• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
Magix Video Deluxe 2021 Windows

Magix Video Deluxe 2021 Windows

Ten produkt nie jest obecnie dostępny.
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Magix Video Deluxe 2021 Windows"

Kup online Magix Video Deluxe 2021 i edytuj filmy kompleksowo

Magix Video Deluxe 2021 to bogaty w funkcje program do edycji wideo, który oferuje aż 900 efektów, tytułów, szablonów i wygaszania, które sprawią, że twój osobisty projekt będzie przyciągał uwagę. Oprogramowanie oferuje przekonującą korekcję kolorów i imponującą stabilizację obrazu. Dzięki licznym funkcjom twoje filmy zyskają profesjonalny efekt. Dzięki temu programowi możesz bez wysiłku przycinać, optymalizować i projektować filmy. W porównaniu z poprzednikiem, teraz można edytować i nagrywać filmy 8K UltraHD. Imponujące rezultaty można szybko i łatwo wypalić na płytach DVD i Blu-ray. Jeśli chcesz używać dodatkowych efektów i innych funkcji, możesz również kupić licencję na Magix Video Deluxe 2021 Plus lub Magix Video Deluxe 2021 Premium w niskiej cenie w naszym sklepie.

Dla wszechstronnej edycji wideo: kup Magix Video Deluxe 2021 w niskiej cenie

W kilku krokach możesz zaimportować nagrania z kamery wideo, lustrzanki cyfrowej lub smartfona i wygodnie przeciągnąć je do swoich projektów za pomocą puli mediów video deluxe. Praktyczny tryb edycji pozwala na łatwe łączenie kilku filmów lub pojedynczych elementów wideo w celu stworzenia czegoś nowego. Jeśli kupisz Magix Video Deluxe 2021 w niskiej cenie w naszym sklepie, będziesz mógł kompleksowo poprawić poruszone, zbyt jasne lub zbyt ciemne filmy dzięki licznym funkcjom. Możesz dowolnie dostosować elastyczny interfejs programu pod względem rozmiaru i pozycji. Niezależnie od tego, czy jest to widok zredukowanego storyboardu, czy szczegółowej osi czasu, Video Deluxe 2021 pozwala edytować z obrazową dokładnością.

Kup online Video Deluxe 2021 i korzystaj z kompletnego systemu obsługi ścieżek

Możesz układać, powielać i zmieniać układ poszczególnych ścieżek, jak tylko chcesz. Jeśli chcesz wizualnie uporządkować projekt, możesz pokolorować obiekty i ścieżki, aby uzyskać bardziej przejrzysty obraz. Aby uzyskać szybsze rezultaty, można skorzystać z poręcznych kreatorów, które pomagają w importowaniu, optymalizacji i cięciu. Oprogramowanie oferuje różne opcje optymalizacji, które pozwalają skorygować kolory, zmienić nastrój barw i uratować mniej udane ujęcia.

Video Deluxe 2021: Niezliczone profesjonalne narzędzia do tworzenia imponujących filmów wideo

Nowo opracowana stabilizacja obrazu z potężnego oprogramowania do edycji wideo VEGAS Pro zamienia drżące filmy w pierwszorzędne dzieła jednym kliknięciem. Kiedy kupujesz Video Deluxe 2021 online w naszym sklepie , możesz użyć korekcji kolorów, aby zmienić kolor, a tym samym efekt filmu. To nie jest zwykła korekta kolorów, ale bardziej zaawansowana funkcja artystyczna. Dzięki dynamicznym efektom slow motion i time lapse możesz podkreślić szczególne momenty i wzmocnić efekt. Potężny silnik INFUSION Engine 2 zapewnia wyjątkową wydajność i obsługuje akcelerację wideo dla AVC oraz HEVC za pośrednictwem procesorów graficznych Intel, AMD lub NVIDIA.

Wymagania systemowe

Procesor: 2,4 GHz (zalecany*:procesor czterordzeniowy o częstotliwości 2,8 GHz lub lepszej)
Pamięć: 2 GB lub więcej (zalecane*: 8 GB)
Karta graficzna: wbudowana, rozdzielczość min. 1280x768 (zalecane*: Dedykowana, min. 512 MB VRAM)
Miejsce na dysku twardym: 2 GB na instalację programu

 

 

Powiązane łącza do "Magix Video Deluxe 2021 Windows"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Magix Video Deluxe 2021 Windows"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Magix Video Deluxe 2021 Windows"
Wyświetlony