• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
 • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

VMware Workstation Pro 14

367,01 zt * 1 049,58 zt * (65,03% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 20 razy
 • BS-10085
 • English
 • Nieograniczona
 • Na całym świecie
 • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "VMware Workstation Pro 14"

Twórz maszyny wirtualne i kup teraz VMware Workstation Pro 14 w świetnej cenie

Stwórz wirtualne maszyny w kilku krokach, postaw na maksymalne bezpieczeństwo i testuj wiele różnych systemów na jednym komputerze. Oprogramowanie VMware Workstation Pro 14 udostępnia te i wiele innych funkcji. Zwłaszcza użytkownicy profesjonalni od wielu lat polegają na liderze rynku wirtualizacji i korzystają z jego wszechstronnych możliwości. Kup teraz u nas klucz niezbędny do licencjonowania hosta VMware Workstation Pro 14 i licz na szybką dostawę, kompetentną obsługę i oczywiście wyjątkowo korzystne ceny.

Łatwe testowanie nowych systemów i programów dzięki VMware Workstation Pro 14

Za pomocą programu VMware Workstation Pro 14 możesz tworzyć tak zwane maszyny wirtualne. Mówiąc najprościej, jest to komputer w twoim komputerze. Program symuluje zainstalowany system operacyjny w bezpiecznym środowisku. Jeśli więc zawsze chciałeś wypróbować inne systemy, możesz to zrobić w kilku prostych krokach dzięki VMware Workstation Pro 14. Jednocześnie możliwości tego rozwiązania wykraczają daleko poza proste próby i błędy; zwłaszcza profesjonaliści w codziennej pracy wielokrotnie korzystają z licznych narzędzi VMware Workstation Pro 14.

Dzieje się tak dlatego, że nie wszystkie programy mogą być zawsze używane na każdym komputerze. Po prostu uruchom niekompatybilne, np. starsze oprogramowanie, w maszynie wirtualnej i przekonaj się sam, jak bardzo efektywnie można je wykorzystać. Dzięki szerokiemu wsparciu dla wielu różnych systemów, VMware Workstation Pro 14 jest dostosowany do potrzeb użytkowników. Nie musisz się też martwić o ograniczenia w codziennym użytkowaniu, bo sięgając po wersję Pro, wszystkie ograniczenia zostają zniesione. Możesz po prostu uruchomić i używać nieograniczoną liczbę maszyn wirtualnych. Należy jednak pamiętać, że duże i liczne maszyny z różnymi systemami wymagają ogromnie wydajnego sprzętu. Tak więc urządzenia używane w życiu codziennym są tu zwykle ograniczeniem. Zasadniczo jednak program VMware Workstation Pro 14 bez problemu obsługuje także starszy sprzęt, ale możliwości jego wykorzystania czy wydajność są w tym przypadku oczywiście ograniczone.

Przy okazji: Używając VMware Workstation Pro 14 w codziennym życiu, pamiętaj o specjalnych zasadach dotyczących wsparcia. Choć firma zawsze wprowadza na rynek aktualizacje i ulepszenia, otrzymasz je dopiero po zawarciu odpowiedniej umowy. Jeśli więc nie chcesz tylko wypróbować rozwiązania przez krótki czas, ale chcesz je produktywnie wykorzystywać w codziennym życiu przez wiele miesięcy, powinieneś raczej zadbać o odpowiednią umowę. Aktualizacje zwiększające bezpieczeństwo i wprowadzające nowe funkcje zostaną ci natychmiast udostępnione.

Wiele funkcji sprawia, że VMware Workstation Pro 14 jest szczególnie atrakcyjnym pakietem

Dzięki wyjątkowo dużej liczbie funkcji, bardzo dobrej wydajności i stosunkowo prostej obsłudze, oprogramowanie VMware stało się w ostatnich latach absolutnym liderem na rynku maszyn wirtualnych. Profesjonaliści, początkujący, a nawet prywatni użytkownicy korzystają z różnorodnych możliwości w codziennym życiu i używają na przykład VMware Workstation Pro 14 do wirtualnego korzystania z innych systemów operacyjnych. Program szczególnie ułatwia rozpoczęcie pracy i oferuje np. asystenta, który pomoże ci zainstalować nowy system w maszynie wirtualnej. Nie musisz nawet być dobrze zorientowany w dziedzinie wirtualizacji; otrzymasz cenne wskazówki i porady, jak z niej korzystać. Abyś mógł w pełni wykorzystać możliwości i wszystkie cechy zastosowanej technologii, program VMware Workstation Pro 14 pokazuje się tutaj z jak najlepszej strony. Widać to na przykład podczas instalowania maszyny wirtualnej na tablecie. Oczywiście, są one wyposażone w wiele czujników, z których możesz nadal korzystać dzięki wszechstronnemu wsparciu.

Jeśli chcesz pracować szczególnie efektywnie i produktywnie ze swoimi kolegami w firmie, to również uda ci się to łatwo i szybko dzięki VMware Workstation Pro 14. Program pozwala na uruchomienie maszyn wirtualnych jako serwera. Następnie udostępnij maszynę w sieci, aby twoi koledzy mieli dostęp do jej funkcji. Dzięki łatwemu dostępowi i dobrym parametrom, zwłaszcza złożone projekty mogą być szybciej realizowane. Oczywiście, bezpieczeństwo nie pozostaje na drugim planie podczas użytkowania. Jeśli chcesz, możesz zarządzać wszystkimi użytkownikami za pomocą intuicyjnego interfejsu. Przydziel indywidualne uprawnienia, ustaw hasła dostępu lub usuń poszczególnych użytkowników za pomocą kilku prostych kroków, aby zapewnić ochronę maszyn wirtualnych podczas korzystania z VMware Workstation Pro 14.

Kupując licencję na VMware Workstation Pro 14 nie musisz też rezygnować z innych funkcji. Na przykład maszyny wirtualne z ograniczeniami i wygasające nie stanowią żadnego problemu i można je stworzyć w kilku prostych krokach. Dzięki najnowszej wersji zyskujesz wsparcie dla jeszcze większej liczby urządzeń i jeszcze większej liczby platform. Nawiasem mówiąc, w wersji Pro nie ma żadnych ograniczeń co do liczby rdzeni procesora, pamięci roboczej czy podobnych parametrów. Jest to wielka zaleta, zwłaszcza w środowisku serwerowym, ponieważ dzięki VMware Workstation Pro 14 możesz uzyskać dostęp do pełnej wydajności sprzętu.

Wsparcie dla wielu systemów - możesz polegać na VMware Workstation Pro 14 w codziennym użytkowaniu

Jedną z najmocniejszych stron oprogramowania VMware Workstation Pro 14 jest jego niezwykle rozbudowana obsługa. Nawet jeśli większość ludzi pracuje z jednym systemem operacyjnym, który zazwyczaj pochodzi od Microsoftu, to po bliższym przyjrzeniu się wybór na rynku jest oczywiście znacznie szerszy. Dzięki VMware Workstation Pro 14 możesz używać w maszynie wirtualnej w sumie ponad 200 różnych systemów. Oprócz aktualnych wariantów systemu Microsoftu, czyli Windows 10 lub Windows 11, dostępnych jest także wiele różnych dystrybucji Linuksa. Znane wersje, takie jak Ubuntu, czy mniej znane, jak CentOS, mogą być używane w kilku prostych krokach.

Jeśli używasz wymienionych systemów z VMware Workstation Pro 14 w maszynie wirtualnej, nie musisz się martwić o ograniczenie funkcji czy restrykcje. Otrzymasz kompletny system i będziesz mógł pracować normalnie. Nie zauważysz więc żadnej różnicy w porównaniu z klasyczną instalacją. Wypróbuj go sam i kup teraz licencję hosta dla VMware Workstation Pro 14 w bardzo przystępnej cenie w naszym sklepie internetowym.

Chętnie pomożemy - kup teraz VMware Workstation Pro 14 w świetnej cenie u nas

Niezależnie od tego, czy jesteś użytkownikiem profesjonalnym, czy prywatnym, zawsze jesteś mile widziany w BestSoftware. Polegaj na naszym intuicyjnym i bezpiecznym środowisku zakupowym, jeśli chcesz zamówić licencję na VMware Workstation Pro 14 bezpiecznie z domu. W BestSoftware wiemy też, jak ważne jest kompetentne wsparcie przy zamawianiu nowoczesnego oprogramowania. Dlatego cieszymy się, że możemy cię wspierać, oferując najlepszą obsługę klienta. Polegaj na naszych doświadczonych ekspertach, którzy są gotowi pomóc ci we wszystkich pytaniach i prośbach, jakie możesz mieć. Następnie skorzystaj z możliwości kontaktu z nami przez e-mail, telefon lub czat na żywo. Oczywiście, w BestSoftware nie może zabraknąć innych produktów do pracy z maszynami wirtualnymi. Na przykład w przypadku VMware Workstation Pro 16 lub VMware Workstation Pro 15 możesz nabyć nowsze wersje za rozsądną cenę. Jeśli chciałbyś używać programów Windows na komputerze Mac, polecamy program VMware Fusion 11 Pro Mac. Jest on również dostępny w naszym sklepie.

Wymagania systemowe - VMware Workstation 14 Pro
Obsługiwane procesory

Obsługiwane są systemy z procesorami (CPU) z 2011 roku, z wyjątkiem:

 • Procesory Intel Atom oparte na mikroarchitekturze Bonnell z 2011 roku (np. Atom Z670/Z650; Atom N570),
 • Systemy z procesorami Intel Atom opartymi na mikroarchitekturze Saltwell z 2012 roku (np. Atom S1200, Atom D2700/D2500, Atom N2800/N2600),
 • Systemy z procesorami AMD opartymi na mikroarchitekturach Llano i Bobcat (np. o nazwach kodowych "Hondo", "Ontario", "Zacate", "Llano").

Dodatkowo obsługiwane są następujące elementy:

 • Systemy z procesorami Intel opartymi na mikroarchitekturze 2010 Westmere (np. Xeon 5600, Xeon 3600, Core i7-970, Core i7-980, Core i7-990)
 • Szybkość rdzenia: 1,3 GHz lub szybszy
 • Co najmniej 2 GB RAM; zalecane 4 GB RAM lub więcej
Systemy operacyjne   

Obsługiwanych jest ponad 200 systemów operacyjnych , w tym:
Windows 10, Windows 8.1, Windows 7, Windows XP, Ubuntu, Red Hat, SUSE, Oracle Linux, 
Debian, Fedora, openSUSE, Mint, CentOS

Pełna lista obsługiwanych systemów operacyjnych hosta i gościa znajduje się na stronie VMware Compatibility Guide.

Wymagania dotyczące systemu operacyjnego 

VMware Workstation Pro może działać na większości 64-bitowych* systemów operacyjnych hosta - systemach Windows:
Windows 10, Windows Server 2019, Windows Server 2016, Windows Server 2012, Windows 8, Windows 7

Aktualne informacje na temat obsługiwanych systemów operacyjnych można znaleźć w Przewodniku zgodności VMware.

(Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, skontaktuj się z producentem)
Powiązane łącza do "VMware Workstation Pro 14"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "VMware Workstation Pro 14"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "VMware Workstation Pro 14"
VMware Workstation 16 Pro VMware Workstation 16 Pro
538,51 zt * 1 126,51 zt *
Wskazówka!
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Ashampoo PDF Pro 3 | Windows Ashampoo PDF Pro 3 | Windows
95,06 zt * 342,51 zt *
Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO
Od 2 439,71 zt * 3 331,51 zt *
Kaspersky Anti-Virus 2021 Kaspersky Anti-Virus 2021
58,31 zt * 92,61 zt *
Ashampoo Snap 14 | Windows Ashampoo Snap 14 | Windows
107,31 zt * 195,51 zt *
VMware Workstation 17 Pro VMware Workstation 17 Pro
734,51 zt * 1 371,51 zt *
Adobe Acrobat Pro DC Adobe Acrobat Pro DC
1 400,91 zt * 1 694,91 zt *
Kofax Power PDF Advanced 4.0 Kofax Power PDF Advanced 4.0
685,51 zt * 854,02 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Pro Windows 11 Pro
146,51 zt * 538,51 zt *
Wskazówka!
CorelCAD 2021 | Windows | Mac CorelCAD 2021 | Windows | Mac
Od 1 322,51 zt * 1 469,51 zt *
Audials One 2023 | Windows Audials One 2023 | Windows
367,01 zt * 440,51 zt *
Windows 11 Pro dla stacji roboczej Windows 11 Pro dla stacji roboczej
538,95 zt * 904,30 zt *
Nero Platinum 365 | Windows Nero Platinum 365 | Windows
146,51 zt * 220,01 zt *
VMware Workstation 16 Pro VMware Workstation 16 Pro
538,51 zt * 1 126,51 zt *
Kofax Power PDF Advanced 4.0 Kofax Power PDF Advanced 4.0
661,01 zt * 854,02 zt *
Kofax Power PDF Standard 4.0 Kofax Power PDF Standard 4.0
367,01 zt * 502,15 zt *
Ashampoo PDF Pro 2 | Windows Ashampoo PDF Pro 2 | Windows
82,81 zt * 200,56 zt *
Windows 10 Pro dla stacji roboczej Windows 10 Pro dla stacji roboczej
440,51 zt * 904,30 zt *
Wskazówka!
Windows 10 Enterprise Windows 10 Enterprise
141,61 zt * 325,95 zt *
Kofax Power PDF Advanced 4.0 Kofax Power PDF Advanced 4.0
734,51 zt * 854,02 zt *
Magix Video Deluxe 2023 Windows Magix Video Deluxe 2023 Windows
440,51 zt * 538,51 zt *
Magix Video Deluxe 2023 Windows Magix Video Deluxe 2023 Windows
293,51 zt * 357,21 zt *
Magix Video Deluxe 2023 Windows Magix Video Deluxe 2023 Windows
259,21 zt * 342,51 zt *
Ashampoo Home Design 7 | Windows Ashampoo Home Design 7 | Windows
112,21 zt * 244,51 zt *
Ashampoo Office 8 | Windows Ashampoo Office 8 | Windows
70,56 zt * 342,51 zt *
Ashampoo Backup Pro 17 Ashampoo Backup Pro 17
87,71 zt * 244,51 zt *
AVG TuneUp 2023 | Windows / Mac AVG TuneUp 2023 | Windows / Mac
Od 43,61 zt * 97,51 zt *
Avast Ultimate Suite 2023 Avast Ultimate Suite 2023
Od 77,91 zt * 122,01 zt *
AVG Driver Updater AVG Driver Updater
Od 77,91 zt * 195,51 zt *
Wyświetlony