• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Ashampoo Backup Pro 15

Ten produkt nie jest obecnie dostępny.
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Ashampoo Backup Pro 15"

Skutecznie zapobiegaj utracie danych i kup Ashampoo Backup Pro 15 już teraz w BestSoftware

Dzięki regularnemu tworzeniu kopii zapasowych, czyli zapisywaniu osobistych plików na dysku twardym, jesteś po bezpiecznej stronie na wszelki wypadek. To kolejny powód, dla którego zawsze powinieneś tworzyć kopie zapasowe. Korzystając z programu Ashampoo Backup Pro 15, możesz wykonać to zadanie bardzo łatwo, a jednocześnie oszczędzisz wiele czasu i wysiłku. Odciąż się i kup licencję na program Ashampoo Backup Pro 15 już teraz u nas w sklepie internetowym BestSoftware, chętnie doradzimy ci osobiście i wesprzemy cię najlepiej jak potrafimy. Nasi eksperci są dostępni dla ciebie na czacie na żywo, przez e-mail lub na infolinii.

Zaufaj prostemu i skutecznemu tworzeniu kopii zapasowych swoich plików dzięki Ashampoo Backup Pro 15

Program Ashampoo Backup Pro 15 posiada wszystkie cechy i funkcje niezbędne do skutecznego tworzenia kopii zapasowych plików. Kopie zapasowe są ważniejsze w życiu codziennym niż kiedykolwiek wcześniej i nie dotyczy to tylko sektora zawodowego. Powinieneś też regularnie tworzyć kopie zapasowe swoich plików na swoim prywatnym biurku. Ponieważ uszkodzenie dysku twardego lub zainfekowanie systemu złośliwym oprogramowaniem lub ransomware niestety zdarza się znacznie szybciej, niż się spodziewasz. Program Ashampoo Backup Pro 15 jest szczególnie przydatny zarówno dla początkujących, jak i dla profesjonalistów.

Aby mieć pewność, że właściwe kopie zapasowe i kopie zapasowe twoich plików są zawsze dostępne w razie nagłej potrzeby, możesz z łatwością tworzyć kopie zapasowe. Nie musisz nawet poświęcać wiele czasu i wysiłku, ponieważ większość pracy jest wykonywana całkowicie automatycznie. Wystarczy ustawić żądane odstępy czasu, co jaki ma być tworzona kopia zapasowa plików. Czy to co siedem dni, czy raz na dwa tygodnie - jako użytkownik po prostu decydujesz, jak i kiedy mają być tworzone kopie zapasowe. Praca odbywa się wtedy automatycznie w tle, a ty nie musisz się już martwić o czasochłonne tworzenie kopii zapasowych.

Jeśli chodzi o tworzenie kopii zapasowych plików i kopii zapasowych w programie Ashampoo Backup Pro 15, korzystasz z szerokiego zakresu wszechstronnego wsparcia. Oczywiście, możesz do tego celu używać zwykłych zewnętrznych dysków twardych lub pamięci USB, podstawy i popularne warianty są łatwo obsługiwane. Ale nowe techniki i możliwości przechowywania kopii zapasowych nie stanowią żadnego problemu dla programu Ashampoo Backup Pro 15. Na przykład użyj własnej technologii sieciowej z NAS, aby bezpiecznie i efektywnie przechowywać informacje. Szczególnie praktyczna jest też możliwość tworzenia kopii zapasowych bezpośrednio w chmurze. Program Ashampoo Backup Pro 15 obsługuje w tym celu wiele różnych znanych serwisów. Oczywiście, odpowiednie standardy kompresji są ogólnie dostępne. Wybierz jeden z czterech różnych wariantów, a następnie zdecyduj, który wariant jest odpowiedni dla twoich własnych kopii zapasowych.

Wreszcie, program Ashampoo Backup Pro 15 posiada wiele innych funkcji, które znacznie ułatwiają pracę z kopiami zapasowymi i backupami. Na przykład przed wykonaniem kopii zapasowej program sprawdza docelowy nośnik danych. Dzięki temu już przed pierwszym backupem wiesz, czy techniki są w pełni sprawne, czy też istnieje ryzyko. Otrzymujesz bezpośrednie powiadomienia o możliwych problemach i możesz szybko reagować, jeśli pojawią się usterki. Działa to w przypadku różnych typów nośników danych, na przykład wewnętrznych i zewnętrznych dysków twardych.

Kontynuuj pracę w nagłych wypadkach dzięki praktycznemu oprogramowaniu Ashampoo Backup Pro 15

Jeśli na dysku twardym w twoim komputerze jest jakieś zagrożenie lub uszkodzenie, albo jeśli ransomware uzyskało dostęp do twojego komputera, program Ashampoo Backup Pro 15 pokaże pełnię swoich możliwości. Możesz wtedy łatwo przywrócić istniejącą kopię zapasową, aby komputer był znów dostępny jak zwykle. Oczywiście, możesz przywrócić kopie zapasowe w kilku prostych krokach. Dodatkowo, dzięki bardzo prostej obsłudze, nie musisz być szczególnie zaznajomiony z instalacją kopii zapasowych, a i w tym przypadku program Ashampoo Backup Pro 15 jest bardzo dobrym wyborem dla początkujących. Po prostu zastosuj się do odpowiednich wskazówek i trików.

Korzystaj z najwyższej wydajności i praktycznego narzędzia Backup Viewer

Każdy, kto kiedykolwiek używał oprogramowania do tworzenia kopii zapasowych, mógł mieć problemy z jego działaniem na swoim komputerze. Dzieje się tak dlatego, że wiele programów używanych do tworzenia kopii zapasowych znacznie spowalnia pracę komputera. Gdy tylko rozpocznie się tworzenie kopii zapasowych, technologia ta nie będzie mogła być wykorzystana. Dzięki programowi Ashampoo Backup Pro 15 nie musisz się już jednak martwić tym problemem, ponieważ bardzo dobra wydajność jest zapewniona nawet wtedy, gdy program tworzy kopię zapasową. Optymalizacja i lata doświadczeń są więc wyraźnie widoczne w rozwiązaniu Ashampoo Backup Pro 15, dzięki czemu możesz bez problemu korzystać ze wszystkich cech i funkcji komputera.

Z reguły pliki kopii zapasowych są w zaszyfrowanym i bezpiecznym formacie, dzięki czemu są natychmiast dostępne, gdyby doszło do najgorszego. Ale zwłaszcza w przypadku starszych plików zawsze pojawia się chęć zajrzenia do kopii zapasowych. Dzięki programowi Ashampoo Backup Pro 15 możesz to zrobić wyjątkowo łatwo i skutecznie. Użyj zintegrowanej przeglądarki kopii zapasowych, aby szybko i łatwo otworzyć odpowiednie pliki i przejrzeć pliki, które zawierają. Oczywiście, przeglądanie odbywa się w zabezpieczonym obszarze, więc zmiany lub nawet uszkodzenia plików są możliwe. Potem możesz po prostu kontynuować pracę i mieć dostęp do kopii zapasowych.

Tanie licencje na Ashampoo Backup Pro 15 możesz kupić w naszym sklepie BestSoftware

Sklep internetowy BestSoftware jest twoim niezawodnym i doświadczonym partnerem, jeśli chodzi o zakup oryginalnych i sprawdzonych produktów software'owych. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas szczególnie ważne. Dlatego przy zakupie na przykład Ashampoo Backup Pro 15 zapewniamy bardzo korzystne warunki. Oszczędzasz pieniądze i nadal otrzymujesz oryginalną licencję bezpośrednio od producenta, dzięki czemu możesz używać programu bez ograniczeń i zawsze. Dostarczymy ci klucz drogą mailową. Będzie on wtedy dostępny w ciągu maksymalnie 30 minut. Chcielibyśmy również odesłać cię do innych produktów z naszej oferty tanich programów Ashampoo. Zamówienie na przykład Ashampoo PDF Pro 3 dla Windows, aby efektywniej pracować z plikami PDF. Możesz też użyć Ashampoo Home Design 6by stworzyć pierwszy szkic podstawowej renowacji. Z Ashampoo Burning Studio 22 oraz Ashampoo WinOptimizer 19 jest też wiele innych produktów dostępnych do efektywnej i kreatywnej pracy.

 

Wymagania systemowe - Ashampoo Backup Pro 15
Systemy operacyjne   

Windows 10

Procesor Dowolny procesor, który obsługuje system operacyjny wymieniony powyżej. Systemy z procesorami ARM nie są obsługiwane.
Inne Aby móc korzystać z programu, w systemie wymagane są uprawnienia administracyjne.
Do aktywacji programu wymagane jest połączenie z internetem. Licencja na program jest sprawdzana w regularnych odstępach czasu.
Bardziej szczegółowe informacje można uzyskać od producenta.
Powiązane łącza do "Ashampoo Backup Pro 15"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Ashampoo Backup Pro 15"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Ashampoo Backup Pro 15"
G Data Total Security 2022 | Windows G Data Total Security 2022 | Windows
Od 97,51 zt * 171,01 zt *
AOMEI Backupper Professional AOMEI Backupper Professional
Od 175,91 zt * 220,01 zt *
Norton 360 | Bez subskrypcji Norton 360 | Bez subskrypcji
Od 63,21 zt * 92,61 zt *
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Wskazówka!
Wskazówka!
Nuance Dragon Legal Individual 15 Nuance Dragon Legal Individual 15
4 654,51 zt * 5 835,41 zt *
Czytnik zrzutów ekranu Abbyy Czytnik zrzutów ekranu Abbyy
73,01 zt * 97,51 zt *
Kaspersky Plus 2023 Kaspersky Plus 2023
Od 97,51 zt * 131,81 zt *
Wskazówka!
PDF-XChange Editor Plus | Windows PDF-XChange Editor Plus | Windows
Od 386,61 zt * 445,90 zt *
Wskazówka!
Ashampoo Photo Recovery | Windows Ashampoo Photo Recovery | Windows
97,51 zt * 195,51 zt *
Ashampoo Undeleter | Windows Ashampoo Undeleter | Windows
63,21 zt * 122,01 zt *
Ashampoo Snap 12 | Windows Ashampoo Snap 12 | Windows
63,21 zt * 195,51 zt *
Ashampoo Video Deflicker | Windows Ashampoo Video Deflicker | Windows
122,01 zt * 146,51 zt *
Ashampoo UnInstaller 10 | Windows Ashampoo UnInstaller 10 | Windows
122,01 zt * 195,51 zt *
Ashampoo ZIP Pro 3 | Windows Ashampoo ZIP Pro 3 | Windows
73,01 zt * 195,51 zt *
Ashampoo Home Design 6 | Windows Ashampoo Home Design 6 | Windows
122,01 zt * 244,51 zt *
Avast SecureLine VPN | Windows Avast SecureLine VPN | Windows
Od 68,11 zt * 97,51 zt *
Kofax OmniPage Standard | Windows Kofax OmniPage Standard | Windows
367,01 zt * 690,41 zt *
Abbyy Finereader PDF dla Mac Abbyy Finereader PDF dla Mac
Od 293,51 zt * 420,91 zt *
Ashampoo ActionCam Ashampoo ActionCam
146,51 zt * 244,95 zt *
CorelCAD 2021 | Windows | Mac CorelCAD 2021 | Windows | Mac
3 620,61 zt * 4 066,95 zt *
Pinnacle Studio 24 Plus | Windows Pinnacle Studio 24 Plus | Windows
244,51 zt * 489,51 zt *
Wyświetlony