzędzi i funkcji w codziennym życiu, dlatego inspiruje zarówno niedoświadczonych, jak i doświadczonych użytkowników. Oczywiście możesz polegać na wszystkich narzędziach potrzebnych do tworzenia indywidualnych i imponujących pokazów slajdów. Na przykład już na samym początku masz do dyspozycji osiem ścieżek dla zdjęć, które możesz przypisać zupełnie dowolnie i indywidualnie. Oczywiście, jeśli chcesz, możesz dodawać zdjęcia za pomocą kilku prostych kroków i na zasadzie tzw. przeciągnij i upuść.

Ważne jest jednak także wsparcie dla różnych typów plików i modeli aparatów. To właśnie w tej dziedzinie wybór na rynku w ostatnich latach bardzo się zwiększył. Ogólnie rzecz biorąc, producent obiecuje wsparcie dla wszystkich dostępnych formatów aparatów fotograficznych w programie Magix Photostory Deluxe 2021. Następnie możesz użyć odpowiednich efektów i łatwych w użyciu funkcji, by stworzyć swój własny pokaz slajdów. Jeśli na przykład chcesz mieć specjalne przejścia, nie stanowi to żadnego problemu. Liczne efekty, blaknięcie i elementy dekoracyjne sprawiają, że każdy projekt, który rozpoczynasz, staje się czymś wyjątkowym i indywidualnym.

Oczywiście nie wystarczy, że dodasz do pokazu slajdów zdjęcia z ostatnich wakacji czy wycieczki, inne treści nie stanowią żadnego problemu. Na przykład możesz wykorzystać liczne materiały audio, by ożywić pokaz i zapewnić odpowiednie tło muzyczne we właściwym miejscu. Oczywiście program Magix Photostory Deluxe 2021 również oferuje do tego idealne warunki. Dostępnych jest w sumie ponad 750 różnych piosenek, które możesz wybrać według własnego gustu, wstawić do programu, a potem wykorzystać bez większego wysiłku.

Oprogramowanie Magix Photostory Deluxe 2021 jest ukierunkowane na specjalne potrzeby użytkowników, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tym segmencie producent dokładnie wie, gdzie i jak to rozwiązanie jest wykorzystywane. Na przykład korzystasz ze specjalnej funkcji, która jest idealna do prezentowania zdjęć z wakacji. Na przykład, dodajesz animowane trasy podróży. Dzięki temu widzowie otrzymują jeszcze więcej informacji i faktów na temat twojej podróży.

Dlatego korzystając z programu Magix Photostory Deluxe 2021, zawsze możesz liczyć na szeroki zakres funkcji i praktyczne narzędzia. Wykraczają one daleko poza zwykłe potrzeby związane z prywatnym użytkowaniem. Na przykład doskonała stabilizacja obrazu jest dostępna dzięki funkcji proDAD Mercalli V2. Aby twoje zdjęcia zawsze lśniły w najlepszym świetle, wśród zalet są także automatyczne poprawianie obrazu i równoważenie wyglądu. Liczne funkcje zachęcają więc do ich szerokiego wykorzystania i regularnego tworzenia imponujących pokazów slajdów.

Wysokie rozdzielczości nie stanowią problemu dla nowoczesnego programu Magix Photostory Deluxe 2021

W ostatnich latach technologia w dziedzinie fotografii rozwinęła się bardziej niż znacząco. Widać to już po szybkim spojrzeniu na zdjęcia, które spontanicznie tworzysz w podróży za pomocą swojego smartfona. Jakość jest obecnie tak dobra, że w wielu przypadkach urządzenia mobilne mogą z łatwością zastąpić przynajmniej dość proste aparaty fotograficzne. Przede wszystkim przyczyniają się do tego bardzo wysokie rozdzielczości. Jednak, abyś mógł obrabiać zdjęcia z odpowiednią jakością, program Magix Photostory Deluxe 2021 jest w tej dziedzinie co najmniej najnowocześniejszy. W kilku krokach importujesz zdjęcia i pliki źródłowe o bardzo wysokiej rozdzielczości, dostosowujesz je, a następnie tworzysz pokaz slajdów z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb.

Ale wysoka rozdzielczość odgrywa też główną rolę w produkcji. Bo tylko przy takiej rozdzielczości nowy pokaz slajdów będzie naprawdę dobrze wyglądał, gdy zostanie zaprezentowany na ekranie telewizora lub monitora o wysokiej rozdzielczości. Aby mieć pewność, że wszystkie szczegóły i subtelności zostaną pokazane z jak najlepszej strony, program Magix Photostory Deluxe 2021 zapewnia optymalne warunki do ostatecznego eksportu. Między innymi możesz korzystać ze standardu 4K, ale nawet wyjście w 3D nie stanowi problemu dla tej technologii. Polegaj na aktualnych technikach i możliwościach dzięki Magix Photostory Deluxe 2021, ale weź też pod uwagę zwiększone wymagania co do używanego sprzętu. Ponieważ program ten wymaga szybkich procesorów i dużej ilości pamięci RAM do bezbłędnej pracy w wysokich rozdzielczościach.

Dzięki szablonom i intuicyjnej obsłudze program jest odpowiedni także dla początkujących

Program Magix Photostory Deluxe 2021 jest dobrym wyborem zwłaszcza dla początkujących i przekonuje od pierwszego zastosowania bardzo prostą i intuicyjną obsługą. Liczne narzędzia i funkcje są bezpośrednio dostępne i bardzo dobrze opisane, tak że duże doświadczenie nie jest w żadnym wypadku konieczne. Ponadto, dzięki odpowiedniej obsłudze, możesz zaoszczędzić sporo czasu w codziennym życiu, co powinno być szczególnie widoczne przy regularnym korzystaniu z programu Magix Photostory Deluxe 2021. W tym celu możesz skorzystać z jednego z licznych szablonów, które są integralną częścią programu. Możesz liczyć na szeroki wybór, ponieważ już ponad 300 różnych szablonów wszelkiego typu jest dostępnych za darmo. Na samym początku możesz z łatwością wybrać szablon według własnego gustu, a następnie rozpocząć pracę. Oczywiście z łatwością można wprowadzać zmiany w szczegółach, jeśli chcesz dostosować pokaz slajdów do własnych upodobań. Mimo bardzo prostej obsługi, rozwiązanie Magix Photostory Deluxe 2021 przekonuje wieloma funkcjami i narzędziami i jest idealne do intensywnej pracy.

Skorzystaj z wielu zalet kupując program Magix Photostory Deluxe 2021 w BestSoftware

Dzięki BestSoftware Ty, jako klient, zyskujesz wiele atrakcyjnych korzyści oraz niezawodnego, doświadczonego partnera. Oczywiście, otrzymasz korzystną licencję na Magix Photostory Deluxe 2021 w wyjątkowo niskiej cenie. Jeśli więc chcesz zaoszczędzić pieniądze, zamówienie u nas w sklepie internetowym BestSoftware jest bardzo dobrym wyborem. Przywiązujemy też dużą wagę do dobrej obsługi klienta. Nasz doświadczony personel będzie cię wspierał, np. w aktywacji programu, jeśli pojawią się problemy. Z przyjemnością zapewnimy Ci również zdalną konserwację. Jesteśmy do twojej dyspozycji na czacie na żywo, na infolinii lub przez e-mail. Dzięki atrakcyjnej ofercie innych programów do zadań twórczych, w naszym sklepie praktycznie żadne życzenie nie pozostaje niespełnione. Na przykład możesz polegać na Magix Video Deluxe 2021, łatwym w obsłudze programie do edycji wideo Magix Video Easy, Magix Game Control oraz Magix Video Deluxe 2021 Plus dla wysokich wymagań są również dostępne do kupienia.

Wymagania systemowe - Magix Photostory Deluxe 2021
Procesor 2 GHz (zalecane: procesor czterordzeniowy o częstotliwości 2,8 GHz lub lepszej)
Systemy operacyjne   

Windows 11 lub Windows 10, 64-bitowy, z najnowszymi aktualizacjami

RAM 4 GB RAM (zalecane 8 GB lub więcej)
Miejsce na dysku twardym

2 GB na instalację programu

Karta graficzna Na pokładzie, rozdzielczość min. 1280 x 768 (zalecane: Dedykowane, min. 512 MB VRAM)
(bardziej szczegółowe informacje można uzyskać od producenta)
Powiązane łącza do "Magix Photostory Deluxe 2021 | Windows"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Magix Photostory Deluxe 2021 | Windows"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Magix Photostory Deluxe 2021 | Windows"
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO
Od 2 439,71 zt * 3 331,51 zt *
CorelDRAW Graphics Suite 2021 CorelDRAW Graphics Suite 2021
3 184,51 zt * 3 429,51 zt *
Ashampoo Snap 14 | Windows Ashampoo Snap 14 | Windows
107,31 zt * 195,51 zt *
COREL Paintshop Pro 2023 | Windows COREL Paintshop Pro 2023 | Windows
146,51 zt * 342,95 zt *
COREL Paintshop Pro 2022 | Windows COREL Paintshop Pro 2022 | Windows
293,51 zt * 342,95 zt *
Magix Video Deluxe 2021 Windows Magix Video Deluxe 2021 Windows
220,01 zt * 342,51 zt *
McAfee Total Protection 2023 McAfee Total Protection 2023
Od 28,91 zt * 122,01 zt *
Ashampoo Snap 12 | Windows Ashampoo Snap 12 | Windows
63,21 zt * 195,51 zt *
Avast SecureLine VPN | Windows Avast SecureLine VPN | Windows
Od 68,11 zt * 97,51 zt *
Ashampoo Cinemagraph Ashampoo Cinemagraph
146,95 zt * 293,95 zt *
Windows 10 Home Windows 10 Home
68,11 zt * 125,15 zt *
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
AVG Ultimate 2023 | Windows / Mac AVG Ultimate 2023 | Windows / Mac
Od 73,01 zt * 171,01 zt *
McAfee Total Protection 2023 McAfee Total Protection 2023
Od 28,91 zt * 122,01 zt *
Avast Ultimate Suite 2023 Avast Ultimate Suite 2023
Od 77,91 zt * 122,01 zt *
CorelCAD 2021 | Windows | Mac CorelCAD 2021 | Windows | Mac
Od 1 322,51 zt * 1 469,51 zt *
Ashampoo Backup Pro 17 Ashampoo Backup Pro 17
122,01 zt * 244,51 zt *
Czytnik zrzutów ekranu Abbyy Czytnik zrzutów ekranu Abbyy
73,01 zt * 97,51 zt *
Kaspersky Small Office Security 8 2021 Kaspersky Small Office Security 8 2021
Od 416,01 zt * 685,51 zt *
Ashampoo Snap 14 | Windows Ashampoo Snap 14 | Windows
122,01 zt * 195,51 zt *
McAfee Antivirus Plus 2023 McAfee Antivirus Plus 2023
Od 28,91 zt * 122,01 zt *
Avast Ultimate Suite 2023 Avast Ultimate Suite 2023
Od 77,91 zt * 122,01 zt *
Adobe Acrobat Standard DC Adobe Acrobat Standard DC
Od 979,51 zt * 1 371,51 zt *
Wyświetlony