• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
 • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
Zamknij filtry
 
od do
 
Nie znaleziono żadnych wyników!
Skylum Luminar 4.3 Windows/Mac | 1 użytkownik, 2 urządzenia
Skylum Luminar 4.3 Windows/Mac | 1 użytkownik, 2 urządzenia
 • 1 użytkownik, 2 urządzenia
 • Nieograniczona
 • Na całym świecie
 • Wielojęzyczna strona
 • 5 - 30 Minuten
 • Już sprzedano 168 razy
  391,51 zt * 477,02 zt *
  Pokaż szczegóły
  Skylum Luminar AI | Windows / Mac | 1 użytkownik, 2 urządzenia
  Skylum Luminar AI | Windows / Mac | 1 użytkownik, 2 urządzenia
 • 1 użytkownik, 2 urządzenia
 • Nieograniczona
 • Na całym świecie
 • Wielojęzyczna strona
 • 5 - 30 Minuten
 • Już sprzedano 77 razy
  465,01 zt * 538,51 zt *
  Pokaż szczegóły
  Skylum Luminar Neo | Windows / Mac
  Skylum Luminar Neo | Windows / Mac
 • 2 PC
 • Nieograniczona
 • Na całym świecie
 • Wielojęzyczna
 • 5 - 30 minut
 • Już sprzedano 248 razy
  587,51 zt * 783,51 zt *
  Pokaż szczegóły

  Produkty od Skylum

  Skylum

  Każdy zakup jest opłacalny - zamów tanie oprogramowanie Skylum

  Temat edycji zdjęć ma ogromne znaczenie zarówno w środowisku prywatnym, jak i zawodowym. W międzyczasie korzystasz z zaawansowanej sztucznej inteligencji, która pomaga ci w pracy, możesz też polegać na licznych narzędziach. Oczywiście, odpowiednie rozwiązania nie są dostępne tylko dla komputerów z systemem Windows; na rynku można też dostać odpowiednie oprogramowanie dla komputerów Mac, które są szeroko rozpowszechnione w sektorze profesjonalnym. W tym segmencie producent cieszy się Skylum cieszy się dużą popularnością w tym segmencie. Tutaj, w BestSoftware, możesz zdobyć odpowiednie licencje dla swoich indywidualnych potrzeb i efektywnego przetwarzania obrazów w życiu codziennym, więc rozejrzyj się i kup pożądane klucze na atrakcyjnych warunkach.

  Polegaj na sprawdzonym i niezawodnym oprogramowaniu

  Mimo że firma Skylum jest jednym z głównych graczy na rynku, jeśli chodzi o efektywną edycję zdjęć na komputerach Mac, producent nie ma zbyt dużego doświadczenia w porównaniu z innymi markami. Firma została założona w 2008 roku przez dwóch twórców gier i fotografów amatorów. Na początku firma działała pod nazwą Macphun, a oferta produktów miała niewiele wspólnego z dzisiejszymi rozwiązaniami. Na początku twórcy koncentrowali się na tworzeniu programów mobilnych przeznaczonych do użytku na urządzeniach z systemem iOS. Jednym z pierwszych produktów był Vintage Video Maker, który później został przemianowany na Vintagio. Aplikacja szybko zyskała dużą popularność; między innymi firma Apple uznała ją za jedną z najlepszych aplikacji na iPhone'a w 2009 roku. w 2010 roku zespół producenta powiększył się o Alexa Tespko, a w ciągu kolejnych trzech lat powstało w sumie ponad 60 aplikacji. Ponieważ szybko okazało się, że aplikacje fotograficzne zostały szczególnie dobrze przyjęte przez użytkowników, producent jeszcze bardziej konsekwentnie skupił swoją ofertę na tym obszarze i postanowił opracować odpowiednie rozwiązania także dla macOS.

  W 2010 roku producent wydał pierwszą aplikację dla systemu macOS pod nazwą FX Photo Studio Pro, która wcześniej była dostępna tylko jako aplikacja. Z biegiem lat przybywało coraz więcej produktów, a w tym samym czasie producent przeniósł swoją siedzibę z Ukrainy do San Diego. Aby móc następnie obsługiwać także rynek europejski, firma zatrudniła w Europie zespół doświadczonych i kompetentnych programistów. Dzięki lokalnym wersjom własnego oprogramowania firma zwraca się bezpośrednio do klientów i koncentruje się na potrzebach wszystkich użytkowników.

  Zmiana na znaną już nazwę Skylum nastąpiła dopiero w 2017 roku. W tym samym roku deweloper wprowadził też po raz pierwszy na rynek Windowsowe wersje oprogramowania Aurora HDR i Luminar, podążając tym samym za życzeniami konsumentów. Dziś w Skylum pracuje około 15 osób, które zawsze unowocześniają oprogramowanie do kreatywnego rozwoju w życiu codziennym i regularnie wydają nowe wersje. Mimo że produkty są teraz dostępne dla komputerów z systemem Windows, a więc dla znacznie większej grupy docelowej, producent jest nadal znany i ceniony przez klientów przede wszystkim za rozwiązania programowe dla macOS.

  Oferta oprogramowania jest dobrym wyborem dla kreatywnych użytkowników

  Oprogramowanie od Skylum to bardzo dobry wybór zwłaszcza dla kreatywnych użytkowników i umysłów. Na przykład Skylum Luminar 4.3 to wszechstronnie wyposażony program do edycji zdjęć, który jest dostępny za darmo. Oczywiście, najpopularniejsze rozwiązanie producenta jest dostępne dla komputerów Mac i Systemy Windows równie dostępne za darmo. W zestawie znajdują się też liczne narzędzia i skuteczne techniki, które pozwolą ci uwolnić kreatywność i wydobyć to, co najlepsze z twoich zdjęć. Oprócz klasycznych narzędzi do regulacji podstawowych obszarów, oprogramowanie opiera się przede wszystkim na inteligentnych technikach. Przykładem może być narzędzie AI Zastępowanie nieba, które bierze pod uwagę oświetlenie całego obrazu i dostosowuje je. Za pomocą odpowiednich technik możesz na przykład wstawić do pliku graficznego atomowo-sferyczną mgłę, by uzyskać zupełnie nową atmosferę. Dodatkowe funkcje sztucznej inteligencji są również zawarte we wszechstronnym Oprogramowanie Skylum Luminar 4.3 bezpośrednio włączone. Dotyczy to na przykład funkcji AI Skin Enhancer oraz Portrait Enhancer. Optymalizują one Twoje zdjęcia za pomocą kilku kliknięć i działają dokładnie we właściwych miejscach. Działa to dla wszystkich typów skóry, obrazów i plików. Techniki wrażliwe na zawartość pozwalają także edytować i dostosowywać obrazy w różnych warstwach za pomocą Skylum Luminar 4.3. Na przykład, użyj opcji wstawiania nowych obiektów lub usuwania przeszkód. Dodaj fajerwerki, chmury i inne elementy do swojego obrazu, aby uzyskać imponujące rezultaty i efekty. Możesz też sprawić, że obraz będzie wyraźniejszy, usuwając niechciane obiekty bez wpływu na jakość zdjęcia. Oczywiście nie zabrakło też obsługi różnych plików, między innymi masz pełną obsługę RAW-ów, możesz pracować z formatami JPEG, PNG, TIFF i PDF, a także CR2, CR3, NEF, ORF i RAF.

  Możesz też skorzystać z programu Skylum Luminar AI, który również wyszedł spod ręki znanego twórcy i zajmuje się przede wszystkim optymalizacją własnych plików graficznych. Bo choć możliwości dzisiejszych aparatów fotograficznych są tak duże, jak nigdy dotąd, to dzięki odpowiedniemu oprogramowaniu możesz osiągnąć jeszcze większy potencjał. Oprogramowanie Skylum Luminar AI opiera się przede wszystkim na wsparciu sztucznej inteligencji i odpowiednich algorytmów, które rozpoznają i wykorzystują możliwości poprawy twoich własnych zdjęć. Możliwości programu są skierowane nawet do profesjonalnych użytkowników. Na przykład, dołączone szablony są adaptacyjne. Nawet przy różnej jakości lub użyciu różnych aparatów fotograficznych twoje zdjęcia mają taki sam wygląd. Dzięki temu wyglądają one dokładnie tak, jakbyś zrobił różne zdjęcia podczas jednej sesji. Jeśli zdjęcia są również niskiej jakości, nie stanowi to problemu dla programu Skylum Luminar AI. Do tego celu służy funkcja nieskończonego piksela. Możesz to wykorzystać, by osiągnąć doskonałe rezultaty w aplikacji pomimo niskiej jakości. Ważną funkcją dla uzyskania imponujących efektów jest także PhotoXpanse. Dzięki tej funkcji jako użytkownik możesz łatwo wstawiać ciekawe efekty 3D do zdjęć, aby nadać im niepowtarzalny nastrój. Dzięki sztucznej inteligencji i licznym możliwościom, oprogramowanie Skylum Luminar AI doskonale nadaje się nie tylko dla użytkowników prywatnych, ale także do użytku w segmencie profesjonalnym.

  Wymienione wyżej programy firmy Skylum od dawna są dostępne nie tylko dla komputerów Mac; są to licencje na różne systemy. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, by zainstalować produkty na komputerze z systemem Windows. We wszystkich przypadkach korzystasz z bardzo prostej i wydajnej obsługi, która nie powinna stanowić problemu zarówno dla początkujących, jak i profesjonalnych użytkowników.

  W BestSoftware możesz oczekiwać wielu różnych korzyści

  Dzięki wielu różnym zaletom, jesteśmy do Twojej dyspozycji i oferujemy Ci odpowiednie oprogramowanie Skylum, które znacząco wspiera Cię w codziennej pracy. Między innymi możesz liczyć na bardzo szybką i bezpośrednią dostawę zakupionej licencji. Dostawę realizujemy w prosty sposób za pomocą poczty elektronicznej, dzięki czemu otrzymasz potrzebny klucz w ciągu około 30 minut po udanym zakupie. Zapoznaj się więc już teraz z naszym atrakcyjnym asortymentem i zamów Skylum Luminar 4.3 lub Skylum Luminar 4.3 za pomocą kilku kliknięć Skylum Luminar AI. Popularne wersje do łatwej i efektywnej edycji zdjęć na komputerach Mac są u nas dostępne w postaci bardzo przystępnych cenowo licencji. Oszczędzasz mnóstwo pieniędzy, zwłaszcza w bezpośrednim porównaniu z zamawianiem kluczy licencyjnych u producenta. Oczywiście, chętnie pomożemy ci w razie jakichkolwiek pytań lub problemów z zamówieniem lub aktywacją oprogramowania. Zadzwoń do nas, porozmawiaj z ekspertem przez czat lub zdaj się na szybką odpowiedź na e-maile. Korzystasz więc z wielu atrakcyjnych zalet BestSoftware.

  Wyświetlony