• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Ashampoo WinOptimizer 19 | Windows

58,31 zt * 146,76 zt * (60,27% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 165 razy
  • BS-10952
  • Wielojęzyczna strona
  • 1 PC
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Ashampoo WinOptimizer 19 | Windows"

 

Kup Ashampoo WinOptimizer 19 i uzyskaj większą wydajność swojego komputera

Jeśli w codziennym życiu regularnie korzystasz z komputera, ciągle instalujesz programy i zapisujesz na dysku twardym wiele plików, z pewnością szybko zauważysz znaczny spadek wydajności. Nie musisz jednak po prostu pogodzić się z tym problemem; dostępne są praktyczne rozwiązania programowe, które pomogą ci go rozwiązać. Zachęcamy do skorzystania z rozwiązania Ashampoo WinOptimizer 19 i przekonania się o jego atrakcyjnych zaletach i wielu różnych funkcjach. Oczywiście, niezbędną licencję na użytkowanie na atrakcyjnych warunkach możesz otrzymać od nas w sklepie internetowym BestSoftware. Wykorzystaj wszystkie funkcje, które ma do zaoferowania Ashampoo WinOptimizer 19.

 

Zoptymalizuj swój komputer za pomocą licznych funkcji programu Ashampoo WinOptimizer 19 

Głównym celem programu Ashampoo WinOptimizer 19 jest skuteczne i proste zwiększenie wydajności komputera domowego. Program jest skierowany przede wszystkim do użytkowników prywatnych, ponieważ w tym przypadku spadek wydajności ujawnia się szczególnie szybko i szczególnie wyraźnie. Aby te problemy szybko stały się przeszłością, program Ashampoo WinOptimizer 19 przekonuje wieloma różnymi funkcjami i narzędziami.

 

Na przykład, rozwiązanie Ashampoo WinOptimizer 19 zapewnia znacznie więcej wolnego miejsca na odpowiednim dysku twardym. Ponieważ im bardziej zapełniony jest nośnik danych, tym mniejsza jest jego wydajność. Wyszukując pliki, informacje i instalacje, które nie są już potrzebne, program szczególnie szybko i łatwo znajduje możliwości optymalizacji. Następnie usuń odpowiednie pliki szczególnie łatwo i w zaledwie kilku krokach, aby znacząco zwiększyć wydajność swojego komputera. Kosz czy zduplikowane pliki - możesz je wszystkie usunąć w kilku krokach. Z pewnością zauważysz, że po tym programy uruchamiają się znacznie szybciej, a system generalnie lepiej reaguje.

 

Oczywiście program Ashampoo WinOptimizer 19 zawiera także inne wskazówki i opcje optymalizacji wydajności. Na przykład funkcja autostartu jest ważna, bo ma duży wpływ na szybkość reakcji komputera. Dzieje się tak dlatego, że folder autostartu Windows zawiera wszystkie skróty do programów, które są otwierane po uruchomieniu systemu. Im więcej programów lub skrótów jest przechowywanych w tym miejscu, tym wolniej komputer będzie reagował i tym dłużej będzie się uruchamiał. Czyszcząc folder i odznaczając lub usuwając programy, które nie są już potrzebne, możesz łatwo zwiększyć wydajność swojego komputera.

 

Wreszcie, to także drobne funkcje i działania, które zapewniają znacznie większą wydajność programu Ashampoo WinOptimizer 19. Na przykład możesz z łatwością usunąć z rejestru wpisy, które nie są już potrzebne. Zwłaszcza przy coraz częstszym i długotrwałym korzystaniu z komputera można w tym obszarze znaleźć wiele różnych wpisów, które mogą wpływać na jego działanie. Dzięki temu, że Ashampoo WinOptimizer 19 usunie wpisy i skróty, znacznie zwiększysz wydajność komputera i jednocześnie skorzystasz z poprawy jego stabilności. Jeśli chcesz, program może również zoptymalizować strukturę plików na dysku twardym. Dzięki defragmentacji plików można je szybciej znaleźć i szybciej uruchomić programy. Oczywiście program może również obsługiwać obecne i popularne dyski SSD, które w zasadzie już same w sobie oferują bardzo dobrą wydajność. Dzięki odpowiednim narzędziom możesz zwiększyć wydajność i trwałość szybkich dysków.

 

Chroń też skutecznie swoje dane dzięki Ashampoo WinOptimizer 19

Gdy korzystasz z nowoczesnych komputerów wyposażonych w system operacyjny firmy Microsoft, ochrona danych osobowych również odgrywa kluczową rolę. Dotyczy to tym bardziej sytuacji, w której mamy stałe połączenie z internetem. W takim przypadku ważne informacje są często przesyłane na serwery Microsoftu w niepożądany sposób. Ma to zastosowanie w odpowiednim zakresie, nawet jeśli podczas instalacji systemu odznaczyłeś odpowiednie opcje. Z funkcji zwiększających prywatność programu Ashampoo WinOptimizer 19 można korzystać nie tylko pod Windows 10ale także pod starszymi wersjami Windows 8 oraz Windows 7.

 

Funkcje programu Ashampoo WinOptimizer 19 stanowią podstawę do lepszej ochrony danych. Popularny program działa w sumie w 73 punktach systemu i zapobiega na przykład niepożądanemu przesyłaniu plików i danych osobowych na odpowiednie serwery i usługi Microsoftu. Potem nie musisz się już martwić o swoje dane osobowe.

 

Prosta obsługa, wiele wskazówek i trików - Ashampoo WinOptimizer 19 przekonuje na całej linii

Program Ashampoo WinOptimizer 19 jest wyjątkowo łatwy w użyciu pomimo wielu praktycznych cech i funkcji. Podstawą tego jest tak zwana optymalizacja 1-kliknięciem. Możesz to potraktować dosłownie, bo wystarczy jedno kliknięcie, by program rozpoczął wyszukiwanie i znalazł miejsca na komputerze, w których wydajność jest obniżona. Oczywiście, optymalizacja odbywa się w tym samym czasie, więc nie musisz już sam zajmować się tą pracą i różnymi zadaniami.

 

Graficzny interfejs z indywidualnymi ikonami i kategoriami sprawia, że praca z programem Ashampoo WinOptimizer 19 jest wyjątkowo łatwa. Kilkoma kliknięciami przejdź do wybranego obszaru i skorzystaj z oferty, by otrzymać dodatkowe informacje na temat optymalizacji własnego komputera. Czytaj w wolnej chwili i korzystaj z wiedzy ekspertów, którą z łatwością możesz wykorzystać w swoim codziennym życiu. Zamów więc już teraz licencję na Ashampoo WinOptimizer 19 i postaw swój komputer na nogi.

 

Kup stałą licencję na Ashampoo WinOptimizer 19 w niskiej cenie w BestSoftware

Zdecyduj się teraz, podobnie jak wielu innych klientów, na znacznie większą wydajność i optymalne działanie na swoim komputerze domowym, kupując licencję na Ashampoo WinOptimizer 19 z nami. Ponieważ w sklepie internetowym BestSoftware nie tylko masz wygodny dostęp do atrakcyjnych ofert z domu, ale także oszczędzasz pieniądze dzięki niskim cenom. Jedną z wielu innych zalet naszego sklepu jest doskonała obsługa klienta. Ponieważ zawsze jesteśmy dostępni dla naszych klientów, oferując doświadczonych ekspertów i pomoc, na przykład w aktywacji lub znalezieniu odpowiednich produktów. Możesz skontaktować się z nami przez czat na żywo, e-mail lub infolinię, a my pomożemy ci najlepiej jak potrafimy. W naszym asortymencie znajdziesz również inne produkty firmy Ashampoona przykład Ashampoo PDF Pro 2lub Ashampoo Burning Studio 22 do efektywnej codziennej pracy. Czekamy na twój zakup w sklepie internetowym BestSoftware.

 

 

Wymagania systemowe - Ashampoo WinOptimizer 19
Komputer Dowolny komputer, który obsługuje wymienione powyżej systemy operacyjne. Systemy z procesorami ARM nie są obsługiwane.
Systemy operacyjne    Windows® 11, Windows® 10, Windows® 8, Windows® 7
RAM RAM: Min. 2GB
Inne
Do aktywacji programu wymagane jest połączenie z internetem. Licencja programowa jest sprawdzana w regularnych odstępach czasu.
Rozdzielczość ekranu 1280x768 (zalecane: 1920x1080 )
 Więcej szczegółowych informacji można uzyskać od producenta
Powiązane łącza do "Ashampoo WinOptimizer 19 | Windows"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Ashampoo WinOptimizer 19 | Windows"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Ashampoo WinOptimizer 19 | Windows"
Kaspersky Plus 2023 Kaspersky Plus 2023
Od 97,51 zt * 131,81 zt *
Ashampoo PDF Pro 3 | Windows Ashampoo PDF Pro 3 | Windows
95,06 zt * 342,51 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Pro Windows 11 Pro
146,51 zt * 538,51 zt *
AOMEI Backupper WorkStation | Windows AOMEI Backupper WorkStation | Windows
Od 195,51 zt * 244,51 zt *
O&O Defrag 24 Pro | Windows O&O Defrag 24 Pro | Windows
195,51 zt * 244,51 zt *
Ashampoo Backup Pro 15 Ashampoo Backup Pro 15
122,01 zt * 244,95 zt *
Adobe Photoshop Lightroom | Adobe Photoshop Lightroom |
734,51 zt * 832,51 zt *
CorelDRAW Standard 2021 | Windows CorelDRAW Standard 2021 | Windows
1 616,51 zt * 1 763,51 zt *
Magix Video Deluxe 2021 Windows Magix Video Deluxe 2021 Windows
171,01 zt * 342,51 zt *
Wskazówka!
Wskazówka!
Windows 10 Enterprise Windows 10 Enterprise
141,61 zt * 325,95 zt *
Windows 7 Ultimate Windows 7 Ultimate
73,01 zt * 169,05 zt *
Windows 7 Professional Windows 7 Professional
48,51 zt * 145,73 zt *
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
AVG TuneUp 2023 | Windows / Mac AVG TuneUp 2023 | Windows / Mac
Od 43,61 zt * 97,51 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Home Windows 11 Home
122,01 zt * 440,51 zt *
Ashampoo Backup Pro 17 Ashampoo Backup Pro 17
87,71 zt * 244,51 zt *
McAfee Total Protection 2023 McAfee Total Protection 2023
Od 28,91 zt * 122,01 zt *
Surfshark VPN | Surfshark VPN |
Od 171,01 zt * 180,32 zt *
Ashampoo Backup Pro 15 Ashampoo Backup Pro 15
122,01 zt * 244,95 zt *
CorelCAD 2021 | Windows | Mac CorelCAD 2021 | Windows | Mac
3 620,61 zt * 4 066,95 zt *
Windows 7 Home Premium Windows 7 Home Premium
43,61 zt * 64,83 zt *
ESET NOD32 Antivirus 2022 | Windows ESET NOD32 Antivirus 2022 | Windows
Od 122,01 zt * 171,01 zt *
McAfee Antivirus Plus 2023 McAfee Antivirus Plus 2023
Od 28,91 zt * 122,01 zt *
Wskazówka!
CorelCAD 2021 | Windows | Mac CorelCAD 2021 | Windows | Mac
Od 1 322,51 zt * 1 469,51 zt *
Ashampoo Backup Pro 17 Ashampoo Backup Pro 17
122,01 zt * 244,51 zt *
McAfee Total Protection 2023 McAfee Total Protection 2023
Od 28,91 zt * 122,01 zt *
McAfee Antivirus Plus 2023 McAfee Antivirus Plus 2023
Od 28,91 zt * 122,01 zt *
VMware Workstation 17 Pro VMware Workstation 17 Pro
734,51 zt * 1 371,51 zt *
Kaspersky Plus 2023 Kaspersky Plus 2023
Od 97,51 zt * 131,81 zt *
ESET NOD32 Antivirus 2022 | Windows ESET NOD32 Antivirus 2022 | Windows
Od 122,01 zt * 171,01 zt *
Zoiper Pro Zoiper Pro
259,21 zt * 293,51 zt *
Avast Cleanup Premium Avast Cleanup Premium
Od 48,51 zt * 97,51 zt *
Microsoft Visual Studio 2022 Professional Microsoft Visual Studio 2022 Professional
1 861,51 zt * 2 449,51 zt *
Windows 10 Pro N Windows 10 Pro N
73,01 zt * 175,42 zt *
Nero Platinum 365 | Windows Nero Platinum 365 | Windows
146,51 zt * 220,01 zt *
Wyświetlony