• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Magix Video Easy | Windows

244,51 zt * 293,51 zt * (16,69% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 17 razy
  • BS-10689
  • Wielojęzyczna strona
  • 1 Urządzenie
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Magix Video Easy | Windows"

 Dla początkujących kup tanią wersję Magix Video Easy w sklepie internetowym BestSoftware

Praca ze zdjęciami czy nagraniami z ostatnich wakacji nie musi być szczególnie skomplikowana ani przeznaczona tylko dla profesjonalistów. Oprogramowanie Magix Video Easy udowadnia to w sposób imponujący i oczywisty. Możesz polegać na wyjątkowo prostej i skutecznej obsłudze, a jednocześnie wszystkie niezbędne narzędzia są dostępne już od pierwszego zastosowania. Skorzystaj z niego już teraz i zamów licencję na program do edycji wideo bezpośrednio u nas w sklepie internetowym BestSoftware. Zawsze jesteśmy do twojej dyspozycji i wyślemy ci klucz do aktywacji po maksymalnie 30 minutach. Nie wahaj się więc kupić u nas już teraz i skorzystaj z atrakcyjnych zalet naszego sklepu internetowego.

Podstawowe funkcje do edycji wideo są zawarte w Magix Video Easy

Oprogramowanie Magix Video Easy jest podstawowym rozwiązaniem w dziedzinie edycji wideo. Mimo że jest to prosta wersja dla użytkowników prywatnych, jako użytkownik korzystasz z wielu różnych funkcji i praktycznych udogodnień. Dzięki nim możesz zoptymalizować swoje nagrania, dodać efekty lub usunąć zawartość, jeśli nie jest ona pożądana.

Szczególnie jeśli chodzi o edycję i dostosowywanie odpowiednich plików, odpowiednie narzędzia są integralną częścią oprogramowania Magix Video Easy. Możesz na przykład przesunąć koniec filmu, skrócić plik w kilku prostych krokach lub po prostu usunąć poszczególne treści. Dzięki płynnym i zróżnicowanym przejściom szczególnie łatwo i skutecznie ukryjesz interfejsy w plikach, także w celu płynnego odtwarzania na odpowiednich urządzeniach końcowych.

Nawet przy mniej dobrych nagraniach program Magix Video Easy pokazuje swoje mocne strony i powinien przekonać cię do siebie pewnymi zaletami. W takim przypadku skorzystaj z narzędzi do optymalizacji całej zawartości. Praktycznie żadne życzenie nie pozostaje niespełnione. W niekorzystnych warunkach oświetleniowych, które niestety mogą się powtarzać, możesz na przykład użyć praktycznego balansu bieli, aby je skompensować. Możesz też skorzystać z automatycznej korekcji kolorów. Dzięki temu możesz łatwo dostosować jasność lub kolory tak, by idealnie pasowały do nastroju panującego na zdjęciach.

Oprócz praktycznych efektów i licznych narzędzi do przycinania i dostosowywania plików wideo, program Magix Video Easy oferuje ci również wiele opcji pracy nad szybkością. Przyspieszaj lub zwalniaj swoje własne filmy za pomocą jednego ruchu nadgarstka, nawet w pojedynczych momentach, jeśli chcesz. Aby kreatywność nie pozostawiała wiele do życzenia podczas pracy z własnymi plikami i filmami, możesz skorzystać z licznych przejść i fade-inów. Oczywiście, jak zwykle, możesz łatwo i skutecznie dodawać do filmów dodatkowe treści lub efekty. Oczywiście większość efektów jest dostępna w wielu szablonach, więc nie musisz długo szukać ani pracować. Niezależnie od tego, czy chodzi o zoom, różne wygaszenia czy szablony tytułów w twoich filmach, dzięki oprogramowaniu Magix Video Easy praktycznie żadne życzenie nie pozostanie niespełnione podczas pracy.

Nawiasem mówiąc, program Magix Video Easy oczywiście obsługuje wiele różnych źródeł i plików. Czy to z klasycznej kamery, smartfona czy nowoczesnego aparatu cyfrowego, wystarczy przenieść większość filmów do obszaru programu, a następnie natychmiast rozpocząć efektywną edycję. Nawet treści o wysokiej rozdzielczości, które stały się dziś stałym standardem w życiu codziennym, nie stanowią problemu dla nowoczesnego rozwiązania znanego producenta.

Jeśli chodzi o wyprowadzanie gotowych plików wideo po udanej optymalizacji, program Magix Video Easy również pokazuje się z najlepszej strony. Można nie tylko wykonać prostą kopię zapasową w postaci pliku na dysku twardym, ale także nagrać pliki bezpośrednio na płyty DVD lub podobne nośniki danych. A jeśli chcesz łatwo i bezpośrednio opublikować program w internecie, na przykład na popularnej platformie YouTube, oprogramowanie Magix Video Easy pomoże ci w tym także dzięki odpowiednim formatom i prostej obsłudze. Dzięki temu nie musisz się już martwić o czasochłonną edycję czy konwertowanie plików, zanim będziesz mógł kontynuować edycję gotowych filmów. Po prostu wybierz odpowiednie parametry, a następnie wyeksportuj swoje filmy do wybranej lokalizacji. Także tutaj żadne życzenie nie pozostanie niespełnione.

Jedną z mocnych stron programu Magix Video Easy jest to, że jest on wyjątkowo łatwy w użyciu

Jak już wspomniano, program Magix Video Easy jest specjalnym rozwiązaniem dla początkujących. Aby sprostać temu zapotrzebowaniu i umożliwić każdemu użytkownikowi bezpośrednie rozpoczęcie pracy, producent zwraca uwagę na intuicyjną obsługę wszystkich funkcji. Dzięki temu programowi Magix chce udowodnić, że edycja filmów nie jest już możliwa tylko dla profesjonalistów, ale można ją także łatwo wykonać przy biurku w domu.

Kilka cech przyczynia się do wyjątkowo łatwej obsługi programu Magix Video Easy. Możesz na przykład polegać na wspomnianych już szablonach, które umożliwiają bezpośrednie dopasowanie projektu i przeprowadzenie wielu istotnych poprawek niemalże samodzielnie. To samo dotyczy automatycznej optymalizacji różnych treści. Niezależnie od tego, czy chodzi o ekspozycję czy balans bieli, wielu zadań i prac, które jako użytkownik nie musisz już wykonywać samodzielnie. To nie tylko oszczędza cenny czas podczas optymalizacji i edycji, ale także pomaga niedoświadczonym użytkownikom i początkującym.

Ponadto jako użytkownik możesz korzystać z różnych pomocy i asystentów, które są swobodnie dostępne podczas używania programu Magix Video Easy. Dotyczy to na przykład podłączania urządzeń i późniejszego przesyłania plików do programu. Można to zrobić w kilku krokach, korzystając z odpowiednich wskazówek i trików. Dostępny jest także kreator wprowadzający. Kiedy rozpoczniesz program po raz pierwszy, dostaniesz jeszcze więcej wskazówek i praktycznych informacji, które pomogą ci efektywnie pracować w codziennym życiu.

Przekonaj się o zaletach programu Magix Video Easy bez ryzyka i z pewnością siebie

Jeśli jesteś zainteresowany i szukasz bardzo łatwego w użyciu i skutecznego programu do edycji wideo, Magix Video Easy jest bardzo dobrym wyborem. Możesz jednak przekonać się o atrakcyjnych zaletach, licznych narzędziach i niezwykle prostej obsłudze, zanim kupisz licencję na program taniej od nas w sklepie internetowym BestSoftware. Ponieważ producent udostępnia wszystkim użytkownikom bezpłatną i niewiążącą wersję testową. Wypróbuj program bez zobowiązań, a potem, jeśli ci się spodoba, kup odpowiednią licencję w naszym sklepie. Cieszymy się, że możemy być do Twojej dyspozycji.

Przy okazji: w Magix Video Easy nie musisz się martwić o kompatybilność z aktualnymi wersjami Windows. Oprogramowanie działa również bez ograniczeń pod Windows 10 lub nawet pod Windows 11.

Zamów klucz do programu Magix Video Easy teraz po bardzo niskiej cenie w BestSoftware

Jeśli chciałbyś nadać ostateczny szlif swoim filmom z pomocą praktycznych funkcji Magix Video Easy jesteśmy gotowi, byś zakupił potrzebny klucz w sklepie internetowym BestSoftware. Porównaj ceny i przekonaj się o szczególnie atrakcyjnych warunkach, bo w naszym sklepie zawsze oszczędzasz. Ponadto możesz liczyć na najlepszą obsługę klienta, która z przyjemnością pomoże ci we wszystkich wątpliwościach, pytaniach i życzeniach. Nasi eksperci odpowiedzą na twoje pytania i pomogą ci tak szybko, jak to możliwe na czacie na żywo, na infolinii lub przez e-mail. Inne produkty tego popularnego producenta są oczywiście również swobodnie dostępne w naszym asortymencie i wspierają cię w twojej twórczej pracy w życiu codziennym. Na przykład, możesz użyć Magix Video Deluxe 2021 lub Magix Photostory Deluxe 2021aby jeszcze efektywniej pracować z własnymi zdjęciami i dać upust swojej kreatywności.

 

Wymagania systemowe:

System operacyjny Windows 8, 10
Procesor: wielordzeniowy
Pamięć robocza: 4 GB lub więcej
Karta graficzna: ATI / NVIDIA
Miejsce na dysku twardym: 2,5 GB na instalację programu

Powiązane łącza do "Magix Video Easy | Windows"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Magix Video Easy | Windows"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Magix Video Easy | Windows"
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO
Od 2 498,51 zt * 3 331,51 zt *
CorelDRAW Graphics Suite 2021 CorelDRAW Graphics Suite 2021
Od 3 478,51 zt * 4 409,51 zt *
Magix Video Deluxe 2021 Windows Magix Video Deluxe 2021 Windows
171,01 zt * 342,51 zt *
Ashampoo Video Converter | Windows Ashampoo Video Converter | Windows
136,71 zt * 195,51 zt *
Ashampoo Cinemagraph Ashampoo Cinemagraph
244,95 zt * 293,95 zt *
Ashampoo Snap 11 | Windows Ashampoo Snap 11 | Windows
112,21 zt * 190,51 zt *
VMware Workstation 15 Pro VMware Workstation 15 Pro
440,51 zt * 1 405,22 zt *
Wskazówka!
Avast Ultimate Suite 2023 Avast Ultimate Suite 2023
Od 77,91 zt * 122,01 zt *
Kofax Power PDF Standard 5.0 Kofax Power PDF Standard 5.0
504,21 zt * 533,61 zt *
AVG TuneUp 2022 | Windows / Mac AVG TuneUp 2022 | Windows / Mac
Od 53,41 zt * 97,51 zt *
Microsoft Visual Studio 2022 Professional Microsoft Visual Studio 2022 Professional
1 861,51 zt * 2 449,51 zt *
Windows 11 Pro for Workstation N Windows 11 Pro for Workstation N
440,51 zt * 904,30 zt *
G Data Total Security 2022 | Windows G Data Total Security 2022 | Windows
Od 92,61 zt * 171,01 zt *
Wskazówka!
Corel Painter 2022 | Windows / Mac Corel Painter 2022 | Windows / Mac
Od 734,51 zt * 2 082,25 zt *
Windows 11 Enterprise Windows 11 Enterprise
367,01 zt * 1 714,51 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Pro Windows 11 Pro
146,51 zt * 538,51 zt *
Wskazówka!
Microsoft Office 2021 Standard Windows Microsoft Office 2021 Standard Windows
587,51 zt * 1 126,51 zt *
Wskazówka!
Wskazówka!
Windows 11 Home Windows 11 Home
122,01 zt * 440,51 zt *
Ashampoo Snap 12 | Windows Ashampoo Snap 12 | Windows
87,71 zt * 195,51 zt *
Ashampoo Video Deflicker | Windows Ashampoo Video Deflicker | Windows
122,01 zt * 146,51 zt *
Ashampoo Home Design 6 | Windows Ashampoo Home Design 6 | Windows
122,01 zt * 244,51 zt *
Wyświetlony